Arama sonuçlarınız

1. A

Anket Telefon Mu Alayım Laptop Mu? (Üniversiteye Gidiyorum)

Elinizdeki telefonun zamanın gerisinde kaldığını düşünüyorsanız mecburen ileride telefon ihtiyacınız olacak. Telefonum şuan işimi görüyor laptop lazım olur derseniz laptop alın tabi.
  2. A

Soru KYK yurdunda sigara/çakmak bulundurmak yasak mı?

Kyk yurdunda kalacağım sigara kullanan birisiyim yurtta içmesem de sabah sigaramı alıp akşam yurda girerken paketimi çakmağımı çöpe mi atacağım? Kyk yurdunda kalan arkadaşlar bu sorunu nasıl çözdü fikir verebilir misiniz. (izlediğim videolarda sigara çakmak gibi şeylerin aramalarda toplandığını...
  3. A

Öneri Banka kartı önerisi önerir misiniz?

İl dışında yaşayacağım para transferleri için banka kartına ihtiyacım var kesinti yapmayan ve para transferlerinde sorun yaşamayacağım bir kart önerir misiniz? Enpara düşünüyorum abim de kullanıyor daha iyisi var mı?
  4. A

Soru Instagram altta beyaz boşluk oluştu

Eski sürüme geçtim sorunsuz.
  5. A

Soru Instagram altta beyaz boşluk oluştu

Neredeyse 1 CM kadar bir beyaz boşluk var ne yaparsam yapayım düzelmiyor silip tekrar yükledim yine aynı. az öncesine kadar böyle bir sorun yaşamıyordum. .
  6. A

4K HDR Smart TV görüntü ayarları nasıl olmalı?

50 inch 4K Smart TV'ye sahibim. Default görüntü ayarları bana pek hitap etmedi. Renk canlılığı konusunda biraz düşük görüyorum ve bunun için ayarlamalar yapmak istedim. Denemeler sonucunda da iyi bir ayar yakalayamadım ve sizden yardım almak istiyorum. Mevcut ayarlarım şu şekilde: Canlı...
  7. A

Amazondan dolarla nasıl alışveriş yapılır?

RTX 3060 alacağım. Amazon.tr'de olur mu bilmiyorum. 1614170950 UP
  8. A

Amazondan dolarla nasıl alışveriş yapılır?

Merhaba, Amazondan bir ekran kartı alacağım fakat amazon kuru 7,43'ten alıyor, yaklaşık 0.30₺ fazla. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı? Enpara kartımdan alacağım enpara kartıma dolar nasıl atabilirim veya amazondan dolarla nasıl alışveriş yapabilirim bilgisi olan var mı? (amazon.us)
  9. A

RTX 3060 beklediğiniz fiyat nedir?

Merhaba 25 şubatta çıkacak olan RTX 3060 kart için beklediğiniz fiyat aralığı nedir? Kart resmi olarak "₺3200'den başlayan fiyatlarla" şeklinde duyuruldu, vergi dahil mi bilmiyorum fakat bu fiyat referans model için belirtilmiş olabilir. Yurt dışı fiyatı ise $329. Geçtiğimiz günlerde RTX 3060...
  10. A

P SMART 2019 geçici bellek çok çabuk sıfırlanıyor.

Maalesef bir ayar bulamadım. Genel olarak Ram kullanımı çok agresif ayarlı sanırım.
  11. A

P SMART 2019 geçici bellek çok çabuk sıfırlanıyor.

Merhaba, telefonumda son kapatılan uygulamalar çok çabuk sıfırlanıyor, RAM'e alınan veriler hızlı bir şekilde kayboluyor bu süreyi uzatma şansım var mı? Daha da açacak olursam: Örneğin bir uygulamadan çıkış yaptım bir diğer uygulamaya girip tekrar o uygulamayı 15 saniye içinde açsam bile...
  12. A

Alacağım şeyin bana toplamda nekadara geliceğini bilmiyorum hiç aliexpress ten alışveriş yapmadım

En az 16₺ diye biliyorum. 12 dolarlık aldığım mouse için 16 lira vergi çıktı. Ürüne 2 dolar ödedim vergisi de 16,2₺'ydi
  13. A

