Arama sonuçlarınız

1. hakgun

Yardım Bilgisayar aniden kapanıyor.

Arkadaşlar merhaba. Oyun oynuyorum ve çat bir anda siyah ekran, bir baktım bilgisayar kapanmış. Neyse diyorum bilgisayar açıyorum tam Opera'yı açacağım çat yine siyah ekran. Yine dayanıyorum ve yine bilgisayarı açıyorum ve yine Opera'yı açıyorum ve çat, yine siyah ekran. Bu sorunun hangi...
  2. hakgun

Yardım Bütçe 75.000 TL, En Fazla 90.000 TL, Beyaz, Masaüstü Sistem Önerisi (Monitör dahil)

Masaüstü, bütçe 75.000 TL, en fazla 90.000 TL, parçalar vb. beyaz, monitör dahil olacak bir şekilde sistem önerebilir misiniz? (Arkadaş için.)
  3. hakgun

Yardım Ngrok uygulamasını açtığımda "You need to open cmd.exe and run it from there." diyor.

NGROK uygulamasını açtığım zaman "This is a command line tool. You need to open cmd.exe and run it from there." diye bir ekranla karşılaşıyorum ve birkaç saniye sonra program kapanıyor.
  4. hakgun

Yardım Yanlışlıkla monitöre vurdum, tamiri ne kadar tutar? Tamirden başka yolu varmı?

Monitöre yanlışlıkla vurdum ve dış camında küçük bir çatlak oluştu. Tamiri ne kadar tutar? Tamirden başka yolu var mı? Model: MSI Optix MPG27CQ
  5. hakgun

Yardım Arkadaşım PC toplayacak. Bu sisteme önerileriniz var mıdır?

Arkadaşım yakın bir zamanda PC toplamayı düşünüyor. Bana bir fotoğraf gönderdi, bu sisteme önerileriniz var mıdır? 1636567046 Fotoğraf yüklenmemiş 1636567232
  6. hakgun

Yardım Klavyeye Su Döküldü Space Çalışmıyor

Klavyeye su döküldü space çalışmıyor öbür tüm tuşlar çalışıyor. (bir bardak su gibi bir miktar dökülmedi sadece biraz su damladı)
  7. hakgun

Bedava ve Multiplayer korku oyunu

Arkadaşlarımla oynayabileceğim bedava ve multiplayer korku oyunu var mı ya da biliyor musunuz?
  8. hakgun

Steam 2 lira ile para kasma taktiği verecek

Steam'de 2 lira ile para kasma taktiği verebilecek varmı şu koleksiyon kartı olaylarına girdim fakat 5 saat uğraşıp sadece 3 kuruş kaar etmekle Terraria alabileceğimi sanmıyorum
  9. hakgun

Oyun yüklerken explorer.exe hata verdi ve yeniden başlatınca çoğu dosya silinmişti

Oyun yüklerken explorer.exe hata verdi ve bilgisayarı yeniden başlatınca appdata, indirililenler, ve başka dosyaların çoğu silinmişti. 1605096152 Söylemeyi unuttum oturumunuz geçici profille açıldı diyor sağ altta çıkan bildirimde
  10. hakgun

GameMaker Studio 2 hata veriyo

gamemaker studio 2yi açtıktan sonra kurulum yaparken bittiğinde Runtime install incomplete diye hata veriyor asdasdasd - Hızlı Resim yardım edin
  11. hakgun

Wndows'u etkinleştirmiştim ama yine eskisi gibi oldu

Windows'u etkinleştireli 2 ay geçti ve şimdi yine windows'u etkinleştir yazıyor yardım edinn
  12. hakgun

9000 TL RTX Sistem

Merhabalar 9000 tl civarlarında RTX 2070Sli sistem toplayabilirmisiniz bütçeyi 500 liradan fazla aşamam tanıdığımız gidip GTX1660 Ti'lı sistem toplamış 9000 tlye :D ekran kartı Palit RTX 2070S JetStream olsa daha iyi olur (tabi başka tavsiyeleriniz varsa karışmam)
  13. hakgun

Kablosuz Gamepad

Merhabalar 100-150 tl civarlarında ucuz bir gamepad istiyorum şuan Logitech F310 kullanıyorum ama kablolu olduğundan yatağıma uzanıp oyun oynayamıyorum aklımda DualShock 3 var başka önerileriniz varmı
  14. hakgun

