Arama sonuçlarınız

1. M

Öneri Yüksek Sistem Oyun Önerisi

Control tavsiye ederim bilim kurgu tarzında.
  2. M

Soru Acer nitro 5 mi Hp victus 16 mı

İşlemci daha düşük ve nitronun muhtemelen soğutma sistemi daha iyidir
  3. M

Soru Acer nitro 5 mi Hp victus 16 mı

Hp ye göre depolama fazla olduğu için acer ancak ekran kartının waatı farklı olabilir ona bir bakmak lazım
  4. M

Haber CS:GO Source 2 Sonunda Geliyor!

Her yıl geleceğine dair söylenti çıkıyordu bekleyen bir kitle vardır bence ?
  5. M

Yardım PC deki virüsü nasil silicem

Kaspersky Virüs Koruma Yazılımı 2023 - Ücretsiz Versiyon ve Deneme Sürümü İndirme | Kaspersky
  6. M

Haber CS:GO Source 2 Sonunda Geliyor!

Hadi gözümüz aydın kaç yıldır bekliyorduk. ?
  7. M

Yardım PC deki virüsü nasil silicem

Kaspersky free tavsiye ederim kaç kere trojen bulup sildim onun sayesinde ?
  8. M

Soru rozet işledim düşen eşyaları satabilirmiyim?

3 rozet işledim düşen eşyalar için ayın 1'in de takas edilebilir diyor ben bunları pazar da satabilirmiyim?
  9. M

Soru sınav başlamadan önce telefona bakmak yasak mı

bu hafta vize haftası ilk yılım sınav başlamadan 10 dk felan önce gittim oturdum telefondan tiktoka baktım sonra hoca kağıtları dağıttı ismimi yazarken hoca geldi kağıta işaret koydu birşey olur mu?
  10. M

Soru Üniversite uzaktan eğitim hakkında

Ders programın da 4 ders için yüz yüze diğer 4 ders için ise uzaktan eğitim yazıyor ancak ne zaman olacağının bilgisi yok isteğiniz gün saat giriş yapabilirsiniz diyor ve üniversitenin lms sisteminin linki var dersleri video olarak mı izlemem gerekiyor bilgisi olan var mı
  11. M

Soru E devletten gelen askerlik mesajı

Yoklama kaçağına düşmemek için askerlik işlemlerinizi tamamlayın diyor 1 hafta sonra üniversiteye kayıt yaptıracağım okul öğrenci olduğumu bildirir mi yoksa öğrenci belgesi alıp götürmem mi gerekiyor?
  12. M

Soru Sıfır telefon da ölü piksel çıktı

Teknosa dan alacaktım türk telekom 300 lira düşük fiyat verdi böyle olacağını bilsem almazdım biraz sonra aldığım bayiye gideceğim ?
  13. M

Soru Sıfır telefon da ölü piksel çıktı

2 gün önce türk telekom dan sıfır a16 aldım parasını da peşin verdim ölü piksel çıktı değişim yapabilir miyim yeni aldığım için tamir yaptırmak pek istemiyorum
  14. M

Soru Yks ek tercih hakkında

İlk tercihte kazanamadığım bölümü dolmadıysa ek tercihte yazabilir miyim illa yazmadığım bölümleri mi yazmam gerekiyor?
  15. M

Soru Dershaneler ne zaman açılıyor?

Mezun programı için kayıt yaptıracağım dershaneler okullar ile birlikte mi açılıyor yoksa daha geç mi?
  16. M

Soru Ön lisans tercih puana göre mi

Yök tercih sihirbazına girdiğim zaman ön lisans için puana göre üniversiteleri gösteriyor ve sıralama ayarı yok ön lisansta sıralama şartı yok mu?
  17. M

Soru Elektrik tüketimi nasıl hesaplanıyor?

Kurutmalı çamaşır makinesi aldık yarın gelecek yıkamada 52 kilowat kurutma da ise 377 kilowat yazıyor internette bu değerler saatlik mi oluyor yoksa aylık felan mı 377 bana çok geldi ?
  18. M

Soru Sizce olması gereken akaryakıt fiyatları, benzin, mazot, lpg

Bence herşeyin fiyatı daha ucuz olmalı çünkü ihtiyac olan şeyler bile pahalı
  19. M

Soru Sizce nike mı adidas mı?

En geç yarın yazlık ayakkabı alamaya gideceğim nike yada adidas almaya karar verdim uzun süredir kullanmıyorum iki markayıda o yüzden hanginisini alsam bilemedim hangisi daha iyi ve dayanıklı sizce? Ekleme: puma da olabilir fark etmez
  20. M

Soru Gıcık kaptığınız araba tipleri.

Ben de bilmiyorum internette buldum ?
  21. M

Soru Gıcık kaptığınız araba tipleri.

22. M

Soru Sizce Tipim Çok Kötü Mü?

23. M

Öneri 4000 TL telefon önerisi

Bence 4 bin liraya benim de almak istediğim tek telefon var oppo a74 evet işlemcisi çok iyi değil diğer özellikleri bence gayet iyi başka markalar da bu paraya giriş seviyesi satılıyor ve onlar full hd+ süper amoled değil parmak izi ekranın için de değil ve 64 gb depolama alanları var ayrıca 33w...
  24. M

Soru Mavi satın aldığıma dair e postası gelmedi?

Az önce mavi den ürün aldım onaylandı diyor ama satın aldığıma dair e posta gelmedi diğer yerlerde hep geliyor sorun olmaz umarım ?
  25. M

Soru Üniversite tercihleri ile ilgili soru

%50 burslu bölümler daha düşük puan ve sıralama istiyor görüğüm kadarıyla ama çoğu dolmuyor yine de açılıyor mu o bölüme gidiliyor mu
  26. M

Soru Üniversite tercihleri ile ilgili soru

1. Sorum: diyelim ki benim puanım burslu bölüme yetmiyor boş yer varsa ben bu bölüme gidebilir miyim 2. Sorum: dolmayan %50 indirimli bölüme parasını verip gidebilir miyim bölüm dolmasa bile açılıyor mu yoksa boşu boşuna tercih yapmış mı oluruz İlk kez sınava gireceğim için bilmiyorum bu tarz...
  27. M

Soru Ayt eşit ağırlık hakkında yardımcı olabilir misiniz

Ayt eşit ağırlıkta dil ve anlatım ile ingilizce dersi var mı?
  28. M

Soru Fırtınalı gece ve iskelet süvarileri ?

Bu gün minecraftta survivor oynarken fırtınalı gece geçirdim ve şimşekleri net bir şekilde gördüm bana yakınlardı ve sabah odun toplarken arkadamdan patlama sesi geldi ilk başta crepper sandım ama meğerse iskelet süvarileri gelmiş çok şaşırdım sanırım çok şanslıyım çünkü bu iki olay...
  29. M

Soru Çentikli ekran mı delikli ekran mı

Yeni telefon alıcam şuan kullandığım telefon çentikli çentiğe alıştığım için arada kaldım açıkçası siz olsanız çentikli mi alırdınız yoksa delikli mi Örnek çentikli ekran: Örnek delikli ekran:
  30. M

Soru Laptop bataryasının sağlığı yükselir mi?

Bilgisayarı alalı 2.5 yılı geçti garantisi bitti bu gün test yaptım tam kapasite %35e düşmüş döngü 640 yeni batarya al diyor bataryanın sağlığı yükselir mi % kaça düşünce şarja takmam gerekiyor değiştirmek istesem internette 1500 lira serviste çok daha pahalıdır
  31. M

Soru Fifa da emirates cup maçları gelmiyor?

