Arama sonuçlarınız

1. X

"bu sohbet mevcut değil" hatasını nasıl giderebilirim?

aylardır içinde bulunduğum grubu artık takip edemiyorum ve başlıktaki hatayı alıyorum. bunun sebebi nedir?
  2. X

ios için reklamsız sigara bırakma sayacı yapmak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?

Sigarayı bıraktığım tarihi gireceğim ve o geçen zamanı yıl, ay, hafta ve gün olarak hesaplayacak.Başka hiçbir detay istemiyorum. Bunu nasıl yapacağım?
  3. X

kişisel erişim noktasını açıyorum ancak diğer cihazlar bağlanamıyor (birinci nesil iPhone SE)

"Diğerleri Katılabilsin" seçeneğini aktif hale getirdiğimde diğer cihazlarım (bilgisayarım ve tabletim) kablosuz ağlar kısmında telefonumu görebiliyor ancak şifreyi girip "bağlan"a tıkladığımda hata veriyorlar ve telefonumun durum çubuğu gidip gelmeye başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  4. X

Eski dizüstü bilgisayarım için internetten adaptör alacağım, nereden almalıyım?

Asus dizüstü bilgisayarımın adaptörü patladı. İnternetten uygun fiyatlı yeni bir adaptör satın almak istiyorum. Bu konuda hangi sitelere güvenebilirim? ASUS F5SL +19V --- 4,74A, 90W
  5. X

Birleştirilmiş PDF dosyasını nasıl metin haline getiririm?

125 slaytlık bir sunum dosyası her slayt bir sayfaya denk gelecek şekilde pdf halinde kaydedilmiş. Bilgisayardan okumak gözlerimi aşırı yorduğu için ben bu dosyayı gereğinden fazla kağıt israf etmeden çıktı almak istiyorum. Düz metin belgesi haline getirmek için ne yapmam lazım? Not...
  6. X

manjaro xfce için photoscape tarzı yazılım arıyorum

bir resim üstüne başka bir resim ekleyip altına internetten indirdiğim font ile açıklama yazmak için gimp bana biraz teferruatlı geliyor arkadaşlar. photoscape gibi kullanımı kolay bir yazılım arıyorum.
  7. X

Firefox'un (mobil) varsayılan arama motoru olarak Yandex'i tercih etmesinin sebebi nedir?

Yandex'i diğerlerinden (google, yahoo, bing, duckduckgo vd.) daha tercih edilebilir kılan ne, bu konuda bir fikriniz var mı? Siz hangi arama motorunu kullanmayı tercih ediyorsunuz ve sebebiniz nedir?
  8. X

C# öğrenmek için Türkçe kaynak önerileri

Öğrenmek için bir kitap mı daha etkilidir yoksa video eğitimler mi? Yeni başlayanlar (hiç bilmeyenler) için hangi kaynakları önerirsiniz?
  9. X

Redshift'te sıcaklık değerini kalıcı olarak nasıl değiştiririm?

Konuma göre ayarlanmış mevcut sıcaklık değeri hala gözümü alıyor, değeri biraz daha artırmak istiyorum. İnternette birkaç kod buldum ama çözemedim. Nasıl yapabilirim?
  10. X

[Çözüldü] Varsayılan ekran yöneticisini nasıl değiştiririm? (manjaro xfce)

gdm kurup varsayılan ekran yöneticim olarak atadım ama kilit ekranı pek hoşuma gitmedi. kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattığımda siyah ekran problemi yaşadım. standart ayarıma geri dönmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?