Arama sonuçlarınız

1. Aykovsky

Telefon önerisi

Huawei Nova 5 t
  2. Aykovsky

!!!HMS'li Huawei P40 Lite Elime Ulaştı!!!

uzun süredir net sorun yaşamadım. Marka güncelleme alarak ve de sistem hatalarını düzelterek iyi hareket ediyor. Wp ve İns uygulamalarında güncellemeleri takip ettiğim için sorun yok fakat güncellemeler için apkpure ya da aurora store kullanıyorum.. Apkpure bazen bu konuda geç kalıyor. Bilginiz...
  3. Aykovsky

1800-2300 TL telefon önerisi

Redmi note 8 bir an önce al derim fiyatı hakkında bilgi veremem ama iyi bir zam alacak.
  4. Aykovsky

Spigen Hızlı Şarj Aleti

Alacağınız hızlı şarj aleti telefon markasının size belirttiği w'ın üstündeyse tavsiye etmem. Ayrıca spigen ürün apple lisans içeriyorsa (sanmıyorum) alın. Eğer lisanslı uygun ürün ararsanız ttec markasının bazı ürünleri gerçekten apple lisanslı. Şarj aletinden tutunda aksesuar konusunda ios çok...
  5. Aykovsky

vatan bilgisayara özel huawei marka cep telefonlarında !!komisyonsuz!! kodlar

herkese selam arkadaşlar. elimde vatan bilgisayara özel huawei marka cep telefonlarında kullanabileceğiniz; 1500-2499 tl arası 100 tl 2500 ve üzeri cihazlarda da 150 tl'lik indirim kodları mevcut!! bunları talep eden olursa ücretsiz bir şekilde kullanmanızı sağlayabilirim. komisyonsuz!
  6. Aykovsky

huawei p40 lite da Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık çalışıyor mu

AI Life diye bir uygulama var. Bu uygulama olmasa da bağlanıyor. Kullanıyorum. Uygulama sayesinde cihaz güncelleme vs alıyor. Ayrıca uygulama sayesinde aktif gürültü engelleme ve kulaklıklara mod atayabiliyorsun.
  7. Aykovsky

Cihaz Hakkında Söylemek İstediğim Şeyler Var.. Android tabanlı, bu kadar seri çalışmasının sebeplerini araştırırken,İşten anlayan arkadaşa ulaştım. Google Mobile Servisleri sürekli ID ve KİTLER olarak aktif çalıştığı için Ram ve İşlemci sürekli meşgul oluyor, bu da cihaz da zamanla yavaşlama vs...
  8. Aykovsky

Üye olduğundan beri hortlattığın forum konularına bakarsak baya baya işin içindesin anlaşılan..
  9. Aykovsky

WhatsApp ı açınca mesajların ard arda gelmesi

9 haziran 2018'den beri düzeltmediyse bence 3310 yeni modellerine bir baksın:)
  10. Aykovsky

kardeşim GMS olmaması gms ağırlıklı uygulama kullananlar için evet eksi Ayrıca apk pure, moreapps ve huawei app galery ile ilgili senin beceremediğin bir konu olursa bana danışabilirsin..
  11. Aykovsky

P40 Lite mi, Mate 20 mi ?

P ve Mate 20 zaten üst segment eğer p20 dersen orada akan sular durur :)
  12. Aykovsky

5500-6000 tl civarı bilgisayar

Aynen bak excalibur serisinde Casper kendini baya bir geliştirdi.. Bu modeller de göz ardı edilemez..
  13. Aykovsky

5500-6000 tl civarı bilgisayar

freedos monsterlara da bak derim..
  14. Aykovsky

Mi 9T vs. Galaxy A51

Alternatifsiz bu iki modelden Mi9T
  15. Aykovsky

Huawei Gt2 46mm alınır mı ?

gt2e konuşma sunmuyor, konuşma özelliği sadece gt2 de var. İşine hangisi yararsa onu alman lazım. şarj konusunda şüphen olmasın huawei color band, gt ve gt2 bende kullandım. Şarjları ve dayanıklılığı konusu sorunsuz..
  16. Aykovsky

Huawei cihazları arasında sizce hangisi?

p30 tabiki de segment ve özellik açısından daha başarılı. p40 lite bende mevcut yaklaşık 10 gündür falan kullanıyorum genel olarak bir sıkıntı yaşamadım. Hms yüklü bir cihaz olduğu için çoğu uygulamayı eski cihazdan phone clone ile aldım. Apk vs kurdum. Bunlarla uğraşamam dersen p30! yenilik...
  17. Aykovsky

Yavru köpeği yere vurarak öldüren kişi yakalandı!

