Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Klavye koruyucu

Msi bravo 15 laptop var elimde klavye koruyucu almak istiyorum MSI klavyeleri de çoğu böyle düşük segment laptoplarda aynı oluyor diye kolayca bulurum sandım ancak sadece aliexpresste var Türkiye'den almak isterdim ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.
  2. M

Yardım deprem sensörü

merhabalar malum son günlerde ülkemize bir deprem belası bulaştı bende istanbulda yaşıyorum bu nedenle kendime ivmeölçer ile bir deprem sensörü yapmak istedim ama kodlamadan pek anlamıyorum ADXL345 ivme ölçer ile bir aduino deprem alarmı yapmaya çalışıyorum ama internette çoğunlukla mpu6050 nin...
  3. M

Yardım Yks kitapları

Arkadaşlar yks kitap ihtiyacı olupta alamayanlar yazsın benim kitaplara ihtiyacım kalmadı artık vermek istiyorum
  4. M

Yardım Yks kitapları

Arkadaşlar yks kitap ihtiyacı olupta alamayanlar yazsın benim kitaplara ihtiyacım kalmadı artık vermek istiyorum
  5. M

Yardım windows 11 kurulmu

bilgisayarıma windows 11 yüklemek istedim ama bunun için güvenli önyüklemeyi aç diyor güvenli önyüklemeyi açmak içinde biostan legacy yerine uefi ye almam gerek uefiye alıp bilgisayarı başlattığımda ise bilgisayar hiç açılmıyor bu sorunu nasıl çözerim
  6. M

Yardım İş arıyorum

Arkadaşlar yaşım 19 yks den sonra Ankara yenimahalle civarında yaz bitene kadar yarı zamanlı çalışmak istiyorum teknik lise elektrik elektronik endüstriyel bakım ve onarım bitirdim ustalık belgem var önerilerinize açığım.
  7. M

Yardım Capture card

Merhabalar Fujifilm finepix s serisi bir kamera alıp üzerindeki hdmi çıkışına capture card takarsam webcam olarak kullanabilirmiyim?
  8. M

Soru Finepix s kamera

Merhabalar Fujifilm finepix s serisi bir kamera alıp üzerindeki hdmi çıkışına capture card takarsam webcam olarak kullanabilirmiyim?
  9. M

Yardım Anakart ssd yuvası

Merhabalar Acer Aspire e5 576g 50gl bir laptopum var anakartında boş bir m2 slotu var 500 GB bir ssd takacağım ama kaç GB ta kadar destek veriyor bilmiyorum Acer teknik servisine maille sordum ama cevap veren olmadı bende burdan medet umuyorum YouTube da tutorial lar var ama ingilizce bende çok...
  10. M

Soru Pil kutupları yer değiştirmiş

Arkadaşlar pili taktığımda çalışmayınca pilin kutupların değiştiğini gördüm elektrik elektronik okumama rağmen böyle bir durumla ilk kez karşılaşıyorum sizce neden olmuş üretim hatası olabilirmi 1651910097
  11. M

Yardım Acer Aspire E5-576G-50GL ram yükseltmesi

Acer Aspire E5-576G-50GL model bir laptop var içinde 8 GB ram var bir 8 GB daha takıcam Kingston HyperX Impact Black 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 SODIMM HX316LS9IB/8 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bundan takmak istiyorum uyumlumudur?
  12. M

Yardım Ram değişimi

Arkadaşlar 8gb ramli bir laptopum var bir 8 GB ram daha alıp takmak istiyorum aynı marka olması şartmı aynı marka bulamazsam ya farklı bir ram alacağı. Yada iki tane yeni ram alıp eski ramı satacağım yardımcı olursanız sevinirim
  13. M

Yardım Sinema çekimi

Arkadaşlar bu yeni çıkan filmleri sinema çekimi olmadan izlemenin bir yolu yokmu bilen vardır mutlaka
  14. M

Yardım Valorant Iletişim Sorunu

arkadaşlar valorantta maçın ortasın birden iletişimim kesiliyor oyun sesleri gelmeye devam ediyor fakat takım arkadaşlarımın sesi gelmiyor benim sesim gitmiyor mikrofon bastığım gözükmüyor takım arkadaşlarımında mikrofon bastığı gözükmüyor oyun ayarlarında bir sıkıntı yok
  15. M

Yardım Şarj Kablosu Sıkıntısı

Marka model woon macig olan bir akıllı saatim var şarj kablosu bozuldu ancak standart manyetik akıllı saat şarj kablosundan farklı olarak biraz kavisli bir yapısı var internetten saatin ismini yazarsanın saatin arkasını gösteren bir görsel bulabilirsiniz bu saate göre bir şarj aleti varmıdır...
  16. M

Sokağa Çıkma Yasağı

Kırtasiyeden çıktı almam lazım çok acil yasak yüzünden kırtasiye kapalı acil önerinize ihtiyacım var nasıl çıktı alırım?
  17. M

Cemal süreya şiir inceleme tahlil

Arkadaşlar cemal süreyanın şiirleri olan aşağıdaki beş tane kısa şiirin incelemesini yapabilirmisiniz 18 aralık Afrika Bir gün Edip cansever Kaçak Şimdiden teşekkürler
  18. M

Lise zorunlu yaz stajı

Lise sondayım yazın bize 15-25 gün fln zorunlu staj yaptıracaklarmış istanbul avrupa yakası tercihen elektik elektronik ve teknoloji robotik vs alanlarında staj yapabileceğim stajyer alan bildiğiniz firmalar varsa yazabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
  19. M

Mi box s

Arkadaşlar mi box s alacağım ancak bazılarının kumandasında prime video yazıyor bazılarında live yazıyor direk cihazın içerisinde canlı televizyon varmı? Varsa alacağım.
  20. M

Gear s3 frontier

Gear s3 frontier model bir akıllı saatim var ve bu saati galaxy j7 telefonuma bağlamak istediğim zaman galaxy wearable uygulaması fotodaki hatayı veriyor bir çözümü olan varmı örneğin alternatif bir uygulama gibi?
  21. M

Görev yöneticisinde ki browser.

daha önce konusunu açmıştım yaptığımı sandım fakat yapamamışım baştaki browser nedir bunu kaldırmaya çalışıyorum nasıl buradan kaldırırım yardımcı olurmusunuz?
  22. M

Kaynağı belli olmayan şey

Merhabalar benim görev yöneticisinin başlangıç bölümünde browser diye birşey var bilgizayarıma lightshot diye bir program yükledim ve bu programla birlikte yandex geldi yandex i sildim acaba ondan kalan birşey olabilirmi çünkü bilgisayarımda browser i aratıyorum ve hiçbirşey bulamıyorum viüs...
  23. M

Cs go düşük fps

Sistemim; İntel core i5-8250U Nvidia MX150 8gb ram 1tb hdd İnternetten araştırıyorum böyle sistemi olanlar 150-200 fps alırken bensadece 50-60 arası fps alıyorum ne denediysem işe yaramadı ayarlar en düşükte sırf onun için masaüstünü temizledim birsürü ayar çektim ama nafile yine düşük yine...