Fifa da teknik drektör kariyer modu oynuyorum seçtiğim takım liverpool efl cup emirates cup premier ligi ve şampiyonlar ligi maçları gelmesi gerekiyor ama bana emirates cup maçları gelmiyor sezon öncesi maçları oynamak istiyor musun diye sordu bende hayır dedim geçtim acaba o yüzden mi gelmiyor...
  32. M

Soru Steam de nasıl para kazanabilir?

Oyun alacağım 35 lira eksik nasıl para kazanabilirim pahalı kart düşüren oyun var mı
  33. M

Soru Şu zamana kadar oynadığınız en iyi oyun?

Mafia definitive edition hikayesi oynanışı ve grafiği çok iyi
  34. M

Soru Steam pazar bekletmesi 1 hafta sonra kalkar mı?

Steam guardı açtıktan 1 hafta sonra pazar bekletmesi kalkıyor mu?
  35. M

Soru Cs go kasanın fiyatı artar mı?

Steam guardı etkinleştirdikten 1 hafta sonra satabilir miyim?
  36. M

Soru Cs go kasanın fiyatı artar mı?

Bu gün rüyalar ve kabuslar kasasını düşürdüm ama 2 hafta pazar beklemesi veriyor fiyat belirleyip pazara koyacağım 2 hafta sonra satışa çıkacak sizce kasanın fiaytı artar mı yoksa aşağı yukarı aynı mı kalır 2-3 gün önce 25 liradan 4-5 gün önce 30 liradan 1 hafta önce ise 35 liradan binlerce...
  37. M

Soru PUBG Kaldırır Mı?

Ben mx150 ile 1080p orta grafikte 40-60 arası fps alıyorum donma kasma olmuyor yüksekte 30-45 arası ultra, düşük ve en düşük ayarı denemedim (mx150 mx250 mx330 ve gt 1030 aynı kart)
  38. M

Soru Pubg'de survivor pass kalktı mı?

Pubg de survivor pass vardı free olanlara her 5-10 seviye de bir eşya vs veriyordu premium olanlara her seviye de veriyordu ve görevleri felan vardı oyunun hiçbir yerinde survivor passi göremedim survivor pass kalktı mı hayatta kalma diye birşey var ama sadece banner ile simge veriyor
  39. M

Öneri Mouse Tavsiyesi

188e razer uygun geldi gözüme ben olsam razer alırdım ama logitechte olabilir
  40. M

Haber 6 ay önce aldığım nike spor ayakkabıma BİN TL zam gelmiş.. Ne diyosunuz bu işe?

Herşey çok zamlandı benimde giydiğim ayakkabı 1600e kadar çıkmış zamlardan önce 400-500e satılıyordu 200e satılan puma nike adidaslar şuan 600-700 lira
  41. M

Soru Pubgyi gün geçtikçe daha kötü oynuyorum

Ne olduysa oldu son 3-4 gündür 1 kişiyi bile zor öldürüyorum bazı maçlar 0 kill ile bitiyor son 20 maça baktım toplam 14 kişi ödürebilmişim 4-5 gün önce 2-3 maçta öldürüyordum 14 kişiyi oynadıkça daha iyi olurum diye düşünüyordum resmen daha kötü oynuyorum her geçen gün ne yapmalıyım :/
  42. M

Rehber Pubg bedava 35 tane kaçak mal kuponu alma etkinliği

Bu gün pubgye yeni etkinlik geldi toplamda 35 tane kupon veriyor 3 tane sandık açabiliyorsunuz herkes davet kodunu paylaşsın ve karşılıklı olarak herkes bir birinin kodunu girsin kodu girdiğiniz zaman size 25 tane kupon verecek birisi sizin kodunuzu girince size 10 tane daha verecek arkadaşlar...
  43. M

Soru Pubg de uzaktaki adamların yerini kestiremiyorum

Pubg lite da merminin geldiği yeri gösteriyordu uzaktakileri çok rahat indiriyordum steam pubg de sadece gördüklerimi indirebiliyorum az önce 4 kişi gördüm hepsini indirdim ama uzaktakilerin ateş sesini duysam bile yerini kestiremiyorum hiçbir şey yapamıyorum ve ölüyorum her seferinde ne yapmam...
  44. M

Soru Steam indirdiğim dosyaları görmüyor

Dün gece pubg indiriyordum neredeyse yarısı inmişti geç olduğu için indirmeyi durdurdup bilgisayarı kapattım steame girdiğim zaten indirme kaldığı yerden devam etmiyor sıfırdan başladı indirdiğim dosyaları görmüyor çözümü var mı?
  45. M

Haber PUBG 2 Gün Erken Ücretsiz Oldu!?

Tabii ki hileciler %100 bitmez ama inşallah önüne geçebilirler hileci kimseye gelmesin ?
  46. M

Haber PUBG 2 Gün Erken Ücretsiz Oldu!?

Pubg 12 ocakta ücretsiz olacak diye açıklanmıştı ve heryerde 12 ocak yazıyor steame girdiğim zaman ücretsiz gözüküyor ve şuan yüklüyorum ücretsiz bir şekilde 12 ocağı beklemeyin steame girip indirebilirsiniz 2 gün erken ücretsiz oldu krafton bizi daha fazla bekletmek istemedi galiba :D
  47. M

Soru 1000 mbps gerçekten doğru mu?

Türknetten alt yapı sorguladığım zaman 1000 mbps destekliyor diyor ve 100 lira gerçekten doğru mu internetin sözleşmesinin bitmesine az kaldı 1000 mbps 100 liraya acayip iyi ?
  48. M

Soru Epic Games Gizemli Oyunlar Tahmin Konusu

Tomb raider definitive survivor trilogy bu gün değil yarınmış :D
  49. M

Soru Epic Games Gizemli Oyunlar Tahmin Konusu

Tomb raider, rise of the tomb raider ve shadow of the tomb raider verecekler oyunların sonunda definitive edition yazıyor yenilenmiş grafik olacak sanırım
  50. M

Haber Epic gamesin bu gün vereceği oyun ortaya çıktı

Dün kırmızı beyazı görünce aklıma control geldi doğru tahmin etmişim bakalım kaç tane daha iyi oyun verecekler yıl başına kadar bende control vardı almak isteyenler için iyi oldu ?
  51. M

Soru Steam garip bir pazar sorunu?

Ayın 31i saat gece 10a kadar bende pazar yasağı vardı şuan pazara girince herhangi bir yasak göstermiyor eşya satmaya çalışınca bu hesabınız ile şuan da pazarı kullanamazsınız diyor ayın 31i gece saat 10da yasak kalkar mı yoksa buga mı girdi?
  52. M

Soru Horza horizon 4 30 liraya düşer mi?

Bir kaç gün sorna steam de indirimler başlar aslında forza horizon 5 istiyorum ama bütçem kısıtlı ve bilgisayar 5i kaldırmayabilir o yüzden 4 alıcam diğer forumlarda indirimde 30 liraya düşüyor demişler doğru mu 30 liraya kadar düşüyor mu?
  53. M

Soru Steam satılamayan kart?

Fotoğrafını attım sağdaki sipariş fiyatı
  54. M

Soru Steam satılamayan kart?

Elimde 2 tane pahalı kart var biri için 291 liralık diğeri için 289 liralık sipariş var ama kartları satamıyorum envanterimde sat çıkmıyor pazarı araştır dediğim zaman satılamaz diyor ne yapabilirim?
  55. M

Soru Hatıra paketi mi yoksa yama paketi mi almalıyım?

Cs go hatıra paketi mi yoksa yama paketi mi almalıyım yatırım için uzun vadede (en az birkaç ay unutursam en az 1 yıl) hangisi daha çok kar ettririr yama paketi alırsam 4-5 tane alabilirim hatıra paketi alırsam sadece 1 tane alabilirim 45-50 liraya karar veremedim.
  56. M

Soru Steami yüklsem pazar yasağı olmasına rağmen eşya satabilir miyim?

