Arama sonuçlarınız

1. D

Fotoğraflarım Başkasının Eline Geçti Mi ?

Arkadaşlar merhaba. Kısa süre önce iPad'imi sattım ama içinde hesabım açık şekilde Google fotoğraflar uygulamasını bırakmışım silmeyi unutmuşum. Şu an o cihazda çıkış yaptım ve şifremi değiştirdim ama yine de içinde kalan fotoğraflarıma erişme imkanı var mı alan arkadaşın ne yapmam lazım içinde...
  2. D

2020 Ipad Pro Ve Apple Pencil Ile Bitmek Bilmeyen Sorunlarım

Merhaba arkadaşlar, iPad pro cihazıma Apple Pencil‘i aldığımdan beri farketmeye başladığım sorunumdan bahsedicem. Kalemle yazmaya başladığımda ekranın birçok noktasında yazılar kesik hale geliyo. Kalemi ilk aldığım zamanlar bu sorunu daha az yaşadığım için önemsemedim ancak gün geçtikçe...
  3. D

2. Nesil Apple Pencil sorunu

Merhaba arkadaşlar, kısa süre önce 2. Nesil apple pencil satın aldım, aldıktan bir gün sonra kalemde yazı yazarken birden nokta nokta yazmaya başlaması ve çizgiler şeklinde kesik yazması gibi bi sorun oluştu garantiye gönderdim iade alındı tekrar satın aldım aynı üründen. Birkaç gün geçti ki...
  4. D

Gürgençler Macbook tamirini gerçekleştirmiyor ne yapmalıyım ?

Merhaba, birkaç ay önce 2020 model bir MacBook satın aldım, aldıktan yaklaşık 1,5 ay sonra cihazın sağ hoparlöründen ses cızırtılı tizleri patlak şekilde vermeye başladı kulağı çok rahatsız ediyor müzik dinleyeceğimde veya video izleyeceğimde harici bir hoparlör bağlamak zorunda kalıyorum bu...
  5. D

İktisat dersi boşluk doldurma

Kitapları, internet sitelerini her yeri kurcaladım şurdaki 4 boşluk doldurmanın cevabını bulamadım bilenlerden yardım rica ediyorum. 1590144260 Yazmayı unutmuşum, 3 nokta olan yerler doldurulması gereken kısım.
  6. D

Macbook seçimi hakkında

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Üniversite öğrencisiyim online dersleri takip etmek, en amatör düzeyde keyfine fotoğraf düzenleme, netflix ve sistem gereksinimleri çok düşük olan Wot Blitz oyununu oynayacağım Macbook tercih etmek istiyorum fakat hangisini tercih edeceğim konusunda...