Arama sonuçlarınız

1. kralloflu61

Öneri 1000 Tl civarı alınabilecek en iyi modem

Türknet 100 mbps vdsl internete sahibim kullandığım modem wifi ile 50 sini yansıtabiliyor yaklaşık 1000 tl civarı modem almayı düşünüyorum zyxel t50b ,tenda v12 ,keenetic extra dsl tp link vc 220, tp link archer vr 300-400 vb... araştırıyorum araştırıyorum içinden çıkamıyorum aralarında en...
  2. kralloflu61

Yardım TürkTelekom Zyxel Modemle Türknet Kullanımı

evet sanırım modem almam gerekiyor, yalnız türknetin modemini mi almalıyım yoksa o fiyata daha iyi f/p ürünü bulabilir miyim çok kararsız kaldım , tenda v1200 ya da tp link archer vr300 gibi modemleri gördüm , kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını aktarabilir mi
  3. kralloflu61

testleri wifi e bağlı cihaz yokken yaptım,hem kablolu hem kablosuz olarak da modemin yanında yaptım testleri, attığınız linkdeki maddeleri daha önce denedim maalesef pek bir sonuç alamadım
  4. kralloflu61

Türknete geçiş yaptım ve türktelekomda kullandığım kendi verdikleri zyxel modemi kullanıyorum ancak kabloyla pcye bağlanınca 95 mbps wifi ile bağlanınca en fazla 35 genelde 25-30 arası değerler alıyorum, acaba modem arayüz ayarlarından wifi hızını bir şekilde yükseltebilir miyim ,biraz...
  5. kralloflu61

Dolar 7,49 oldu ve sizce daha düşer mi?

faizlerin artması düşürdü,şimdiki düşüş ingiltere ile imzalanacak serbest ticaret anlaşması ve telefon üreticilerinin tr ye üretim tesisi kurma haberlerinden dolayı,2021 de ise ne olacağı hiç belli olmaz iyi reformlar gelebilir belki gelmeyedebilir ancak sadece buna bağlı değil doğu akdeniz ve...
  6. kralloflu61

Evrim islama aykırımıdır

buna güzellik algısı değişiyor da diyebiliriz,şu anda güzel denilenler de güzel değil,güzellik zaten göreceli
  7. kralloflu61

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

Allah kerim,sonuçta ne gelirse Allah'tan o yüzden korkmaya gerek yok,bir de kimse gaybı bilemez emin olun kıyamet ansızın kopacaktır bizim yapmamız gereken tevekküle uygun yaşamak tabi inanıyorsanız.. 1599258254 aslında kıyamet alameti diye bir şey yoktur bizim kıyamet alameti dediğimiz olaylar...
  8. kralloflu61

Din,Bilime Ve Teknolojiye Engel midir?

ilk emri oku olan dinin insanlara ne emrettiği gayet açık,o yüzden soruyu cevaplamaya gerek yok
  9. kralloflu61

Beyin mükemmel derecede eğitilebilir mi?

yalnız bilgi beş harflidir beşte dördü ilgidir lafı çok güzelmiş
  10. kralloflu61

türktelekom fiber internet altyapı başvuruşu nasıl yapılır

bizimkisi köydü geldiler, 1 hafta bile sürmedi,ancak şehirde işler farklıdır diye düşünüyorum çünkü daha önce onun için de uğraşmıştık ,aylar da sürebilir tabi o zaman müdürlük falan uğraşmamıştık firmaların altyapı politikasına bağlı da olabiliyor,ama bakarsınız talep fazladır yakın zamanda...
  11. kralloflu61

yukarıda belirttiğiniz isteğinizi onlara iletin aynı şekilde ,extra bir şey söylemenize gerek yok 1596627718 olabilir,bunu birlikte göreceğiz,tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim,daha sonra aynı sorundan muzdariplere de örnek olur :)
  12. kralloflu61

kesin gelir mi bilmiyorum bölgenizin durumuna bağlı,bizde bağlatmak isteyen birkaç kişi daha vardı neticede bağlandı ,alttyapıyı bağlatmak için müşteri hizmetlerinin yapabileceği hiç bir şey yok dediğim gibi müdürlükle konuşmanız lazım muhtar aracılığıyla veya onunla birlikte de olabilir
  13. kralloflu61

bunun için müdürlüğe gitmeniz gerekiyor,mahalle muhtarı vs görüşürse daha etkili olur bizim köye almak için öyle yapmıştık
  14. kralloflu61

