Arama sonuçlarınız

1. K

Donanım sorunu

1660 s
  2. K

Donanım sorunu

Asus tuf B450M plus gaming
  3. K

Donanım sorunu

Nasıl yapacağım
  4. K

Donanım sorunu

Evet hala oluyor
  5. K

Donanım sorunu

Pcmin son zamanlarda anlamadığım bir sorunu var normal takılıyorum bi anda ekran gidiyor ama pc hala çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü yok pc nin güç tuşundan kapatmaya çalışıyorum ama tuş işlemiyor ve sonra pc yi aç kapa pln yapıyorum sonra kendini save moda alıyor ve biosa günderiyor sonra...
  6. K

Büyük sorun gibi yardım pls

Pcmin son zamanlarda anlamadığım bir sorunu var normal takılıyorum bi anda ekran gidiyor ama pc hala çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü yok pc nin güç tuşundan kapatmaya çalışıyorum ama tuş işlemiyor ve sonra pc yi aç kapa pln yapıyorum sonra kendini save moda alıyor ve biosa günderiyor sonra...
  7. K

Bilgisayarım oyun oynarken ısınıyor.

pc yeni azyın aldım 1610554305 pc yeni
  8. K

Bilgisayarım oyun oynarken ısınıyor.

işlemcim ve ekran kartım oyun oynarken 80 derecele çıkıyor ne yapayım + fanlarını mı değiştireyim gtx 1660s ryzen 5 3600x
  9. K

40 bin tl ye ne alına bilinir

neden 60 hz 5 ms bi monitör seçtiniz ?
  10. K

40 bin tl ye ne alına bilinir

yayın ve oyun amaçlı bir pc 40 bin tl bütçe veriyorlar ne alırdınız
  11. K

işlemci fanı dengesiz

sorun yok yani ? 1608485585 nasıl yapacağım ?
  12. K

işlemci fanı dengesiz

kullandığım: ram 16 gb işlemci ryzen 5 3600x ekran kartı 1660s işlemcimin fanları sürek hızlanıp yavaşlıyor ve bu ses rahatsız ediyor bu durum rahatsız etmeye başladı yardım ederseniz sevinirim.
  13. K

pc sorunu

yani ne yapmalıyım. clover boatsloader ile ön yükleme yapmadan önce böyle bir sorunla karşı karşıya değildim.
  14. K

pc sorunu

Arkadaşlar büyük bir sorunum var,bilgisayarımda büyük bir sorun var bilgisayarımı yeniden başlatacağım zaman yeniden başlat tuşuna basıyorum ekran gidiyor ama kasa halen çalışıyor.Güç tuşuna basıyorum etki etmiyor, arkadan fişini çekmem gerekiyor. acaba ekran kartımla ilgisi olabilir mi...
  15. K

Application Hang Detected hatası ?

olmadı :(
  16. K

Application Hang Detected hatası ?

bunu bilemedim yardım edebilir misiniz?
  17. K

GTA5

Epic Games ücretsiz dağıtmıştı hatırlarsanız, o şekilde PC'de de edindim. 1593439800 1593440056 arkadaşımdan ve kendimden ekran resimleri yani anlatmaya çalıştığım: 1593440234 bana da satın ala diyor oysaki ben epic den almıştım :(
  18. K

GTA5

rockstar epici görmüyor GTA5 i açamıyorum göremediği için
  19. K

GTA5

kötü değil 1593428170 amd ryzen 5 3600 gtx 2060 16 gb ddr4 ram tuf gaming anakart 1593428203 deneyeceğim teşekkürler 1593428245 bir sorun yazmıyor 1593439425 İnstalled olarak görünmüyor ve Buy Game diyor (önceden Start with Epic diyordu) ve ayarlardan Rockstar'a ait oyunları bul dediğimde...
  20. K

GTA5

ben mi göremiyorum? 1593291972 siz galiba luncheri diyorsunuz ona giriyorum ama karşıma bir sürü kod çıkıyor
  21. K

