Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Real Me Watch Yeni Sürüm

Merhabalar geçenlerde Real me watch aldım bugün elime ulaştı saatin hiçbir sıkıntı yok hatta çok ta güzel bir saat . Ama internetten yurtdışındaki 3 4 ay önce çekilmiş videolarda bir sürü saat arayüzü var ve onların real me link uygulamasında saat 87.0 sürümünde . Benim saatim 88.0 sürümünde...
  2. K

Steam İnceleme Nasıl Silinir?

Steamde daha önceden yaptığım incelemeri nerden silebilirim ?
  3. K

Forza Horizon 4 eski hesaba bağlanıyor mu ?

Merhaba, Steam de Forza Horizon 4 59 tl ye düşmüş harika bir fiyat . Almak istiyorum. Ben daha önce xbox game pass almıştım orda Forzayı oynamıştım baya da ilerlemem vardı 20-30 saat arası bir şey oynadım . Orda ki hesabı buraya bağlanıyor mu , bağlanıyorsa orda ki ilerlememiz buraya geliyor...
  4. K

Merhaba discord @everyone kapama

zaten bir arkadaşı üye yapıp deniyoruz oluyor everyone etiket olarak gözükmüyor ama ben direk atılmasın istiyorum
  5. K

Hepsini yaptım ama olmadı
  6. K

evet denedik tekrar olmuyor yazılıyor yani
  7. K

8. K

Bazı insanlar sunucuda everyone spamlıyor nasıl kapatabilirim ?
  9. K

Türk Telekom mu Türknet mi

Gerek yok sağol cevabın için .
  10. K

Ethernet kablo önerisi

TürkNET'in 75 mbps paketini alıcaz da modemi yan odaya koyucağım . Ethernet kablosu alacağım . İnternette azıcık araştırdım cat 6 , cat 7 ve cat 8 gördüm . Önerdiğiniz bir marka var mı ? Bir de cat 6 da 75 mbps destekler mi ?
  11. K

Büyük ihtimalle TürkNET i denenyeceğim ne de olsa taahhütsüz . En kötü değiştirebiliriz .
  12. K

Eve yeni internet bağlatacağız Türk Telekom 24 mbps 95 tl ama fiber diyolar . Türknet için de 85 tl 35 mbps sonradan online işlemlerden 95 tl 75 mbps ama fiber değil . Kısaca fiber çok fark ediyor mu ?
  13. K

Klavyede Tuş Atama

Everest Rampage Rampage KB-R90 ORİON RGB Q Mekanik Klavye Gaming Klavye Red Switch | Trendyol Merhabalar bende fn + f4 yapınca Groove Müzik açılıyor onu spotify olarak nasıl ayarlayabilirim . Klavye yukardaki .
  14. K

Cs go da ani fps düşmesi

Cs go da normal fps im 150 200 arası ama pc ye format attıktan sonra fps aniden 5 e 10 a düşüyor . Mesela karşıma 2 adam çıkarsa , long a aniden girince vs. Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim .
  15. K

PCI aygıtı ünlem işareti

Laptopa format attım çoğu driverı indirdim . Ama hala bunu diyor Burda da NVIDIA nın altında intel ile ilgili bir şey vardı ordan cs go da falan 4 3 ekran için kullanıyodum ama şuan o da yok onu nasıl geri getirebilirim . Yardım ederseniz sevirim .
  16. K

Bu SSD yi önerir misiniz kullanan var mıdır ?

Biliyorum biliyorum var ama .
  17. K

100 TL Klavye

Rampage KB-R73 ve KB-R66 ya bakabilirsin .
  18. K

Bu SSD yi önerir misiniz kullanan var mıdır ?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-250gb-2400mb-950mb-s-nvme-m-2-ssd-sdssdh3n-250g-g25-p-HBV00000WEC2S?magaza=GpnTeknoloji Bu SSD yi kullanan var mıdır laptop uma SSD takviyesi yapacağım sizce iyi midir ? Başka önerileriniz varsa lütfen söyleyiniz , teşekkürler .
  19. K

4000tl ye kadar en iyi telefonlar

Tamamdır teşekkürler .
  20. K

Oyun performansı ve kamera performansı benim en önceliklerimdir .
  21. K

Kalınlık biraz önem veriyorum , saydığınız diğer telefonlardan hangisini önerirdiniz ? 1605695365 Galiba terciğim realme 7 pro olucak .
  22. K

Özellikleri baya iyide tasarımını çok sevemedim
  23. K

Yaklaşık 4000tl bütçem var daha arttıramıyorum sizce bu fiyata kadar alınabilecek en iyi telefonlar sizce nelerdir ? Hangi telefonları önerirsiniz ? Tavsiyelerinizi bekliyorum .
  24. K

Realme 6 pro mu ? Realme 7 pro mu ?

Malesef ya o kadar çıkamam .
  25. K

Heralde gece diye az cevap geliyor yarın yeni bir başlık açacağım realme 6 pro realme 7 pro poco x3
  26. K

Peki ya POCO X3 o nasıl sizce
  27. K

Realme 6 pro mu Realme 7 pro mu arada net farklar var mesela Realme 6 pro da 90 hz ekran , ön kamera olarak Realme 6 pro yine daha iyi ama .Realme 7 pro da daha hızlı şarj , biraz daha küçük telefonları severim 6,4 Realme 6 pro 6,6 , Realme 7 pro Süper Amoled ekran olsun bir de streo hoparlör...
  28. K

Xiaomi Redmi Note 9 Pro mu Samsung Galaxy A51 mi ?

