Soru Tomb Raider Uncharted Gibi Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Bir kaç gün sorna rise of the tomb raidera başlıyacağım bitirince shadow of the tomb raiderı bitirmek istiyorum hiç bilmediğim bir oyun uncharted gibi bir oyun mu yoksa farklı mı unchartedı az çok biliyorum oyunun heyecanı kaçmasın diye videosunu izlemedim

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Uncharted oyunu Tomb Raider gibi ama biraz daha farklı. Tomb Raider daha çok mezar soygunu bu mezar veya kalıntılardaki eserler vs gibi şeyleri bulmak üzerine. Uncharted ise bir gizem hikaye peşinde koşmak şeklinde. Tomb Raider oyununun son üçlemesini oynaman lazım. Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Uncharted oyunu Tomb Raider gibi ama biraz daha farklı. Tomb Raider daha çok mezar soygunu bu mezar veya kalıntılardaki eserler vs gibi şeyleri bulmak üzerine. Uncharted ise bir gizem hikaye peşinde koşmak şeklinde. Tomb Raider oyununun son üçlemesini oynaman lazım. Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider
Tomb raider 2013 ten emin değilim açıkçası

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Tomb Raider(2013) Steam ücretsiz verince aldım ve beğenmiştim. Bir yerde takılınca silmiştim ama yine tekrar indireceğim. Rise of the Tomb Raider'ı bende satın alacağım. Güzel seri bence. Oynarken sıkılmıyor insan.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Rise of the Tomb Raider ve Uncharted oynamış biri olarak ikisinin temelde aynı ancak konu olarak farklı olduğunu söyleyebilirim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Ayrıca ikisinin arasındaki farklar oynanış mekaniklerinden başka, Uncharted serisinde çoğunlukla gizemin peşinde koşarken sürekli bir kaçma-kovalama aksiyonu varken, Tomb Raider serisinin son üçlemesinde bahsettiğim mezar keşiflerinin yanında avcılık vs gibi yeteneklerin geliştirilmesi var.