Arama sonuçlarınız

1. Frieza

Ünlü Profesyonel Oyuncu Ninja Bir Gözünü Tamamen Kaybedebileceğini Açıkladı

Tam ben yazıyordum cevap geldi o kadar çevirdim kıyamadım attım valla ?
  2. Frieza

Ünlü Profesyonel Oyuncu Ninja Bir Gözünü Tamamen Kaybedebileceğini Açıkladı

“Birçok insan neredeyse sağ gözümün tamamen göremeyeceğinden haberdar değil, bir kaç yıl önce Destiny yayınındayken gözüm çok ağrımaya başladı doktora gittiğimde retina dekolmanı olduğumu öğrendim. Ameliyatlardan ve zorlu iyileşme sürecinden bu yana bir çok kez katarakt ameliyatı oldum, hala...
  3. Frieza

Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Optimizasyonu ilk çıktığında çok kötüydü fakat şimdi düzelttiler ilk çıktığında oyunu oynayamıyordum şu an ekran kartıma göre değerler iyi, senin ekran kartın benden kat kat iyi sorunsuz oynarsın.
  4. Frieza

Boy sorusu

Süt’ü zaten boyum uzasın diye içme ama iç çünkü uzama’da güçlü ve sağlıklı kemikler sağlar sonuçta boyun uzadıkça kemiklerinin de irileşmesi lazım uzun ve ince kemikli olmayı şahsen kimse istemez. Aynı şekilde fazla içmekte iyi değil günde 2 bardak gayet yeterli. 1596137088 Bol bol egzersiz...
  5. Frieza

Rolls-Royce Ghost

103EX ile değişecek tarzı ?
  6. Frieza

Dizi Yine Olsa Yine İzlerim Dediğiniz Dizi

Ekmek Teknesi ve Leyla ile Mecnun
  7. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Kral telefon kasmıyor zaten ısındığında takılıyor soğuduğunda düzeliyor ben bunu arkadaş bilsin diye yazdım, kasma donma oyun oynayamama vs. şu an için sorun yok zaten. Demek istediğim cihazın çok fazla ısınması ve takılma yapması cümlemi yanlış yazmışım sonradan farkedip alt taraflara yazdım...
  8. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Sorunlu olan A10 değil zaten 7 o yorumdan sonra yazdığım gibi cihaz ısındıktan sonra geçişlerde takılıyor özellikle home tuşuna çift tıklayıp uygulama silme ekranına geçişte 2-5 sn arası geçmiyor geçerken de takılıyor normal sıcaklıkta sorunu yok fakat çok çabuk ısınan bir cihaz olduğundan...
  9. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

8 alma şansınız varsa onu alın, her ikisi içinde hayırlı olsun şimdiden.
  10. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Ha birde takılmalar ısınmaya yönelik oluşuyor, ısındığında home tuşuna çift tıklama falan çalışmıyor bir kaç saniye. 1595870513 Büyük ihtimal 2-3 saat sürer denemedim bilmiyorum. Safaride izlerseniz 1-2 saat safari çok şarj yiyor özellikle video izlerken.
  11. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Benim arkadaşımda aynı sorunlardan muzdaripti sonra sattı. Eğer bir tanıdığınızdan 1 hafta süreli alıp deneme şansınız varsa denemenizi öneririm beğenirseniz alırsınız sonuçta kullanacak olan sizsiniz bu sorunlar kişiye göre değişir benim hoşuma gitmezken siz umursamayabilirsiniz. Arama vs. bu...
  12. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Ben şahsen önermem yarım günü rahat çıkarıyor fakat telefon acayip sorunlu geçişlerde takılmalar, safari’de telefon pişiyor resmen zaten boş instagram’da falan gezerken dahi ısınıyor abartılacak kadar değil ama ısınıyor. Erenist’in dediği gibi se2020 veya daha üst versiyonlara bakın illa iphone...
  13. Frieza

Bütçe Sınırınız Olmasa..

mega dürüm eklemeyi unutmuşsunuz ?
  14. Frieza

İphone 7 hala alınır mı?

Diyeceğim tek şey alınmaz o fiyata daha iyi androidler vardır eminim android ekosistemine hakim değilim öneride bulunamayacağım fakat ip7 kesinlikle almayın.
  15. Frieza

Mi Band 4 için Mi Band 5 saat arayüzü

Yukarıda rise’ın attığı uygulamayı kullanabilirsiniz sanırım onunla atılıyor.
  16. Frieza

Bildiğim kadarıyla mi fit uygulaması ile arayüz atılamıyor eğer ios kullanıyorsanız AmazTools isimli uygulamayı kullanarak arayüzü aktif edebilirsiniz, android’i bilmiyorum maalesef.
  17. Frieza

Teşekkürler ❤️
  18. Frieza

Hayalinizdeki araba hangisi??

Benim bulunduğum şehirde ünlü olan bir zenginde var RR (arabayı gerçekte görebilmek nasip oldu çok şükür :) )cidden acayip güzel anlatılamaz yani 5’e yazdım ama 1’de o araba benim için ?
  19. Frieza

Hayalinizdeki araba hangisi??

