Arama sonuçlarınız

1. SelcukD

tercih dönemi

Öncelikle herkese merhaba bildiğiniz gibi tercih döneminin sonuna doğru yaklaşıyoruz benim kafam 2 tane üniversiteye takıldı piri reis üniversitesi ve doğuş üniversitesi buralarda okuyan veya okullar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Sizinde aklınıza takılan okullar vs varsa...
  2. SelcukD

Piri reisde okuyan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Öncelikle merhabalar bu sene tercih döneminde piri reis üniversitesi yönetim bilişim sistemleri yazmayı düşünüyorum üniversitede okuyan veya üniversite hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim iyi forumlar.
  3. SelcukD

Drift eğitimi veren bir yer varmı ?

Bilindiği üzere drift motor sporlarının içerisinde yer alıyor ve bende artık trafiğe kapalı yerlerde yapmaktansa profesyonel şekilde bir yerde eğitim alıp drift pilot sertifikamı alıp bu spora atılmak istiyorum güzel eğitim veren bir yer varmı bildiğiniz fikir verirseniz sevinirim iyi forumlar.
  4. SelcukD

Monster Kullananlar kulübü

Öncelikle herkese selamlar monster Abra A7 V12.1.5 kullanıcısıyım makineyi kadıköy şubesinden teslim aldım dükkandan içeri girer girmez oradaki çalışanlar sizinle güzel bir iletişim kuruyorlar ve aklınıza takılan ne varsa size doğru bir şekilde cevaplıyorlar kullanım amacınızı sorup bütçenizi...
  5. SelcukD

2021 de yks ye giricek arkadaşlara kitap temin edebilirim

Bir sene mezuna bıraktıktan sonra bu sene eşit ağorlıktan tekrar yks ye hazırlandım Elimde bir çok yayından güzel kitaplar var test kitabından konu anlatımına kadar hepsinden bulunuyor bu sene sınava giricek olan arkadaş varsa bana ulaşırsa sayılsaldada eşit ağırlıktata kitap yardımında...
  6. SelcukD

Abra A7 V12.1.5 kullanıcısıyım ssd önerilerinizi bekliyorum

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar geçen hafta Abra A7 v12.1.5 satın aldım içerisinde 500 gb m2 ssd ile geldi bana ben şuan üzerine 2.5 luk bir ssd almak istiyorum önerileriniz nelerdir. sizce servise verip onların taktığı ssdyimi taktırıyım yoksa donanım konusunda yeterli bilgim var kendim...
  7. SelcukD

Yks sıralamaları hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Öncelikle iyi günler bu sene sınava giren bir üniversite öğrencisi olarak fikrimi söylemek isterim bu seneki sınav hem pandemi süreci hem sınav zorluğu olarak sıralamaları geri çekicek geçen sene 50 binle girilen bir bölüme bence bu sene 60-65 bin bandında girile bilicek sizin düşünceleriniz nedir ?
  8. SelcukD

Abra A7 V12.1.5 sıcaklık ortalaması kaç olmalı ?

Öncelikle merhaba geçen hafta Abra A7 V12.1.5 satın aldım ama makine biraz sıcak çalışıyor gibime geldi operada vs takılırken 50-55 arası oyuna girdiğim zaman ultra ayarlarda 75-80 arası sabitliiyor kendisini sizce nasıl olması gerekiyor sıcaklığı ve ne yapabilirim bilgi verirseniz sevinirim.
  9. SelcukD

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?

Öncelikle herkese iyi akşamlar arkadaşalar yeni telefon almak istiyorum bütçem 4000 TL 4 senedir iphone kullanıyorum ve suan kafamı 2 tane telefon kurcalıyor İphone 7 plusmı yoksa xiaomi 9T mi almalıyım fikir verirseniz sevinirim