Arama sonuçlarınız

1. M

10.sinifim hiç bir konu bilmiyorum:(

Selamın aleyküm arkadaşlar.Suan 10.sinifim ve hiçbir konu bilmiyorum.bu sene daha hiç sınav olmadık.ocakta da sınavlar başlayacak.yani tam 1 ayım var.Ben şuan hatamin farkına vardım.Gec kalmışsın vb demeyin hatanın neresinden dönersen kardır.ben bu 1 ay içinde uyumayı bile düşünmüyorum.sizden...
  2. M

Android'de Gmailsiz oynanan oyunlar.

Android'de Gmaille giriş yapmadan oynanmayan bir oyun varmı Düzenleme Notu Sorular bağlığa değil mesaj kısmına yazılır. Başlık soru hakkında kısa bilgi içerir MrtAltg
  3. M

Kartomu hafta sonu ptt kargomattan alabilir miyim

Merhaba arkadaşlar.pttavmden bir ürün aldım.Ve ürün şuan daha onaylanmış..antalyadan gelecek.Acaba kargomatlar 24 saat açık olduğu için yarın kargomata koyulur mu kargom. 1604753862 Cevaplarınızi bekliyorum
  4. M

İxora e101 king kullanan varmı

Arkadaşlar iyi akşamlar.Aranizda ixora e101 king kullanan varmı?eğer varsa kaç fıs sıkıyorsunuz?bende kullanıyorumda ne kadar sıkacagimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim
  5. M

Ptt kargomat?

Merhaba arkadaşlar.Pttavmden bir ürün sipariş ettim.ve ürün karfomata gelecek.fakat ürünü alirken kendi ismimi yazmadım ama ,kendi tcmi yazdım.Acaba karfomattan ürünü alabilir miyim?
  6. M

Redmi note 7 telefonuma 2 kere hard reset atacağım?

Merhaba arkadaşlar.Redmi note 7 telefonuma miui 12 güncellemesi gelmeden önce hard reset atacağım.birde güncellemeyi yukledikten sonrada atacağım.Acaba 2 kere atmak sakıncalı mıdır Teşekkürler
  7. M

WhatsApptan kurtulmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar.Malum sınavlar yaklaşıyor.Ve üniversiteye hazırlanıyorum.Fakat WhatsAppta çok oyalaniyoeum.Ama öğretmenler falan online derslei falan hep watsaptan yapıyor.acaba başka bı uygulamadaj hocalarla falan yazisamaz mıyım. Teşekkürler
  8. M

Webcam Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar.Cok acil yardımınıza ihtiyacım var.sorunum şöyle.bilgisayarima resimdeki gibi IMG_20201007_151341 - Hızlı Resim Web cam aldım fakat en başta bilgidayarda sorunsuz çalışıyordu.Ama şimdi resimde görüldüğü gibi. IMG_20201007_151433 - Hızlı Resim Pcden kamera...
  9. M

Motor almak istiyorum

İyi günler arkadaşlar.Simdi letgodan 2.el motor alıyorum ama adam şimdi şey yazdı.akuleri olcturmus 5 tane aku varmış toplam.hepsi 10-10.5 arası çıktı dedide pek anlamadım.Acaba akünün ömrü yüzde kaçtır??
  10. M

Eba sorusu

Ebadayken ve mikrofonum kapalıyken "sessize alindiniz mikrofonu açmak için Ctrl a tuşuna basın dedide.Acaba hocamı kapatti.Sizdede böyle olan varmı
  11. M

Jeep renk tavsiyesi

Selamın aleyküm.Jeep renegade almaya karar verdik.Sizce hangi renk daha iyi? Siyah https://hizliresim.com/njNiOj Gri https://hizliresim.com/3haF6D
  12. M

Aldığım cep ısıtıcısı çalışmıyor

Arkadaşlar.Merhabalar.soyle bir cep sobası aldım.https://hizliresim.com/ykokOY Ve ürünu acip bir kere tıkladığımda ısınmaya başladı.Sonra eski haline gelmesi için suda kaynattim.Ve 2 saat sonra bir daha denedim.Gri demiri kitlattigimda etkileşime girmiyor.Acaba bozulmuş mudur.? Nasıl...
  13. M