Bu zamanda araba alınır mı?

piyasa yüksek falan ama insanlar alıyor satıyor,ben piyasada hareketsizlik beklerken tam tersi oldu 0 satışları da 2.el satışları da arttı,bir süre piyasa düşmeyecek gibi eğer devlet bir şey yapabilirse bilemem tabi,enflasyonla mücadele gibi bununla ilgili bir kampanya da başlatsalar ya herkes...
  15. kralloflu61

Verilerinizi Çinli Menşeili Telefonlara Girmeye Güveniyor Musunuz?

telefon seninde olsa içinde google uygulamaları olacak facebook,ins.,wp,twitter olacak bunların her birisi nasıl olsa topluyor o yüzden çok da kasmaya gerek yok
  16. kralloflu61

Samsung Bixby ve Galaxy Store'u Kaldırıyor

2 tutmamış proje,yerinde bir karar olmuş
  17. kralloflu61

Çift Dokunma Şimdi Tüm Android Cihazlarda

Gm 9 Pro'da mis gibi çalışıyor
  18. kralloflu61

Pubg için mate 40 pro mu yoksa note 20 ultra mı HDR oynamak için

hdr mod şu anda kullanıma açık mı,ipad pro 2020 de pek yakında yazıyor
  19. kralloflu61

Dizi Yabancı Dizi Tarihinin Ezber Bozan En İyi Dizisi ...

evet,gerçekten güzel bir dizi bende çok severek izleyip bitirdim benim için de yeri ayrıdır ancak övdüğünüz gibi en iyi olduğunu düşünmüyorum,izlerken baya baya sıktığı bölümleri de olmuştur ve mantık hatası olan sahneleri de var, bu arada ben de The Last Kingdom ı öneririm gerçekten güzel bir dizi
  20. kralloflu61

Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

İnterstellar..ya arkadaş kaç yıldır bir film bitmez mi filmi full hd indirdim başlıyorum başlıyorum bitmiyor,bir türlü izleyemedim normalde pek film de indirmem direk izlerim,çok da hevesliydim filme inşallah bir gün izlerim, bir de the revenant var...
  21. kralloflu61

Kurban Bayramı

bu bayram köyde komşu ve uzak akrabalarla bayramlaşmak olmayacak galiba onun dışında rutin bayram işte umarım milletimiz korona tedbirlerine dikkat eder... herkese iyi bayramlar dilerim, bayramınız mübarek olsun..
  22. kralloflu61

iPhone 8 Plus hakkında günümüzde ne düşünüyorsunuz?

720p ekranda 11 alacağına 8 plus almanı öneririm,her ne kadar çerçeve ve ekran kasa oranı günümüzün gerisinde olsa da bence tasarımı gayet güzel ,diğer yönleriyle de bence gayet yeterli olur
  23. kralloflu61

Kullanıcı adı değiştirme

bir kere mi değiştirebiliyoruz ,ben bir defa değiştirmiştim de
  24. kralloflu61

Mediatek Helio P70 işlemcili yeni Casper Via X20 hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/casper-via-x20.html# Casper mediatek helio p70 işlemcili yeni telefonunu duyurdu ana kamerası 48 mp çözünürlüğünde ve Sony IMX586 sensörüne sahip iken toplamda 4 kamerası bulunan via x20 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz,sizce casper bu sefer başarılı...
  25. kralloflu61

sahibinden.com vs arabam.com

rekabet her zaman iyidir umarım arabam.com daha da büyür de sahibindenin pahalı saltanatından kurtuluruz
  26. kralloflu61

General Mobile GM 9 Pro Android 10 güncellemesi

android one işi tam bir fiyaskoydu,gm 10 android one kapsamında değil,google da android one projesi devam etmeyecek sanırım
  27. kralloflu61

Sizce ABD de seçimi kim kazanır neden kazanır?