Aliexpress çakmak gümrükten geçer mi

Hocam peki buna el koyulma ihtimali var mı? 80₺ ödediğim bir ürünün bir devlet çalışanı tarafından el koyulmasını hoş karşılamam. Kapalı kutu geliyor umarım açılıp birisi tarafından el konulmaz. Sağ olun bilgi için.
  14. A

Aliexpress çakmak gümrükten geçer mi

Bu çakmak gümrükten geçer mi arkadaşlar? Gümrük bakanlığının çakmaklar için bir yasası var fakat sadece silah, oyuncak vb. görünümlü çakmağa benzemeyen ürünler yasakmış. Sizce bu ürün geçer mi? Not: 2 Türk arkadaş ürünü almış yorumlarda mevcut.
  15. A

Vatan Bilgisayar mağazasından başka şehire sipariş verilir mi?

Telefonla sipariş hattı yazıyor, sadece fiyatı biraz yüksek ama bütçem dahilinde. O hat şehirler arası çalışıyor mu onu merak etmiştim. 1611992653
  16. A

Vatan Bilgisayar mağazasından başka şehire sipariş verilir mi?

Vatan Bilgisayar Balıkesir şubesinde 1660 marka ekran kartı var, Kocaeli'ye sipariş etmem mümkün mü arkadaşlar? Bulabildiğim tek stok o ve Balıkesir bana çok uzak.
  17. A

Aliexpress Ürün 6 gündür gönderim aşamasında

Yola çıktığı yazıyor ama 6 gündür uçakla gelemedi sanırım :) neyse çok da ihtiyacım yok zaten şuan. Teşekkür ederim bilgi için.
  18. A

Aliexpress Ürün 6 gündür gönderim aşamasında

8 gün önce aldığım ürün 6 gündür "Delivering" durumunda. Yazılana göre uçakla geliyor ve uzun zamandır değişiklik yok. Sizce Türkiye'ye ulaştı ve gümrük aşamasında olabilir mi? Henüz kontrol edilmediğinden bu şekilde yazıyor olabilir mi? Acelem yok bu durumu göze alarak satın aldım fakat 6...
  19. A

Sapphire RX 590 Nitro+ SE 2950₺ satılmalı mı?

Hocam ben 1 yıl önce 1300₺'ye sıfır aldım, 3000 üstüne alıcı bulabileceğimi düşünmüyorum. 2-3 ay önce 3000₺ bandında RX 5600 bulunuyordu daha fazlası etik gelmiyor.
  20. A

Sapphire RX 590 Nitro+ SE 2950₺ satılmalı mı?

Cuma günü için elden 2950₺ alıcı var, ekran kartı stokları olmadığı için piyasanın üstünde satılabiliyor. Sizce bu dönemde, bu fiyata kart satılmalı mı? Kart: RX 590 Nitro Plus Special Edition. Fiyat: 2950₺ Alacağım kart: 1660 Super.
  21. A

Vadafone bazı sitelerde internet erişimimi kısıtlıyor

Selamlar, Vadafone hattımdan mobil veri kullanımımda bazı siteleri açılmıyor. SDN foruma bile girerken arada basit arayüzle başlatılabiliyor. Sanırım güvenli İnternet gibi bir koruma sistemleri var fakat beni olumsuz etkiliyor. VPN ile bağlanmak durumunda kalıyorum. Sitelere girerken bağlantınız...
  22. A

Techburada güvenilir mi?

Hocam zamanında 1000₺'ye satılıyordu. Şuan için 1560₺ çok iyiydi fakat kaçırdım maalesef. Tekrar bu fiayata ineceğini pek sanmıyorum.
  23. A

Techburada güvenilir mi?

Sağ olun ürünü almadım fakat konu açıldığında fiyatı 1560₺ idi.
  24. A

Pixart Paw 3104 sensor nasıldır?

Merhabalar 21$'lık bir mouse aldım fakat sensör hakkında hiç bilgi bulamadım. Giriş seviyesi bir ürün fakat sensör'ü web'de gezinmek hikayeli oyunlar oynamak gibi basit işlemlerde kullanacağım işimi görür mü?
  25. A

AliExpress kaç lira vergi gelir?

Hocam bilmediğimden soruyorum, sipariş vermek dışında yapmam gereken bir şey var mı? direkt PTT kargo evime kadar getiriyor değil mi?
  26. A

AliExpress kaç lira vergi gelir?