Saymakla bitmez aslında ama kısa liste yaparsam ilk beş şöyle olurdu sanırım; 1-)Jaguar F-Pace 2-)Lincoln Navigator 3-)Lamborghini Urus 4-)Ferrari F12 Berlinetta 5-)Rolls Royce Wraith(Özellikle çift renginin hastasıyım ?)
  20. Frieza

wallpaper

Ne demek iyi forumlar ;)
  21. Frieza

wallpaper

endless space 2 wallpaper bunu yaz google’a bulursun.
  22. Frieza

Neden blackberyi seviyorum? Benim gibi seven var mı?

Ben bir ara ortasında küre gibi dönen tuşlu versiyonunu kullanmıştım o dönemdeki çoğu telefondan sağlamdı facebook’u falan vardı yanlış hatırlamıyosam, elime’de az kramp geçirtmedi o küre :) ama çok sağlam telefondu 3310’la yarışır derecede çok severdim bir gün bataryası gitti sonra attım zaten...
  23. Frieza

çok sıkılıyorum

Rdr 2, Witcher 3, Fallout 4’e kadar tüm seriye bakabilirsin, Skyrim, Daha çıkmadı ama yakında çıkacak Cyberpunk 2077, Star Wars Jedi Fallen Order, Assassin’s Creed Odyssey, Call of Duty tüm seri diyebilirim :) Metro Exodus, Re2 Remake, The Outer Worlds, DMC 5, yine yakında çıkacak Death...
  24. Frieza

Golden Retviever mı Alman Kurdu mu?

Eğer eğitim verebileceğine inanıyorsan Alman kurdu derim zeki,atletik ve oyuncu bir köpek ama fazla bir oyunculuğunu bekleme golden’dan daha sakin olur, Alman kurtları çok zeki köpekler komutları hemen anlarlar ama dediğim gibi sadece alman kurdu için değil her iki köpeği de iyi bir şekilde...
  25. Frieza

iOS kullanıcıları Spotify'a giremiyor

Bir tane yetmezmiş gibi peş peşe 2 tane çıkıyor bir de hele bazıları 10 saniye ve geçilemez oluyor tam kanser videoyu izlemeden kapatıyorum direk.
  26. Frieza

Rap müzik önerisi

Ben kişisel sevdiklerimi söylemiştim o kadar. Eminem-Sagopa Kajmer-2pac-Eazy E-Nate Dogg-Travis Scott-Ceza-Gazapizm bunları da yıllardır dinlerim o an aklıma onlar geldi yazdım yani.
  27. Frieza

Rap müzik önerisi

Sonuçta rap’in bir parçası, konuyu açan arkadaşın seveceğini düşündüğüm için yazdım. Sevmeyedebilir ben öneri de bulundum sadece.
  28. Frieza

Rap müzik önerisi

No.1-Xir-Heja-Maestro Work Cypher Acapella(Arabada söyledikleri) Anıl Piyancı ft Ben Fero - Sıkı Dur Ceg - Prestij aklıma bunlar geldi.
  29. Frieza

En sevdiğiniz fast food hangisi? ????????

Hamburger,pizza,köfte ekmek, lahmacun..... arası patates kısaca hepsi :D dışarıda olursam dayanamam mutlaka giderim birine. Şaka falan düşündüm ve sevmediğim fast food yok gibi bağımlı oldum sanırım :( 1594248029 Neyse gidiyim bi soğuk su içeyim.
  30. Frieza

Tatile gitmek için hangi ülkeyi seçerdiniz?

Cidden öyle hem doğa manzaraları hem de kültürleri çok ilgi çekici, tek kötü yanı otelleri çok pahalı onu da yanımızda kamp çadırı götürerek halledebiliriz sanırım ?
  31. Frieza

Aa burayı nasıl unuttum benim de listemde burası. Özellikle lapland noel baba’nın köyü varmış nasıl bir yer acaba ?
  32. Frieza

İsviçre sanırım özellikle Zürich, north east ve bernese lowlands tarafları.
  33. Frieza

Başarımlar seviye veriyor mu?

Rica ederim, biraz karışık yazdım ama anlatabilmişimdir umarım :)
  34. Frieza

Hayır mantıklı değil çünkü o oyunların amacı başarım kazanmak,youtube’dan level atlama taktiklerine bakmanı öneririm bende öyle öyle öğrendim. En kolay yöntemi kart işlemek bence bazı oyunların kartları 0,19 kuruş falan oluyor 5 kart destesi oluyor yine 1 lira falan vermiş olursun yani ha tabi...
  35. Frieza

Eğer level atlamak için verdiysen biraz boşuna olmuş yine de kartları var ve azsa onları toplayarak level atlayabilirsin.
  36. Frieza

ZUP gibi oyunlardan düşürerek isim yazabiliyorsun veya profilinde vitrin açıp başarımlarını sergileyebiliyorsun, bildiğim kadarıyla da başka işe yaramıyor.
  37. Frieza

Hayır oyunlardan düşürdüğün kartları işleyerek veya çeşitli etkinliklerden rozet kazanarak level atlıyorsun. Başarım level atlatmaz.
  38. Frieza

Isınma

Rica ederim öncelikle. Batarya değişimi belki bir nebze iyileştirebilir durumu çok sanmıyorum ama deneyebilirsiniz, aynı şekilde safari’de video izlerken bende de böyle bir sorun oluşuyor sanırsam 7’ler komple sıkıntılı ios 13 ve 12’de de bende böyleydi umarım 14’te sorunu çözerler çünkü çok can...
  39. Frieza

Isınma

Ben aldığımdan beri ısınıyor, galeride gezerken bile şu an yazarken elim terledi bile :D eskiden ısınmıyorduysa eğer bir sorun olabilir fakat sorun batarya kapasitesi ile alakalı değil eğer şarjda iken telefonla uğraşıyorsanız şarjda telefonu kullanmayın bir süre geçmezse teknik servise...
  40. Frieza

Isınma

Maalesef iphone 7 ile ilgili bir problem ne yaparsan yap ısınıyor.
  41. Frieza

Steam hedabımdaki f2p oyunlatı nasıl görürüm ve kaldırırım?

