2020 Ipad Pro Ve Apple Pencil Ile Bitmek Bilmeyen Sorunlarım

Bu konuyu okuyanlar

DprMajor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar, iPad pro cihazıma Apple Pencil‘i aldığımdan beri farketmeye başladığım sorunumdan bahsedicem.
Kalemle yazmaya başladığımda ekranın birçok noktasında yazılar kesik hale geliyo. Kalemi ilk aldığım zamanlar bu sorunu daha az yaşadığım için önemsemedim ancak gün geçtikçe ekranın farklı yerlerine yayılmaya ve sorun artmaya başladı. Kalemin ucunun eskidiğini düşündüğüm için yeni uç alıp taktım ancak bunda da sorunum devam ediyor. Ufak bi video ekledim soruna dair, yazının kesildiği yerler kalemin yazmadığı yerler yani elimi kaldırmam gibi bir durum sözkonusu değil. Videoyu aşağıdaki linke upload ettim.

Bir diğer sorunum wifi. Cihaz 2.4 ghz ağlarda 3 mb hızı geçmiyor 5 ghz ağda da kapsama alanı çok düşük dolayısıyla modemin dibinden ayrılamıyorum.
Bunlara da ek cihazın özellikle sol tarafı aşırı ısınıyor. Bu ısınma kasa tarafında değil ekran tarafında, sol kısımda abartı bir ısınma var. Tabiki servise verdim bir sorun tespit edememişler yazılım güncellemesi ile aldım geri. Benim gibi bu sorunları yaşayan varsa yardımcı olabilirler ✋?