Merhabalar, AliExpress'ten 77₺'lik indirim kodumla VicTsing PC278 adlı mouse sipariş verdiğimde 21.11₺ gibi bir fiyata geliyor ürünün gönderi ücreti yok. Bu vergisiz fiyatı olduğu için gümrükte kaç lira vergi geleceğini bilmiyorum. -Bunun hesaplama yöntemi var mı? -Tahmini kaç lira vergi gelir...
  27. A

Kayıp telefonu IMEI ile bulmak veya kapatmak mümkün mü?

Acaba karakola gidip IMEI numarası ile bulmalarını isteyebilir miyim? Çünkü ilk kaybolduğu gün gittim ve IMEI sorulmadı. 1610277673 Hocam ben telefonu cebimden düşürdüm, bulan kişi de alıp gitmiş herhalde. Sadece tahminde bulundum, değişip değişmediğini bilmiyorum.
  28. A

Hocam zaten yeni telefon aldım, bulmak gibi pek amacım yok ama en azından bloke etmeye çalışacağım 1610221164 Google hesaplarım o telefonumda bağlı değildi. Sağ olun yine de.
  29. A

Evet kaybolduğu gün gidip bildirdim.
  30. A

Birkaç ay önce Huawei telefonum kayboldu ve bir başkası tarafından kullanılıyor. Az önce kutusunu evde buldum, faturası ve IMEI numarası elimde. Telefon bulmak gibi bir olay olduğunu pek sanmıyorum ama telefonu kullanım dışı yapabilir miyim? Sanırım 0 312 294 94 94 numarayı arayarak ihbar...
  31. A

Techburada güvenilir mi?

Selamlar N11 üzerinden techburada isimli satıcı bu monitörü piyasanın altında bir fiyattan indirimli satıyor. Tek sorum var, ölü piksel yaşarsam iade için göndersem bu satıcı istediği gibi reddedebilir mi? İncehesap'tan 3 hafta önce monitör almıştım orası iademi kabul etti fakat bu satıcıya...
  32. A

mount and blade tavsiyeleri alalim

Eğer performansı iyiyse indirime girince al. Multisi çok iyi 350 saatim var.
  33. A

1700₺ IPS 144Hz monitör

1299₺'ye kadar indi. Alcaktım fakat şuan 1499₺.
  34. A

1700₺ IPS 144Hz monitör

Merhabalar, kullanım amacım oyun, FPS oyunlarından ziyade hikaye ve atmosferik oyunlar oynuyorum. Arada film de izlerim bu yüzden IPS veya iyi bir VA panel arıyorum. Aradığım özellikler: -144Hz -Az ghosting -Az ışık sızması/IPS glow Aklımdaki modeller: AOC C24G1 1650₺ AOC 24G2U 1800₺...
  35. A

bu pc oyun oynatır mı

APU?
  36. A

İade faturası nedir?

Tarayıcımdan yaptım, pixel testi olarak aratıp.
  37. A

İade faturası nedir?

Ölü piksel ve IPS glow vardı.
  38. A

İade faturası nedir?

Bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Bireysel satın alımlarda iade faturası kesilmesine gerek yok. Fatura bir kurum adına kesilmişse iade edilecek ürün için iade faturası kesilir.
  39. A

İade faturası nedir?

Merhabalar, incehesap.com'dan satın almış olduğum ASUS TUF VG249Q1R modelinden memnun kalmadığım için iade talebi oluşturdum. Sağ olsunlar talebimi onaylamışlar fakat kendilerinden 2 mail aldım. Saat 16:52 1. mail (belki sosyal kurallarına aykırıdır diye değiştirerek yazıyorum.) İade bekliyor...
  40. A

İncehesap monitör iadesi

Konu kalabalığı için özür dilerim.
  41. A

İncehesap monitör iadesi

Peki hocam sağ olun. Şansıma güvenerek iade talebimi tamamlamak üzere kargo şubesine az sonra gideceğim. Çözülmezse son çare olarak THH ile bir şekilde halletmeye çalışırım o halde. Tekrardan teşekkürler.
  42. A

İncehesap monitör iadesi

Öncelikle teşekkür ederim fakat yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Ben herhangi sonuçlanmış bir iade talebini buraya şikayet olarak yazmadım, sadece bilgili arkadaşlardan nasıl yol izleyeceğim konusunda bilgi almak istedim. Doğrudan göndermeden önce bilmem gereken şeyler var mı emin olmak istedim...
  43. A

