Arama sonuçlarınız

1. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar Kargo

Sinerjiden bir hazır sistem satın aldım daha önce alışveriş yapan varsa ne kadar sürede elime ulaşır
  2. UmutDinc

Amd Radeon Msi 5600xt gaming MX alınırmı

hazır sistem vardır herhalde adamlar nasıl takıcak yoksa 1607867720 abi eğer anlayan biriysen yardımcı olabilirisinn 1607868205 beyler cabuk yardımcı olabilicek varmı
  3. UmutDinc

msida nasıl olur acaba cünkü özelleştirme seçeneği yok ağır oyunlarda oynamyacağım fazla hikaye dışında zaten 1607867461 birazdan babam sipariş edeceğiz diyor iyi bilgi verirseniz sevinirim
  4. UmutDinc

valo lol r6 tarzı 1607867301 hazır sistem
  5. UmutDinc

ağır oyunlar yada testlerdemi peki hikaye oyunları dışında ağır oyun düşünmüyorum
  6. UmutDinc

ortalama sıcaklık değerleri ne bu ekran kartları icin peki bu düzeydeki ekran kartlarında 1607867142 80 görürmü oha
  7. UmutDinc

arkadaşımda var bir sıkıntı görmedi almaya kararlıyım fakat marka sıkıntısı yaşıyorum
  8. UmutDinc

kaç dereceleri görür maks
  9. UmutDinc

1 2 saatte sipariş vericem soğutmada sıkıntısı varmı
  10. UmutDinc

SAPPHIRE Radeon RX 5500 XT PULSE OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Alınır Mı?

7kya alıyorum ama 2060 düşünmüyorum bi kasaya ailemi ikna ettim 3500x 5600xt gaming mx gaming x modeli değil gaming mx modeli
  11. UmutDinc

fakat sistemde özelleştirme yok bütün msı modellerinde sorun varmı yoksa bazılarındamı
  12. UmutDinc

peki 5600xt gaming mx alınırmı bi sıkıntısı varmı lütfen birazdan sistemi sipariş edicem şimdi görüyorum bunları
  13. UmutDinc

arkadaşlar bilginiz varmı hazır konuda bende sorayım 5600xt msı gaming mx modelini almayı düşünüyorum direk hazır sistem icinde var ve dğeiştiremiyorum alınırmı bi sıkıntısı varmı gaming x değil gaming mx 5600xt bde sorunlar hep 5700de diyorlar
  14. UmutDinc

özelleştirmede koymamışlar bi inceleme videosu filan varsa atabilirmisin
  15. UmutDinc

neden acaba sinerjiden hazır bi sistem almayı düşünüyorum icindeki 5600xte de MSI Radeon RX 5600 XT Gaming mx bu alınmazmı yani
  16. UmutDinc

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX alınır mı?

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX alınırmı soğutma bakımından filan bir sıkıntısı varmı
  17. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar

arkadaşlar sinerjiden sistem alan varmı acaba
  18. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar

sistem aldıysan her ürünün markalardan ayrı garantisi geliyormu kutularda acaba
  19. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar

bu pandemi sürecindemi gerçekleşti peki sistem almak istiyorum az bir parada değil korkmaya başladım o kasayı iade alabildinizmi peki 1607805915 ürünü iade etmek gibi bir amacım olmaz zaten fakat bozuk ürün tamiri filan o konudan korkuyorum
  20. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar

Sinerji bilgisayardan sistem almayı düşünüyorum fakat internette bazı konular gördüm iadeleri kabul etmiyorlar bozuk kartımı iade etmediler filan sinerjiden alışveriş yapan varmı acaba arkadaşlar bi bilgi verebilirmi
  21. UmutDinc

GamePower Horizon

fazla bi sıkıntısı varmıdırki acaba hava sirkülasyonu bakımından kullanan bir yakının varmı 5600xt takıcam kasaya
  22. UmutDinc

GamePower Horizon

GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fanlı Temperli Cam Yan ve Ön Panel Mid ATX Kasa Kumanda ile RGB Aydınlatma Kontrolü - incehesap.com ürün bu psusuz şekilde pc parçaları var işlemci hariç akrambadada fazladan bu kasa varmış al istersen kullan dedi önerirmisiniz hava sirkülasyonu filan...
  23. UmutDinc

Gaming Gen

Gaming gen müşteri hizmetlerine ulaşabilen varmı aramama rağmen acmıyorlar
  24. UmutDinc

Yeni PC

psu 650w zaten bi sıkıntı cıkarırmı
  25. UmutDinc

Yeni PC

Sinerji Atlas Ryzen 5 3500X 16GB 512GB SSD RX5600XT sadece kasada oynama yaparak almayı düşünüyorum MSI MAG forgeye çekerek sistem icinde kötü dediğiniz değişmesi gereken bir parça varmı
  26. UmutDinc

Yeni PC toplama

pek fazla bi bilgim yok fakat markalar bu kadar fark ediyormu örneğin XFX AMD Radeon RX 5600 Xt gigabyte göre dahamı kötü
  27. UmutDinc

Yeni PC toplama

bütçeyi aşmadan alamıyoruz zaten fiyatları arasında ucurum var
  28. UmutDinc

Yeni PC toplama

corsair kasada tek fan var ısınmasından korkuyorum 1607449632 ve 550w bu sistemi doyurabilirmi yada 3500 5600xtye darboğaz yaparmı
  29. UmutDinc

Yeni PC toplama

uzun süre kullanım derken neyi kastettiniz bazı yakınlarımda 5700xt ve 5600xt var ama henüz bi sorunla karşılaşmadılar peki kasaya ne diyorsun ?
  30. UmutDinc