Trump alır,şu sokağa dökülme olaylarında olan yağmalar ve aşırıya kaçmalar trump ın işine yarayacaktır,gezi olaylarında olduğu gibi
  28. kralloflu61

GM 10 Çıktı 1799₺

gm nin önceki micro usb uçları sürekli bozuluyordu ne zamanki type c ye geçtiler problem olmadı,micro usb artık geride kaldı herkes type c kullandığı için farklı ortamlarda şarj cihazı bulmak da artık zorlaştı,type c şarj soketleri de daha dayanıklı şeklinden dolayı,bir de neden koymazsın ki...
  29. kralloflu61

GM 10 Çıktı 1799₺

hadi işlemci çöp ,klasik tasarım, giriş seviye bir telefon fiyatı da muhakkak düşecektir vs her şeyi anlarımda micro usb nedir ya,Gm5 den beridir type c kullanılıyor ,typce c olmaması gerçekten çok saçma olmuş
  30. kralloflu61

GM 10 Bombası ?

bu telefona para verilmez,hiç satacağını da zannetmiyorum,pro modelini bekliyorum umarım düzgün bir model çıkartırlar ve Gm 9 pro nun ilk fiyatı gibi saçma sapan bir fiyatla çıkartmazlar zaten ekonomik olarak zor durumdalar iyice batırmasınlar kendilerini
  31. kralloflu61

Adı ‘yerli’ ama altyapı yabancı

önemli olan markayı oluşturmak, o kadar Tr de araba üretiliyor hatta Tr de üretilmeyen araç parçası çok az ancak bize getirisi ne kadar oluyor,markayı adam çıkaracak sen ülkende üretecen ihraç edecen kazandığının yarısını adam alacak,bu durumdan kurtulmak için artık kendi markamızı...
  32. kralloflu61

1600 tl ye kadar telefon önerisi alabilir miyim

Gm 9 pro ya bütceniz yetmediği için Gm9 plus diyorum,bence Vestel e falan hiç bulaşmayın onun dışında o fiyatlarda önerebileceğimiz cihaz da artık yok
  33. kralloflu61

Gm9 Pro vs Redmi Note 7

bu karşılaştırmada Gm 9 pro yu öneririm
  34. kralloflu61

Hangi operatörü tercih ediyorsunuz? Avantajları nedir?

Turkcell en iyi çekim gücü ve ses kalitesine sahip ama en pahalı Vodafone turkcell in bir nebze gerisinde yeterli kaliteye sahip çekim gücü de bir tık geride fiyatlarıyla daha cazip, Türk Telekom ise hem çekim gücü hem ses kalitesini yetersiz bulunan ki hiç çekmediği yerler de oluyor,fiyat...
  35. kralloflu61

Bir E-Ticaret sitesinde alışveriş yaparken nelere dikkat edersiniz?

güven çok önemli öncelikle bunu sağlamalısınız,bir de ürün iadesi kolay olmalı kolay ve hızlıca ürünü iade edebilmeliyim
  36. kralloflu61

PC bir anda donup kalıyor.

bilmiyorum olabilir,işlemci ekran kartını takıp pc yi deneyerek sorunun ekran kartında olup olmadığını anlayabilirsiniz
  37. kralloflu61

PC bir anda donup kalıyor.

bende de aynı problem var bendeki problem ekran kartında,ekran kartı fanını yağlıyorum geçiyor tabi yek çözüm değil bakım gerekli
  38. kralloflu61

İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

artık şaşırmıyorum dedikçe bir şekilde şaşırtıyorlar ..lar,yine de sonuçta dünyanın 40 türlü hali var kim bilir daha neler neler var çok daha beterleri de var önceden çok çok daha beterleri vardı örneğin islamiyet öncesi ,hatta hani derler ya insan yaşlanıp ölmeye yaklaştıkça doğduğu hale...
  39. kralloflu61

Araba mı alıyoruz yoksa uçak mı?

doğanlarda her zaman absürt fiyatlar var dı önceden de ortalama 7 bin tl iken 40 bin tl vs fiyatlar vardı,bu fiyatlar tofaşk çılar yüzünden oluyor hep,bu arada 2. el piyasası da evet çok pahalı zaten ,umarım fiyatlar bir şekilde düşmeye başlar
  40. kralloflu61

Ebubekir Sofuoğlu'ndan tepki çeken Ayasofya sözleri: Camide fahişe olur mu?

zamanında fatih in fethedip söktürmediğini biz hangi hakla sökecekmişiz,en başta fatih e saygısızlık etmiş oluruz,müzeden camiye çevirmek bize bu hakkı vermez
  41. kralloflu61