Evet hepsi çıkıyor dlc’ler dahil. 1593863532 Dlc’ler altta ayrı kategori olarak gözüküyor.
  42. Frieza

Oyun, yazılım vs. kısmına gelip oyununu aratabilirsin.
  43. Frieza

Steam’e giriş yap ondan sonra Yardım - Steam Yardım’a gel oyununu seç ve tıkla hesabımdan kalıcı olarak sil de. Bunu paralı oyunlar için yapma para iadesi yapmaz kısaca paran uçar gider.
  44. Frieza

Hangi assasins creed oyunu daha iyi ?

Bence Assassin’s Creed II Ezio üçlemesinde ki en iyi oyun şahsen diğerleri de çok iyi ama favorim AC II. Black flag’de ezio serisinden sonra sevdiğim oyunu AC serisinin, ondan sonrasını oynamadım zaten çok az syndicate oynamıştım o da çok sarmadı.
  45. Frieza

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Tamam ama kişisel bilgiler hariç, parmak izi onayı, telefon onayı, e-imza, tc no gibi kişisel bilgilerle mahkemeye şikayet edilebilir. Dediğim gibi çok düşük ihtimalle ip adresi kullanılarak ispat edilebilir bu bilgilerle hakimin inandırılacağını sanmam delil yetersizliğinden düşer dava diye...
  46. Frieza

Maddelere aykırı bir şey yapmadıysan dava açarlarsa direk düşer zaten ama aykırı bir şey varsa eğer ve karşı taraf senin yaptığını ispatlıyabiliyorsa kabul ettiğin için onlar kazanırlar. Aykırı bir şey yapmadıysan kafan rahat olsun, zaten bilgilerimi paylaşmadım diyorsun bir de o yüzden...
  47. Frieza

Arkadaşların dediği gibi senin onayladığını ispat edecek bir durum yoksa e-imza, tc kimlik vs. bir sorun olmaz fakat yine de okumadan kabul etmemek lazım hangi site olursa olsun.
  48. Frieza

İstanbul'daki şiddetli fırtına ve yağmur! A Haber muhabiri canlı yayında kanlar içinde kaldı

Dediğin mantıklı fakat bunun için sabah erkenden kameraların kurulması falan gerekli ki sel, çığ ve deprem gibi olayların ne zaman yaşanacağı bilinemediğinden böyle bir şey pek mümkün değil, hızlı habercilik anlayışıyla o an olay yerine yakın boşta ki bir kameraman ve muhabiri gönderiyiorlar...
  49. Frieza

Ne dinliyorsunuz?

50. Frieza

İstanbul'daki şiddetli fırtına ve yağmur! A Haber muhabiri canlı yayında kanlar içinde kaldı

Geçmiş olsun, büyük belalardan korusun Allah, işleri kolay değil.
  51. Frieza

Çorum'da kayıp aslan afişi

Güzel reklam taktiği :D
  52. Frieza

En çok hangi oyunu oynamaktan keyif alıyorsunuz?

Epic’in arkasında tencent olduğu sürece her şey olabilir :D ama yakın zamanda bende geleceğini zannetmem.
  53. Frieza

Valla olmaz deme :) Gta hiç kimsenin aklına gelmezdi adamlar bedavaya verdiler hemde premium edition’du. Onun için belli olmaz.
  54. Frieza

Kısaca söyleyeyim hikaye için değer ama online taraf için alacaksan biraz daha bekle derim içerik kısıtlı tekrar ediyor kendini, Gta online gibi bir süre sonra eklenir içerikler, fiyatı günümüz oyunlarında hep böyle maalesef ilerde indirim falan biraz daha düşer ama çok fazla düşeceğini sanmam...
  55. Frieza

Valla kanka pc’ye ilk çıktığında satın almıştım en basic sürümünü yalan olmasın 228₺ falandı.
  56. Frieza

Rdr 2, Cod: Warzone arada da R6 siege.
  57. Frieza

Nvdia Kullanılmıyor

Nvidia Denetim masasından 3d ayarlarının yönetilmesi sekmesine gelip genel ayarlar yazan yerdeki tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı nvidia işlemcisi yapıp uygula de belki düzelebilir.
  58. Frieza

video 4k izleme

Bende de 4k telefon var hiç denk gelmedim ne yalan söyleyeyim. Bildiğim kadarıyla 1080p max'tı varmış demek ki bir kaç video.
  59. Frieza

video 4k izleme

YouTube mobil max çözünürlüğü 1080p.
  60. Frieza

İphone 6 da mobile fortnite aciyormu

6s ve üstü destekliyor diye biliyorum, iphone 6 desteklemiyor ama ona eminim.
  61. Frieza