Bende onlara baktım realme 6 pro bütçe biraz daha artırılıp realme 7 por düşünebilirim
  29. K

Tamamdır teşekkürler
  30. K

Büyük ihtimalle fikrim ona kayabilir acaba bu fiyatlarda ekran üzerinden parmak izli (A51 dışında ) telefon var mıdır ?
  31. K

3500 tl civarı geçebilir de
  32. K

poco değilde realme 6 pro yu düşünebilirim
  33. K

olabilir onada bakarım
  34. K

Xiaomi Redmi Note 9 Pro mu Samsung Galaxy A51 mi ? Hangisi alınır tavsiyeleriniz nelerdir ?
  35. K

Rocket League

Rocket League de galibiyet almama rağmen burası artmıyor . Neredeyse 1 yıldır Rocket League oynuyorum ilk defa oluyor 2 3 haftadır böyle .
  36. K

2100 TL Bütçe ile ekipman

klavye olarak bunu öneririm denemiştim bi arkadaşımda https://www.itopya.com/steelseries-apex-5-rgb-turkce-mekanik-gaming-klavye/ mouse olarak bunu deneme fırsatım olmadı ama herkes beğeniyor https://www.itopya.com/steelseries-rival-600-optik-rgb-gaming-mouse/ kulaklık olarak ben bunu...
  37. K

3000 Tl altı veya civarı alınacak en iyi telefonlar

Samsung galaxy A50 veya biraz daha bütçeyi arttırarak A51 i düşünebilirsin
  38. K

Mouse önerebilecek var mı ?

Geçen hafta steelseries in arctis 5 modelini aldım ve birazcık pişmanım . Mouse um bozuldu ve bende küçüklüğümden beri marka takıntısı var mesela kulaklık steelseries ise mouse ta öyle olması lazım çok kötü bir takıntı . Her neyse kulaklığa o kadar para verince malesef mouse a çok bütçe...
  39. K

İphone 11 mi ? İphone se 2020 mi ?

Sorun değil size de iyi forumlar.
  40. K

Teşekkürler yazdığımada pişman oldum resmen :)
  41. K

Ekran o kadar kötü değil 11 i denemiştim bi kere. Birde çerçevesine bakarsak şuan ki telefonumdan geçince bana çerçevesiz bile gelebilir :)
  42. K

Ben de düşündüm ama geleceği de düşünürsek 4 sene sonra xs e güncelleme gelmezken 11 ve se 2020 ye gelecektir .
  43. K

Arada tam 2.000 tl lik fiyat farkı var . Özellik olarakta parmak izi yerine yüz tanıma , 4.7 yerine 6.1 ekran boyutu , geniş açı kamera yerine ultra geniş açı kamera ve gece modu için 2.000 tl verilir mi ??
  44. K

Oyundayken 2. monitöre geçemiyorum!

2. monitör aldım . Almamın en büyük sebebi oyunlarda alt+tab yapmamak için discord için vb. 2. monitörden açmayı düşünmüştüm ama oyun oynarken 2. monitöre geçemiyorum.Neden olduğunu bilen var mı ??
  45. K

Oyuncu Kulaklığı

Abi mikrofon u çok gözüken leri sevmiyorum o yüzden arctis serisine baktım içine girip çıkabiliyor sonuçta . Birde mikrofonu takıp çıkarılanlar var onlar daha daha kötü bence .
  46. K

Oyuncu Kulaklığı

Bütçem 300-400 arası hadi bilemediniz 450-500 arctis 3 ü de zaten indirimde almayı düşünüyorum .
  47. K

Oyuncu Kulaklığı

Steelseries arctis 3 almayı düşünüyorum başka önerisi olan var mı ? Steelseries kulaklık kullanan var mı sorun yaşıyor musunuz ?
  48. K

Xiaomi mi box s alınır mı ?

Xiaomi mi box s alınır mı ?
  49. K

Oyun önerebilecek var mı?

o var zaten
  50. K

Oyun önerebilecek var mı?

Steam de çok pahalı olmayan aynı zamanda iyi olan oyun önerebilecek var mı ??
  51. K

iPhone 12 beklemeye değer mi?

Peki ya sence kamera olarak fark olabilir mi ??
  52. K

iPhone 12 beklemeye değer mi?

İPhone 12’nin İPhone 11’den ucuz olacağını duyduk. Sizce çok büyük fiyat farkı olabilir mi? İPhone 11 ile İPhone 12 arasında teknik özellik olarakta fark olacak mıdır? Ben İphone 11’i Haziran’ın ortası gibi almayı düşünmüştüm, sizce iPhone 12 beklenir mi? Kısaca İPhone 11’mi almak mı yoksa...
  53. K

Sizce hangisi

.
  54. K

Sizce hangisi

Teşekkürler 1587675377 Teşekkürler 1587675393 Teşekkürler
  55. K

Sizce hangisi

İphone 11 mi ya da İphone SE 2 mi fiyat olarakta bakarsak hangisi daha iyi ?