Telefondaki steam uygulaması ile 15 gün pazar yasağı olmasına rağmen eşya satabilir miyim?
  57. M

Rehber Epic Games 15 Oyun Sızdırıldı!

Yukarıdaki liste geçen senenin olması lazım az sonra vereceği oyun saati ileriye aldım 2 gündür kötü oyunlar veriyor :/
  58. M

Soru GTX 1080 TI Nasıl bu kadar güçlü bir kart?

1000 serisi olsa bile bu bir 80ti üst sınıf ekran kartı değeri ise yeni olsa bile bir 60 orta sınıf olarak geçiyor o yüzden dolayı normal bir de 2090 yok en fazla 2080ti var.
  59. M

GTA Sa Definitive Edition Akıllı NPC'ler (!) Ve Buglar

10 üzerinden kullanıcı puanı en yüksek ps5 0.9 en düşük puan pc 0.5 ilk oyunlar 8 ile 9 puan arasında almış definitive editionı öldürmüşler ? hot coffee dosyalarını kaldırdıktan sonra satışa açacaklar ?
  60. M

Soru Gta trilogy definitive editionın çıkar çıkmaz kırılmış ?

İnternette gta trilogy definitive editionı crackleyip oynayanların videosu var çıkar çıkmaz nasıl kırılmış şaşırdım bu kadar çabuk olmasına çok hızlı oldu cyberpunk 2077 de böyle olmuştu.
  61. M

Soru Cs go 5 yıllık emektar jetonu gelir mi?

Cs goyu ücretsiz olduğu zaman ekledim 2023te 5 yıl olacak ücretsiz aldığım için emin değilim bana 2023te 5 yıllık emektar jetonu gelir mi hesap seçkin, cs 1.6 da vardı oda 2023te 5 yıl olacaktı ama oynamadığım için kaldırmıştım ☹️
  62. M

Haber GTA The Trilogy: The Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı duyuruldu!

60 euro 670 lira yapıyor 530 dan satıyorlar biraz da olsa az tabi yine ucuz değil ama 3 oyun sonuçta keşke bizde de ucuz olsa oyunlar ?grafiklerin videosu
  63. M

Soru Rankım yok yüksek rakip geliyor?

Seçkin hesap var 10 galibiyet yapmaya çalışıyorum 10 galibiyet alınca silver 1 rakip mi gelir yoksa yine güçlü rakip mi?
  64. M

Soru Rankım yok yüksek rakip geliyor?

Silver 1 bile değilim yani rankım yok neden yüksek rakip geliyor adamlar çok iyi oynuyor hep hs atıyorlar.
  65. M

Yardım Rahatsız edici FAN sesi

Bilgisayarı güç tasarrufuna al benim laptop oyun oynamadığım sürece fanları çalıştırmıyor çalışıyorsa bile duyulmuyor oyun oynuyorsan sesli çalışması normal.
  66. M

Soru Pubg mobile hesabıma giremiyorum

Hesabım da google hesabı ve telefon numarası ekli google hesabımı kullanmadığım için sildim telefon numarası ile girmeye çalıştığım zaman kimlik doğrulaması gerekli diyor internette gördüğüm kadarıyla sadece e postaya doğrulama kodu geliyor ama benim hesabım da e posta ekli değil nasıl...
  67. M

Soru Türk telekomun yayında hd+ yazıyor?

Huawei p smart 2019 kendi kendine açıldı.
  68. M

Pringles'in logosu değişti

Fritolay bizde üretiyor ama yine de zam gelip duruyor 100 gram cips 6-7₺ patatesin maliyeti yok bende anlamdım bu işi ?
  69. M

Soru Türk telekomun yayında hd+ yazıyor?

Durup dururken çıktı nedir bu?
  70. M

Soru HP Pavilion B&O Hoparlör Parazit Sorunu

2 yıldır hp pavilion kullanıyorum son birkaç gündür b&o hoparlör den alarm çalarken parazitlenme oluyor windows 11e geçmeden önce böyle bir sorun yoktu neden kaynaklanıyor olabilir sadece alram çalarken oluyor ama parazitlenme artar diye korkuyorum açıkçası.
  71. M

Haber Gta trilogy definitive edition pahalı olacak gibi duruyor

Yabancı sitelerde gta trilogy definitive editionın 65 ile 75€ arasında olacağına dair görseller var bazı siteler ise 70$ olarak gözüküyor sizce bu kadar pahalı olur mu yoksa biraz daha ucuz mu olur bence bu civarda olur çünkü 3 oyun tek paket olarak satılacak
  72. M

Yardım Tpm Siz Güncelleme Alma

Tpm olmadığı için senden feragatnameyi kabul etmeni istemiştir kabul edersen yüklersin ama güncellme vs alamazsın.
  73. M

Duyuru Windows 11 Ana Konu

Ayarlardan pile giriyorum güç modu çıkmıyor beta da böyle bir sorun yoktu.
  74. M

Soru Windows 11 Bozuk!?

Bir tane güncelleme indi düzeldi şimdi ?
  75. M

Soru Windows 11 Bozuk!?

Windows 11 formatı attım beta kullandığım için atmaz olaydım görev çubuğu windows 10 şeklinde başlat menüsü açılmıyor ekran parlaklığı ayarlanmıyor birçok şey açılmıyor bilgisayarı kapatamıyorum bile ama anlamıştım bir sorun olduğunu çünkü kurulum esnasında microsoft hesabı ve internette...
  76. M

Soru Windows 11 formatı atsam lisans gider mi?

Windows 11 beta kullanıyorum tam sürüme geçmek için windows 11 formatı atsam lisans gider mi?
  77. M

Soru Windows 11 yükleme yardımcısı çalışmıyor

Açılmasına izin veriyorum açılıyor hemen kapatıyor kendi kendini uygulama hatalı mı?
  78. M

Haber Windows 11 çıktı! Nasıl indirilir?

Beta kullanıyorum tam sürüm için iso ile format mı atmam lazım?
  79. M

Soru Aol para yatırmamıza rağmen sistemde gözükmüyor

Bu gün babam vakıf banktan aol kayıt yenileme için para yatırdı ama dönem bilgilerine girdiğim zaman parayı yatırdığımız gözükmüyor gözükmediği için kayıt yenilenmemiş ve öğrencilik durumu donuk gözüküyor geçen ay ek sınav için para yatırmıştık en son o gözüküyor ne yapmamız lazım parayı...
  80. M

Yardım rise of the tomb raider açılmıyor :/

Tam oyundan çıkacaktım yanlışlıkta wifiı kapattım oyun hata verdi sonra kapandı launcheri açıyorum oynaya basıyorum ama açılmıyor hata bile vermeden kapanıyor silip tekrar yüklesem düzelir mi 6 saat oynamıştım :(
  81. M

Soru Bana windows 11 ücretsiz yükseltme gelir mi?

5 ekimde windows 11 ücretsiz yükseltme gelecekmiş ben şuan windows 11 beta kullanıyorum bana ücretsiz yükseltme gelecek mi yoksa iso ile mi kurmam mı gerekiyor?
  82. M

Yardım Çok ısınma sorunu

Yük altında normal 60 70° boştaysa çok
  83. M

Yardım Gta 5 %21 görev gelmiyor

Gta 5 hikaye modu %21 küsür trevorın gemi soygun görevindeyim deniz altı çaldım şimdi çöp arabası çalmam lazım ama harita da h (hesit) çıkmadığı için devam edemiyorum 2 saate yakın uğraştım çıkmıyor bütün karakterler ile farklı farklı arabalar sakladım sol üstte yazı da çıkmıyor başka...
  84. M

Öneri 15.000TL Bütçe ile Ekteki Sistem Alınır Mı?

