Arama sonuçlarınız

1. X

Bug Bounty Hk.

Merhabalar arkadaşlar, Ben web alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bunun için php öğrenmeye başlamıştım, baya bir mesafe kat ettim fakat php öğrenmenin bug bounty konusunda çok önemli olmadığını öğrendim. Daha sonra JavaScript ve Python hakkında düşündüm. Ben işin temellerini öğrenerek...
  2. X

Şampiyon Seçme Sorunsalı

Arkadaşlar fikri olanlar yardımcı olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum :/
  3. X

Şampiyon Seçme Sorunsalı

Selamlar arkadaşlar, Lol'ü uzun süredir oynuyorum fakat kendime bir şampiyon belirleyemedim. Çoğu kişi bir şampiyon veya birkaç şampiyon ile daha kolay lig atlanır diyor. Fakat ben bir şampiyon seçemedim. Ayrıca bir lane de seçemedim, mid de jungle da seviyorum ayrıca adc ve solo da oynarım...
  4. X

Lane Seçmekte Zorlanıyorum

Arkadaşlar başka fikir ve görüşleri olanlar varsa çok yardımınız dokunur. Ayrıca kassadin gibi heroların oynanış tarzını da seviyorum. Sizce fikriniz nedir. Yardımlarınızı bekliyorum.
  5. X

O konuda sanırım pek yeteneğim yok :( Aslında aklım hala katarina'da fakat 130k'ya kadar mavi açamadığımdan yetenekli olduğumu sanmıyorum, fakat oyunu taşımak konusunda bu heroyla kötü değilim. Ben tek başıma oynadığımdan solo carry yapabileceğim herolar / roller arıyorum birazda. Jungle bu iş...
  6. X

Haklısınız, bende pek kendime ve oyun tarzıma anlam veremiyorum açıkçası :D 1598304579 Hiç denemedim fakat League of Legends'i arkadaşlarım ile oynadığımdan biraz daha ilgimi çekiyor.
  7. X

Çok haklısınız fakat ben eğlendiğim lane hangisi anlayamıyorum sanırım. Mid oynamak istediğimde jungle'a dönesim geliyor jungle oynadığımda da katarina oynamak istiyor canım.
  8. X

Merhabalar uzun süredir jungle oynuyorum. Şuan en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım. Ayrıca katarina'yı 130k kadar oynadım ve hala mavi ustalık bile...
  9. X

Lane Seçemiyorum

Yardım edecek kimse yok mu?
  10. X

Lane Seçemiyorum

Merhabalar, Yaklaşık bir sezondur lol oynuyorum, şu an gold'um. Fakat hala lane seçme konusunda kararsız kalıyorum. Bir süre oyuna ilk başladığımda mid oynuyordum 120k kadar kata oynadım ve bıraktım. Daha sonrasında uzun bir süre, şimdiye kadar jungle oynadım. Özellikle elise, kayn, kha zix...
  11. X

Bilgisayarım Kasmaya Başladı

Umarım öyle olur. Fakat gerçekten depolama bazlı bir sorun olduğunu düşünüyorum biraz. Çünkü eskiden de bir süre önce bilgisayarcı hdd'den ses geldiğini söylemişti. Fakat garanti bunu kabul etmedi. Mavi ekranda da benzer şeyler söyledi. Fan ve termal macunu deneyeceğim şimdilik, tekrardan...
  12. X

Termal macun kaliteli bir tane alacağım, ayrıca fanı temizleyeceğim, geçmemesi durumunda bir bilgisayarcıya götürüp sorunu iyice anlayabilirim sanırım, şimdilik teşekkürler. ^^
  13. X

İlginiz için çok teşekkürler, peki fanı temizlemem durumunda tamamen sorunların düzelmesi mümkün mü? Yoksa ssd de almalımıyım veya herhangi başka birşey? Tekrardan teşekkürler
  14. X

Merhabalar işlemcim 12gb ve güncel durumda, ama fan gerçekten çok dolu sanırım, artık aşırı ses çıkarmaya başladı mavi ekran düzeldiğinden beri özellikle. Kendim temizlemekten korkuyorum birazcık. Yani bilgisayarcıya da şu sıralar gidemiyorum.
  15. X

Dizüstü Lenova İdeapad 520 bilgisayarına sahipim. Eskiden oyunlarda iyi performans alıyordum hiç sorunum yoktu. Ardından bir gün bilgisayrdayken dondu, bende kendine gelmeyince kapatma tuşu ile kapattım. Açtığımda mavi ekran verdi, bilgisayarcıya gönderdim ve format attı. Şuan düzgün çalışıyor...