Piyano

Arkadaşlar.Merhabalar aranızda piyano parçalarıni bilen varmı.Bi yıl önce bitane piyano parçası dinlemiştim.Cok hoşuma gitmişti.Simdide tesadüfen aklıma şarkınin melodisi geldi.Ve unutmiyim diye hemen şarkı uygulamasindan şarkıyı çalıp kaydettim:)Ama dediğim gibi ismini bilmiyorum.Sarkida bu...
  14. M

Kırmızı Volta vsc için uygun kask

Merhaba arkadaşlar.kirmizi bir elektrikli bisikletim var.Ama hangi renk kask alacağıma karar veremedim.Yardimci olur musunuz ? Teşekkürler. https://m.n11.com/rs1-kapali-boyunluklu-kask-kirmizi-P396004199 https://m.n11.com/rs1-kapali-boyunluklu-kask-mavi-P396007692...
  15. M

Redmi note 7 cihazımın flaşı kilit tuşuna basınca bazen açılıyor.

Merhaba arkadaşlar.soun başlıktaki gibi.cihazimiin kilit tuşuna basınca bazen flash yanıyor.Ama hep olmuyor.Bazen yanıyor.Acaba neden olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum 1596382364 Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar
  16. M

Dikkat kolide hasar var.

Merhaba arkadaşlar.hepsiburada dan mi band 4 ve haylou gt1 aldim.İkiside aynı kolide geldi.Fakat Resimde gördüğünüz gibi dikkat kolide hasar var.kargo yetkilisine tutanak hazirlatiniz diyor.Ama ürünlerde ben herhangi bir sorun göremedim.Acaba geri iade etmeli miyim? https://hizliresim.com/DSWdry
  17. M

Nasa'nın uzay kokulu parfümünü satın alacağım

Merhaba arkadaşlar.Nasanin yeni çıkan uzay kokulu parfümünü alacağım.Fakat resimde de görüldüğü gibi rehin tutarı diye birşey var.bu ne demek oluyor. https://hizliresim.com/iC1zpB
  18. M

İnternet dışında voltmetre nereden alabilirim?

Merhaba arkadaşlar.Resimde görülen aleti internet dışında nereden temin edebilirim. Hayırlı günler
  19. M

Volta vsc kullanan varmı

Arkadaşlar.Sorumu sadece volta vsc kullananlar anlayabilir.Eger kullanan varsa ona göre sorumu soracağım.Acaba volta vsc kullanan varmı
  20. M

Elektrikli bisikletin akusunun ömrünü kontrol edebilir miyim.

Merhaba arkadaşlar.2.el elektrikli bisiklet aldım.Fakat 2.el olduğu için akusunun ne durumda olduğunu kontrol etmek istiyorum.Nasil yapabilirim/yaptırabilirim? Teşekkürler
  21. M

Hangi bisikleti almalıyım?

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir elektrikli bisiklet alacağım.Fakat hangisini alacağıma karar veremedim.Volta vsc ile bu perşembe a101e gelecek olan motolux f4 arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım.cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler. Edit:Resim ekleyemiyorum.
  22. M

Bisiklete beyin alacağım

Merhaba arkadaşlar.Volta vsc bisikletim için hızlandırıcı beyin alacağım,internettede buldum fakat bulduğum beyin hızlandırıyor mu yoksa menzili mi arttırıyor onu anlamadım. Birde wolt mu hızlandırıyor yoksa wattmi hızlandırıyor.? Teşekkürler 1592768751 Cevaplarinizi bekliyorum
  23. M

win10 oyunda arka planda sırayla müzik çalabilir mi?

iui günler arkadaşlar.win 10 bilgisayarımda zula oynuyorum.vE İnternetten mp3 olarak müzik indirdim.Acaba bu indirdiğim müzikleri oyun ornarken arka planda otomatik çalma özelliği var mı?
  24. M

steam oyunları tek bir steam hesabında toplamak mümkün mü?