O paraya daha iyi ekran kartı alınır gibi geldi bana
  85. M

Haber Casper'ın Yeni Amiral Gemisi Ön Satışta

20-22 bine rtx 3080li laptop alabilirsin
  86. M

Soru Gta 5 trevorın arabası modifiye olmuyor mu?

Bir kaç kez modifiyeciye gittim trevorın arabası ile hep kapalı sonra gel diyor bir türlü geliştiremedim arabayı trevorın arabası modifiye olmuyor mu hiç böyle olmamıştı.
  87. M

Soru Gta 5 yan görev olduğunu nasıl anlarım?

İlk kez gta 5 oynuyorum o yüzden çok biliyorum soru işareti olanlar var onlar yan görev mi oluyor birde tanyanın görevleri de yan görev mi yoksa ana görev mi?
  88. M

Soru Windows 11 çok ram kullanıyor

Windows 11 beta kullanıyorum insider ile geçtim ets 2 oynarken anlamıştım bir sorun olduğunu çünkü %50 daha az fps veriyordu bilgisayar az önce fark ettim boşta bile 5 gb civarı ram kullanıyormuş tam sürüm çıkınca düzelir mi oyuna 3 gb kalıyor 1080p en yüksekte 50 fps civarı verirdi şuan 25...
  89. M

Soru Simgeler bozuldu nasıl düztebilirim?

simgelerin ayarları sıfırlama gibi birşey var mı birde en alt kısma simge koyulmuyor
  90. M

Soru Simgeler bozuldu nasıl düztebilirim?

İstemeden simgeleri bozdum kare yerine yatay oldu nasıl kare haline getirebilirim kare olmadığı için sorun çıkarıyor windows 11 beta
  91. M

Yardım Steam hesabım çalındı!Ne yapacağım?

Desteğe başvur senden kanıt isteyecekler kanıt olarak steam faturası yollaman yeterli sana tek kullanımlık şifre yollayacaklar e postana
  92. M

Soru Cs go prime gitmiş midir?

Şuan yüklü değil yarın yükleyip bakacağım bakalım ?
  93. M

Büyük ihtimalle kaldırmışlar kendim için satın al seçeneği aktif ve basınca ödeme ekranına atıyor ?
  94. M

Cs go yu ücretsiz olduktan sonra oynamaya başladım ücretsiz şekilde prime oldum steam artık ücretsiz prime yok demişti benim prime da gitmiş olabilir mi bir kaç aydır oynamıyorum cs go ayrıca önceden primeı sepete eklediğim de buna sahipsin diyordu şuan eklediğim de sahipsin demiyor kafam...
  95. M

Yardım Steami açınca disk %100 ve güncellemeyi doğrulamıyor

Steami açınca disk kullanımı %100 oluyor ve güncellemeyi indirmeme rağmen doğrulamadığı için oyunu açamıyorum
  96. M

Yardım Gt 1030 4gb var mı? Linkteki doğru mu?

Bildiğim kadarıyla sadecee 2 gb laptop versiyonu mx150 de 2 ve 4 gb var ama 4 gb olsalar bile 4 gb grafik işleyecek güçte değiller mx150 kullanıyorum yüksek grafikli oyunlar da 2 gb anca işleyebiliyor en düşük grafik olsa bile 720p de 30 fpse kadar düşüyor
  97. M

Soru Vatan Bilgisayardan En Az Şekilde Kazıklanmak

Her mağazaya bak çoğu zaman internette daha ucuz oluyor alacağım laptop her mağazada 6300 dü en fazla 3 ay taksit oluyordu internetten 12 ay taksit ile 5200e aldım ?
  98. M

Soru 720p yüksek mi 1080p orta grafik mi?

Bilgisayarım rise of the tomb raiderı 720p ile yüksek grafikler de 1080p ile orta grafikler de kaldırıyor daha yüksek çözünürlük mü yoksa daha yüksek grafik mi karar veremedim sizce hangisi daha iyi?
  99. M

Soru Gta 5 Daha Da Ucuzlar Mı?

Kullanmadığım e postayı kapatınca fark ettim yanlış hesaba aldığımı ??‍♂️
  100. M

Soru Gta 5 Daha Da Ucuzlar Mı?

Steam de gta 5 premium edition 77 ye düşürmüşler indirim olursa daha düşer mi? Link
  101. M

Soru Tomb Raider Uncharted Gibi Mi?

Tomb raider 2013 ten emin değilim açıkçası
  102. M

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum bir kaç güne oynayacağım oyun olan rise of the tomb raider alırım ?
  103. M

Soru Tomb Raider Uncharted Gibi Mi?

Bir kaç gün sorna rise of the tomb raidera başlıyacağım bitirince shadow of the tomb raiderı bitirmek istiyorum hiç bilmediğim bir oyun uncharted gibi bir oyun mu yoksa farklı mı unchartedı az çok biliyorum oyunun heyecanı kaçmasın diye videosunu izlemedim
  104. M

Öneri Steam Oyun Önerisi

Cs source - half life
  105. M

Haber Windows 11 Tpm 2.0 Gereksiniminin Kalkması Bekleniyor.

Microsoftta emin değil herhalde ?
  106. M

Rehber Windows 11 Için Sisteminiz Uygun Mu?

Destekliyor hiç bir sorun yok Allahtan bilgisayarı bir yıl geç aldım ?
  107. M

Soru Gta V Harita Geç Geliyor Hangi Parça Lazım?

Bence ekran kartın dan çünkü grafikleri ekran kartı işliyor
  108. M

Haber Sızdırılan Windows 11 Iso Dosyası Resmen Onaylandı

Bende ücretsiz yükseltme gelene kadar insider ile kullansam mı diye düşünüyorum 10a geri dönebilir miyim?
  109. M

Soru Windows’a Geçmiyorum ,Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

11e geçemiyorum çünkü yükseltme gelmesini bekliyorum, 1 nesil farkla paçayı kurtardım ?
  110. M

Soru Sam Den Dolayı Ban Yemiş Olabilir Miyim?

Cs go başarımları ile uğraşmamak için sam (steam achievement manager) programını kullanıp bütün başarımları açtım 21 seviye olduğum için prime yükseltmesine sahibim ama sepete eklediğim buna sahipsin vs demiyor kendim için satın al seçeneği çıkıyor programdan önce kendim için satın al seçeneği...
  111. M

Soru Açıköğretim Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Sınavlar yüz yüze olursa cumartesi ve pazar oluyor 2 oturum olarak aol sitesinden giriş belgesi bölümünde yazıyor okul ile sınıf bilgileri korona var diye internetten oluyor şuan 1624888531 Evet her sınav için para yatırman gerekiyor üniversite için kaç para bilmiyorum
  112. M

Öneri Windows U Etkinleştirme

.
  113. M

Öneri Windows U Etkinleştirme

Bilgisayarı sıfırla yani fabrika ayarlarına döndür fabrıka çıkışı haline dünüyor üreticinin yüklediği orjinal windowsu kullanabilirsin bu sayede
  114. M

Halk eğitim merkezlerinden alınıyor onu unutmuşum ?
  115. M

Zamanla iyice öğrenirsin lise için site aöl yukarıya aöf yazdım diye kafan karışmasın :D
  116. M

Bende Allah izin verirse 8-9 ay sonra liseyi bitiricem açıktan ilk önce kayıt yaptırman lazım evde ders çalışıyorsun sınav tarihi açıklandıktan sonra başlaya çünkü çok uzun sürmüyor kitaplar 1 ayda bitirirsin açıktan olduğu için okula gitme yok sadece ders çalışıp sınavlara gireceksin...
  117. M

Yardım ''This Pc Can't Run Windows 11''

