Arama sonuçlarınız

1. F_U_N_N_Y

Laptop Aşırı Isınması

Termal macunu yenilemediysen normal ve fanı hızlı çalıştırmak için kullandığın programlar fanın kullanım süresini azaltır. Kullanmamanı tavsiye ederim.
  2. F_U_N_N_Y

Fotolarım çalındı mı şimdi

Dosya erişimine izin verdiysen gitmiştir fakat bir şey olmaz kaç kişi indiriyor sonuçta. Hem eğer indirdiğin uygulamanın yapımcısı bilindikse verileri sızdıramazlar.
  3. F_U_N_N_Y

Asus A53S şarjdayken pil bitti dedi ve ekranı kapattı

Belki power kablosu adaptörden birazcık çıkmıştır. Bazen oluyor.
  4. F_U_N_N_Y

Pc iyi ama performansından memnun değilim

Eğer bilmediğin bir yerden hile, crack oyun vb. şeyler yüklediysen bitcoin miner virüsü kapmış olabilir. Bu da bilgisayarında performans düşüşlerinde etkili olmuştur.
  5. F_U_N_N_Y

Bataryayı çıkarıp şarjda açmayı deneyebilir misin? (Tabi batarya çıkıyorsa)
  6. F_U_N_N_Y

Beynimi kemiren 2 soru

Youtube'a atıyorum benim bir markam var ve diyorum ki ben sana reklam olarak oynatman gereken videoyu vericem ve sana 100.000 TL vericem diyorum. Sonra youtube tamam diyo ve videoların ortasına reklam koyuyor. Youtube senin videonda da reklam koyduğu için sana 1 TL veriyor. Ne kadar kişi...
  7. F_U_N_N_Y

Fakat bilgisayar şarjdayken batarya çalışmıyor bile olsa bilgisayarın kapanmaması gerekiyor
  8. F_U_N_N_Y

Fotolarım çalındı mı şimdi

Silsen de bir şey ifade etmez çoktan veri tabanına gitmiştir. Fakat bir şey olacağını sanmam.
  9. F_U_N_N_Y

Kali Linux'a Uyumlu Wireless

Teşekkürler :)
  10. F_U_N_N_Y

USB
  11. F_U_N_N_Y

Arkadaşlar ben virtualbox ta kali linux a uyumlu bir tane wireless almak istiyorum. Aslında Asus Usb-N14 300mbps Çift Antenli Kablosuz-N Usb Adaptör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu beğenmiştim fakat biraz baktım ve kali linux a uygun olup...