GTA5

ne yapacağımı anlamadım :(.
  22. K

GTA5

gördüm'de neden böyle bir yorum yaptın anlayamadım :). 1593289713 Denedim zaten. Deniyorum. 1593289851 Olmadı :(
  23. K

GTA5

yapmıştım fakat sizin için bir daha deniyorum. 1593289039 ??????
  24. K

GTA5

arkadaşlar gta5 i epic den yükledim. Ama tıkladıktan sonra Rockstar Games'e bağlanıyor diyor ve sonrası yok. kendi kendine kapanıyor,anlamadım?
  25. K

Siyaset Bölümü Kapatılsın

Apolit bir düşünceyi savunmak olur bu, onun yerine salt savunma yapanların yasaklanması daha mantıklı olur.
  26. K

Toshiba 65ul2063dt Tv özellikleri nelerdir?

İşlemci hakkında detay yoktu keza yenileme hızı olarakta bir detay bulamadım.
  27. K

Sistemimi yükseltmek istiyorum yardım eder misiniz?

Ekran kartı yeter fakat işlemci yetmez, bundan kaynaklanan FPS dropları çok fazla olur ve hiç akıcı bir oyun deneyimi vermez, tecrübe ile sabittir, deneyip boşa heyecan aramanızı önermem. Oyun hiç akıcı olmuyor çünkü ekran kartını işlemci frenliyor.
  28. K

AKP’li Kadın Kolları Başkanı’na sert tepki: Bu anneden kime hayır gelir!

Bu umarım doğru değildir demek istedim fakat gerçek olduğu belii, sonumuz hayır olsun.
  29. K

Monitör bozukluğu

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti-vs-AMD-R7-240/2187vsm8608 Bakabilirsiniz.
  30. K

Meizu 16th nereden bulabilirim ?

Sıfır olarak satan telefon bayileri var o kadar ne yazık ki.
  31. K

Nokia Türkiye'ye telefon getirirken eli boş dönmeyecek.

Birde kronik sorun olmasın tadından yenmez.
  32. K

FPS olarka RAM frekansı ve işlemci çok fark eder öyle 5 FPS'lik farklar değil ve darboğaz olması ileride sorun çıkarır.
  33. K

Hdmi to vga Donanım seçer mi

Öyle durumlar çok olmasa bile olabiliyor ve bir dönüştürücüde çalışıp bir inde çalışmaması tamamıyla rastgele oluyor, aktif dönüştürücüler seçmez genelde.
  34. K

Monitör bozukluğu

GTX 750 2 GB'a kadar çıkılabilir o bütçede ekran kartı olarak.
  35. K

Fransızca vs Almanca

Dünyada fransızca daha fazla konuşuluyor diye biliyorum.
  36. K

Oynadığınız ilk oyunlar.

Büyük ihtimalle Oyunskor, Kraloyun gibi sitelerdendir bilmiyorum ne ama.
  37. K

Koronavirüsü yenen en yaşlı insan Kahramanmaraş'ta

Sevinim, umarım bu illet geçer.
  38. K

Monitör bozukluğu

Monitörden monitöre değişir, eğer kalite olarak iyi bir panelse 600-700'lere kadar çıkabilir tadilat parası, genelde 500'lerde gezinir ve yaptırmak yerine öyle kullanmayı veya ikinci elden yeni bir monitör almanı tavsiye edebilirim (ve bilgisayarın çalışmama sebebi monitör değil gibi duruyor).
  39. K

Monitör bozukluğu

Panel darbe almış gibi görünüyor ve panel değiştirmeden çözümü yok (eğer sorun bir kapasitör vs değilse).
  40. K

Eski Bilgisayarı Ne Yapmalıyım?

Torrent indirme makinesi olarak iş görebilir veya hafif bir GNU/Linux kurup televizyon altına konabilir eğer ince bir kasa yapısına sahipse.
  41. K

3000-4000tl limit telefon önerileriniz nelerdir ?

