Arama sonuçlarınız

1. Y

Soru Sistemimdeki 2.ci windows nasil silinir

Merhaba yanlislikla win 10nu win 7nin uzerine yazdirdim ve acilista hangisini kullanmak istedigimi soruyor ben win 7i kaldirmak istiyorum nasil yaparim
  2. Y

Öneri Bilgisayarim icin hangisini almaliyim ?

anladim o zaman mantikli olan parayi toplayip toplu bi degisim yapmak :)
  3. Y

Azerbaycanda alicagim icin size soyle soyliyim Asus h61 anakart ala bilirim 3 4 ay sonra islemciyi ve ekran kartini yeniliye bilirim ve ya i3 islemci ala bilirim
  4. Y

sizce anakartimi yenilemiyim yoxsa anakartin destekledigi bir islemcimi almaliyim ?
  5. Y

ddr3 sistemim ve ram kolay kolay bulunmuyor malasef fabrika cikisi oldugu icin islemciyi i3 ekran kartinida yenilersem is gorurmu sizce? Tesekkurler cevap icin
  6. Y

digerlerini hall ederimde anakart modelim FOXCONN 2A8Ch ve anakartlar pahali gercekten degistirmem gerekiyormu ? :D
  7. Y

Merhaba dostlarim sistemi paylastim. ekran kartini satib daha iyisini ala bilir veya islemciyi yeniliye bilirim Oyunlar icin hangisini tavsiye edersiniz(gta 5, ve diger hikayeli oyunlar icin bu arada sistemde belirtilmemis ekran kartim !!Gt 430 1 gb!!
  8. Y

Sistemime oyun önerisi

Merhabalar kankalar,sistemin cok iyi degil csgo 40-50 fps soyliyim 6 gb ram intel i7 2.10 ghz(ama lenovo diye yuksele biliyor 2.40-2.60 falan) Intel Graphics 4000 ve Amd radeon m500 Tomb raider, assasin serisini falan bitirdim
  9. Y

Camtasio 8 render sorunu.

gencler baya bir ugrastigim video var neredeyse 15 dk ve renderlerken ya durduruldu diyor yada bi tane mp4 bulunamadi lutfen yardimci olun 2 saat ugrastim
  10. Y

Matebook D15 alınır mı?

Benim Bilgisayarim cok yakin fiyatlarida cok yakin zaten ama benimki 2013 yilindan alinma Lenovo g5000 cift ekran karti ve csgo low 45 fps tf 2 70fps ve s. yani alina bilir bence bende 2.10 ghz ama maks 3.10a kadar cikiyor yani ets2 oynarsin bence
  11. Y

6 Gb Ram ile After Effects kullana bilirmiyim ?

Merhaba dostlarim,Sorum su 6 gb ram ile After Effects kullana bilirmiyim ? i7 Inte graphic 4000 ve Amd Radeon m200 / 8500 m var 2.10~3.10 Sadece kucuk islemler icin kullanacagim logoyu canlandirma gecis effektleri ve s.
  12. Y

Karaoke Mikrafon

Dostlarim Merhaba,sizlere bi sorum olucak.Bilgisayarim mikrafonu cok kotu bendede JBL marka bir karaoke mikrafonu var bunu ses kaydetmek icin bilgisayara baglaya bilirmiyim ? Baglaya biliyorsam nasil baglarim ? Yardimci olursaniz sevinirim
  13. Y

Karaoke Mikrafon Bilgisayarda kullanilirmi ?

Dostlarim Merhaba,sizlere bi sorum olucak.Bilgisayarim mikrafonu cok kotu bendede JBL marka bir karaoke mikrafonu var bunu ses kaydetmek icin bilgisayara baglaya bilirmiyim ? Baglaya biliyorsam nasil baglarim ? Yardimci olursaniz sevinirim
  14. Y

Söyle Rahatla

farketmez survivor oyunu hayatda kalma ucretsiz o arkadasimla her oyunu oynarim
  15. Y

Söyle Rahatla

evde kalmaktan skldim oyun oynamaktan skldim duzgun arkadas ve onla oynaya bilecegim bi oyunda yok cunku ya oynadigim oyunlari arkadaslarim oynamiyor yada arkadaslarim oynadigi oyunu ben oynamyorum bu zamanda oyun presi bulmak zor veee singleplayer ne zamana kadar skti baydi artik
  16. Y

Intel Turbo Boost

bide bilgisayarimda Smat Game booster plan diye bi ozellik var guc seceneklerinde aktiflestirdigimde ghz de bi oynama olmuyor peki ne ise yariyor
  17. Y

Intel Turbo Boost

yani 2.1 hz var min benim bilgisayarda 3.1 maks frekansmis turbo boost yukseltmeye yardimci oluyormus asiri isinmadan islemci zarar gorur diye korkuyorum
  18. Y

Intel Turbo Boost

Intel Turbo Boost islemciye zararlimidir ? Intel(R) Core(TM) i7-3612QM Cpu 8
  19. Y

Islemci hakkinda sorum

b bide bisey sorucam intel turbo frekansi kullanirsam islemciye bi zarari olurmu
  20. Y

Islemci hakkinda sorum

Intel(R) Core(TM) i7-3612QM
  21. Y

Oyun Önerisi

Hitman Absolution,Rocket League,Rust,The Forest,need for speed serilerini oynaya bilirsin
  22. Y

Islemci hakkinda sorum

2.10 ghz 8 cpu yaziyor bune demek oluyor 2.10x8 gibimi anlamadim 8 cpu olunca ne oluyor
  23. Y

Unity ile yapılmış oyun veya uygulamalar açılmıyor!

