kişisel erişim noktasını açıyorum ancak diğer cihazlar bağlanamıyor (birinci nesil iPhone SE)

Bu konuyu okuyanlar

xamatan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
"Diğerleri Katılabilsin" seçeneğini aktif hale getirdiğimde diğer cihazlarım (bilgisayarım ve tabletim) kablosuz ağlar kısmında telefonumu görebiliyor ancak şifreyi girip "bağlan"a tıkladığımda hata veriyorlar ve telefonumun durum çubuğu gidip gelmeye başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Valla dostum bu iphone larda kişisel erişim noktası ile ilgili sıkıntılar var. Bende de mesela kişi bağlanıyo 2 dk işlem yapmasın hemen bağlantıyı kesiyo. Sonra tekrar bağlansın diye wifi bölümüne giriyoruz kişisel erişim noktası açık olmasına rağmen görünmüyo. İki üç kere kapatıp açınca görüyo falan yani tam bi eziyet anlayacağın. Ben herhangi bir çözüm bulamadım. Ama öyle sanıyorum ki yazılımsal bir sıkıntı. Apple destekle iletişime geçtin mi hiç ?

xamatan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Valla dostum bu iphone larda kişisel erişim noktası ile ilgili sıkıntılar var. Bende de mesela kişi bağlanıyo 2 dk işlem yapmasın hemen bağlantıyı kesiyo. Sonra tekrar bağlansın diye wifi bölümüne giriyoruz kişisel erişim noktası açık olmasına rağmen görünmüyo. İki üç kere kapatıp açınca görüyo falan yani tam bi eziyet anlayacağın. Ben herhangi bir çözüm bulamadım. Ama öyle sanıyorum ki yazılımsal bir sıkıntı. Apple destekle iletişime geçtin mi hiç ?
Apple ile bu konuda hiçbir iletişime geçmedim çünkü yıllardır kullandığım telefonumda böyle bir sorun olduğunu 2 gün önce öğrendim. Siz telefonunuza başka bir Apple cihaz ile bağlanmayı denediniz mi acaba daha önce?

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Tabi tabi zaten bahsettiğim bu durum başka bir iphone telefonundan bağlanmayı denediğimde de oldu windows bilgisayarımdan bağlandığımda da oldu. Anladığım kadarıyla apple android falan farketmiyo hepsinde aynı sıkıntı. Ama siz yine isterseniz bi apple destekle görüşün çözüm bulamasalar da en azından bir fikir sahibi de olabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
8,022
Sizinki sorun değil ki hücresel veri koruma açısından tasarrufa alıyor kendini.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Sizinki sorun değil ki hücresel veri koruma açısından tasarrufa alıyor kendini.
Tabi öyle zaten de sorun şu ki tekrar bağlansın diye wifi kısmına girdiğimizde görmemesi. Defalarca kişisel erişim noktasını açıp kapatıyoruz ki görsün, problem o yani. Hem bir de zaten android telefonlarda "kaç dk interneti kullanmayınca kapatılsın" diye bi seçenek koymuş adamlar bunun iphoneda olmaması o kadar saçma ki. Bi telefonun internetini paylaşalım diyoruz rezil rüsva oluyoruz resmen :D