İncehesap monitör iadesi

İncehesap.com'dan 18 Aralık Cuma günü bir monitör satın aldım ve salı günü elime ulaştı. Çarşamba (dün) testlerini yaptım ve bir tane ölü pikselli olduğu için iade etmeyi düşündüm. Akşam IPS glow olduğunu görünce daha da pişman oldum. IPS ekran olduğu için sarı renkleri de kötü gösteriyordu her...
  44. A

İncehesap monitör iadesi

18 Aralık Cuma günü incehesap.com Gaming Gecesi'nden yapmış olduğum alışverişte (Asus TUF VG249Q1R) elime ulaşan üründe bir adet ölü piksel ve IPS GLOW var. Monitörü değişim talebiyle yollayan birkaç kişiden aldığım bilgiye göre Asus servisine yollanıp 1 ölü piksel değişim kapsamına girmez...
  45. A

İncehesap monitör iadesi

Dikkatsizlik, sildim.
  46. A

İncehesap monitör iadesi

Tamamdır ilginiz için sağ olun yarın ilk iş geri iade edeceğim umarım kabul edilir.
  47. A

İncehesap monitör iadesi

Ürünü yarın yurt içi kargo şubesine götürüp bu kodla yollamaktan başka yapmam gereken bir şey var mı?
  48. A

İncehesap monitör iadesi

hocam çok sağ olun site üzerinden iade talebi oluşturup beklemem mi lazım? cevaplanmadan kargoya vermemem gerekiyor değil mi?
  49. A

İncehesap monitör iadesi

Peki eksiksiz yollarsam kesin iade kabul ederler mi hocam? sağ olun yanıt için.
  50. A

İncehesap monitör iadesi

Peki böyle gönderirsem direkt para iadesi mi sağlarlar yoksa servise mi yollarlar? servise giderse çözemeyeceğim bir hal alır.
  51. A

İncehesap monitör iadesi

Merhabalar, ASUS TUF VG249Q1R model monitör aldım fakat mavi renkte 1 adet ölü piksel bulunmakta ve sağ üst bölümde orta düzeyde IPS GLOW var. Gaming gecesi indirimlerinde 1499 TL'ye satın aldım. Ben bu monitörü nasıl iade ederim? Daha elime dün ulaştı, mesafeli alışverişlerde 14 gün içinde iade...
  52. A

Ölü alt piksel artar mı?

Peki kesin bir şekilde artar mı yoksa artma ihtimali mi var?
  53. A

Ölü alt piksel artar mı?

Selamlar 1499₺ ASUS TUF VG249Q1R satın aldım. Sadece mavi renkte bir adet ölü alt piksel var. ASUS 1 adet ölü piksele asla değişim kabul etmiyor gayet uygun fiyata aldığım için iade etmek istemiyorum. Zaten düz mavi haricinde ölü piksel yok mavi tonlarında da gözükmüyor. Asıl sorum bu ölü piksel...
  54. A

Asus tuf vg249q1r sorunlu mu?

Hocam öncelikle teşekkürler ama attığınız curved modelde de ışık sızması yaşanıyor sanırım. Aklımda Asus VP249QGR var ama iade iptal edip etmemek konusunda çok kararsızım :(
  55. A

Lol wild rift nasıl (lol mobil)

Oyunda bazı dengeleme sorunları var eğlenmek için oynayacaksanız oynanır ama dereceli oynanacak, rank kasılacak durumda değil. Oyuncu kitlesi yeni ve saçma pickler yapılıyor. İndirip denemelisiniz.
  56. A

Asus tuf vg249q1r sorunlu mu?

İncehesap gaming gecesinden, Asus Tuf VG249Q1R monitörü 1499₺'ye sipariş verdim ama gerek technopat sosyalde olsun gerek farklı forum sitelerinde olsun çoğu başlıkta IPS Glow sorunundan yakınılmış. Fiyat çok uygun geldiği için bir anda sipariş verdim ama bazı kullanıcılarda sorun çok fazlaymış...
  57. A

144Hz vs 75Hz + ekipman + RAM

Merhabalar 1600₺ bütçem var, bilgisayarımda 8 GB tek modül RAM var, düşük çözünürlüklü bir monitör kullanıyorum kulaklık olarak telefon kulaklığı kullanıyorum ve Mouse'um da günü kurtarsın diye aldığım bir mouse. Bu parayı değerlendireceğim iki seçenek var: 1) Asus VP249QGR 144Hz monitör...
  58. A

