Hesabım başkasının eline mi geçti

Bu konuyu okuyanlar

cannonface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir youtube videosu paylaştım ve like sayısı değişip duruyor (dalga geçmeyin hue ilk vidyom) ilk önce 16 like 18 dislike iken sonra 36 like 1 dislike oldu şimdi baktım busefer 1 like 0 dislike var sadece bendemi acaba diye arkadaşıma sordum arkadaşımdada öyleymiş
acaba hesabımmı hacklendi veya youtubedamı problem var

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Bir youtube videosu paylaştım ve like sayısı değişip duruyor (dalga geçmeyin hue ilk vidyom) ilk önce 16 like 18 dislike iken sonra 36 like 1 dislike oldu şimdi baktım busefer 1 like 0 dislike var sadece bendemi acaba diye arkadaşıma sordum arkadaşımdada öyleymiş
acaba hesabımmı hacklendi veya youtubedamı problem var
Bilmiyorum ama belki hacklenmiş olabilir.Bir de videonun linkini ver bir de ben bakayım ne oluyor.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Youtube da problem var mesela bir videoyu 5 kişi izliyor like sayısına bakıyorsun 13

cannonface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube da problem var mesela bir videoyu 5 kişi izliyor like sayısına bakıyorsun
Biri senin trollüyor bence farklı hesaplar ile beğenip iptal ediyor
şeyde var başka hesaplardan like attım ve görnütlenme problemini biliyorumda bukadarda fark olmaz yani ilk başta liketan fazla dislike sonra 1 dislike sonra 1 like
şimdide 2 like gösteriyor
şey söyleyeyim bir alakası varmı bilmemde harici trafik kaynappında com.miui.securitycenter var telefonum xiaomide

Son düzenleme:

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Şu anda baktım yeniledim bir kaç kez ama sıkıntı yok.