Mi Note 10 lite ve Huawei Nova 5T olur, ikinci elde iPhone XR veya Galaxy S10e bakılabilir.
  42. K

Ben olsam ilk 1030'dan kurtulur (500-550 TL'ye satılabilir) ve onun parasını ekleyerek bu üçlüye aynı anda girişirdim çünkü GT 1030 ile o yükseltmelerde fayda vermeyecek (hatta ekran kartı olarak ikinci elden bir RX 570'e geçerdim açık konuşursam fakat o kartlarda ikinci el risk).
  43. K

Monitör bozukluğu

Mnitörün giriş çıkışlarında hasar yoksa tam sağlıklı olmasa bile görüntü alırsın, sorun olmaz.
  44. K

Anakart alarak (B serisi) daha ucuza getirebilir onun için söylemiştim, birde soğutucu masrafı gerekecek (zaten biraz daha ekleyip 1600 12nm alması daha mantıklı gelmedi değil fakat bütçe kısıtlı ise kısılabilidği kadar kısmak lazım).
  45. K

A50 mi yoksa m31 mi iki telefon arasinda kaldim

Bütçe yeterli ise Redmi Note 8 Pro daha iyi olabilir, başlıktaki soruda Galaxy M31 daha iyidir.
  46. K

İyi bir soğutucu varsa OC'de denebilir.
  47. K

Bilgisayarım Ne Kadar Eder?

1000-1300 gibi eder eğer cihazın dışı temiz ise ve cihazın periyodik (termal macun kısaca) bakımları düzgün bir malzeme ile yapıldıysa.
  48. K

Blackberry 9900

BlackBerry'nin Key seris cihazları var, onları deneyebilirsiniz çok istiyorsanız.
  49. K

Lenovo K6 NOTE Batarya Sıkıntısı

Önce yeniden bir Stock ROM kurmayı deneyin, olmazsa dendiği gibi Li-io bataryadır sorun.
  50. K

iphone xs ten samsung s20

Kamera konusuna gelelim, tamamen tarafsız bakacağım: Bu iki cihazı eline alıp kullanmayı denedin mi? Sana şöyle diyeyim, ekranda Galaxy Note 10 daha önce, bataryada iPhone 11 (çözünürlükten ve işletim sisteminden dolayı) daha önde, ses düzeyi Galaxy Note 10'da daha önde, kamerada iPhone 11 hem...
  51. K

Benim gibilere ne yazsan boş aynı fikirdeyim çünkü olan bir şeyi söylüyorum, ona bakılırsa herkes Windows XP kullansın, onda ben hiç virüsle karşılaşmamıştım. Güncelleme var derken kasıt cihazın halen daha güncel olması, cihazın güncelliğini koruması demek hem üretici firmanın hem üçüncü parti...
  52. K

Mount And Blade Açılmıyor

Çözümü.
  53. K

Sistem Yeniliyorum > 2500 ₺ bütçe | Anakart-CPU-RAM

Cihazın yerleştirileceği kasa ve soğutucu? Donanım olarak birbirini besleyebilecek donanımlar.
  54. K

Tam tersine S2'ye Custom ROM ile Android 10 bile kurabilirsiniz.
  55. K

iPhone cihazlar güncelleme olarak genel olarak düzgün bir performans veriyorlar (fakat önceden yazmıştım sanırım, iPhone 6 ve 4S bir istisnalar, genel konuşuyoruz) ve iPhone 11'in işlemci, gece çekimi, ön kamera avantajları var fakat kalan noktalarda Galaxy Note 10 çok daha iyi bir cihaz, neden...
  56. K

Anakartım yeterli midir?

Pardon, bu AM3 imiş kaçırdım :) O anakart ile o işlemciyi çalıştıramaz, ben direk anakartın serisine baktım soketi umursamadan.
  57. K

Anakartım yeterli midir?