Laptopun hafızasını nasıl yükseltebilirim

2.5" sabit disk yeri vardır muhtemelen eğer varsa 2.5 alıp takabilirsiniz.
  62. Frieza

hangi müzik servisini kullanıyorsunuz ve kaç TL para veriyosunuz

Apple music 13.99₺ ödüyorum.
  63. Frieza

Witcher 3 Takıldım

J’ye bas aktif görevlerinde varsa tamamla ayrıyeten alman gerekmiyor diye hatırlıyorum.
  64. Frieza

Witcher 3 Takıldım

Eğer yan görevlerin varsa onları tamamla açılır o görev büyük ihtimalle.
  65. Frieza

Witcher 3 Takıldım

Doğru burdan sonra onu bulmak için Şeker patikasıydı sanırım orayı takip etmemizi istiyordu.
  66. Frieza

Witcher 3 Takıldım

En son görev olarak ne yaptın acaba?
  67. Frieza

Witcher 3 Takıldım

Haritada iken boşluk tuşuna basıp dünya haritasına geçin haritada işaretli bölgeye basıp haritayı büyütün büyük ihtimalle görürsünüz. Baya oldu bitireli sanırım böyleydi :D
  68. Frieza

Excalibur G770 Alınır mı?

Ne için kullanacağına göre değişir ben kullanıyorum asıl amacım oyun değil ve fiyatına göre bence alınabilir oyun performansı cod warzone ile rdr 2’de denedim tatmin edici. Casper’ın excalibur serisi hariç bence de alınmaz ama f/p açısından excalibur güzel. 1591611837 Ama oyun için alacaksan...
  69. Frieza

Bilgisayarıma format attım.Driverları güncellemem ve kurmam gerekirmi

Aygıt Yöneticisi Görüntü bağdaştırıcıları kısmından tam modeline bakabilirsin.
  70. Frieza

Kulaklık pil öğrenme

Ana sayfaya gel, en sola çek sayfayı hava durumunun vs. olduğu ekrana, oradayken en aşağı gel düzenle diye bir tuş olacak ona bas ardından pilleri ekle de. Artık oradan bakabilirsin piline.
  71. Frieza

Music yok

Keyifli dinlemeler ?
  72. Frieza

Music yok

App Store’a Apple müzik yaz belki güncellenmemiş olabilir.
  73. Frieza

Türkiye'de 203 üniversite olmasına rağmen eğitim neden bu kadar kötü?

Eğitim küçük yaştan başlar küçükken eğitimi veremezsen büyüyünce nereye giderse gitsin temel yetersizliğinden o kişi hep geri kalır, bizim ülkenin eğitim sorunlarından biri temelin zayıf olması ve geçiştirilmesi ya neyse zaten üniversitede veya lisede öğrenir diye, çok yanlış zaten sonuçları...
  74. Frieza

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

NFS Most Wanted ve Underground var bende de :D Gta 5 Rdr 2 The Witcher 3 Gta 4 + TBOGT Gta 3 Gta VC Gta SA Sleeping Dogs Unuttuğum vardır muhakkak ama aklımda yer edinenler böyle.
  75. Frieza

Bu sistem olmuş mu?

Vatanı yeni kontrol ettim i5-10600k çıkmış. Sizce 10700F bu fiyat aralığında çıkarmı ?
  76. Frieza

Bu sistem olmuş mu?

Peki 1-2 ay gibi çıkar mı 10.nesil 27 mayıs’ta satışa çıkacağını okudum eğer yanlış değilse beklerim çok bir sıkıntı olmaz. Bu arada cevaplarınız için teşekkürler.
  77. Frieza

Bu sistem olmuş mu?

Maksimum 10.000₺’e kadar çıkabilirim.
  78. Frieza

Bu sistem olmuş mu?

Cevap için sağolun evet sistem bu vatan olmasına gerek yok 12 taksit çeken her yer olur tek önemli olan sipariş verdiğimde hızlı gelmesi nereye baksam çok yavaş falan diyorlar intel tabanlı olduğu sürece site fark etmez vatan hızlı getiriyormuş onun için vatan dedim. Dediğim gibi kargo yolları...
  79. Frieza

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hayırlı ve mutlu bayramlar herkese :)
  80. Frieza

Bu sistem olmuş mu?

Acil sistem toplamam gerekiyor geçenlerde amd tabanlı bir sistem atmıştım fakat ondan ve AMD sistemlerden vazgeçtim intel sistem kuracağım sistem şu şekilde; MSI B360-A PRO Samsung 860 Evo 500GB RTX 2070 Super Ventus İ7 9700F 16GB 2666Mhz Ram(8x2) Şimdi bu sistemi almak yerine 10.nesili...
  81. Frieza

Bu bilgisayarlardan hangisi daha iyi?

Eğer oyunda oynayacaksanız dediğim gibi Mac almayın, pişman olursunuz. Ayrıca dediğiniz şeyler için bu laptop yeterli bir sorun çıkartmaz tek sorun sanırım bu laptop’ta ssd yokmuş eğer varsa zaten sorun yok ama yoksa ssd alın bu işleri daha rahat yaparsınız.
  82. Frieza

Nerelerde kullanacaksınız yoğun olarak?
  83. Frieza

Apple’ın optimizasyonunu geçtim, i5’in 10.nesil olması daha ön planda değiştirme imkanınız varsa değiştirin bence. Her türlü 10.nesil işlemci almak daha mantıklı Apple olması zorunlu değil 10.nesil i5 veya i7 bakın. Şu anki kullandığınız laptop’ta bir seviyeye kadar ağır işleri bile halleder ama...
  84. Frieza

Steam Epic Games'e dava açmaya hazırlanıyor.