Süper Lig'de şampiyon Medipol Başakşehir!

başakşehir in şampiyonluğunda hüseyin çimşirin etkisi okan buruktan daha fazla,adeta şampiyon olmamak için direndi adam
  42. kralloflu61

Günlük hayatta kullandığımız sesli asistanlar acaba bizim düşmanımız mı?

google asistanı beğenmediğim için kullanmıyorum ancak veri toplamasanın da benim için pek bir sakıncası yok zaten yeterince veri ellerinde var bir de dinlemelerine gerek yok ,yapay zekanın gelişmesi ve kişisel reklamlar için dinleniyor olabilir yoksa beni neden dinlesin arama motorlarında ve...
  43. kralloflu61

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Vw Arteon Bmw M5-M7-M8 Gran Coūpe Jaguar Xj Maserati Levante Skoda SuperB-Kodiaq Audi A7-Q8 Hyundai Tucson Jeep Grand Cherokee Volvo S90
  44. kralloflu61

iPhone 7 Plus mı, SE 2020 mi ?

güncel ve güçlü işlemcisi ile se 2020 ancak ekranının full hd bile olmaması çok sinir bozucu ,düşünsene youtube da max. 720 p de izleyebileceksin
  45. kralloflu61

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

yoğun olan saatlerde hız düşürülebilir keza bazı ülkelerde bu şekilde ve tarifler de kotasız
  46. kralloflu61

Tiktok Türkiye'de Yasaklansın

bir bahane bulunmadan yasaklanmayacaktır,belki Türkiyede temsilcisi ofisi vs yoksa yasaklanabilir, onun dışında ülkelerle aramızın iyi olması gereken bir zamanda durup dururken adamları kısıtlayamayız
  47. kralloflu61

ABD: TikTok'u yasaklamayı düşünüyoruz

şimdiye kadar yasaklamamaları büyük bir enayilik zaten,çinde abd nin tüm sosyal medya uygulamaları yasaklıyken
  48. kralloflu61

Önemli bir vergi daha

aslında olması gereken bir vergi,sonuçta ithal ürünler ve en azından yerli üretime teşvik olur,ithal ürünlere her zaman ek vergi olmasından yanayım bu piller için kullanılan elektrik için de petrol ,doğalgazdan ürettiğin elektrik kullanılıyor, vergilerde şikayetim gıda vergilerine çok çok düşük...
  49. kralloflu61

Google Hesabımı Kaybettim

google müşteri hizmetleri olmaması dışında sorun yok ? ,bende aynı dertten muzdaripim
  50. kralloflu61

Çin'in Doğu Türkistan politikasına müslüman ülkeler de destek verdi

politikanın dini imanı olmaz ,herkes çıkarına
  51. kralloflu61

Dünyaca ünlü tarihçi açıkladı: Atatürk olmasaydı Anadolu'da tek Türk kalmazdı!

Atatürk'ü mü övüyor yoksa Türk milletini mi küçümsüyor,ya da Atatürk'ü övmüş gibi mi yapıyor,lütfen bunlara prim vermeyelim,kimse bir başkasının atasını durduk yere övmez ,takdir ettiği yönleri olabilir ancak bu adam o niyette değil
  52. kralloflu61

Dünya Liderlerinin Atatürk icin Yorumları

bence sorun bu değil,şöyle düşünelim yahudi bir komutanın ülkemize ve ordumuza çok büyük katkıları ve hizmetleri olsaydı, belki yahudi diye sevilmezdi ve çok benimsenmezdi ama kimse arkasından da sövmezdi en azından vefa gösterirdi ancak Atatürk'ün arkasından sövenler çok fazla
  53. kralloflu61

Gm9pro mu galaxy m20 mi A20mi

a20 beş para etmez
  54. kralloflu61

Cumhurbaşkanı açıkladı: Sosyal medyaya düzenleme geliyor

muadilleri çıkmadığı sürece yasaklanmasın,bir de bunları kaldırmanın bir getirisi varsa kaldırılsın yani bunları yasaklayınca her ay dışarıya çıkan milyonlarca doları elimizde tutacağız belki ama bu seferde ambargo yemeyelim abd yle papaz olmayalım ,önce tiktok ve facebook ya da instagram...
  55. kralloflu61

Amoled ekran titreşimi engelleme

Merhabalar. bildiğimiz üzere amoled ekranlı telefonlarda parlaklığı azalttıkça ekran titreşimi artıyor ,bunun sonucunda göz ve beyin yoruluyor bunun çözümü olarak da dc dimmer sistemi var ,bunu uygulayabilmek için oled saver isimli uygulamayı yükledim ancak ağır çekimde daha fazla titreştiği...
  56. kralloflu61

parlaklık kısma uygulamaları telefona zarar verir mi ?