Tpm 2.0 olması lazım
  118. M

Soru Windows 11 Bu Cihazda Çalıştırılamaz

Ücretsiz yükseltme yapamasan bile iso gibi şeyler ile windows 11 yükleyebilirsin nihai sürüm çıkınca
  119. M

Rehber Windows 11 Uyumlu Işlemci Listesi

Log sitesinde yazıyor bana doğru gibi geldi çünkü yüklediğimiz pc sistem durum denetim programı windows 11e yükseltmeye yarıyor Link
  120. M

Ben çok yanlış anlamışım olayı listedeki işlemciler için ücretsiz olarak lisans verilecekmiş liste dışındakiler ücretsiz lisans alamayacakmış olay bundan ibaretmiş ben bu işlemciler dışındakiler 11i kullanamayacak anladım ??‍♂️?
  121. M

Biliyorum geliştirici sürümü sonuçta her türlü çalışır
  122. M

Haber Windows 11 Yükseltme Yardımcısı Artık Neden Yükseltemediğinizi Söylüyor

Bende de aynı sorun var güncellemeyi yüklemiyor
  123. M

Geliştirici sürümü versiyon kısmında dev yazıyor ?
  124. M

Yardım Pc Si̇stem Durumu Denetim Güncellemesi Kurulmuyor

Pc sistem durumu denetim programını açıyorum güncelleme var diyor ama güncellemeyi indirmediği için açamıyorum programı güncellenirken otomatikman iptal oluyor güncelleleme silip tekrar yükledim 2 kere ama sorun devam ediyor nasıl düzeltebilrim?
  125. M

Destek yoksa kurulmaz bence boşta umutlanmayın derim.
  126. M

Öneri 6500₺ I5 11600 Apu Sistem Önerisi

Evet ghz dışında fark yok oyunlarda biraz daha fazla fps verir ghz den dolayı tabii 500 değer mi orası ayrı ?
  127. M

İpucu Tpm 2.0 Desteği Olmayan Ana Kartlar Için Çözüm

3. nesil core işlemcilere destek vermiyor windows 11 microsoftun açıkladığına göre core için en az 8. nesil olması gerekiyor.
  128. M

Yardım Asus X510Qr M.2 Ssd Destekliyor Mu?

İşlemci desteklemiyor ?
  129. M

Haber Windows 11 Her İşlemciyi Desteklemiyor

İntel core olarak en az 8. nesil ve amd ryzen olarak en az 2. nesil zorunlu gözüküyor tam liste İntel işlemciler Amd işlemciler
  130. M

İpucu Tpm 2.0 Desteği Olmayan Ana Kartlar Için Çözüm

Tpm olayını çözsen bile windows 11 her işlemciyi desteklemiyor işlemcin nedir?
  131. M

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Görevimiz tehlike 6 yansımalar izledim en son
  132. M

Rehber Windows 11 Uyumluluğu Nasıl Kontrol Edilir

Bilgisayarınız windows 11 kaldırıyor mu ve destekliyor mu proglam ile denetleyebilirsiniz, en aşşağıya inin programı göreceksiniz programı indirip kurduktan sonra microsoft hesabınızı bağlayın ve şimdi denetleye basın link : Denetleme Programı
  133. M

İpucu Windows 11, Windows 7'Nin Mirasçısıdır

Bilgisayarı win 10 lisanslı almıştım ücretsiz yükseltme gelir mi
  134. M

Anket Windows 11 Yeni Görünümü Nasıl Buldunuz?

Sun valley değil mi bu ?
  135. M

Soru Overcooked 2 Multiplayer Girmiyor

Epic gamesten overcooked 2 indirim tek başına pek eğlenceli değil o yüzden multiplayer co-op girmeyi denedim oyuncu aranıyor diyor ama kimseyi bulmuyor ve bir süre sonra internetim olmasına rağmen internet bağlantınızı kontrol edin diyor
  136. M

Soru Sizce Telefon Mu Yoksa Bilgisayar Mı Almalıyım?

Bence de a52 yada a72 alıp kalan parayla pc al
  137. M

Golf 8'I Nasıl Buldunuz?

Klasik vw hiçbir zaman tamamen değiştirmiyor tasarımı güzel bence.
  138. M

Soru Rdr 2 Tavsiye Eder Misiniz?

Güzel gözüküyor internette hikayesinin 60 saat olduğu söyleniyor 60 saat sıkılmadan oynayabilir miyim başlamayı düşünüyorum hiç rdr ve vahşi batı oyunu oynamadım
  139. M

Yardım Epic Games Çok Yavaş Indiriyor

900 kb/s ile indirirken 100 lere kadar düşüyor bir çözümü yok mu?
  140. M

Rehber Control Ücretsiz Oldu

Control epic gameste ücretsiz oldu 17 haziran dan itibaren overcooked 2 vericek epic games bilgisayarınız iyiyse oynamanızı tavsiye ederim çok güzel oyun 8~10 saatte içinde bitiyor bende 7~8 saatte bitirmiştim, link : ücretsiz control
  141. M

Oneplus Nasıl Bir Marka

Üst seviye telefon üreticisi dolar euro sağolsun bizde pahalı. 9 pro avrupa fiyatı
  142. M

Laptop Da Overclock Yapabilir Miyim ??

K olması lazım oda laptopta zor.
  143. M

Yardım Windows 10 Haber Akışı Sorunu

öyle tabide o kadar para verdik kullanıcaz mecbur :rolleyes:
  144. M

Yardım Windows 10 Haber Akışı Sorunu

20h2 de bana haber akışı gelmişti bilgisayarı sıfırlayınca gitti şuan 21h1e güncellemedim ama hala yok sorun nedir orjinal windows kullanıyorum.
  145. M

Laptopu Fan Sorunu

Pil de oyun oynarken fanlar yavaş çalışıyor bu yüzden tam performans alamıyorum prize takınca olması gereken hıza geliyor çözümü var mı en iyi performansta kullanıyorym.
  146. M

Çözüldü

Prize takınca düzeldi.
  147. M

Çözüldü

.
  148. M

3500 TL Telefon önerisi

? Reno 4
  149. M

tablet vs telefon pubg mobile ?

Bütçe yüksek ise tablet telefon kadar güçlü olabiliyor bütçe düşük ise telefon daha iyi olur.
  150. M

Celeron B820 yerine İ7 3520m olur mu

Soket aynı sıkıntı çıkmaması lazım.
  151. M

İleride Almak İstediğiniz Araba Hangisi?

Audi Q8
  152. M

İleride Almak İstediğiniz Araba Hangisi?

153. M

700 TL civarı 2. el telefon önerisi

Huawei p smart tavsiye ederim 700e bulabilirsin büyük ihtimalle.
  154. M

Kaspersky free mi avast premium security mi?

Elim de avast premium security lisans var ama kaspersky daha hoşuma gittiği için kaspersky free kullanınıyorum avast premium security kullanmalı mıyım daha iyi korur mu bilgisayarı?
  155. M

Windows 10 güvenlik güvenlik duvarı kendi kenine kapanmış ve açılmıyor

Son 1 aydır kaspersky kullanıyorum ilk kez böyle oluyor kendi güvenlik duvarı var mı bilmiyorum free paket ?
  156. M

Windows 10 güvenlik güvenlik duvarı kendi kenine kapanmış ve açılmıyor

Windows 10 un güvenlik duvarını ben kapatmadığım halde kapanmış ve açamıyorum hata veriyor kaspersky trojen buldu bilgisayar da virüs engelliyor olabilir mi güvenlik duvarını hiçbir şekilde açamıyorum güvenlik duvarının kapalı olduğuna dağil uyarı veriyor windows ve hp support assistant.
  157. M

Nova 5T ısınma sorunu

Oyun oynarken illaki ısınır normal kullanımda ısınma yapmaz.
  158. M

Redmi Note 10 Serisi Tanıtıldı! 120hz Super Amoled Ekran,5000mah,33W Hızlı Şarj ve Dahası..