Onun sebebi robot hesapların önüne geçmek için Epic Games'te böyle bir şey yapsaydı 2-3 hesap açıp Gta 5 alanların önüne geçilmiş olurdu.
  85. Frieza

İPhone 6 Sorun !

Cihazı yeniden başlatmak sorunu çözebilir denemediyseniz deneyebilirsiniz.
  86. Frieza

Bu bilgisayar nasıl veya daha iyi önerileriniz var mıdır?

Teşekkürler cevap için, monitörüm var sadece kasa bakıyorum. Ekran kartı hakkında bir şey biliyor musunuz peki? Thicc II ve III arasında fark varmıdır acaba? Fark yoksa II alıp ssd yükseltmeyi veya hdd eklemeyi düşünüyorum.
  87. Frieza

Bu bilgisayar nasıl veya daha iyi önerileriniz var mıdır?

https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-45726/ Arkadaşlar merhabalar öncelikle, 6500₺ fiyat aralığında PC bakıyorum bunu buldum sizce nasıldır? Bir de Xfx thicc II ile III arasında kayda değer soğutma farkı olur mu? Eğer olmaz derseniz bu halde almayı düşünüyorum...
  88. Frieza

Apple Watch Seri 6’ı bekleyeyim mi yoksa Apple Watch Seri 5 mi alsam?

Evet benimde okuduğum kadarı ile küçük değişiklerin yanı sıra kesin olarak bir batarya güçlendirmesi söyleniyor(bir çok yerde yazıyor ama tabii ki bu da bir söylenti) ek olarak daha güncel olacağı için 5’ten sonraki 1-2 watchOS güncellemesini de alacaktır, fiyat olarak bir kesinlik olsaydı daha...
  89. Frieza

Apple Watch Seri 6’ı bekleyeyim mi yoksa Apple Watch Seri 5 mi alsam?

4 ile 5 arasında çok bir fark olmadığı için 6.nesilde bence farklar olacaktır artı olarak 6’nın çıkması normal olarak 5’in fiyatlarını düşürecektir 5 almak isterseniz o zaman alırsınız ama ben sizin yerinizde olsam 6’yı alırdım maddi anlamda çok fazla zorlamayacaksa tabii.
  90. Frieza

Gta 5 Online Düşük Performans

Dene bir bak istersen. Story mode girerken açabilirsin orda ki değerler gayet güzel.
  91. Frieza

Gta 5 Online Düşük Performans

Msaa'yı kapat online girerken fxaa aç onun yerine msaa fps'yi çok etkiler. 1589763411 Sistemin baya iyi bu arada, bence :D dediğim gibi msaa açtığın için düşmüş fps.
  92. Frieza

Epic Games 'e Haftaya Gelecek Oyunu Tahmin Edene Key Geliyor!

Far Cry 5.
  93. Frieza

GTA 5 Oyun Açık Hatası

Belgelerim > Rockstar Games klasörünün içinde olması lazım. Bence Rockstar Games Customer Support buradan destek talebi oluştur, Epic üzerinden böyle hata alıp çözüme kavuşan birini göremedim internette eğer görürsem yazarım.
  94. Frieza

İnternet olmadan steam oyunlarını nasıl oynarım

Steam'e giriş yaparken parolamı hatırla kutucuğunu seçmeden mi giriş yapıyordunuz?
  95. Frieza

GTA 5 Oyun Açık Hatası

Görev yöneticisine gelip ayrıntılar kısmından Epic Games - Rockstar Games ve Gta'ya ait her şeyi sonlandırın sonrasında Rockstar games Launcher'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın Epic Games'i açmadan RG Launcher'dan açmayı deneyin.
  96. Frieza

Rockstar Game Launcher Error

Büyük ihtimalle, herkeste aynı hata var.
  97. Frieza

Rockstar Game Launcher Error

https://www.epicgames.com/help/en-US/epic-games-store-c73/epic-games-store-c89/grand-theft-auto-v-was-unable-to-authenticate-with-epic-online-services-a4206 veya Ağ bağlantısı sorunlarını nasıl giderebilirim? bunları dene istersen. 1589737037 İlk attığım link Türkçe açılırsa yukarıdan...
  98. Frieza

could not download files from rockstar service required to play gta online.

Peki önceden girdiğin ayarları değiştirdin mi? 1589731050 Olabilir ama benim aldığım bir hata, bağlanma ekranı geldikten sonra geri atıyordu bu hatayı veriyordu genelde serverların yoğun olduğu saatte yapıyordu, bir kaç saate düzeliyordu. Bedava verdiler, şimdi daha yoğundur o yüzden dedim...
  99. Frieza

@Sibraius senin hatan sistem yetmediği için olabilir safe mode'da dene açmayı eğer açılırsa ayarları düşür veya geforce experience'den optimizasyon ayarlarını uygulayıp dene. İşe yaramazsa rockstar support üzerinden destek talebi oluştur. 1589730783 Formatlık bir durum olduğunu sanmam aynı...
  100. Frieza

Yok yukarıdaki arkadaşın hatası, tam mesaj attığımda sende atmışsın :)
  101. Frieza

Bu hatanın sebebi Rockstar serverlarına ulaşmadığında olur dosya bütünlüğü ile alakası olduğunu sanmam eksik dosya olsa burayı bile açamaz çünkü.
  102. Frieza

