Arama sonuçlarınız

1. Yasin.Çelik

Soru 2500-3000TL Bandında Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Telefonumu yenilemek istiyorum ve bütçem 2500-3000TL civarında. Telefonu oyun amaçlı falan pek kullanmam. PDF dosyaları, notlar, mesajlaşma için kullanırım. Bu sebepten uzun ömürlü olmasını ve şarjının uzun gitmesini önemsiyorum. Tabi işlemci, RAM ve depolamadan feragat...
  2. Yasin.Çelik

Haylou GT1 vs GT1 Plus - Fiyat farkına değer mi?

Merhabalar arkadaşlar; TWS kulaklık arayışımda bu iki ürün arasında kaldım. GT1'in fiyatı 120TL iken, GT1 Plus'ın fiyatı 160TL. GT1 Plus'ta Qualcomm QCC3020 çipseti bulunurken; GT1'de Realtek çipseti bulunmakta. Ek olarak GT1 Plus'ın şarjı Qualcomm'un güç verimliliğinden dolayı birazcık daha...
  3. Yasin.Çelik

[ÇÖZÜLDÜ] 150TL TWS Bluetooth Kulaklık Önerisi

Merhabalar dostlar; 150TL civarında bütçem bulunmakta ve bluetooth kulaklık almak istiyorum. Aklımda Xiaomi Redmi Airdots ve Haylou GT1 Pro/Plus modelleri bulunmakta. Sizlerin tavsiyeleri benim için çok önemli, önerilerinizi bekliyorum. :)
  4. Yasin.Çelik

3000TL Android Telefon Önerisi

Merhabalar dostlar; Babam için yakın zamanda telefon almayı planlıyoruz. Bütçemiz en fazla 3000TL, bu bütçeye de zorunluluktan çıktık. Mümkünse daha ucuza günlük kullanım için uzun vadede üzmeyecek telefon önerilerinizi bekliyoruz. Tavsiyelerinize kendi yorumlarınızı da eklerseniz sevinirim.
  5. Yasin.Çelik

RAM'im kaç MHZ'de çalışıyor?

Sistemimde 16gb 2666mhz single channel HyperX RAM kullanmaktayım arkadaşlar. Ama CPU-Z programında 1333mhz değeri gözüme çarptı. Şuan RAM'im 2666mhz frekansında mı çalışıyor yoksa 1333mhz'de mi kafam karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim. Not: XMP açsam da kapatsam da değerler aynı.
  6. Yasin.Çelik

DA'nın İntel Fanboylarına İthafen Yaptığı Video Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Ben şahsen videonun bir kısmına hak verirken bir kısmına kesinlikle katılmıyorum. İzleyenlerin düşüncelerini merak ediyorum. Videoyu da buraya bırakıyorum.
  7. Yasin.Çelik

Kısayol ve Programlardaki Kalkan İşaretini Kaldırma Rehberi - Basit ve Programsız / Windows

Bugünkü konumda aşağıdaki resimde göründüğü gibi kısayol simgesinin 4'de 1'ini kaplayıp kötü bir görüntü oluşturan kalkan simgesini programsız bir şekilde yalnızca iki ufak kod yazarak kaldırmayı göstereceğim arkadaşlar. Benim gibi bu tarz konulara takıntılı olup iyi bir görüntü olmasını isteyen...
  8. Yasin.Çelik

22 inç Televizyon-Monitör Tavsiyesi

22" boyutta televizyon arıyorum arkadaşlar. Televizyon olarak kullanabileceğim uygun fiyatlı monitör tavsiyelerine de açığım. (Hz ve MS değerinin hiçbir önemi yok.) Mutfakta kullanacağız renk doygunluğunun iyi olması açısından TN ve VA panel istemiyorum. Eğer monitör tavsiyesi ise HDMI şart...
  9. Yasin.Çelik

[Mağduriyet] İncehesap James Donkey 712 Dip Ses Sorunu - İade Süreci Nasıl Olmalı ?

Evet kıymetli forum üyeleri başlıkta belirttiğim gibi forumları doğru düzgün araştırmadan gidip 'eşşek' markasından JD 712 kulaklığı aldım ve haliyle bozuk çıktı. Kulaklıkta, bilgisayarda herhangi bir ses dosyası açık olmadığında aşırı derecede rahatsız edici bir dip ses var. Forumlara biraz...
  10. Yasin.Çelik

Vatan'dan i5 9400f ve Gtx 1660S Sistem Alınır mı ?

Merhabalar arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Bu hafta içerisinde aşağıdaki linkte bulunan OEM hazır sistemi Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum. Siz değerli forum üyelerine bu sistem hakkında birkaç sorum olacak. Lütfen; sakın Vatan'dan alma vs. deyip saçma gerekçesiz teoremler sunup...