Yeni PC toplama

2060 super e göre fiyat ve güc bakımıdnan 5600xtyi tercih ediyorlar ben 5700xtli halini almıcam arkadaşlar zaten 5700xtde 2060superi baya geçiyor 5600xtli alcam 1607448556 fiyatlar cok uctu malesef ama bu sisteme kararlıyım eğer darboğaz yoksa ve kasa iyiyse almayı düşünüyorum 5600xtli halinde
  31. UmutDinc

Yeni PC toplama

ne toplayabilirim bu bütceyle 5600xtli coğu kişi işlemci yeter diyor ama
  32. UmutDinc

Yeni PC toplama

PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | R5 3500 RX 5700 XT 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com ekran kartını 5600xtye cekerek sistemi almayı düşünüyorum ama kasadan şüpheliyim kasayı önerirmisiniz hava sirkülasyonu iyimidir ?
  33. UmutDinc

Yeni Sistem

daha önce kullanma şansınız oldumu bir akramda warcry kasası var gamepowerin yine psular aynı markanın o şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım dedi ama internette araştırdığımda memnun olmayanlar var
  34. UmutDinc

Yeni Sistem

fiyat düşürmek icin 5600xt ye cekiyorum 3600x cok pahalı peki corsair kasa daha iyi olur dediğiniz gamepower kasa sıkıntı çıkarıyormu
  35. UmutDinc

Yeni Sistem

Merhaba yeni almayı düşündüğüm bir sistem var fakat icindeki kasanın psusundan şikayetçi olanlar var sizce alınırmı psu hakkında bilgi verirseniz sevinirim Pc Link:PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | R5 3500X RX 5700 XT 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com icindeki (5700xtyi...
  36. UmutDinc

Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Dün bu sorun yoktu bugün başladı bluetooth kulaklığım var bağlayınca ses gelmemeye başladı ses aygıtlarını yönetten baktığımda streoya bağlı olması gerekirken hands free auido ya bağlıydı normalde bu mikrofon bölümünde işaretli streo ise sesde işaretliydi streo bağlantı kesik diyordu bağlan...
  37. UmutDinc

Oyun Modu

Pcci format attıktan sonra ayarlarda oyun seceneği yok oyun modunuda acamıyorum bu yüzden nasıl ekliyecem oraya
  38. UmutDinc

AMD Radeon Ayarları

AMD Radeon ayarlarında pc fortmatından sonra görüntü keskinleştirme gitmiş nasıl geri getirebilirim
  39. UmutDinc

PC kilitlendi

zaten ssd alındığında herşey gitti tekrardan kuruldu ve eskidende denemiştin formatı yazılımsal değil yani 1589575632 Çözüm Bilen yokmu
  40. UmutDinc

PC kilitlendi

Pcim birden oyun oynarken kilitlenip kalıyor ekran donup kalıyor ses filan gitmiş örneğin loldeyim harket ediyorum ekran donunca fotoraf gibi harekette kesiliyor oyundanda düşmüş oluyorum arkadaşlarımın dediğine göre pc tamircisine götürdüm harddiskinden dedi harddisk cıkardı ve ssd taktı şimdi...
  41. UmutDinc

JBL T500BT

Bluetooth kulaklığı öncelikle telefonumda kullanmak icin almıştım ama sonrasında bilgisayar kulaklığımın bozulmasıyla bilgisayardada kullanmaya başladım ilk başta hiç bi sıkıntı yoktu oyunlarda filan kullanıyordum fortnite filan sonradan oyunlarda ses gelmemeye başladı arkada video acık oyun...
  42. UmutDinc

Bluetooth Usb

Bluetooth Mini Usb Dongle V5.0 Bluetooth Adaptör Tak Çalıştır - n11.com bu aynı değilmi
  43. UmutDinc

Bluetooth Usb

telefonda uyuşmazlıktan oluyormuş bluetooth kulaklıklarda yeni yeni öğreniyorum cünkü telefonda kullanırken cok yavaşlatıyordu 1586703493 5.0 hepsine uyumlumu oluyor
  44. UmutDinc

Bluetooth Usb

Elimde JBL T500BT var bu kulaklıgı masaüstümdede kullanmak istiyorum fakat bluetooth yok. Bende bluetooth usb almaya karar verdim ama neye göre alacağamı bilmiyorum ben bu kulaklıgı bilgisayara bağlayıp kullandığımda internet yavaşlarmı ve bu arada bu kulaklığa uygun bluetooth usb atarsanız...
  45. UmutDinc

Bilgisayarımda bir sorun var, ne yapmalıyım ?

ama diskteki veriler gideceği icin windows filanda gitmiyormu durumlarda ortada bizim burdaki pcci kapattı diske format atınca veriler gitmiyormu ? 1586004006 Bad sectorlar böyle
  46. UmutDinc

Fps konusunda sıkıntım yok bilgisayar ekranı donup kalıyor aynı fotoraf gibi bakındığımda hdd ile alakalı denildi fpsimde bişey yok ekran resim gibi kalıyor kapatıp acmam gerekiyor 1585995960 Ve galiba hdde olusan badsector fiziksel hasarla ilgili bunu araştırdığımda o bozuk bölgeyi kullanmamak...
  47. UmutDinc

Bilgisayarımda 3tane bad sector var gösteriyor ve bilgisayar oyun oynarken ( internette dolaşırken olmuyor ) kilitleniyor ekran donup kalıyor ve yeniden kapatıp acmam gerekiyor.Bi kaç video bakındım işte windowsdan cmdden komutlarla filan bu komutları yapınca lolde 10dkda kilitlenirken 1.30saat...