Güzele benziyor ama xaomi vs pek sevmiyorum ?
  159. M

Bu laptopda kaç tane ssd yuvası var?

Laptoplar da 1 tane 2.5" için 1 tane de m2 için oluyor masaüstündeki gibi 2-3 tane olmuyor.
  160. M

arkadaşlar sizce bu gerçek air 4 mü

Sahibinden de olan ipad 4 air değil eski model İpad air 4. nesil
  161. M

Aldığım Excalibur G770 GTX1650 i5 9300H 9. Nesil 8 gb Ram sistemden yeterli performansı alamıyorum

Excaliburlar da ısınma sorunu var ve işemci ısınan bir işlemci.
  162. M

Android youtube'a 4k video özelliği gelmiş ne düşünüyorsunuz?

1080p izliyorum 1080p ile 2160p yi ayırt etmek çok zor pek fark olmaz.
  163. M

Windows oem key

Oem keyler sistem üreticilerine veriliyor yani yasal değil biraz düşünmek lazım 1300₺ lik şeyi 20-30₺ ye alıyorum ama nasıl alıyorum pc yi windows lisanslı aldım kafam rahat ?
  164. M

Bruh Moment Öyle Bir Andır Ki ... (Devamını getirin)

Bruh moment öyle bir andır ki laptopun tuşuna basarsın basarsın açılmaz sorna anlarsın ki şarjı bitmiş.
  165. M

Google Chrome'u açınca CPU %75-80 yükte oluyor

Normal işlemci eski.
  166. M

IPS LCD ve AMOLED Arasındaki Fark

Super amoledi diyorsan daha canlı ama amoled yanığı ve mürekkep akması oluyor bildiğim kadarıyla birde amoled daha pahalı olur.
  167. M

5500 TL'ye bu laptop nasıl sizce?

İşemci iyi iris xe grafikte üzmez.
  168. M

Çok ucuza klavye önerisi

Ucuz diye preo mouse almıştım 25e bir kaç ay anca dayandı sonra logitech aldım 3 yıl olucak bir sorun yok bence bu da bir kaç ay felan dayanır.
  169. M

iPhone 11 64 gb yeterli mi?

Bence yeterli telefonu alalı 2 yıl olucak 44 gb boş yer var 64 den biraz da kullanıma bağlı.
  170. M

15, 5 yaşındayım 167 boyum var uzarmıyım

Genetik ile alakalı baban annen uzunsa daha uzarsın ben 18 olucam sevgililer günün de 1.67 de kaldım ?
  171. M

Bilgisayarı elektrik kesintilerinden korumak

Akım korumalı priz al philips tavsiye ederim.
  172. M

İos işletim sisteminin Android işletim sistemine göre avantajları nelerdir?

Sade güncelleme süresi uzun bir de ram az kullanıyor.
  173. M

Bu sistem alınır mı?

Anakart ve ekran kartın dan dolayı hayır.
  174. M

XR 2021 yılında alınır mı

Bence artık alınmaz 2 yıl oldu 3 olacak, 11 olabilir.
  175. M

2021 de en ucuz bir pc nasil olur sizcec?

Ryzen 3 2200g ile olur masaüstü olarak.
  176. M

Samsung S21 mi Samsung S20 Plus mı ?

S21 hem yeni hemde özellik farkı illaki vardır rakibi iphone 12 aslında 13 ama o daha çıkmadı.
  177. M

iPhone Hakkindaki yorumum

Bence de?
  178. M

Hp omen 17 laptopum açılmıyor.

Garanti olduğu için 5 kuruş bile alamazlar.
  179. M

Virüs donanıma zarar verir mi

Virüsün adını hatırlamıyorum şuan sağolun :)
  180. M

Virüs donanıma zarar verir mi

Az önce kaspersky virüs buldu virüsü temizlerken harici ekran kartı ile ilgili hata aldım kaspersky virüsü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım herhangi bir hata vermedi virüs donanıma varar verirmi?
  181. M

zula açar mı bu pc evet hep böyle forum açtığımı biliyorum

Çok rahat açar ?
  182. M

Antivirüs Programı Önerisi

Kaspersky tavsiye ederim tam tarama 1 saat civarı sürdü benimde hdd ama optane de var.
  183. M

Hangi ücretsiz antivürüs daha iyi

Avira, avg, avast, kaspersky hangisi daha iyi dir bir kaç tane daha var galiba ücretsiz sürüm olarak.
  184. M

Athlon 3000G mi, Ryzen 3 2200G, yoksa Ryzen 3 1200 mü?

Athlon pentium rakibi ryzen 3 core i3 rakibi fiyatı farkı normal bu arada 1. nesil ryzenler 7. nesil core işlemcilerin rakibi.
  185. M

Steam 2021 Oyun Festivali

Bildiğim kadarıyla indirim olmayacak sadece oyunları 1 hafta satın almadan test edebileceğiz.
  186. M

Sık saç yıkamak zarlarlı mı

Saçım yağlı olduğu için anca 2 gün dayanıyor sık yıkamamak için 1 gün daha idare ediyorum ama o gün saçlar yağlı oluyor maalesef yağlı olmaması için 3 günde bir değil de 2 günde bir yıkasam sorun olur mu internette 2 gün de bir yıkamak için normal diyor ama yine de emin olamadım, kullandığım...
  187. M

20 yaş için ilk araba

188. M

Hangi telefonu önerirsiniz?

P40 lite p40 kadar iyi değildir lite olanlar da leica kamera olmuyor.
  189. M

Önerdiğiniz AntiVirüs programları

Ücretsiz kaspersky, ücretli eset.
  190. M

msı neden böyle bişey yapmış ?

Arka plakada soğutmaya yardım ediyor nedense 3070 in bir kısmını açık bırakmışlar ?
  191. M

Öneri Bir konu

Bende arada kaldım biri 7nm diğeri 16 izdek aslında 16 izdek daha iyi ama 7nm daha az güç tüketir.
  192. M

Bu anakarta hangi işlemciyi takabilirim?

Pentium e6500 epey den baktım pek çeşit yok.
  193. M

İşlemci mi ekran kartı mı değiştirmeliyim?

İşemci modeli nedir belki darboğaz olur.
  194. M

Öneri Bir konu

3500 6 ya 6 4.1e kadar ama 7nm 2600x 6 ya 12 4.2 ye kadar 12nm.
  195. M

Bu upload normal mi??

Yayın konularını hiç bilmiyorum.
  196. M

Öneri Bir konu

Threadripper 1900x daha iyi dir bence ama 1900x daha geniş anakart uyucak mı ona ?
  197. M

Sizce kız beni seviyor mu

Bence seviyorsan söyle ?
  198. M

P40 lite alınır mı ?

Youtube vs google servislerini kullanmıyorsan yada senin için önemli değilse alınır neden alınmasın.
  199. M

S10+ Ne Kadar Süre Güncelleme Alır

Normal de 2 android güncellemesi veriyorlar yada 1 kere orta üst/üst olanlara bildiğim kadarıyla 3 kere veriyorlar android güncellemesi.
  200. M

Bu upload normal mi??

Upload çok ta önemli değil çünkü indirme hızını etkilemiyor.
  201. M

İnternet hızı

Paketini yükselt yada başka firmadan al interneti benim türk telekom 16 mbpse kadar paket 15.2 ye 1.9 alıyorum.
  202. M

XBox series s alıcam ama bir sorun var

Seagate xbox s/x için geliştirmiş depolamayı genişletmek için o zorunlu galiba.
  203. M

Oyun oynarken steam arka planda çalışıyor mu?