Umarım para cezası ile yırtmaz adi pislik herif
  18. Aykovsky

Huawei Gt2 46mm alınır mı ?

Başkan amacın ne? Yani neden kullanacaksın:) Huawei fanboy olarak cvp vermek isterim :)
  19. Aykovsky

Forumu Huawei çalışanları mı bastı ?

Benden daha sağlam fanboylar gelmiş.. Gelin biz bi şiir yazalım Huawei için :)
  20. Aykovsky

S9 plus mı Note 8 mi

Powerbank ile dolaşır mısın bilemem.. Tamamen senin kullanımın başkan, bu konuda net birşey diyemem..
  21. Aykovsky

S9 plus mı Note 8 mi

Note serisi Samsung'ta alınabilir en iyi seri abi gerisi tartışılır :)
  22. Aykovsky

Cihaz TR'de bayiilerde kayıtlı vs var mı bilemem.. Haklısın Servis konusunda ben daha önce Mate 10 Lite'a Room atarken anakartı yaktım. İstanbul'da ki servis 40 dk'da ücretsiz olarak anakartı değiştirdi. Servisin çok olması değil düzgün iş yapması önemli:)
  23. Aykovsky

Huawei bize Ata dan gelen bir şey.. Ben P40 Lite'ı ithalatçı edindim zaten :) Ama TR'de satılan bir ürün. Evet amiral gemisi Mate 20 güzel cihaz ama arkadaş acaba pasaport kaydı, kur farkı vs göz önünde bulundurunca ve servis ihtiyacı olduğunda ne düşünür bilemem..
  24. Aykovsky

ya başkan kıyaslamaya kalkınca çok fark var ama K!RA Mate 20 TR garantili yok demiş zaten.. P 40 Lite nereee Mate 20 nereee.. Bu durumda alternatifte çok! Ama kullandığım için p40 Lite şu anda iyi cihaz. Hms Gms'e göre yeni fakat yakında yakalar Google'ı (At fava bekle:)) Böyle de gider ve Gms...
  25. Aykovsky

Temizleme bezi

Herşeyin temizliği için SARI BEZ :)
  26. Aykovsky

Huawei Mobil Servisleri - Akıllı Telefonlar Dünyasında Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Başlangıçta önüne gelen developer hesap aldı, o yüzden marka biraz rahat davrandı. Muhtemelen buda copy-paste olayını arttırdı. Eleştirelecek tabiki de çok yanı var ama buna bir çözüm bulacaktır. Gms id'si isteyen uygulamaların more apps ve app search'ten vanced tarzı kurulması iyi.. Muhtemelen...
  27. Aykovsky

İlk Nick Name iniz Neydi

1.T-Rap-Yer6 2.AykOoO
  28. Aykovsky

Huawei Mobil Servisleri - Akıllı Telefonlar Dünyasında Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Aslında o günden bugüne güzel haberler vermeye devam ediyor HMS. Hatta bununla ilgili geliştiricilere ödüller de sundu. Kendi App Galerisini yakından inceleme fırsatım oldu. P40 Lite cihazıma yurtdışı kaynaklı ulaşmıştım. Konu bile açtım bununla alakalı. App galerisine mesela 2 gün önce E-Devlet...
  29. Aykovsky

23 Nisan Etkinliği Çekilişli - İstiklal Marşı'nı Okuyoruz

Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
  30. Aykovsky

VAnced kurdum ve keyifli oldu, ayrıca youtube hesabımı açabilmem de güzel oldu..
  31. Aykovsky

Hard reset sonrasi google hesabı istemesi

Stock Rom dışında çaresi çöpe atmak, servise göndermek..
  32. Aykovsky

3000 TL Civarında Telefon Önerisi

ben şiir okuyacağım bunlara, Cemal Süreyya okuyup üfleyeceğim sonra keşke yalnız bunun için sevseydim seni diyeceğim..
  33. Aykovsky

app galeri konusunda zaten bir sorun yok, insanların vesveseleri var.. Bu konu ile ilgili olarak arka planda çok iyi çalışıyor huawei ve en önemlisi dünyanın en büyük 3. app galerisi şu anda.. İnsanlara yeniyi kabullendirmek bir dert, sonrası başka bir dert :)
  34. Aykovsky

Cumhurbaşkanından Açıklama

İnşallah diyor Bayramdan sonra ülkemizde hayatı normale döndüreceğiz diyor.. Sizce süreç nasıl işler? https://www.bundlehaber.com/detay/4f23e5f2-c980-48c2-bb12-e4f84cb45cba?l=1
  35. Aykovsky

Bekçiler isim değişikliği istiyor!