Merhaba arkadaşlar. telefona yüklediğimiz mavi ışık filtresi uygulaması ile birlikte telefon parlaklığını çok fazla kısmanın ekrana bir zararı olur mu,telefonum amoled ekranlı ve bu konuda amoled-ips arasında bir fark var mı ? şimdiden teşekkürler iyi forumlar...
  57. kralloflu61

Gmail hesabı kurtarma

t yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, çok sağolun
  58. kralloflu61

Gmail hesabı kurtarma

yalnız hesaba dair hiçbir şifre hatırlamıyorum ,bu durumda ne yapmalıyım
  59. kralloflu61

Gmail hesabı kurtarma

merhabarlar, gmail hesabını kaybettim hesapta telefonda yok kurtarma hesabı da ,yalnızca gmail adresini biliyorum hesabı geri almam lazım fotoğraflar var ,hesabı geri almamın bir yolu yok mu yardımcı olur musunuz?
  60. kralloflu61

1500-2400 TL Arası Telefon önerileri

a9 la gm9pro işlemcisi aynı,rdn 8'in ki ise 1 yıl yenisi pek bir performans farkı yok,bu seçenekler arasında o paraları vermektense gm9 pro düşünebilirsin hatta general mobile ile iletişime geçersen daha uyguna bile alabilirsiniz belki,çoklu kamera takıntın yoksa tabi,zaten ben a9 un kamerasını...
  61. kralloflu61

Askeri olarak Türkiye mi Yunanistan mı daha güçlü?

sorduğun da soru mu şimdi ya,güldürme beni kendi istihbarat elemanları bile yakınıyor
  62. kralloflu61

ipad almayı düşünüyorum yardımcı olabilirmisiniz hangisi daha sağlıklı olur bu arada bütçe sınırı yok

diğerlerini bilmem kullanmadım ama ipad pro 2020 gerçekten çok iyi bir cihaz,bence rahatlıkla alabilirsin.
  63. kralloflu61

pil sağlığını nasıl öğrenebilirim

accubattery i bir kaç defa yükledim ancak hiç pil ömrünü göstermedi herhalde sarjı bir kere doldur boşalttan sonra gösteriyor
  64. kralloflu61

pil sağlığını nasıl öğrenebilirim

arkadaşlar telefonumun pil sağlığını nasıl öğrenebilirim hani iphone'da samsunglarda batarya sağlık durumu yüzde olarak yazar ya o şekilde öğrenmek istiyorum, düzgün gösteren bir uygulama var mı acaba ?
  65. kralloflu61

Alt çenem üst çenemden geride!

benim kardeşimin de biraz çenesi geride idi dediğiniz gibi üst dişleri ile alt dişleri birbirine değmiyordu,değdirirken zorlanıyordu doktora gittik ağzının içine aparat taktılar,9 ay taktı daha sonra diş teline geçti. ancak aparat dönemi zor bir süreç ağrılı ,diş telinde de oluyormuş ama aparata...
  66. kralloflu61

GM 9 Pro Gcam nasıl yüklerim

4 den önceki sürümleri yükleyebiliyoruz,bende 2.7 vs kurmuştum ancak yeni sürümleri ile alakası yok gm 5 plus ta da gcam 2.7 var mesela ,sürüm 5 ten sonra işler değişiyor zaten ,ben de yeni sürümlerini yüklemek istiyorum bu yüzden ,illa 7.3 olmasına gerek yok 6 da olur ancak maalesef...
  67. kralloflu61

zahmet olmaz ise uyg. bilgilerinden sürüme bakıp yazabilir misiniz
  68. kralloflu61

o kadar sürüm indirdim bir türlü olmadı siz hangi sürümü kullanıyorsunuz ve android 8 ken mi yüklediniz acaba
  69. kralloflu61

maalesef,telefonun işlemci mimarisi arm64 v8a buldum indirdim ama yine de çalışmadı ,camera 2 api kapalı olduğu için yüklenemiyormuş ,sanırım rootsuz yüklemenin yolu yok
  70. kralloflu61