Anakart almazsan elinde bulunan anakartın köprüleri, komponelleri, soğutma sistemi vs o işlemciye yetersiz gelecek ve işlemcinin tam randıman olmadan çalışmasına sebep olacaksınız, almanız gerekli gibi bir şey.
  58. K

Ne alaka?
  59. K

Evet burada şu sınıra takılırsın, işletim sistemiyle olan optimizasyon? (IOS'te de o kadar boş değil emin olun: ‎WhatsApp Messenger) Güncelleme yapmayınca bütün uygulamalar son hızda mı çalışıyor, eğer öyleyse telefonda güncelle yazan yeri direk kırıp atacağım. O iş öyle olmuyor işte...
  60. K

Twitch Açılmıyor

Ya peki nasıl?
  61. K

LG G3

Bilgisayara bağladığında dosyaları görüntüleyebiliyor musun?
  62. K

Toshiba 65ul2063dt Tv özellikleri nelerdir?

Dahili Wi-Fi kartına sahip, Miracast desteği var, Panel 4K, 2 USB 3 HDMI giriş çıkışlarına sahip, 65 INCH (164 cm) bir panel, akıllı TV olduğu yazmış fakat işletim sistemine dair bir bilgi bulamadım.
  63. K

Taraftar Anketi

Tek dört yıldız, GALATASARAY.
  64. K

Android'de kaçma şansın neresi açıklayabilir misin? Her cihaz eskiyecektir ve donanım yetersiz geldiği anda o uygulama çalışmayı bırakır, donanım aynı kalırken uygulamaların gereksinimi arttığı sürece cihazda o uygulama çalışmaz olur, bunun Android veya IOS ile alakası yok.
  65. K

İslam huzurlu olmaya yeterli mi.?

Gayet yeterli.
  66. K

Macbook Pro Neden Youtube’de 4K video oynatamıyor ?

Benim bir arkadaşım 2013 modelde izleyebiliyor (fakat Safari değil Brave kullanıyor), sanırım dendiği gibi sorun Safari.
  67. K

Televizyonun uzun bir ara kapalı kaldıktan sonra birdaha açılmaması

Güç entegresiyle alakalı bir sorun var gibi yine.
  68. K

PC

Hangi oyun?
  69. K

O RAM'leri 3000 MHz'ye yükselt, GT 1030'dan GTX 1650'ye geçersen ucu ucuna o işlemci besleyebilir daha üstünü takamazsın ondan o kart olabilir, 1 TB HDD daha alabilirsin ve A320 bir anakart yerine S2H B450 bir anakart alıp OC yapılabilir.
  70. K

5-7 Saat arası anca alıyor ne 9 saati, o XS Max.
  71. K

mavi ekran ve otomatik onarim hatasi hdd den kaynaklanabilir mi.

MS-Dos kipi ile yapılamıyor diye biliyorum.
  72. K

Vatan Bilgisayar Kepenklerini Kaldırıyor ! ( Tarih Konuda )

Görünen köy kılavuz istemez, bu kadar hızlı tedbirleri elden bırakırsak olacak tek şey ikinci dalga.
  73. K

P40 lite

Bu isteklerininin hafta içi olanını birçok cihaz karşılar yani rahatça tercihte bulunabilirsin fakat Huawei cihazlarının ABD ambargosunu göze alıyorsan.
  74. K

Güvenlik güncellemelerinden ne haberiz? IOS cihazlarda Android cihazlarda güncelleme ile yavaşlar ve bu performans olarak kötüleşme bazından değerlendirilebilecek fiiliyatta iki cihaz var: iPhone 6 iPhone 4S Bu cihazlar dışında hangi cihaza bakarsanız bakın ilk sürümden son sürüme saçma sapan...
  75. K

Ekran kartım yok ne oynayabilirim ?