Artık onlara bekçi demeyelim, Saksı değiller.. Çünkü çamaşır makinası demek daha mantıklı :)
  36. Aykovsky

Hikaye Yazma - Forum Oyunu

Namaz kılarken farketti abdest almamıştı.
  37. Aykovsky

Huaweinin sitesinde dün akşam kampanya vardı.. Diğer sitelerden daha avantajlı satışa sunmuşlardı :/
  38. Aykovsky

Huawei P40 Lite kutusundan çıkıyor!

Hadi bakalım hayırlı olsun, bende inceleme yazılarıma devam ederim :)
  39. Aykovsky

4 Gün Sokağa Çıkma Yasağı Getirildi

32. günüm.. Bilmem anlatabildim mi?
  40. Aykovsky

Bana Virüs Bulaştımı cevabı

teşekkürler
  41. Aykovsky

Dizüstü bilgisayar olarak ne almalıyım

güzelden kastım özellikleri açısından demiştim bence bir inceleyin işinizi göreceğini düşünüyorum..
  42. Aykovsky

Bu tarz bir şey için yüksek meblalara gerek yok, huawei matebook 15d güzel cihaz tavsiye ederim..
  43. Aykovsky

Pc de ne yapacaksınız? Amacınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmak daha iyi olur..
  44. Aykovsky

Bana Virüs Bulaştımı cevabı

Yahu bende neden böyle analitik şeyler çıkmadı:/ 1587393597 ahanda böyle şey çıktı bende :/
  45. Aykovsky

Bunları Biliyor muydunuz: Milattan Önceki Nüfus

Ben o günlerden geliyorum :) net bilgi yayalım :))
  46. Aykovsky

Samsung Galaxy S6

Her şey olabilir, hiç bir sorun yokken bozulan çok cihaz tanıdım :)
  47. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Bu arada modelin bataryası TÜV sertifikalı.. Bataryanın ısınmadan problem yaşaması çok zor.
  48. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Nova 5T kullanıyordum 1hafta önce P40 Lite cihazım geldi, yurtdışından.. Şu an Nova yeğenimde ve oyun vs oynuyor.
  49. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Siz kullandınız mı ikisini de?
  50. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Bugün dünya'da kullanıma bağlı olarak, telefon şarjda iken ve hatta işlemciyi yoran uygulamalar kullanılırken ki belirtmeden geçmek istemem İNSANIN ELİNDE Kİ ISIDAN bile etkilenen elektronik kartların olduğu bir cihazdan bahsediyoruz. Kronik ısınma problemi hk lütfen bana soyut kaynaklar...
  51. Aykovsky

Samsung Galaxy S6

Bataryanız bitmiş olabilir, anakart-batarya bağlantısı hasar görmüş olabilir. Telefonunuz artık beni bir salın diyor olabilir..
  52. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Kirin 980'e Snapdragon 730 2,6'ya 2,2 işlemci 6 ram DDR4 Nova 8 ram A 80 F1,8 e f2,0 diyafram Sizce işi görecek güzel ürün değil mi?
  53. Aykovsky

S10 satılıp sıfır s10 lite alınır mı?