https://unity3d.com/get-unity/download
  24. Y

Oyun tavsiyesi

pubg mobile mobilden oynuyorum pubg lite mediumda gayet iyi aciyordu zula Azerbaycana kapali lol oynuyorum pb modasi gecti artik amcalar internet afade oynuyor diger 2 oyuna bakacagim tesekkurler
  25. Y

Oyun tavsiyesi

Cok tesekkurler online oyun olarak ne onerirsiniz onlineden kastigim oynadigim oyunlar gibi csgo tf2
  26. Y

Oyun onerisi Sistemime uygun

Arkadaslar merhaba simdi asagiya bilgisayar sistemimi birakicam bilgisayar 7 yillik bir bilgisayar csgo 40-60 fps tf2 60 fps veriyor ona gore bi oyun onerirmisiniz ? Ek: Lenovo g5000 2 ekran karti var Intel Graphics 4000 ve Amd Radeon m200 / 8500m 6 ram ghz 2.80 e kadar cika biliyor
  27. Y

Netapi32.dll Hatası

Özellikler --> Güvenlik-->> Gelişmiş ayarları açtığınız zaman üst tarafta sahibi yazar onu değiştirirseniz system32 dahil tüm klasörlerin izinlerini değiştirebilirsiniz.
  28. Y

Netapi32.dll Hatası

tam olarak hatanin fotografini cekip gondere bilirmisiniz? lightshot ile kolay olur eger programiniz yoksa
  29. Y

Oyun tavsiyesi

Arkadaslar merhaba simdi asagiya bilgisayar sistemimi birakicam bilgisayar 7 yillik bir bilgisayar csgo 40-60 fps tf2 60 fps veriyor ona gore bi oyun onerirmisiniz ? Ek: Lenovo g5000 2 ekran karti var Intel Graphics 4000 ve Amd Radeon m200 / 8500m 6 ram ghz 2.80 e kadar cika biliyor 1585936598...
  30. Y

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu gibi :D Asagidaki Foruma yeni katildi
  31. Y

Xiaomi saat Samsung telefonda çalışır mı ?

Samsung Galaxy Gear diye bi saat var ona bakmani oneririm
  32. Y

Netapi32.dll Hatası

Su videoyu izlermisin bak bi yardimci olucakmi
  33. Y

Netapi32.dll Hatası

windows 10mu ?
  34. Y

Bilgisayar hakkında yardım lazım

Su karantin gununde televizyon bos kalmiyorki dostum :D
  35. Y

Windows 10 virüs kapti virüsü temizledim ama internete bağlanamiyorum formatta atamiyorum

Cok dusuk ihtimal kendi fikrim ama internet driverini silmis ola bilirmi virus ? Internet driverini yukle bi flashbellekle aktar bilgisayara veya format ata bilirsin en iyi cozum
  36. Y

Netapi32.dll Hatası

netapi32.dll indir | DLL‑files.com Burdan indirip system32 ye at oyle dene
  37. Y

evet sabit :( neyse artik bi monitor alib baglarimda kendi monitoru iyiydi neyse 1585934564 tum ekrani kaplicakmi zamanla ?
  38. Y

Oyunlarda görüntü oranı nasıl değiştirilir?

O Olmayan oyunlarda daha dusuk secmeyi denedinmi ? belki duzelir 1920x1080den daha dusuk
  39. Y

Sokağa çıkma yasağı gelecek mi?

Turkiyede bilmiyorum ama Azerbaycanda evet var
  40. Y

Bilgisayari bi kez kapatip actiktan sonra ekranda kucuk bir siyah leke olustu ve simdi 5 tane olmus bu nedir nasi duzelir oyun oynarken dikkatimi acayip dagitiyor hele acik renkli bir oyun olunca
  41. Y

Formattan sonra ekran karti deyisimi

tamamdir sorun cozuldu konu kilitlene biir 1585873029 g gercekten bu arada cok tesekkurler cok isime yaradi 30 fps artisi oldu
  42. Y

Garip bir sekilde setupdan programa girdim ve programin kendisinden kaldirib bidaha yukledim ve bilgisayari yeniden baslatinca artik radeon ayarlari kismi geldi ve giris yapti sadece supheciyim biraz hani bundan yaptigim ayarlar oyunlarima isleyecekmi yoksa sadece 5870 indirdigimizdemi isliyor
  43. Y

hayir gozukmuyor bile
  44. Y

Ortalik iyice karisti :D bidaha kurmayi denedim bu sefer kurdu ve Amd radeon m200 / 8500m kurdu
  45. Y

Biraz internetim kotu 1 saate cevap yazicam aktif olursaniz insallah cevaplarsiniz 1585867848 programi indirdim ve deneti masasinda olmadigindan aygit yoneticisinden sildim ve grafik surucusu bulunamadi diyor
  46. Y

tamamdir deneyip yazacagim 1585865045 siteye girdigimde direk bu siteye yonlendiriyor https://www.amd.com/en/support/kb/faq/download-incomplete
  47. Y

evet 64 bit suan Amd Radeon HD m8500 ama eskiden m8570
  48. Y

formattan once windows 7 ultimate simdi ise windows 8.1
  49. Y

Intel Graphics 4000
  50. Y

Merhaba Efendim, Benim bi Sorunum vardida.Ben Bilgisayara format atmadan once cift ekran karti bu arada 2ci ekran kartim amd radeon HD M8570 di simdi bakiyorumki m8500 gozukuyor ve amd nin grafik ayarlarina girilmiyor.8500 silip yerine 8570 indirmeye calistim nerden yaparsam yapayim surekli bir...