18+ olmalı forum

+18 değil de en azından 14-15 sınırı falan koyulmalı. 8 yaşındaki çocuk forumda kimsenin sorununu çözemez, kimsenin yanlış yönlendirilmesini istemem.
  59. A

1400₺ 144hz monitör önerisi

Selamlar, 1400 TL bütçe ile 144 Hz, oyun odaklı monitör arıyorum. Görüntü kalitesine önem vererek FreeSync bir monitör önerisi yapabilir misiniz? Kavisli olması çok önemli değil ama olursa mutlu olurdum açıkçası. Cuma günü yapılan Gaming Gecesi'ni bekleyebilirim. Ve bu fiyata hangi panel tercih...
  60. A

Hangi mouse'u tercih etmeliyim?

Fiyat 202 tl olmuş logitech alacağım. Teşekkürler
  61. A

Donanımsal olarak mı?
  62. A

150-160₺ bütçe ile hangi mouse tercih etmeliyim? -Logitech G203 Lightsync tercih edecektim fakat fiyatı 160₺'ye çıktı. -Diğer bir seçeneğim ise Corsair Katar Pro bu mouse ise 149₺ Tasarım olarak benziyorlar ama hangisini tercih edeceğim konusunda kararsızım. Malzeme kalitesi, sensör...
  63. A

100-150₺ mouse önerisi

Hafif olması bir dezavantaj mı? diğer mouse'lara göre bir hayli hafif.
  64. A

100-150₺ mouse önerisi

Selamlar şuan 120 liram var, kullandığım mouse bozuldu. Yeni mouse almaya karar verdim, Rampage gibi markalar çok övülmüyor biraz daha bekleyip 150 liraya kadar bütçeyi arttırmaya çalışacağım. Alabileceğim en uzun ömürlü mouse ne olur? Gerçekten ayırabileceğim bütçe şuanlık 120₺ bu hafta...
  65. A

Sistem sürekli kapanıyor

Uefi bellek hazırlamadan format atamam sanırım. Usb belleğim şuan yok. Ram'i test etmeyi deneyeceğim. WHQL sürüme geçmiştim az önce tekrar açıp deneyeyim dedim açıldı sağ tık+yenile yaptım yine kapandı. Cidden elektrik veresim gelmiyor sisteme.
  66. A

Sistem sürekli kapanıyor

Hocam çok haklısınız. Psu kötü bir psu değil. Sistem boştayken bile kapanıyor örneğin bilgisayarı açtıktan sonra spotify'dan şarkı açıyorum sonra chrome açıyorum bir anda donup görüntü gidiyor. Reset tuşuna basınca düzeliyor. Oyun oynarken full yük altında 190w güç çeken kartı bile saatlerce...
  67. A

Sistem sürekli kapanıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi sistem ansızın gidiyor fakat kasa çalışmaya devam ediyor. Tipik bir amd sorunu. Sistem: ~Ryzen5 2600 ~Sapphire Rx590 Nitro+ ~B450M S2H ~480 GB SSD ~Ripjaws 8 GB RAM ~Thermaltake V200TG + kasayla birlikte gelen Thermaltake 80 plus 600w PSU Sistem boşta olsun oyunda...
  68. A

Bilgisayar elektrik çarpıyor.

Evet mutfakta da çarpma hissedilmiyor ama yine de kontrol kalemini zayıf da olsa yakıyor sizce bu çok anormal mi
  69. A

Bilgisayar elektrik çarpıyor.

Merhaba bilgisayarımda elektrik akımı dolaşıyor metal kısımlara çıplak ayakla yere basarken elimle dokununca çarptığını hissediyorum ve kontrol kaleminin ışığını yakıyor plastik bir terlikle olduğumda çarpmıyor. Ev müstakil ve 35 senelik. Evde topraklı prizler var ama genel tesisatta var mı...
  70. A

Steam e-posta değiştirme

Yapacağını düşünmüyorum arkadaşa ulaştım ve e-posta ve telefon numarasını değiştirdim. Arkadaşım kredi kartıyla hiç oyun almamış sadece steam cüzdan yüklemesi yapmış. Hesapta da dikkate değer 1 oyun var o da PUBG. Zaten 50 lira verdim hesaba. 4 senemi birlikte geçirdiğim lise arkadaşımdı. Tabii...
  71. A

