Arama sonuçlarınız

1. C

Hesabım başkasının eline mi geçti

şeyde var başka hesaplardan like attım ve görnütlenme problemini biliyorumda bukadarda fark olmaz yani ilk başta liketan fazla dislike sonra 1 dislike sonra 1 like şimdide 2 like gösteriyor şey söyleyeyim bir alakası varmı bilmemde harici trafik kaynappında com.miui.securitycenter var telefonum...
  2. C

yok çünkü yanımda başka bi cihazdan like attım ayrıca sadece izleyen 10 kişiyi tanıyorum
  3. C

trol vidyo buarada
  4. C

Bir youtube videosu paylaştım ve like sayısı değişip duruyor (dalga geçmeyin hue ilk vidyom) ilk önce 16 like 18 dislike iken sonra 36 like 1 dislike oldu şimdi baktım busefer 1 like 0 dislike var sadece bendemi acaba diye arkadaşıma sordum arkadaşımdada öyleymiş acaba hesabımmı hacklendi veya...
  5. C

Steamde oyundaki ilerlememi nasıl başka bir bilgisayara aktarabilirm?

Ben yeni bilgisayar alacağım ve çok ilerlediğim offline oyunlar var. Yeniden başlamak istemiyorum ilerlemelerimi diğer pcye aktarmanın yolu varmı veya ilerlemelerimiz hangi dosyada tutuluyor bunu bilirsemde kendim yapabilirim acil yardım gerek çünkü yeni pcyi almadan önce bunu satacağım
  6. C

Ram yükseltme

Ya tabi şu zamanlarda alamayabilirsinde ben sana hyperx, corsair öneriyorum tabi kingston ve hi-levelde iyi ama yinede corsair öneririrm ben. Laptop olduğu için rgb alsan gözükmeyecek. Laptopa ram takılıyor ama ya bilgisayardan anlayan birine yaptır yada videodan bakarak yap ama bence o riske...
  7. C

Ram yükseltme

Güzel ozaman elbette 16gb daha rahatlatırda 1200x700 piksel düşükte falan rahat oynatırsın
  8. C

İphonedan Samsung geçilir mi?

Knk bak bu telefonların tüm olayı işletim sistemleri. Yani bazı telefonlar deil tabi mesela iphone 11'in kamerası çok iyi. Şimdi sen bu telefonlarla haşır neşirsen gerektiğinde kendin formatını atıyorsan android çok daha gelişmiş bir sistemdir. Ayrıca 2 3 senede bir yeni telefon alcaksan mutlaka...
  9. C

Ram yükseltme

Pcnin ekran kartı intelinse 32gb ramde bile doğru düzgün oynayamazsın
  10. C

Karantina Günlerinde Evde Neler Yapıyorsunuz?

Ben kafayı yedim oyun oynamak dışında podcast yapıyorum sonra başkası yapmış gibi dinliyorum
  11. C

Sağcı mı Solcu mu

Ben sağcı veya solcu ayırt etmem, önemli olan insan olmak.