Bir kaç güne anca düzelir server yoğunluğundan veya serverdan düştüğün zaman oluyor bu hata genelde, belli aralıklarla girmeyi dene.
  103. Frieza

assassin's creed odyssey tam ekran olmuyor köşeler siyah kalıyor yardım lütven

Alt+Enter denediniz mi?
  104. Frieza

EPİC GAMES

79₺ ve üstü oyunlarda kullanılıyor sadece. Ne tür sevdiğini belirtmemişsin ama karışık yazayım ben. Red Dead Redemption 2 - Kuponla 179.20₺ Borderlands 3 - Kuponla 94.50₺ Outer Worlds - Kuponla 140.85₺ Metro Exodus - Kuponla 64.50₺ Assassin’s Creed Odyssey - Kuponla 28.77₺ SW : Jedi Fallen...
  105. Frieza

Social Club Mail geliyor mu size ?

Evet sorun olmaz online girebilirsin.
  106. Frieza

Social Club Mail geliyor mu size ?

Yoğunluktan dolayı gecikme oluyormuş, 4 saat içinde mail gelmezse tekrar yolla de her 4 saatte bir tekrarlaman gerekiyor gelmezse. Kendi sitesinde böyle yazıyor.
  107. Frieza

Google veri merkezinin internet hızı.

Rica ederim yardımcı olabildiğime sevindim :)
  108. Frieza

Bu video çok güzel bir cevap sorunuza ben ilk başta sorunuzu internet nasıl yavaşlamıyor olarak anladığım için data center'ı açıklamıştım. Bu video sorduğunuz soruya kesin cevap ve çok güzel anlatılıyor.
  109. Frieza

Sorunuzun kısa cevabı tüm kişiler data center'da bölüştürülüyor herkes kendi bölgesine yakın data center'da işlem yapıyor youtbe'da video izleme veya tarayıcı üstünden dosya indirme gibi, böylece hızda düşüş olmadan veya kopukluk olmadan dolaşabiliyorsunuz. B4 ise herhangi bir data center'da...
  110. Frieza

https://www.usenix.org/conference/atc15/technical-session/presentation/mandal
  111. Frieza

Discover our data center locations İngilizceniz varsa buraya da bakabilirsiniz bir çok cevabı vermiş google.
  112. Frieza

Tabii ki 3:15'ten itibaren açıklıyor aslında veri hızlarını söylüyor. Bu sadece google video da 2016'ya ait ayrıca Youtube'un da aynı tipte veri merkezleri mevcut ve tabii ki sadece bu binalar değil bir çok binası var bu tipte.
  113. Frieza

114. Frieza

Mafia 1 Oynamadan 2'yi oynayabilir miyim?

Oynayabilirsin herhangi bir bağ bulunmuyor hikayeler arası.
  115. Frieza

Beni dolandıran adamın adresini bulana 200 TL

İllegal yollara başvurursan daha kötü olacak ama eğer legal yolları kabul etmiyorsa baban yapacak bir şey yok geçmiş olsun.
  116. Frieza

Beni dolandıran adamın adresini bulana 200 TL

Bu tür şeylerle kendi başını yakarsın adamın telefon numarası var gidip şikayette bulun hukuki yollarla ara hakkını illegal yollarla değil.
  117. Frieza

Pc mi ? Tablet mi ?

@Mert0 'ın önerdikleri gayet yeterli onlara bakabilirsiniz.
  118. Frieza

Pc mi ? Tablet mi ?

iPad kullanıyorum dediğin işler için gayet yeterli artı olarak yanına alacağın apple pencil ve keyboard biraz pahalı olsa da işini kolaylaştırıyor ama zorunlu da değil, şahsen onlarsız da kolay hazırlarsın sunumunu falan. Eğer pro zorunlu değilse ipad air bile işini görür. Şahsen laptop adaptörü...
  119. Frieza

Apple Music Sansürlü İçerik Sorunu

Dediğim yöntem Apple Music için zaten.
  120. Frieza

Apple Music Sansürlü İçerik Sorunu

Eğer hala çözemediyseniz çözüm basit iTunes Store’a girin - Müzikler kısmından sansürlü olan bir şarkıya gelin yanında (E) yazar - fiyatının üstüne tıklayın satın almayın sansürlü içerik vs. çıkacak izin ver deyin. Eğer satın al ekranı çıkarsa da vazgeç deyin çözülmüştür sorun.
  121. Frieza

Macbook Air-Gereksinimlerimi karşılar mı?

Sebebini bilmiyorum ama sadece x86/64 mimarisi için yazılmış, zaten Mac’de çoğu kişi ya Maya 3D (bu programa bakabilirsiniz) programını kullanıyor ya da sanal Windows yükleyip öyle çalıştırıyorlar 3dsmax’i fakat pek önerilmeyen bir yöntem diye duydum.
  122. Frieza

Macbook Air-Gereksinimlerimi karşılar mı?

Mac’lerde 3ds max kullanılmıyor ama diğerlerini sorunsuz çalıştırırsın herhangi bir air 2019-20 modeli ile.
  123. Frieza

Uygun fiyata nereden steam oyunu satın alabilirim??

Güvenli diye duydum fakat hiç alışveriş yapmadım oradan. Bazı satıcılar ilgilenmiyormuş eğer alacaksınız geri dönüşlere bakın.
  124. Frieza

Uygun fiyata nereden steam oyunu satın alabilirim??