RTX 2070 Super Sistem

Merhabalar önceki virüs konusunda teşekkür ederim virüsten kurtuldum ve virüs dosyalarını karıştırırken gördümki IPmi, ev adresimi hatta kullandığım modemin bilgilerini bile çalmış ve bütün şifrelerimi kaydetmiş pcyi formatladım daha yeni :( neyse RTX 2070 Superli 7000-8000 liralarda bir sistem...
  15. hakgun

kissq.exe - NY Setup - ScrScrap - ShutDown Time - read.book

Bilgisayarıma kissq.exe , NY Setup , ShutDown Time , read.book , ScrScrap ve 600@ (lu bir şey vardı fakat hatırlamıyorum) böyle virüsler bulaştı ve bir kısmını elimle hallettim başlangıçta açılmalarını kapattım ve konumlarından sildim fakat asf09815k gibi random dosyalar buldum ve içindede...
  16. hakgun

Nickname bulmakta yardım edecek

Merhaba nickname bulamıyorum yardım edecek varmı? düzgün bir nickname bulabilsem kullanıcam uzun süre ama başta CloXy kullanıyordum herkes yanlış okuyor diye değiştirdim Xreizu yaptım bunuda yanlış okuyorlar Quexy yaptım beğenmedim yardım edin düzgün nickname bulamıyom
  17. hakgun

(En Ucuz Toplayan Kazanır) Bilgisayar Toplama Yarışması - Forum Oyunu

Merhabalar belki görmüşsünüzdür hikaye yazma oyununuda yaptım :) öncelikle oyunu anlatayım. (ödül felan yok yarışma yazdığına bakmayın) Oyunun Amacı: Bilgisayar Toplama Yarışması'nın amacı, toplayabildiğiniz en ucuz bilgisayarı toplamak. Rakibinizden ucuz bir sistem toplamak asıl amacınız...
  18. hakgun

Gaming Setup

Merhabalar yine :D aşağıda vereceğim gaming setupu incelermisiniz herhangi bir eksik varmı önerilerinizi bekliyorum (çoğunu aldım zaten bir tek sistemi toplamadım daha dolar düşsün hele) Ekran Kartı: Galax RTX 2060 Super 26ISL6HP39SS-AKOG 192 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve...
  19. hakgun

Normal Galax RTX 2060S mi Galax RTX 2060S (1-Click OC) mi

Merhaba akakçeye giriyom Galax RTX 2060 Super 26ISL6HP39SS-AKOG 192 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Galax RTX 2060S için ama aşağıdaki linklerde Galax RTX 2060S (1-Click OC) çıkıyor aralarındaki farklar neler? performans farkı varmı? hangisini...
  20. hakgun

Ekstra 3-4 Tuşlu Ucuz Mouse

Merhaba ekstra 3-4 tane tuşlu, oyunda atayabileceğim tuş bulunan ucuz bir mouse önerirmisiniz 1587471454 beyler konu sap gibi kaldı :D
  21. hakgun

Hikaye Yazma - Forum Oyunu

Hikaye yazma forum oyunu nasıl oynanır? Herkes üsttekinin yazdığı olayın devamı olacak şekilde 1 cümle yazıyor. Mesela üstteki "bir çocuk vardı adı ahmet idi" yazarsa ve alttaki "fatma ayşelere gitmişti" yazarsa kural ihlali oluyor. Ve lütfen herkes sadece 1 cümle yazsın. Hadi başlayalım. O...
  22. hakgun

Bu sistem iyimi herhangi bir sorun çıkartırmı

Ekran Kartı: Galax RTX 2060 Super 26ISL6HP39SS-AKOG 192 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Altı Çekirdek 3.60 GHz Kutulu İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Anakart: MSI B450-A PRO MAX AM4 DDR4 ATX...
  23. hakgun

Kasa Tavsiyesi

Aşağıdaki sisteme RGB ve 4 tane USB slotu bulunan bir kasa önerirmisiniz? https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-galax-rtx-2060-super-26isl6hp39ss-akog-192-bit-gddr6-8-gb-fiyati,544412585.html...
  24. hakgun

