Arama sonuçlarınız

1. SoapMactavish123

Sizce bu sene sınıfta kalma olur mu?

Sizce bu sene kalma olur mu?
  2. SoapMactavish123

Şikayet eder mi

İnstagramda birisi ablamı rahatsiz ediyordu ablama bidaha yazarsan aklının alamayacagı şeyler olur gibisinden bişiler yazdım o kişide bunu ss alıp egm ye attı aradan bikaç ay geçti bişey olur mu?
  3. SoapMactavish123

Facebook sayfa sahibi baktigimi gorur mü

Merhaba atıyorum facebook ta bi sayfaya girip baktık o sayfa sahibi bizim sayfaya baktığımızı görür mü?
  4. SoapMactavish123

Ankaradaki yabanci dil kursları

Arkadaşlar ingilizcem almancam berbat ondan ötürü yabancı dil kursuna gitmeyi düşünüyorum hem almanca hem ingilizce için Ankarada ki hangi kursları tavsiye edersiniz ne kadar bir süre de yabancı dil öğrenirim?
  5. SoapMactavish123

Kadın subay olmak zor mudur?

Ben subay olmak istiyorum kendime de güveniyorum fakat ailem zor olduğu için vazgeçmem gerektiğini söylüyor hemşire vs ol diyorlar bende istemediğim mesleği yapmak istemiyorum. Kadın subayların avantajları dezavantajları nelerdir ? En çok nerde görev alırlar? bu konu hakkında bilgisi olan varsa...
  6. SoapMactavish123

Odamda wi-fi az çekiyor

Wi-fi abimin odasında fakat her yerde çekmesine rağmen odamda çok az çekiyor canlı dersde donup duruyor internet az çekiyor oyunlarda ping oluyor napmalıyım
  7. SoapMactavish123

Arkadaşınızı rehberinize nasıl kaydedersiniz?

Mesela arkadaşlarımın bende ki kayıtlı isimleri; Kafa Dengim Suç ortağım Devrem vs vs
  8. SoapMactavish123

Telefonla konuşamıyorum

Arkadaşlar telefonda biri arayınca hemen meşgule alıyorum çünkü konuşamıyorum fazla heyecanlanıyorum nefes nefese kalıp ne diyeceğimi bilemiyorum elim ayağıma dolaşıyor canlı derste haftaya hoca bana soru soracak ben nasıl konuşacağım hiçbir fikrim yok napmam gerek çok fazla heyecanlanıp...
  9. SoapMactavish123

Komşumuzu şikayet etmeli miyim?

Arkadaşlar üstteki komşumuz yüksek sesle müzik dinliyor dersten birşey anlamıyorum uyarıyoruz hala devam ediyor sizce polise şikayet etmeli miyim yâda ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz
  10. SoapMactavish123

Eşit ağırlık mı sayisal mı

Arkadaşlar ben kara harp okuluna girip subay olmak istiyorum, 10.sınıfa geçtim ve eşit ağırlık yada sayısal seçmem gerekiyor hangisini seçmeliyim? Bilen varsa yardım edebilir mi? Acil 1598646053 ???????? 1598646485 Cevap yok mu
  11. SoapMactavish123

Beşiktaş Paok maçı kaç kaç biter sizce (tahmin)

Arkadaşlar maç kaç kaç biter sizce, Ahmet nur çebi olsun sergen hoca olsun baya iddaliyiz hadi hayirlisi bence 2-0 Beşiktaş alıcak. @BJKolik
  12. SoapMactavish123

Telefonun şifresi yanlis diyor

Annemde samsung a10s var telefonun şifresi 8989 du daha yeni yazdık açıldı sonra kendiliğinden telefon kapandı sonra tekrar açıldı şifreyi girdik ana menüye geldi sonra tekrar kapandı tekrar açıldı şifreyi yazıyoruz 8989 diye ama açılmıyor yanlış diyor napmam gerek yardim edin
  13. SoapMactavish123

Ağırlık kaldırmak boy uzamasini engeller mi?

Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.60 boyum var 45 kiloyum 5kg lik dambılı ayakta her iki kolumla da 20 tane yapana kadar bırakmıyorum internette ve arkadaşlarımdan duyduğuma göre boyun uzamaz boyunun uzaması durur vs şeyler diyorlar sizce sorun olur mu ona göre bırakacağım.
  14. SoapMactavish123

Sistemim bu oyunu kaldırır mı?

Arkadaşlar call of duty world at war indireceğim Sistemim kaldırır mı İşlemci: Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M @2.40 GHz 2.40GHz Yüklü bellek (RAM): 4,00 GB Sistem türü: 64 bit işletim sistemi BIOS: Phoenix BIOS SC-T v2.2 Yonga türü: Intel(R) HD Grapichs Family Yaklaşık toplam bellek: 1646 MB...
  15. SoapMactavish123

Hayallerimden vazgeçmelimiyim :(

Arkadaşlar ben asker olmayı düşünüyorum ama asker olmak içinde dinç olmak gerekli bende şimdiden kollarımı güçlendiriyorum kas yaparak, 4 5 gün önce dayımla güreştik sırtımı yere vurdum ve nefesim kesildi gözümün önü karardı 4 5 Günde ağrısı geçti dayım ve abim senden asker olmaz bi yerin acısa...
  16. SoapMactavish123

2 tane fobim var geçer mi?