Öyle bir şey olsaydı steam key diye bir şey olamazdı. Bazı anlaşmalı yerler steam kodu alıp satabiliyor tek önemli nokta orjinal bulabilmek bir kaç site dışındakiler çalıntı keyler satabiliyor. 1587391166 Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu. Bazen güzel indirimler olabiliyor takip...
  125. Frieza

iPhone 12 ülkemizde kaç tl ye satılır sizce ?

Başlangıç fiyatı 8400₺ olur bence.
  126. Frieza

Oyun Arkadaşı

Discord sunucularından bulabilirsin.
  127. Frieza

nvıdıa geforce driver kurulumu

Ne demek rica ederim :)
  128. Frieza

Teşekkürler, kuracağınız sürücü bu Grafik Sürücüsü - GeForce 342.01 Driver | NVIDIA
  129. Frieza

Bilgisayarınız kaç bit ve kullandığınız Windows hangisi acaba?
  130. Frieza

Sizce Bu PC oyun ve render için ideal mi ?

Casper Excalibur CI7-9700F 3.0Ghz İşlemci 16Gb Ram 480Gb Ssd RX570 8Gb Ekran Kartı FreeDos İşletim Sistemli Gaming Bilgisayar sanırım bu.
  131. Frieza

Satış sorunu?

Nokta yerine virgül koymayı dene.
  132. Frieza

Ethernet kablosu hakkında

Hayır bir sorun olmaz. İnternet hızınız neyse onu alırsınız düşme olmaz.
  133. Frieza

2 Kişilik Oyun Tavsiyesi

Evet steam arkadaşı olmanız yeterli, arkadaşın veya sen oyun kuruyorsunuz ondan sonra çok oyunculu kısımdan server'a katılıyorsun.
  134. Frieza

30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ?

Rica ederim, free hesabınız yoksa açın sonradan founders hesaba yükseltebiliyorsunuz bu arada da denemiş olursunuz yeniden satışa sunulana kadar.
  135. Frieza

iphone 11 mi iphone xs mi

Ben 11 tercih ederdim hem güncel olduğundan Apple güncellemeyi hemen kesmez 11'in kesilecek eninde sonunda ama XS'den sonra kesilir. Artı olarak 11'de A13 çipi var XS'de A12 ve en önemlisi fiyat farkı çok yok 11 daha mantıklı kesinlikle.
  136. Frieza

2 Kişilik Oyun Tavsiyesi

Stardew valley önerebilirim.
  137. Frieza

30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ?

Kablo ile bağlanıyorsan evet sıkıntı çıkartmaz ama free to play oyunlara girerek deneme gerçekleştirmeni öneririm herhangi bir pikselleşme oluyor mu falan diye. Ben denedim 35 dow 3 up kablosuz da 2-3 dakika da bir pikselleşiyor kablo ile sıkıntı olmuyor. Bu arada sistem piksellenmeden...
  138. Frieza

Everest PSU Var Yeni PSU Önerisi

Patlama ihtimali çok düşük evet en dandik psu'lardan ama patlamaz patlasa bile bomba etkisi yaratmaz etrafa koku yayar sizde anlar prizleri çekersiniz bu kadar FSP marka PSU'lara bakın bence onlar iyidir. Pahalı olmasalar Corsair ya da Cooler Master önerirdim fakat 100₺ bütçe var diyorsunuz...
  139. Frieza

PlayList yapalım

Keyifli dinlemeler.
  140. Frieza

PlayList yapalım

Ben pek bilinmeyen şarkılar önereceğim belki sevmeyebilirsiniz bilenler de vardır muhakkak :) Kesmeşeker - Ne Zaman Gitti Tren Derin Uyku Adamı - Derin Uyku Adamı Akustik Derin Uyku Adamı - Herkesin Bir Hiç kimsesi Vardır
  141. Frieza

Gta 5 Offline Modda açılmıyor (Activation Required Hatası)

Peki bir de şuna bakın, denetim masasından sistem ve güvenliğe gelin oradan windows güvenlik duvarını seçin sol tarafta gelişmiş ayarlar olacak ona tıklayın giden kurallar'da rockstar games, social club veya gta 5 adına bir kural var mı kontrol edin eğer varsa dosyaya çift tıklayıp önünüze gelen...
  142. Frieza

Gta 5 Offline Modda açılmıyor (Activation Required Hatası)

Steam kütüphanenizden oyunu oyna Grand Theft Auto V oyna diyerek oyuna girmeyi dener misiniz? Herhalde online serverlara bağlanmaya çalışıyor oyun.
  143. Frieza

Gta 5 kasma sorunu

Oyun ayarlarından vsync half olmuş olabilir kontrol edin.
  144. Frieza

IOS'mu? Android mi?

Yani eğer bütçeden yana sıkıntı yoksa iPhone 11 pro veya pro max tercih ederdim ben olsam.
  145. Frieza

steam hesabı hızlı rank-xp hesap leveli kasma yöntemi

Steam etkinlikleri en önemlisi bazı etkinlikler baya xp veriyor onları takip et, başka bir yöntem kart toplayıp rozet işleme sana işleyebileceğin kart seti veren botlar var ama ücretsiz yok bildiğim kadarıyla genelde cs:go, tf keyleri veya gemler ile işlem yapıyorlar. Bildiğim yollar bunlar.
  146. Frieza

Yeni psu alacagım ne alabilirim.

https://www.hepsiburada.com/high-power-700w-80-kirmizi-led-fanli-guc-kaynagi-hpg-700st-t12s-p-HBV0000071XJS?magaza=Teknobiyotik 140 x 150 x 86mm bu da boyutu kasanıza uyumlu olup olmadığına bakabilrsiniz...
  147. Frieza

Yeni psu alacagım ne alabilirim.