Bnede 2 tane steam hesabı var.Ve ikisinde de farklı oyunlar var.Acaba bu oyunları tek bir steam hesabı üzerinden nasıl oynayabilirim?
  25. M

pubg sesli konusmamı kaydedecek uygulama var mı?

merhaba arkadaşlar.Pubgde maça girince konuştuğumda hem benim sesimi hemde oyun arkadaşlarım konuştuğunda onların sesini kaydedecek ve oynadığım maçın görüntüsünü kaydedecek ses/görüntü kayıt uygulaması var mı? teşekkürler...
  26. M

Steam'e bağlı zula hesabini normal zula hesabına bağlayabilir miyim?

Arkadaşlar.Hayirli ramazanlar.Simdi benim zula hesabım Steame bağlı olduğu için oyun nickimi falan değiştiremiyorum.Ama oyun zula hesabına bağlanınca değişiyor bildiğim kadarıyla.Acaba Steame bağlı bir zula hesabini aynı zamanda normal zula hesabında da bağlayabilir miyim? Yoksa yeni bı hesap...
  27. M

klavyede ses açma kısma tuşşarı çalışmıyor

İYİ günler.masaüstü bilgisayarım için yeni bi klavye aldım fakat ses açma ve kısma tuşlarına basınca çalışmadığını farkettim.Yardımcı olur musunu?
  28. M

Kulaklık Kablosu Nasıl Lehimlenir?

Arkadaslar merhabalar.kulakligin sol tarafı çalışmıyor.Resimde ekledim.calisan tarafta yeşil ve sarı kablo varken calsimayan bölümde ise iki tane sarı,kırmızı ve mavi kablo var.Resimde de görüldüğü üzere sarı ve kırmızı çıkmış durumda. https://hizliresim.com/w8S7ds Acaba hangi kabloyu nereye...
  29. M

Pubg soruları

Arkadaşlar Pubg oyunuyla ilgili bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim. 1)Screenshot_2020-05-06-14-09-52-397_com - Hızlı Resim Resimde de görüldüğü gibi bazı oyuncuların profiline girdiğimde müzik değişiyor.Ve ekran mavi oluyor.Ama başka bir kullanıcıya baktığımda normal profil çıkıyor. 2)...
  30. M

Ekran küçüldü

Arkadaşlar merhabalar.bugun playstationumu açtığımda "bu ekranı okuyabiliyor musunuz dedi ve ve bende evet dedim.Sonra ise aşağıda görüldüğü gibi yanlar küçüldü.Acaba nasıl tam ekran yapacağım? Teşekkürler :( Resim eklenmiyor kusura bakmayın
  31. M

pc google teması değişmiyor.

arkadaşlar merhabalar.pcde temayı değiştirdim.Cosmic vakum yaptım fakat.Şimdi de ayarlardan varsayılana sıfırla deyince hiçbir türlü eski haline dönmüyor ve temalar mağazasından tema eklediğim halde tema değişmiyor.Acaba neden? virüs taraması;önbellek temizleme pc sıfırlama vb.Yaptım.Hiçbiri...
  32. M

beden dili ile ilgili şıksız sorular

arkadaşlar.Hayırlı akşmlar.Bir ders için 5 tane beden dili ile ilgili şıksız soru söyleyebilir misiniz? Zor olsun:)
  33. M

Gmail kurtarma numarası

Arkadaşlar merhabalar.Bugun gmailimden hesabınızın kurtarma numarası degistirildi diye bir uyarı aldım.Ve sonra hesabımı kontrol ettiğimde benim cihazım dışında hiçbir telefondan giriş yapılmamış.isin ilginç yanı ise kurtarma telefon numarası olarak benim numaram eklenmiş.Fakat ben böyle bir...
  34. M

we chat referans arkadaşı arıyorum.

arkadaşlar merhabalar. we chat uygulamasında kayıt olmam için en az 6 ay kullanmı biri gerekiyor.Referans olacak var mı? 1587989080 yokmu yardımcı olacak arkadaş