S10 Lite bazı alanlarda S10'dan daha iyi duruyor. Bence net olarak tartışılması gereken bir konu. Tabi ki amiral gemisi varken taka düşünülemez ama bu sefer taka da baya donanımlı.
  54. Aykovsky

A80 mi huawei nova 5t mi

Özellikler açısından aynı segment değiller. İyisi Nova 5T..
  55. Aykovsky

Typ c ile ilgili sorum var sixlere

Cihazın ses çıkışı TYP-C den değil.. Boşuna masraf yapmayın, servis size yardımcı olacaktır. Gönderemem diyorsanız Bluetooth'lu kulaklık tavsiye ederim. Ayrıca lütfen jak girişini temizlemeyi deneyin, toz, kir ya da pamukçuk toplamışsa bundan kaynaklı da olabilir..
  56. Aykovsky

Güzel şeyler geliyor ve HMS GMS'le daha sıkı yarışmaya devam ediyor.. Hadi bakalım :) 1587236282
  57. Aykovsky

Kısa bir tanıtım videosu hazırlıyorum yazınca inanmayanlar olabilir diye..
  58. Aykovsky

Editsiz saf haliyle güzel görüntüler de aktaracağım fakat biraz zamanım olmuyor ama en kısa sürede bir gece bir de gündüz videosu çekeceğim..
  59. Aykovsky

Sizlere bugün HUAWEI APP GALERY hakkında bilgi vereceğim, extra kullanılan uygulama indirilen uygulamalar neler ve nasıl yükleme yapılıyor bahsedeceğim.. HUAWEI APP GALERY İçerisinde epey kullanılan uygulamalar mevcut, oyunlar mevcut.. Çok yeni bir uygulama mağazası olsa da içerisine mesela...
  60. Aykovsky

Google servisleri olmayan, Huawei marka telefon almak mantıklı mı ?

Arkadaşlar HMS'li P40 Lite Elimde ve sürekli bir şeyleri inceliyorum yazmaya çalışıyorum..
  61. Aykovsky

Takıldığınız bir nokta olursa lütfen çekinmeden yazabilirsiniz..
  62. Aykovsky

Oppo A5 2020 Telefonumda Bir Problem Var

Ya kusura bakmayın da gmaili nasıl hatırlamıyorsunuz? Gmail adresinizi pc de açıp telefonum nerede daha önce kapatılıyordu.. Bakmam lazım.. Extra bir şey hatırlarsam alta yazarım.. 1587152148 Chrome gibi bir tarayıcı açın. Başka birisinin cihazını kullanıyorsanız gizli tarama modunu kullanın...
  63. Aykovsky

linki paylaşıyorum https://forum.shiftdelete.net/konular/hmsli-huawei-p40-lite-elime-ulasti.661388/
  64. Aykovsky

Bluetooth Kulaklık?

Gerçekten iyi bir kulaklık değil, jbl 75t daha iyi.. Extra olarak xiaomi earbuts ve huawei freebuds lite ya da 3 terch edilebilir.
  65. Aykovsky

p40lite sizce kaç tl olur?

Huawei - !!!HMS'li Huawei P40 Lite Elime Ulaştı!!! Türkiye fiyatı hakkında net bilgi veremem ama ben şu başlık altında inceliyorum.. Takip edersen belki işine yarar..
  66. Aykovsky

Herkese merhaba.. Arkadaşlar Huawei P40 Lite Huawei'nin Türkiye'de yakın zamanda satışa sunacağı yeni Huawei Mobil Servisli Modeli Elime Ulaştı.. İlk deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım ayrıca sistemi ve telefonu keşfettikçe başlığı sürekli editleyeceğim. 1. Cihaz Android 10 ile geldi. Bu...
  67. Aykovsky

İOS dan Android e

Ben geçiş yapalı yaklaşık 3 yıl oldu. Kullandığım model Huawei P10 Kullanıcı arayüzü konusunda sorun yaşamadım, içerikler de sadece bazı uygulama logoları farklı geldi. Onlara göz aşinalığı açısından süreç biraz uzundu. En büyük sıkıntı Klavye (Swift KEY) olduğu için saçmalayarak yazıyordum...
  68. Aykovsky

GM 9 PRO Alınır mı?

General Mobile GM9 Pro modeli fiyat performans ve saf android geliştirici açısından güzel bir chipsete sahip cihaz. Fakat genel olarak Huawei hk yazılanlar dikkatimi çekiyor son günlerde. Türkiye'de şu anda satışta olan cihazlarında bir sorun yok. Tr'de P40 serisinden itibaren android işletim...
  69. Aykovsky

IOS'mu? Android mi?