İstediğiniz fiyat aralığı nedir?
  148. Frieza

Sistem toplama

Ben atıyım hocam https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/rush-jrkeen-rca828-tempered-glass-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-P419248213?gclid=EAIaIQobChMI99e-k9HP6AIVg53VCh3wfwpaEAYYASABEgLdzPD_BwE&gclsrc=aw.ds
  149. Frieza

Sistem toplama

Bunlardan birini önerebilirim. https://www.hepsiburada.com/corsair-16gb-2x8gb-ddr4-3200mhz-cl16-ram-cmw16gx4m2c3200c16-p-HBV00000CD8CN?magaza=Gamers_Arena&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIk72vscnP6AIVhvhRCh0bjwY0EAYYASABEgL4MPD_BwE...
  150. Frieza

Ekran gitme sorunu

Ne demek sorunun çözüme ulaşır umarım.
  151. Frieza

Ekran gitme sorunu

Eğer driverları bile kuramayacak kadar kısa sürüyorsa kararması, bilgisayar açıkken yapılabilecek bir şey yok demek, farklı bir monitörünüz varsa onda deneyebilirsiniz veya bilgisayarı bağladığınız kabloyu değiştirmek bir çözüm olabilir hatta monitörde takılı olan tarafı kasaya kasa da takılı...
  152. Frieza

Ekran gitme sorunu

3.parti programlar yerine üretici firmanızın sitesinden download yapmak her zaman daha sağlıklı olur önerim her zaman amd'nin kendi sitesinden yapmanız. Aşağıda attığım linklerden son çıkan driverları kurup bakın bi sorununuz çözülecek mi...
  153. Frieza

Ekran gitme sorunu

İşlemciniz ve ekran kartınız için çıkan son driverların kurulumunu yaptınız mı acaba?
  154. Frieza

Sistem toplama

Ram'leri 8GBx2 şeklinde ve alabiliyorsanız 3200mhz almanız daha iyi olur amd sistemlerde performans arttırır çift kanal ram'ler. 3200 şart değil 3000mhz'de alabilirsiniz bunun dışında dediğiniz oyunlar için gayet yeterli bir sistem yüksek-orta ayarlarda çok rahat açacaktır.
  155. Frieza

Arkadaşım İkinci El Sistem Aldı Oyun Performansı Nasıl Olur

Rica ederim ve iyi forumlar dilerim. :)
  156. Frieza

Yeni bir oyuncu için iyi hikayeli oyun tavsiyesi

Red Dead Redemption 2, Star Wars Jedi Fallen Order, Metro Exodus, The Outer Worlds, Control, Dead Space serileri, Skyrim, Fallout serileri, Heavy Rain ve Detroit Become Human şimdilik aklıma gelenler çoğunun hikayesi çok güzel tavsiye ederim.
  157. Frieza

Eğer nvidia tercih edecekse gtx 1050ti en yükseği olur onun üstü bu işlemciyle darboğaz yapabilir ama amd tarafında rx 570'e kadar yükseltebilir, eğer yeni çıkan ekran kartlarıyla değişiklik yapmak istiyorsa işlemci değiştirmesi şart ryzen 5 2600 yeterli olacaktır.
  158. Frieza

kamerayı bulamıyor

Eğer varsa antivirüs yazılımınızın engeline takılma ihtimali de var fakat o da değilse @Szayel 'in dediği gibi üretici firmanızın sitesinden indirdiğinize emin olun driver'ı, 3.parti uygulamalar çok güvenli olamayabiliyor.
  159. Frieza

Bannerlord erken erişim oyunu olduğundan fps drop yeme ihtimali yüksek ama diğer oyunları sorunsuz oynar.
  160. Frieza

Witcher 3 kaldırır mı?

Maalesef o sistemle oynamanız biraz zor. Açsa bile 10-15 max 20 fps görürsünüz 720p en düşükte.
  161. Frieza

Rainbow six siege açılmıyor.

Oyunu nereden satın aldınız? Steam ise otomatik etkinleştiriliyor başka bir yerden aldıysanız Uplay launcher'dan activate key alanına key girerek etkinleştirebilirsiniz.
  162. Frieza

Rainbow Six Siege FPS Drop

Büyük bir ihtimalle ısınmadan dolayı ısınma değerlerini ölçüp kontrol edebilirsiniz eğer 15-20 dakika sonra laptop ısınmaya başlıyor ardından oyun kapanıyorsa ısınmadan dolayıdır.
  163. Frieza

kamerayı bulamıyor

Gizlilik ayarlarında kamera erişimi kapalı konumunda olabilir. Windows arama yerine ''gizlilik ayarları'' yazıp tıklayın gelen pencereden ''bir ayar bulun'' kısmına ''kamera gizlilik ayarları'' yazın ve tıklayın, bu cihaz için kamera erişiminin açık olup olmadığını kontrol edin eğer açık...