Steam açık olması zorunlu kapatsan da arka plan da çalışıyor.
  204. M

Bu Sistem İş Görürmü

1000$ verip gtx 1050ti almak ilginç ?
  205. M

S21 Ultra vs iPhone XS Max ?

Xs maxin rakibi galaxy note 9 o sene 9 serisi vardı, s21 ultra.
  206. M

Oyun için pc

Satılmıyor ki ??‍♂️
  207. M

Google'a göre nasıl birisin?

Devamı ?
  208. M

128mb ekran kartı hangi oyunları açabilir.

İntel uhd grafik ile anca cs 1.6 half life minecraft oynarsın 720p en düşükte düşük fps ile cs go oynatır.
  209. M

Yeni nesil apu laptopa ekran kartı takılırmı

Mxm slotu varsa ki yoktur eski cihazlar da oluyor du ve pahalı olanlar da oluyor takamazsın bga olduğu için anca e gpu olur.
  210. M

Dell mi casper mı almalıyım?

Bir sorun çıkarsa bu haklara sahipsin ;
  211. M

Dell mi casper mı almalıyım?

Dell interntte aynı paraya 2060lı var dellin bozuk/hatalı gelirse ayıplı olduğu için değişim/iade hakkın var eğer satıcı kabul etmezse tüketici hakem heyetine başvurursun onlar halleder bende hepsiburada dan hp pavilion 15 aldım 2 yıl olucak bir kaç ay sonra bir sorun çıkmadı.
  212. M

Yazılımcı olmak için illa üniversite okumak zorunlu mu

Zorlunlu olacağını sanmam ama üniversiteye gidersen daha iyi olur bence :)
  213. M

Ets 2 steam açılmıyor

Açması lazım ets 2 oynatıyor senin işlemci daha iyi hem :
  214. M

Ets 2 steam açılmıyor

Olabilir pc nin özellikleri çok kötü ise kaldırmaz ets 2 sistem gereksinimleri, minimum çokta önemli değil ama önerilen önemli ;
  215. M

Casper ExcalıburG770 Ekran Kartı Hatası

Windows kaç birde 32 bit 64 mü belki yanlış indirmiş olabilirsin ben sana link atayım nvidia nın sitesin den bir dene.
  216. M

2000 tl ve aşağı ekran kartı önerisi

Fiyatlar biraz artmış, gtx 1650/1650 super.
  217. M

iphone 6 dan iphone 7 geçilir mi ?

Eskidi artık 5 yıllık cihaz.
  218. M

İnternet Hızı Hakkında

25 mbps olsa ethernet ile 46 vermezdi 50 mbps demekki senin paket wifi ile hızı düşüyor internetin wifi sürümü eski ise o yüzden de olabilir, benim paket 16 mbps wifi ve ethernet ile 15.2 mbps alıyorum.
  219. M

Hangi iphone almalıyım?

11.
  220. M

iPhone 6 eskidi mi ?

12 çıktı 6 mı kaldı, 7 yıl olmuş çıkalı.
  221. M

Lenovo l340 alınır mı yayın için

Yayın için çekirdek fazla olması önemli laptop ta ekran kartı değişmiyor hepsini oynatır yayın dan emin değilim.
  222. M

Cs:Go eşleştirme saçmalığı

O zaman profil seviyeniz yakın yada aynı demekki.
  223. M

Cs:Go eşleştirme saçmalığı

Oynama saati 100 bin saat bile olsa kaç tane madalyası olursa olsun senin rankın ile adamın rankı aynı ise yada rütbesi aynı ise veya yakın ise onun ile eşler seni.
  224. M

iPhone 13, 1TB Depolama ile Geliyor !

128 den 256 ya 2 bin 256 dan 512 ye 3 bin oynadığına göre en az 4 bin fark olur 512 ye göre.
  225. M

15.6 inç laptop en ve boy oranı (laptop linki var)

Bende de 15.6 inç laptop var, ekran sağ dan sola 35 ile 36 cm arası yukarı dan aşağı 19 ile 20 cm arası çapraz olarak 36 cm ölçtüm şimdi küsüratlı olduğu için arası yazdım ?
  226. M

Evet ekran değil kasa boyutunun ölçüsü.
  227. M

36.2 cm sağ dan sola 25.1 cm önden arkaya 1.99 cm kalınlık.
  228. M

Hepsiburada linki Boyutlar 362.2mm x 251.5mm x 19.9mm
  229. M

18yaş altı borsada alışveriş yaptıracak uygulama varmı?

Yasal/resmi olarak yapamazsın 18 altı olduğun için.
  230. M

Özel İletişim Vergisi yüzde 10'a yükseltildi!

1.91₺ kesmiş oiv için o zaman artık 2.55₺ alacak.
  231. M

Dell notebook almayı düşünüyorum sizce alınırmı?

Bu paralara çıksam predator yada omen alırdım şahsen.
  232. M

Niye bu ülke dogru düzgün dunyaya adını duyuracak bir oyun yapmiyor

Yapamayız çünkü büyük oyunlar için büyük bütçe lazım milyon dolarlar gidiyor büyük oyunlar için tabii bi okadar da getirisi oluyor tutarsa mesela rockstar games gta 5 için 265 milyon dolar harcamış 6 milyar dolar kazanmış.
  233. M

Bilgisayarınızda Bir Sorunla Karşılaşınca Ne Yaparsınız ?

Problem işemci yada ekran kartın da değilse yaparım.
  234. M

Steam indirme hızı 1.9 mb/s nin üstüne çıkmıyor upload 3.8 mb/s

Telefon da play store dan indirme yaparken hep 3-4 mb atlaya atlaya gidiyor bende dedim herhal de saniye de 3.8 mb indiricek uploadı indirme hızı sanıyordum :/
  235. M

Steam indirme hızı 1.9 mb/s nin üstüne çıkmıyor upload 3.8 mb/s

Sorun başlığa yazdığım gibi uploadım 3.8 ama steam 1.9u geçmiyor disk kullanımı da 1.9 mb/s yazıyor onunla alakalı olabilir mi?
  236. M

64 gb hafıza yeterli mi ?

Bana yetiyor ekstra sadece 3 tane uygulama yüklü.
  237. M

eski model Iphone bile alamıyoruz

238. M

Mi fan boyları, Huawei fan boyları, Samsung fan boyları ve Apple fan boyları

Huawei beğeniyorum tasarım ve arayüz olarak ama fan boyu değilim.
  239. M

Klavye Mouse Seti Önerisi ve Eksik Tuş Sorusu

Logitech mk235 tavsiye ederim bende kullanıyorum 3 yıl olucak.
  240. M

Islemci sıcaklığım yüksüz 50-60 derece yük altında 85 dereceye kadar çıkıyor R5 3600

Boşta 50-60° çok 85° yani olabilir kasa mesh değil ise bile boşta çok.
  241. M

İnternet birden hızlandı

? İnşallah düşmez hızı bize yetiyor şuanlık evet 100 e yakın 85-90 tl olması lazım babam ödüyor tam ne kadar bilmiyorum.
  242. M

İnternet birden hızlandı

Paketi değiştirdiğimiz zaman dan beri yaavaştı ilk kez bu kadar hızlı oldu.
  243. M

İnternet birden hızlandı

Türk telekom 16 mb/s internet kullanıyoruz uzun süredir 7 mb/s ye 0.8 mb/s idi hızı şuan en az 14 mb/s ye 3.50 mb/s alıyorum acaba önce den altyapı da sorun mu vardı hızı görünce çok şaşırdım ?
  244. M

Sizce bu sistem hangi oyunları kaldırır ?