Steam e-posta değiştirme

Konunun gereksiz olması değil mesele hocam. Sonuç olarak bu hesap bir başkasının ve ben sonradan aldım her ne kadar soruları yanıtlasam da o epostalar telefon numarası benim değil. Şüphelendim doğrusu konu açma gereği duydum. Steam destek nasıl çalışıyor ilgileniyor mu emin olamadım.
  72. A

Steam e-posta değiştirme

Merhabalar, 1 sene önce arkadaşımdan Steam hesabı almıştım. Steam'da kayıtlı e-posta ve telefon numarası arkadaşımınkiler. Ben e-postayı değiştirmek için steam desteğe form gönderdim oradaki güvenlik sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde yanıtladım. Steam bunu değiştirir mi sizce. Ne eski...
  73. A

Pc mavi ekran veriyor

Herkese açık değil galiba
  74. A

Pc mavi ekran veriyor

Forum kurallarından yasaktır belki ama işiniz görülsün diye; https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/ Bir an önce tüm Minidump dosyalarını linkteki adımları uygulayarak yandex diske falan yükle technopat Sosyal de konu açıp mavi ekran hatası diye yazın ve...
  75. A

Pc mavi ekran veriyor

Ben size bir rehber makale ve rehber bir video atayım önce videoyu izleyin sonra makaleyi okuyun Video: Makale: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal 1592565699 Önce doğru driveri sitesinden indir indirilenlerde kalsın sonra videodaki gibi güvenli modda başlat DDU ile eskiyi sil...
  76. A

Pc mavi ekran veriyor

DDU ile ekran kartı driverinizi silip tekrar kurun. BİOS'u güncelleyin. Biostan' load optimized defaults seçeneğini bulup enterlayın ve evet deyin 1592564996 Dediklerimi uygulayın basit işlemler zaten. Oraya yükleyip linki kopyalayın buraya yanıt olarak yazabilirsiniz
  77. A

Pc mavi ekran veriyor

Minidump dosyalarınızı masaüstünde herhangi bir klasör oluşturup onun içine kopyalayın ve sıkıştırıp Google drive gibi yerlere herkese açık paylaşın buraya link atın bilen birisi okur Minidump :yerel disk C/Windows/minidump
  78. A

Uzun indirme sonrası performans yarı yarıya düştü

Ne kadar aptalım ya. 2 saattir boşa uğraştım. Dün gta 5 indirirken güç tasarrufuna almıştım meğer ondanmış aptal kafam.
  79. A

Kusura bakmayın ama dedikleriniz hiç mantıklı gelmedi
  80. A

Merhaba dün bu saatlerde Epic Games'ten GTA 5 İndirmesini başlattım ve bugün 10 gibi yüklenmişti. Biraz oynadım ve PUBG oyununa girdim ama FPS'nin diplerde olduğunu gördüm 80 90 aldığım sahneler 30A inmiş 100 üzeri sahneler 55-60'larda geziyordu. GPU kullanımında düşüklük var ama darboğaz yok...
  81. A

RX 590 Boşta VRAM Kullanımı

yok hocam oyun epic games üzerinden alınmıştı. Oyunla alakalı bir sorundu fakat anlam veremedim. Oyunu silmiştim zaten şuan her şey normal çalışıyor.
  82. A

Ses arttırma programı

Merhabalar, Samsung telefonların yanında gelen kulak içi kulaklığı bilgisayarda kullanmaktayım. Ses şiddeti çok az ve özellikle PUBG oynarken çok sıkıntı yaşıyorum. Şu anda bir kulaklık alamayacağımdan herhangi bir program ile ses arttırmayı istedim fakat dolby access gibi -ücretsiz 7 günlük...
  83. A

Hocam çok haklısınız fakat 1000 lira eksik monitör için. Teşekkürler cevap için :D
  84. A

Sistem baştayken gereksiz GPU LOAD dalgalanması oluyor ve oyunlarda stabil %100 kullanıldığını göremiyorum. Sistem; -SAPPHIRE RX 590 Nitro+ SE. -AMD Ryzen 5 2600. -B450M S2H. -8 GB RAM. -1280x1024 çözünürlükte 5:4 eski monitör. Ve anlam veremediğim şekilde oyundan çıkmama rağmen sistem tamamen...