S6 Edge batarya alacağım yardımcı olur musunuz

Elimde bir tane Samsung Galaxy S6 Edge var bataryası bitmiş yeni batarya sipariş edip taktıracağım,samsung orj batarya yazanlardan mı almalıyım yoksa diğerlerinden alsam da olur mu, yılının yeni olmasına da dikkat ediyorum ancak bir türlü karar veremedim lütfen yardımcı olur musunuz? telefon...
  71. kralloflu61

Kulüpler 9 aylık kâr ve zarar tablolarını KAP'a bildirdi

ahmet başkan geldiğinden beri en doğru politikayı sergiliyor diğer kulüpler de ona uysaydı şimdi kulüplerimiz çok daha iyi durumda olurdu,Allah ahmet başkanımdan razı olsun
  72. kralloflu61

1500tl telefon önerisi

Gm 9 pro kullanıyorum tek eksiği güncellemeler, onun dışında bu fiyata bu da olsaymış diyebileceğimiz bir şey yok illaki eksikleri var ama bu fiyata max bu kadar, general mobile(telpa) battı falan deniyor ama geçenlerde hoparlörü düşürerek patlattığım için garantiyi aradım ve servise uzak...
  73. kralloflu61

evet haklısınız ben de şimdi bir yabancı bir site buldum modellere göre tabiki gm yok, çok teşekkür ederim yine de
  74. kralloflu61

telefonum android 9 gcam 7.3 vs bir 2 sürüm indirip kurdum ancak hiçbiri açılmadı yukarıdaki fotoda olduğu gibi camera sürekli duruyor yazıyor.
  75. kralloflu61

En son hangi diziyi seyrettiniz?

the last kingdom şiddetle tavsiye ederim ilk üç sezonu 2 günde bitirmiştim 1 yılı aşkın süredir 4. sezonu bekliyordum ve çıktı şimdi bitirmeye kıyamıyorum ki eski zamanda geçen dizileri sevmeme rağmen
  76. kralloflu61

İphone vs General Mobile

yerliye destek olsun diye gm 9 pro alabilirsin ki 1350 tl ye alabileceğin kuşkusuz en iyi cihaz ancak yine de iphone 11 yerine alabileceğin çok daha iyi f/p ürünleri var hem iphone 11 in ekranı 720 p tabi ekran kalitesi cam gibi ,ama yine de iphone u kalitesi için tercih edebilirsin
  77. kralloflu61

Bu dolar düşmeyecek mi?

78. kralloflu61

Bu dolar düşmeyecek mi?

bence bu duruma gelmemizin nedenlerinden biri de bu ,şu durumda Atatürk ün lafını hatırlatmak isterim "Eğer bir gün çaresiz kalırsanız ,kurtarıcı beklemeyin,kurtarıcı kendiniz olun." yalnızca akibeti siyasilere bırakırsak hiçbir zaman beklentilerimiz karşılanmayacak
  79. kralloflu61

tamam teşekkür ederim
  80. kralloflu61

Bu dolar düşmeyecek mi?

bence artık doların bu hallerine alışmamız lazım ,gerçi alıştık zaten ama bizim artık ithalatı azaltmamız üretim yapıp satmamız lazım ancak bu da mümkün gözükmüyor yerli üreticiler zaten sıkıntı da yani az olan üretimimiz daha da azalıyor ve günden güne daha da kötüye gidiyoruz,eğer koronadan...
  81. kralloflu61

nasıl kurdun yardımcı olur musun ,ben de bir deniyeyim
  82. kralloflu61

1500 tl telefon önerisi

gm 9 pro 1350 tl civarı fiyat ve sdn 660, amoled ekranı bir düşünebilirsin bence ( her ne kadar güncelleme gelmese de)farklı modelleri değerlendirmek istiyorsan da epey.com da karşılaştırma yaparak almanı tavsiye ederim.
  83. kralloflu61

General Mobile Gm 9 pro 1588616671
  84. kralloflu61

1588616322 1588616378
  85. kralloflu61

Telefona root atmadan gcam i yükleyebilir miyim ,bir yolu var mı acaba?