Oynarsın sadece o dahili grafik kartını öğrenebilmek için işlemcinin model numarasını bilmesi gerektiğini bilmiyor veya gözünden çıkardı diye dedim yani onun sorusuna cevap verdim, seninle alakalı değil.
  76. K

Memtest86 testi yapın RAM'lere.
  77. K

Batarya kapasitesi daha yüksek ve panel çözünürlüğü daha yüksek (yani bütün olay panel değil, iPhone XS kötü mü dersen asla değil sadece S20 daha önde bir cihaz), pil yönetimi IOS'in daha iyi derseniz bile yine kurtarmaz.
  78. K

Ondan bahsediyorum ve eğer öyleyse büyük olasılıkla sorun odur yani HDD.
  79. K

Nasıl moderatör oldun veya gözünden mi kaçtı bilmiyorum ama HD 2000, bu şekilde öğrenebilirsin: https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/53422/intel-core-i3-2100-processor-3m-cache-3-10-ghz.html
  80. K

Tekrarda formatlayıp veya bir şekilde bilgisayarı açı HD Tune'dan Error Scan taraması yapın ve buraya atın, anlamanın başka bir yolu yok gibi bir şey.
  81. K

Galaxy J7 Mobil oyun sıkıntısı

Cihaza Root atıp cihazın model numarasını daha üst bir cihazınki (mesela Galaxy Note 8) ile değiştirerek veya bazı Custom ROM'lar ile olabilir.
  82. K

Windows açılıyorsa minidump dosyasını yollayın ve başka bir cihazdan HDD'ye HD Tune'dan Error Scan taraması yapın.
  83. K

Oyunarsın ve ekran kartın var sadece harici değil, dahili.
  84. K

Realme 5i mi meizu x8 mi

Meizu X8 donanım olarak daha güçlüyken yazılım konusunda eksiklere sahip (ama birkaç uygulama ile çözülebilir eksikler genel olarak).
  85. K

Half Life, Far CRY, CS 1.6, Lara Croft (6. oyuna kadar), NFS Underground 1/2, Hitman Blood Money, GTA III/VC/SAN/LBS/VCS, Zuma Deluxe, Kraloyun oyunları.
  86. K

iPhone XS'ten geçtiğinde tek olmasada artılar: Batarya Panel iPhone XS'te kalmanın yararları: Güncelleme Tasarım Malzeme Ses düzeyi İkinci el değeri (benim için önemli değil) Toplum arasında göze görünme oranı
  87. K

Fiyatı düşer mi?

Alabilirsen şimdi al derim fakat o modeli o bütçede tavsiye etmem.
  88. K

Csgo Source 2 mi geliyor ? Yoksa Bendemi Hata Var ?

Sunucularda sorun var sende değil sorun, istersen Valve dışıındaki sunucuları deneyebilirsin.
  89. K

Çilekleri tuzlu suda bekletince böcekler çıktı

Üzgünüm fakat bu doğal canlılar her böceğin içinde bulunuyor yediğiniz, Vegan'lar offline :)
  90. K

Çıldırtan mavi ekran

BIOS'a girip Load Optimized Defaults kısmından BIOS'u varsayılan ayarlara çevir.
  91. K

Çıldırtan mavi ekran

Minidump dosyasını yollayın.
  92. K

s6 edge tüm yazılımı yanlışlıkla sildim orjinal rom atamıyorum

Cihaza yeniden Modem yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  93. K

Son zamanlarda internetiniz yavaş mı yoksa hızlı mı?

Her zamanki gibi, hızlı sayılabilir
  94. K

Hangisi

Panel ve daha güçlü bir işlemciden dolayı GM 9 Pro.
  95. K

bu telefon desteklenmiyor uyarısı veriyor fortnite ı çok oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun

JB olsa bile oynamasının bir yolu yok 1 GB LPDDR3 ile oynayamaz, oyunun yüklenme ekranını görmekten başka hiçbir işlevi olmayacaktır
  96. K

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

herkese iyi bayramlar ALLAH tuttuğunuz oruçları kabul etsin
  97. K

bu sistem oyunlarda nasıl performans verir

benim arkadaşım buna yakın bir pc si vardı 11 . sınıftan üniversiteye geçene yadar kullandı
  98. K

bu sistem oyunlarda nasıl performans verir

yukarıda arkadaşın dediği gibi güzel oyunları yüksekte oynarsın seni bu pc 4-5 yıl gütürür :D
  99. K

