Arama sonuçlarınız

1. L

Windows 10 siyah ekran sorunu

Defalarca denemeden sonra Windows 10 güncellemesini yaptım ama bu seferde ekran siyah oluyor sadece fare oku görünüyor. Görev yöneticisine girebiliyorum. İnternete araştırdım ama verilen çözümler işe yaramadı. Format gibi şansımda yok elimde cd olmadığından, laptobun kurtarma bölümü de...
  2. L

Windows 10 Güncelleyememe Sorunu

Sorunum hala devam ediyor. Yok mu çözümü?
  3. L

Evet Update dosyalarını silip denemiştim ama olmadı. Yüzde 99,da hata veriyor.
  4. L

Kuruluma geçmiyor yüzde 99'da bu hatayı alıyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Sadece Update yoluyla güncellenebiliyor sanırım. Oda olmuyor.
  5. L

bunu ve daha başka komutlarda denedim ama olmuyor. aldığım hata kodu: 80240031 microsoft yardımda da açıklama yazmıyor.
  6. L

hepsini denedim ne yaptıysam hata verdi. en az 10 defa denedim hepsinden de benzer hata alıyorum. kesin çözümü olan yok mu? laptop asus marka ve yazılım orjinal.
  7. L

merhaba herkese. belki 10 defa güncellemeye çalıştım ama neredeyse hepsinden 80240031 hatası alıyorum ve bu hata yüzde 99'da oluyor. internette ne var ne yok denedim sorun giderme komutla birşeyler yapma ama olmadı. bu konuda yardımcı olacak olan var mı?
  8. L

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

laweezor@hotmail.com yollarsanız mennun olurum.
  9. L

Lg 47lm660s

teşekkür ederim.Estetik açıdan hoş bir tv İNŞALLAH pişmam olmam.
  10. L

Lg 47lm660s

sıkıntım tam olarak ışık sızması sorunu tv daha elime geçmedi ışık sızması rahatsız edici boyutlarda mı ?hepsinde olur mu? içim rahat olsun istiyorum tonla para verdim.teşekkür ederim.
  11. L

Lg 47lm660s

Aldıktan sonra yorumların çoğunu okudum bunaldım açıkçası mennun olanda var olmayanda.Tv yi canlı gördüm herhangi bir sorun göremedim. LG 47LM660S
  12. L

Lg 47lm660s

Arkadaşlar dün 47LM660S aldım bazı yerlerde bu tv ile ilgili olumsuz yorumlar okudum.Işık sızması yansıma gibi...Bu tv yi kullanan var mı mennun mu?
  13. L

İphone udid kaydı

nasıl geri dönece bilen yok mu telefonu kullanamıyorum...
  14. L

İphone udid kaydı

cihaz itunese bağlanınca aynı sorun var atkivasyon tamamlanamadı diyor.. ordan geri yükleme de yapamıyorum yedeği almıştım ama onuda göremiyorum .
  15. L

İphone udid kaydı

oraya ücretli üye olman gerekiyor yıllık 99 dolar.apple dewloper peoğramına. beni başka birisi kayıt yapacaktı hâlâ yapmada haliyle telefon aktivasyon ekranından kaldı kullanamıyorum...
  16. L

İphone udid kaydı

merhaba sdn üyeleri dün birine para verdim udid kaydı yapsın diye adam sanırım daha yapmadı bende ios 6 yı yükledim ama telefon aktivleşmiyor. kullanamıyorum telefonu ne yapmam gerekiyor eski versiyona nasıl dönerim...
  17. L

Google+ Davetiye Paylaşımı

electroizm gönderdim
  18. L

serkan, broke sevdimsadece muy4ntes gönderdim...
  19. L

zilan1979 gönderebilirmisiniz...
  20. L

Affedilen erkek yeniden aldatır mı..?

bencede aladatanı asla affetmeyin...
  21. L

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Müzikleri itunes üzerinden telefona atıyoruz sonra pc ye format çekince tekrar itunes yüklüyoruz bağlanınca telefondaki tüm müziler vb...siliniyor yokmu bunun çözümü...
  22. L

Microsoft Yöneticisinden Çılgın Bir Fikir!

kesinlikle destek veriyorum virüslü pcler değil sadece internet siteleri de kapatılsın...
  23. L

Iphone 4 zil sesi

tamam itunes üzerinden proğrama gerek kalmadan yaptım teşekkürler...yalnız mesaj seslerinde kullanamıyorum bunu:(
  24. L

Iphone 4 zil sesi

iphone 4 te mp3leri nasıl zil sesi yapıyoruz ? Bilgisi olan var mı ?
  25. L

iPhone 4 aldım sonunda :)

Evet sadece iphoneler arası görüşme yapılıyor bugün türkcell iletişim merkezine gittim , söylediler...
  26. L

Babaannem Vefat Etti !!