SSD ve Kasa Tavsiyesi

Aşağıdaki sisteme M2 SSD ve bir RGB kasa önerirmisiniz? https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3500x-sekiz-cekirdek-3-6-ghz-fiyati,640847496.html https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-gigabyte-rtx-2060-oc-6g-gv-n2060oc-6gd-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,406330479.html...
  25. hakgun

512 GB SSD

Merhaba alttaki sistemin SSD'sini 512 GB'lık bir SSD ile değiştirebilirmisiniz Ekran Kartı : Gigabyte RTX 2060 OC 6G GV-N2060OC-6GD 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe İşlemci : AMD Ryzen 5 3500X Sekiz Çekirdek 3.6 GHz İşlemci Fiyatları...
  26. hakgun

Bir türlü CS:GO inmiyor

Merhaba steamde CS:GO indirmeye çalışıyorum 1.4 gbdan devam ediyor 5-10 dk sonra 1.7 gb oluyor ve steam kendi kendine indirmeyi durduruyor ve kapatıyor ama steam arkaplanda çalışıyor arkaplandan açıyorum bakıyorum indirme duraklatılmış yine devam ettiriyorum 1.4 gbdan devam ediyor ve yine 1.7 gb...
  27. hakgun

Pc Toplayacağım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Merhaba pc toplayacağım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yani kendim toplamak istiyorum ve bilmediğim şey hangi parçanın hangi parçayla neyinin uyumlu olması gerektiği yani anakartın ramle şusu busu uyumlu olmalı gibi bir şey varmı varsa hepsini açıklayabilirmisiniz
  28. hakgun

Laptop rahmetli olmuş 6 sorun var

Laptopum rahmetli olmak üzere pc toplayacağız dolar düştüğünde laptopumda 6 sorun var ve hiç birini çözemedim 1.Arada bir video izlerken oyun oynarken java ile uğraşırken vs. aniden önüme bir hata penceresi çıkıyor: "LocalBridge.exe - Uygulama Hatası" ve sonra bilgisayara aşağıdaki...
  29. hakgun

Tablet Çıldırıyor

Kardeşimin tabletinin şarjı 10'un altına indiği zaman tablet çıldırıyor ve ekranda aralıksız bir şekilde hep rastgele yerlere tıklıyor yardım edebilirmisiniz
  30. hakgun

PCH S Class 1.0 Sizce Nasıl?

Normalde Donanım - (yeniden) 5000-6000 TL'ye pc toplama bu sistemi almayı düşünüyordum fakat biraz araştırınca PCH S Class 1.0 [PC Hocası] | R5 2600X RTX 2070 8G 16GB RGB DDR4 512GB M.2 PCI-E SSD Gaming PC - incehesap.com bu sistemi buldum normalde RTX 2060 almayı düşünoyrdum ve PCH S Class...
  31. hakgun

HDD Boyutu

Merhaba pc toplayacağım ama HDD'nin boyutu kaç tb olmalı karar veremedim. Yazılımla uğraşıyorum ve oyun oynuyorum, sizce kaç tb almalıyım?
  32. hakgun

Üsttekinin Nickname'i ile bir dükkan ismi bul

Oyun nasıl oynanır: Üstteki kişinin Nickname'i ile bir dükkan ismi bulmanız gerekiyor. Örnek: crazyboy_22: güzel oyunmuş kel_mahmood: crazyboy_22 fitness HAYDİ BAŞLAYALIM!
  33. hakgun

HDD Önerisi

Merhaba aşağıdaki sistem için 2 tblik bir HDD önerisinde bulunur musunuz? https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-gigabyte-rtx-2060-oc-6g-gv-n2060oc-6gd-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,406330479.html...
  34. hakgun

Monitördeki "60" yazısı gitmiyor

Merhaba Msi Optix MPG27CQ monitör kullanıyorum ve ekranın sol üstünde bir siyah kutucuğun içinde beyaz yazıyla 60 yazıyor ve nasıl bunu kaldıracağımı bilmiyorum
  35. hakgun

(yeniden) 5000-6000 TL'ye pc toplama

5000-6000 tlye bilgisayar toplayacağım sistem önerisi varmı ekran kartı rtx 2060 olan (yeniden açılmış bir konu)
  36. hakgun

5000-6000 TL'ye PC Toplama

Merhaba 5000-6000 TL'ye pc toplamak istiyorum yardım edebilirmisiniz acaba ekran kartı RTX 2060 olsun