Minecraft cs 1.6 half life belki cs source, cs go açsa bile oynatmaz.
  245. M

Çok yüksek yer isteyen oyunları nasıl çok kısa sürede yüklerim

Saniye de 0.45 mb indirir senin internet 0.45 download olduğu için.
  246. M

4000 Tl HomeTech alınır mı

Biraz daha ekleyip 10. nesil i3 almanı tavsiye ederim işlemci 5. nesil 6 yıllık.
  247. M

Steam'de alınabilecek uygun fiyatlı oyun tavsiyesi istiyorum

İndirim de alırsan 9.75 şuan 40 ets 2
  248. M

Depolama'nin performansa etkisi varmi ?

64 ile 128 arasında fark olmaz performans olarak.
  249. M

hangi telefon alınmalı ?

12 64 den başlıyor pro 128 den ekstra sensör var bide ram daha fazla olabilir.
  250. M

iphone se 2020 1 saatlik telefon görüşmesi %20 düşüş

Pil kapasitesi düşük normal.
  251. M

Laptop tavsiye

İşlemci kötü ?
  252. M

A20 VS P20 Lite

İkisini de tut birini yedek yaparsın, a20 bence sorunsuz olduğu için.
  253. M

Kronik Sorunlu SSD Modelleri

Samsungun fiyatları daha yüksek galiba ?
  254. M

Kronik Sorunlu SSD Modelleri

Seagate ve western digital varken diğerlerine bakmam.
  255. M

Bu Pc minecraft cs go ve ets 2 de kaç fps alır önerileriniz varmı ?

Çok almasa da oynatır 3ü de düşük sistem istiyor zaten.
  256. M

Anakart 3200 mhz ama ram 3000 mhz ise ne olur

Anakart 3200 ise en fazla 3200 mhz ram kullanabilirsin.
  257. M

Bilgisayarda bir anda hafıza bitti

256 nin bir kısmını kullanamazsın 256 derler 230 felandır aslında birde windows 50-60 gb kullanıyor.
  258. M

bu pc alınırmı

Sahte ilan ?
  259. M

İnternetsiz Bilgisayar Oyun Tavsiyesi

Cs go botlar ile oynanıyor internetsiz.
  260. M

çooook eski laptop oyun öneri

Bedava bildiğim sadece transformice var indirimde 1.75₺ yada 1.85₺ oluyor half life cs source ve cs 1.6 not : ayrı ayrı satılıyorlar.
  261. M

Sizce hangi işlemci

İ3 altı alınmaz bence amaç oyun olmasa bile.
  262. M

Değişen ürün sıfır mı gelir yoksa yenilenmiş mi?

Işık sızması ayıplı sayılmıyor ıps olduğu için normal.
  263. M

kazık mı yedim?

Kullandığın ve kutusunu açtığın için iade olmaz.
  264. M

İnternetten telefon alayım mı?

HB den bilgisayar aldım sorun çıkmadı biraz da satıcıya bağlı.
  265. M

VRAM yetmezse ne olur?

Gücü yetse bile vram den dolayı oynatmaz.
  266. M

PC dahili ekran kartını görmüyor

Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA Bir dene yine olmazsa ekran kartın artık yok demektir.
  267. M

i5 11400f beklenir mi ?

11. nesil mobil işlemciler çıktı yakında masaüstü için de çıkar soket değişebilir intel seviyor böyle şeyleri.
  268. M

Ondan olacağını sanmam windows 8 mi yoksa 8.1 birde 32 mi 64 bit mi?
  269. M

Nvidia sürücü bu windows sürümü ile uyumlu değil yazıyor üstte yanlış indirmiş olmayasın.
  270. M

Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Pil süresi ise 30-45 saat arası gösteriyor telefonu çok kullanmıyorum ekran süresi 1 saat bile olmuyor.
  271. M

Google VS Opera GX Browser VS Yandex VS Microsoft Edge VS İnternet explorer

Chrome ama çok ram kullanıyor.
  272. M

Zula Kaç Fps Verir

1080p maksimum grafiklerde oynuyorum fark ediyor.
  273. M

Windows 7 yi formatsız nasıl sıfırlarım?

Windows 7 de olmuyor 10 da oluyor.
  274. M

Valorant oyunu ekran kartını mı yorar işlemciyi mi?

Hem erkan kartı hemde işlemci.
  275. M

Windows 10 güncellemesinde SSD'ler için büyük hata

Kaç ay oldu 20H2 güncellemesini yükleyeli bir sorun çıkmadı gerçi bende hdd + optane var.
  276. M

6000 TL laptop tavsiyesi.

Sıfır mx130 olanlar 5500 den fazla ?
  277. M

all in one bilsayarada pubg mobile açılır mı?

Harici ekran kartı olmuyor onlarda hiçbir şey oynatmaz günlük işler için uygun.
  278. M

12k ya monster tulpar ın rtx 2070 li modelini düşünüyorum. Fakat internetten sürekli bozuk geldi, çok ısınıyor, sağlam değil diyorlar

Sıvı metal akar gider durmaz zaten bozar parçaları masaüstün de bile sakıncalı.
  279. M

12k ya monster tulpar ın rtx 2070 li modelini düşünüyorum. Fakat internetten sürekli bozuk geldi, çok ısınıyor, sağlam değil diyorlar

2070 in 2 altı başlığa 2070 yazdığın dan dolayı onunla kıyasladım f/p monster daha iyi ama arkadaşların da dedi gibi pek kaliteli olacağını sanmam daha az ısınsın dersen masaüstü alman daha iyi olur.
  280. M

Bütün laptoplar ısınıyor sonuçta incecik kasanın içinde bütün parçalar marka ile alakalı bir durum değil ben olsam o kadar paraya monster almam hp lenovo gibi büyük markalardan alırdım.
  281. M

Windows 10 güncelleme sornası depolama %100 sorunu

Güncelleme sonrası depolama kullanımı %100 oluyor ve uzun süre hiç düşmüyor az önce x64 sistemler için 2021 20H2 01 toplu güncellemesini yükledim yine aynı sorun oldu depolama kullanımı %100e çıktı ve uzun süre düşmedi şimdi anca düzeldi orjinal windows 10 kullanıyorum bilgisayar ile geldi...
  282. M

İstanbul ve İzmir'de Kar Yağışı

Küçükçekmece de yağıyor şuan ?
  283. M

Sistemlerimizi Görsel Olarak Puanlayalım

Özelliklerini merak ederseniz : i5 8265u mx150 2 gb 8 gb ram 1 tb hdd + optane full hd ıps b&o play stereo win 10.
  284. M

Windows 7'den Windows 10'a geçince sistem yavaşladı

Ram yükselt yada windows 8e geç, 2 gbı sömürür bende 8 gb var en az 2.5 gb kullanıyor boşta ?
  285. M

Hangi işletim sistemi

Ekran kartı 110° mi ?
  286. M

Youtube için video Montaj Programı.

Tabii ki adobe premier.
  287. M

Dün satın aldığım Antivirüs programını silmeyi miyim?

Kaspersky kullanıyorum arka planda %1-2 işemci kullanıyor ram kullanımı da düşük.
  288. M

Nvdia MX110 i5 işlemci 8gb ram

Düşük grafiklerde oynatır.
  289. M

Yeni aldığım laptop aslında yeni değil mi?

Fabrika dan çıkmadan önce test ediyorlar, tn paneller ıps kadar iyi olmaz.
  290. M

windows 11 yada windows mx duyuruldu

Microsoft yeni windows çıkarmayacağını windows 10u geliştireceğini söyledi yalan haber.
  291. M

Windows 10 için deneme sürümü var mı?

Kurulum ekranında keyi atlaya bas güncelleme almaz birde kişiselleştirmemezsin aktifleştirmeden.
  292. M

Bu sistem darboğaz vs. Yaparmı ?

Yapmaz i7 10700k besler anakart düşük kalmış.