Küçükken gta vice city oynarken bile denize gemiyle gidince batan gemiyi gördüğümde çok kötü olurdum 2 fobim var 1- batan gemi, büyük gemi ve deniz gorunce korkuyorum çok kötü oluyorum 2- örümcek görünce çok kötü oluyorum arkadaşlar bu fobilerin geçme gibi ihtimalleri var mı nasıl geçirebilirim...
  17. SoapMactavish123

Tarihi geçmiş nar ekşisi

Çiğköftenin üstüne sadece 2 defa nar ekşisi sıkıp yedim fakat son kullanma tarihi 1 ocak 2019 muş zehirlemez değil mi?
  18. SoapMactavish123

Kulaklık kullaninca kulakta ağrı

Kulaklıkla video izliyorum muzik dinliyorum genellikle fakat son 1 haftadir kulaklik 20dk kullansam bile kulağımda yanma oluyor sonra hafif çınlama sonra ağrı oluyor sanki nabzım kulağımda atıyormuş gibi oluyor sizce hala kullanmalı miyim kulaklığı? Neden böyle oluyor bilen var mı?
  19. SoapMactavish123

Çok güldük başımıza bir iş gelecek

"Çok güldük başımıza bir iş gelecek" Çok güldükten sonra gülmemize son vermemiz anlamina gelen cümle, aslında bu sözün doğruluğunu düşünmüyor da değilim babaannemden felan duyunca eskilerin bi bildiği vardır ondan diyordur diye düşünüyorum. Sizce bu söz doğru mu arkadaşlar ?
  20. SoapMactavish123

Hacklendi mi?

Arkadaşlar youtube aktif kullanan biriyim daha yeni abone olmadigim bir kanaldan bildirim geldi ve abone olduğum kanalın bildirimi 2 gün sonra geldi bana sonra girip gmail'ime baktim ve hesabim sadece annemin ve benim telefonumda olmasi gerekirken oneplus oneplus 5 adli bir cihazda da...
  21. SoapMactavish123

Uyumak

Arkadaşlar dün gece hiç uyuyamadım, 1 gün boyunca hiç uyumadım gece gözlerim fıldır fıldır sanki uykudan yeni kalkmışım gibi gram uyku yoktu şimdi kahvaltı yaptık öğlen yatmayı düşünüyorum uykum yok ama kendimi zorlayacağım gece yatmadigimda kalbimin bi hızlı bi yavaş attığını fark ettim 1 gün...
  22. SoapMactavish123

Telefon sıfırlama

Merhaba arkadaşlar benim telefonum önceki güncelleme de iyice ısınmaya başladı 3 4 gün önceki güncellemeyle birlikte şarjı daha da gitmeye başladı telefonu sıfırlasam güncellemeler kalkar mi? ilk aldığım gibi olur mu? 1592152951
  23. SoapMactavish123

Alan açılmadı ??

Arkadaşlar telefonumda 2.5gb lik alan vardı bende 2-3 gb lık oyun sildim ama hala aynı 2.5 gb alan var diye gösteriyor ne kadar çok şey silsemde alan açılmıyor. 1591457914 Telefonda nasıl alan açarım, sildiğim şeylerden alan gelmedi neden? Lütfen yardım edin
  24. SoapMactavish123

Telefonum cok ısınıyor

Arkadaşlar j6 plus kullanıyorum bir güncelleme geldi 4 5 ay önce ondan sonra çok ısınmaya başladı 5 Dakikalik işlemde bile çok ısınıyor, patlar diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım. 1589970920 Bi el atın ya çok ısınıyor
  25. SoapMactavish123

Ankaradaki askeri üniversiteler

Kadın asker alımı yapan Ankarada ki okullar var mı? Kadın Ast subay, subay,komando, jandarma vs alan okulları yazar mısınız?
  26. SoapMactavish123

Babamı nasıl ikna edip pc aldırırım ?

Iyi akşamlar arkadaşlar, Benim Pc laptop ve her oyunu kaldırmıyor ondan ötürü babamı ikna edip yeni pc aldirmam lazım, her ramazan oyun oynayıp geçirirdim ama pc artik oyun kaldırmıyor ondan ötürü yenisini nasıl aldırırım?
  27. SoapMactavish123

Yanit vermiyor hatası

Pc deki hangi uygulamayı acarsam acayim yanıt vermiyor diyor pc yi kaç kere yeniden baslatsamda düzelmedi bu sorun bugün oluyo dün yoktu 1587728008 Lütfen yardım edin
  28. SoapMactavish123

Torrent tracker olmasina ragmen gec iniyor

Gta EFLC indiriyorum 2 saattir %24 bir sürü nisan ayı trackerlarini yaptım ama hala yavaş önerdiğiniz tracker var mi? Yada nasıl hızlı indiririm yardımcı olur musunuz ?
  29. SoapMactavish123

Boyumun uzamasi icin ne yapmaliyim ?

Arkadaşlar iyi akşamlar 2 sorum olucak Boyumu nasıl uzatırım? Arkadaşlar karantinadayız malesef 5 kg aldım fit bir vücuda nasıl sahip olurum ?
  30. SoapMactavish123

Mafia 2 oyundan cikinca rengarenk olmasi

Arkadaşlar mafia 2 indirdim ve oyuna giriyorum oynuyorum kasma vs hiç bişey yok oyundan çıkınca masa üstü pembe bir karışık renk alıyor bu nasıl geçer ve pc ye zarar verir mi
  31. SoapMactavish123

Kolunda Kesik izi olanlar asker olabilir mi?

Arkadaşlar benim kolumda kesik var bisikletten düştüm ama faça gibi ben askeri sınavlara katılıcam meslek olarak yapacam sizce bu ize bakarlar mi elerler mi ?
  32. SoapMactavish123

16 yaşındaki kız futbolcu ne kadar para kazanabilir

Yetenekli bir kız futbolcu olabilir mi? 18 yaşını mi doldurması lazım? ve kız futbolcular aylık ne kadar kazanıyorlar ?