Gta 5 nedensiz yere aşırı vram harcamasi

geçebilir güncel olan bir güncelleme mevcut mu? 1590307873 çözünürlüğü düşürürsen ve yeterli ram in varsa rahatlıkla oynarsın
  100. K

Gta 5 nedensiz yere aşırı vram harcamasi

hangi gta 5 sürümünde sin?
  101. K

6000TL Sistem Tavsiyesi

dahil değil oyun için 1590255605 ok sağolun
  102. K

6000TL Sistem Tavsiyesi

Başlıkta görmüş olduğunuz gibi bir bütçem var, bu bütçeye uygun sistem önerileriniz ne olur (üstünü aşmazsanız iyi olur, ne yazık ki arttıramam).
  103. K

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı . ilk aldığımla şu an ki arasında dağlar kadar fark var! ne yapmamı önerirsiniz ? acaba depolamayla bir alakası ola bilir mi ?
  104. K

Bu hata ile karşılaşıyorum

ok bekliyorum :)
  105. K

be indir oynayalım bende açtım teşekkürler
  106. K

1. çözüm olmadı 1589711095
  107. K

Yok tik flan yoktu ozmn birdaha yükleyeyim olmasiz ise tekrar yazayım size 1589710443 Tamam bekliyorum ben araştırdım ama bulamadım
  108. K

ya ben anlamıyorum bu pc yi ya olmuyorrrr!
  109. K

valorant oyununda çalıştırırken alıyorum ama bir türlü oynayamıyorum 1589709356 64 ben 32 bit ini indirmedim
  110. K

yükledim ama gene aynı sorunla karşılaşıyorum
  111. K

bu hata ile karşılaşıyorum hiç bir şey anlamadım
  112. K

PUBG'yi açamıyorum bilmediğim bir hata veriyor

113. K

Samsung j7pro(Sm-j730f)telefonuma android 10 rom atmalimiyim ?

Her ROM cihazdan cihaza farklılık gösterir, şansını dene.
  114. K

Steam'den yet another zombie defence'i açamıyorum

Çok sağol, açıldı Allah razı olsun.
  115. K

Windows 7 yaptım olmadi
  116. K

Çok defa denedim.
  117. K

Samsung j7pro(Sm-j730f)telefonuma android 10 rom atmalimiyim ?

Çünkü Unoffical olarak çıkmış bir yazılım ve o orijinal işletim sistemi çekirdeğine uygun olarak derleniyor, birkaç tane Custom ROM yazan arkadaşım var ve işin çok zor ve stabilizasyonu+sürücüleri halletmenin eziyet olduğunu söylüyorlar, Port ise iki cihazın donanımlarınında yakın olması...
  118. K

Nasıl çözebilirim
  119. K

Yazılım güncellemesi yapamıyorum

https://www.softstech.net/update-htc-one-m8-android-6-0-official/ OTA olarak yükleyin, dijital olarak HTC Server'lerini kapamış olabilir M8'e.
  120. K

rx570 görüntü gidiyor

Başka bir PSU ile deneme şansınız varsa deneyin fakat grafik kartının sorunlu olması muhtemel.
  121. K

Her ikisini de yaptım fakat nafile 1588704663 galiba bu oyunu unutmam gerek :(
  122. K

Hemen deniyorum 1588704176 Yine olmadı başka fikri olan?
  123. K

Silip geri yükledim, ne önerirsin
  124. K

4.8 yükl arkadaşım zaten baktı ona
  125. K

Hayıri 64 Bit Windows 10 kullanıyorum, i5-8250U işlemcimm var
  126. K

Görselde görmüş olduğunuz gibi bir hata ile karşılaşmaktayım ve bir türlü çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim. (bu arada @okurbaba'nın selamı var, dememi istedi bir dostum, onun önerisi ile geldim)