Arama sonuçlarınız

1. D

Maximum 300 TL klavye önerisi

Merhaba, 300 TL bütçem var ve yeni bir klavye alacağım. Bu bütçeye önerebileceğiniz klavye var mıdır? Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.
  2. D

Crysis açılmıyor

Merhaba, az önce bilgisayarıma Crysis yükledim. Oyunu açmaya çalıştığımda birkaç saniyeliğine siyah bir ekran geliyor ve sonra da oyundan atıyor. Bu yüzden oyunu oynayamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  3. D

RX 570 VS GTX 1650

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi oyun için ekran kartı olarak MSI ARMOR RX 570 4 GB' mı? Yoksa, Asus ROG STRİX GTX 1650 Gaming'mi daha iyidir ? Cevabınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.
  4. D

Ayarlar uygulaması açılmıyor

Selam, az önce güncelleştirmeleri denetlemek için ''ayarlar'' uygulamasına tıkladım fakat ayarlar açılmadı. Ardından ayarlara girebilmek için ''kişiselleştir''e bastım. Kişiselleştir'e tıkladığım da aldığım hata: ''Bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok...
  5. D

A320 Anakartla Overclock yapılır mı?

Selam, bilgisayarımın anakartı MSI A320M PRO-E bu anakart ile Ryzen 5 2600 olan işlemcimi Overclock yapmak istiyorum. Ama A320 anakartlar da, Ryzen işlemcilerin Overclock olmadığı söyleniyor. İnternette biraz araştırma yaptım. Bir kısım A320 anakartla Ryzen işlemcinin Overclock yapıldığını...
  6. D

Assassin's Creed Syndicate Çökme Sorunu

Selam, az önce Assassin's Creed Syndicate oynuyordum ve oyun sürekli çöküyordu. Daha öncesinde de birkaç kez çökmüştü ama dosyaları doğruladığım da düzelmişti. Bu kez yine çöktü ve yine dosyaları doğruladım ama hiçbir işe yaramadı. Ne yapabilirim?
  7. D

İnstagram'da eski gönderi yeni gönderiden önce çıkıyor

Arkadaşlar, İnstagram'a girdiğim de eski gönderiler yeni gönderilerden daha önce çıkıyor. Sebebi nedir?
  8. D

Bilgisayarım çok geç kapanıyor

Arkadaşlar, normalde bilgisayarım çok hızlı açılıyor ve kapanıyor. Fakat bugün nedenini bilmediğim bir şekilde hızlı açılmasına rağmen çok geç kapanmaya başladı. Eskiden 4-5 saniyede kapanan bilgisayarım bugün 1 dakika civarında kapandı önce monitör kapanıyor sonra kulaklık,mouse,klavye en...
  9. D

ekranda küçük kareler çıkıyor

Arkadaşlar az önce Assassin's Creed IV oynarken aniden oyun çöktü, ve ekranda küçük küçük kareler oluşuyor. Sebebi nedir?
  10. D

iCUE kasamı algılamıyor

Arkadaşlar, kasamın RGB'sini değiştirebilmek için iCUE isimli programı indirdim. Kasam CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB olmasına rağmen, kasamı algılamıyor. Sizce ne yapabilirim?
  11. D

500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar, maximum 500 TL'ye rahat bir oyuncu koltuğuna ihtiyacım var. Dış görünüşe çok takılmam, konforlu olması benim için daha önemli. Önerileriniz için şimdi den hepinize teşekkür ederim.
  12. D

Maximum 40 TL oyun önerisi

Arkadaşlar, Steam hesabımda 40 TL var. Bana maximum 40 TL' ye multiplayer oyun önerisi yapar mısınız?
  13. D

Assassin's Creed Odyssey

Arkadaşlar, Epic Games'den Assassin's Creed Odyssey aldım. Fakat oyun açılmıyor, sizce sebebi ne olabilir?
  14. D

Görevde Takıldım

Arkadaşlar GTA 5 de itfaiye çaldığımız bir bölüm var. O bölümde takıldım. İtfaiyeyi çaldım götürüleceği yere kadar götürdüm ama ondan sonrasını anlamadım. haritada da birşey göstermiyordu. Eğer siz o görevi geçtiyseniz banada yardım edermisiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  15. D

Bilgisayara bir zarar gelirmi ?

Arkadaşlar bir kaç saat önce yanlışlıkla bilgisayara çarptım. Oyun oynamak için bilgisayarı açtığımda gözüm kasaya takıldı. Anakartın altında bir kablo vardı. Nasıl desem bilmiyorum, tek bir kablo vardı ama kablonun ucunda 3 tane kısa kablo vardı. Ve bu çarpmadan önce yoktu. Bilgisayarda...
  16. D

Oyun Önerisi

Arkadaşlar Steam'da sürekli CS:GO, PUBG gibi oyunlar oynamaktan artık sıkıldım. Bana birkaç tane FPS oyunu önerir misiniz ?
  17. D

Steam üzerinde spam yapıyorlar

Arkadaşlar steam profilimde birisi sürekli spam yapıyor kendisini şikayet ettim banlanırmı ?
  18. D

Eşya düşürme

Arkadaşlar Steam'da CS:GO, PUBG gibi kolay item düşürebileceğim oyunlar lazım. Yardımcı olurmusunuz ?
  19. D

Corsair Spec-Delta RGB

Arkadaşlar, dün kendime yeni bi kasa aldım. Kasa ismi Corsair Spec-Delta RGB. Benim bildiğim kadarıyla renk değişimi yapabilmek için bir kumanda olması gerek. Ama benim elimde kumanda yok sizce nasıl renk değişimi yapabilirim ?
  20. D

RAM'mı ? SSD'mi ?

Arkadaşlar birkaç ay önce oyun için bir bilgisayar topladım. Toplarken ya RAM i 4 yapıp SSD alacaktım yada rami 8 yapıp SSD almayacaktım. Ben ram i 8 yapıp SSD almadım. Haftaya yeni parça alacağım. Sizce 16 GB RAM mı yapayım yoksa SSD mi alayım ? Sistem: MSI RX570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5...
  21. D

Witcher 2 Olayların Gelişmesini Bekle

Arkadaşlar witcher 2 de olayların gelişmesini bekle diye bir görev var. Birsürü şey yaptım ama bu lanet görevi birtürlü geçemedim. Bilginiz varsa yardım edermisiniz?
  22. D

Dizüstü bilgisyarın çok yavaş olması

Arkadaşlar 2-3 ay önce bir Casper Nirvana C300 aldım leptop başta yavaştı ama çok yavaş değildi. Aradan 1 hafta bile geçmedi aşırı kasmaya başladı. İçinde hiçbir oyun vs. olmamasına rağmen sebepsiz şekilde kasıyordu Google'a bastığımda en az 20 saniye bekletiyordu. Windows'un güncellemelerinide...
  23. D

Windows'um orijinal mi ?

Arkadaşlar 1 gün öncesinde bilgisayara format attırdım. Eve getirdim PC'yi ilk açtığımda karşıma normal Windows 10 duvar kağıdından biraz daha farkli bir resim çıktı. Biraz şüphelendim, sonra biraz araştırma yapmaya başladım sonrasında Windows'un çakma olduğunu anladım. Ama ben 1200 TL verip bir...