IOS çok kaliteli bir işletim sistemi fakat sürekli olarak uygulama güncellemesi var. Bu biraz can sıkıcı bir hal alabiliyor. Ayrıca IOS kullanımında Icloud hep göz ardı ediliyor. Bunu da araştırmanı tavsiye ederim. Android ise tamamen simpultan bir seçenek. Mesela ben yıllarca IOS kullandım ve...
  70. Aykovsky

3000TL'ye Kadar Telefon önerisi Verebilir Misiniz ?(Huawei hariç)

samsung önerenler neden böyleler bilmiyorum :) No Huawei deme sebebin nedir onu merak ediyorum sadece..
  71. Aykovsky

2500-3500 bandında laptop önerisi

şu dönemde huawei matebook d
  72. Aykovsky

Apk dosyalarında virüs vs olup olmadığı konusunda ciddi ciddi sorunlar yaşıyor olabilirsiniz! ya da bu tarz uygulamalar sizleri korkutuyor olabilir. AMA Huawei bu konuda kendi güvenliğini arayüzü EMUI ile zaten koruyor. Ayrıca Google olmayan modellerin de reklamlar hiç çıkmıyor denecek kadar az...
  73. Aykovsky

Üsttekinin Nickname'i ile bir dükkan ismi bul

strangerTyner Boya ve tiner ltd şti.
  74. Aykovsky

Huawei Online Mağaza, kullanıma açıldı!

matebook d 15 düşünüyorsanız, firma ürün için dizüssü diyor.. Bu konu hakkında kullanımı oyuncu performansı içerikli değil fakat diğer herşey için fazlasıyla ideal bir ürün..
  75. Aykovsky

eğer siz indirim kodu kullanmak isterseniz bana belirtin ben alacağınız tutara göre tarafınıza kod iletebilirim.
  76. Aykovsky

Herkese merhaba Eğer Huawei online mağazadan alışveriş yapmak isterseniz, kullanabileceğiniz indirim kuponlarım mevcuttur. Konu ile alakalı olarak destek almak isterseniz ve detay sormak isterseniz, lütfen mesaj atınız. İyi karantinalar #evdekal
  77. Aykovsky

A71 mi nova 5t mi

nova5 t a71'in segment olarak üstünde bir cihaz..
  78. Aykovsky

Huawei Online Satış Sitesi İndirim Kuponu

Merhaba Arkadaşlar Günümüzde yaşanan Covid_19 virüsüne önlem amaçlı olarak bir çok firma satış kanallarını internete taşıdı. Bununla ilgili olarak HUAWEI online satış mağazasında alışveriş yapmak isterseniz sizlere indirim kuponu gönderebilirim. Karşılığında her hangi bir talebim yoktur...
  79. Aykovsky

Telefon alacağım önerilerinizi bekliyorum

Nova 5 t işlemci olarak diğer modellerin 5 gömlek üstü..
  80. Aykovsky

Huawei P 20 Lite Güncelleme Gelecek mi?

Kirin 659 işlemciden kaynaklı şirket güncelleme vermez büyük ihtimalle.
  81. Aykovsky

Nova 5T ısınma sorunu

cihaz da hisilicon kirin 980 7nm işlemci var. Isınma problemi uygulama kaynaklı, şarjdayken kullanım ve uzun süreli performansı yüksek uygulamalar sağlar. Bu yüzden kullanılan ürünün teknolojik bir alet olduğunu unutmadan kullanmak lazım :)
  82. Aykovsky

Y7 2019 kutu içinden çıkan jelatin

kutudan çıkan NANO cam diyemeyiz ama kesinlikle sadece çiziklere karşı korumalıdır. Konu ile ilgili olarak dışarıdan alacağınız kırılmaz cam koruyucular ile kıyaslanamaz. Cam koruması için ekrandan bir kaç mm yüksek kılıf ve bilinen sağlam markaların ekran koruyucularını öneririm..
  83. Aykovsky

P20 Lite Kırılan Cam Değişimi Hakkında

Huawei TR'de kendi servisi ile çalışmaktadır. Dışarıdan alacağınız cam vs ürünler kesinlikle markanın üretmediği yan sanayi ürünlerdir. Bu tarz ürünler de ise ön kamera da ve sensörler de çok fazla sorunlar yaşanmaktadır. Konu ile alakalı olarak Huawei servis ile irtibata geçmeniz telefonun uzun...
  84. Aykovsky

Huawei Nova 5 T Hakkında Bilgi Lütfen

hangi konu hakkında bilgi?