Donanım RTX 2070 Super Sistem

hakgun

Asistan
Merhabalar önceki virüs konusunda teşekkür ederim virüsten kurtuldum ve virüs dosyalarını karıştırırken gördümki IPmi, ev adresimi hatta kullandığım modemin bilgilerini bile çalmış ve bütün şifrelerimi kaydetmiş pcyi formatladım daha yeni :( neyse RTX 2070 Superli 7000-8000 liralarda bir sistem toplarmısınız ve bütçeyi 500 gibi aşabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: Önceki RTX 2060 Superli sistemi almaktan vazgeçtim çünkü bütçeyi arttırdım

Mert0

Profesör
Yasaklı
Merhabalar önceki virüs konusunda teşekkür ederim virüsten kurtuldum ve virüs dosyalarını karıştırırken gördümki IPmi, ev adresimi hatta kullandığım modemin bilgilerini bile çalmış ve bütün şifrelerimi kaydetmiş pcyi formatladım daha yeni :( neyse RTX 2070 Superli 7000-8000 liralarda bir sistem toplarmısınız ve bütçeyi 500 gibi aşabilirim

Bu bütçeye çıkmaz 2070S sistem. 9000-9500 falan olması gerekir.

Mert0

Profesör
Yasaklı
Ekran Görüntüsü (176).png

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
G.Skill RipjawsV Black 8 GB 3200MHz DDR4 F4-3200C16S-8GVKB Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe x2
EVGA üst düzey kalitelidir ınno3d yerine EVGA öneririm ve zaten çok daha iyi ve daha ucuz topladım sanrıım.

DKN NZY

Rektör
G.Skill RipjawsV Black 8 GB 3200MHz DDR4 F4-3200C16S-8GVKB Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe x2
Ekran kartı stokta yok ve site dandik gibi

RTX 2070 yoktu 2060 olurmu

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
yurtdışından satın alamam gümrük vergisiyle uğraşamam
Vergi dahil yazıyor hatta alışveriş sepete ekledikten sorna ödeyeceğin tüm para var ama alama dersen JS modelini öneririm en iyi modellerden denebilir.

Son mesajlar