Yeni Sistem

Bu konuyu okuyanlar

UmutDinc

Öğrenci
daha önce kullanma şansınız oldumu bir akramda warcry kasası var gamepowerin yine psular aynı markanın o şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım dedi ama internette araştırdığımda memnun olmayanlar var

TheLastWarrior

Profesör
daha önce kullanma şansınız oldumu bir akramda warcry kasası var gamepowerin yine psular aynı markanın o şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım dedi ama internette araştırdığımda memnun olmayanlar var
Gamepower rampage gameboost cart curt markalar kaliteli markalar değil başlarda sorun yaratmaz ama uzun vadede sorunlu olduğu hakkında çok yorum okudum sorunları varmıs bunun yerime CL Master, Zalman, Corsair, Fsp isim yapmış kaliteli markaları seçin

O sıkıntı yaşamamış olabilir ama yarın bir gün o PSU patlayabilir. Gamepower gibi markalar, ucuz, dandik ve kalitesiz malzeme ile yapılıyor. 2-3 kişi sorun yaşamamış diye sakın almayın. Ama 20-40 kişi sorun yaşamıştır. Aslında herkes sorun yaşar. Yani demek istediğim, o dandik markalardan uzak durunuz.