ALLAH(a.c)rahmet etsin...başınız sağolsun...
  27. L

Sahurda Görüşelim

ALLAH(a.c) orucunuzu kabul etsin...
  28. L

Sahurda Görüşelim

bi gün daha başladı ALLAH(a.c) ibadetlerinizi kabul etsin...
  29. L

Galatasarayda Bu Durumun Sorumlusu Kim?

bedava diye gidip sağdan soldan futbolcu alırsa olacağı bu şimdide diyorlar nobreyi alacaklarmış...adam akıllı paraya kıyıp futbolcu alsınlar...ricard ne yapsın eldekilerle...
  30. L

Bedava SymRDP Lisansı SDN'de!

şimdi benmi kazanmış oluyorum...:)
  31. L

Baran Barî

tamam oldu süper parça...
  32. L

Baran Barî

:( video linkini youtubeden alıyorum koyuyorum görünmüyor neden acaba...
  33. L

Baran Barî

http://www.youtube.com/watch?v=j-nu_UoBfDI legaldir tanıyorum grup üyesini...
  34. L

Türk Hacker grubu İsviçre'yi karıştırdı

aynaya bakmak gerekiyor...kendi ülkelerinden daha örütlü kızlar okullara giremezken başkalarına laf atıyolar...
  35. L

The Women Drivers

http://vi4.mynet.com/video/93/27/312027/312027.flv
  36. L

Faşizmin başkenti: İzmir

kaynak baya sağlam... uyumaya devam edin böyle kuzu kuzu bakalım sonunuz ne olcak... halklar hakettiği şekilde yönetilir...unutmayın demekki bunları hakediyorsunuz... halkın seçtiği vekilleri taşlamak vatanı savunmak mı olyuor.... tamam o zaman bizde batmana-diyarbakıra-şırnaka dtp dışında...
  37. L

2009 Yılı Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

cejna we pîroz be ! bayramınız kutlu olsun:)
  38. L

Google Wave Davetiye Dağıtımı

teşekkürler....
  39. L

En son okuduğunuz kitap

semerkant-amin maalouf
  40. L

Windows 7 RC Nasıl İndirilir?

idm ile inmiyor microsoftun kendi indirme yöneticisi devreye giriyor nasıl olacak bu iş bilen varmı....
  41. L

Yeşil sahaların en iğrenç oyuncusu!

iğrenç...
  42. L

Windows 7'nin Çıkış Tarihi Bu mu?

ma nedir niye yetişmesin... rc1 çıktıktan sonra gerisi hikaye 2 ay hatalar denetlenir sonra sür piyasaya gitsin microsoftun hangi sistmei yüzde yüz hatasız çıktı bu çıksın hataları sonra yamalarla kapatırlar:D
  43. L

Şehitler burada kalleşler meclis'te

milyonlarca insanın oylarıyla seçilmiş partiye kalleş demek adice bi davranıştır... ALLAH yanlarına bırakmasın....
  44. L

Trojan Remover 6.7.8 Full

telif hakkı olan hetürlü paylaşım ysak bu benim bildiğim yöneticilere sorarsınız artık...
  45. L

Trojan Remover 6.7.8 Full

bu tür paylaşımlar bildiğim kadarıyla yasak burda...
  46. L

Bu ne KİN 'dir, bu ne düşmanlık.

yukarıda bela okuyanlar sizi ALLAH'a havale ediyorum bir DTP li olarak bu faşist zihniyetle elbet hesap vereceksiniz bu dünyada olmasa bile ahirette...ALLAH'tan korkun ALLAH'tan ben doğuda yaşıyorum ve neyin ne olduğunu biliyorum sizin gibi atgözleriyle bakmıyorum dünyaya...