Arama sonuçlarınız

1. K

Wordpress 404 Hatası

go daddy sitesinden domain ve hosting aldım. Site wordpressi otomatik olarak yüklüyor, yükledikten sonra Hosting'den wordpress işlemeni "yönet" bastığım zaman wordpress kurulum ekranı yerine "404 error" geliyor.
  2. K

RX 5700 Grafik Kartına 500w 80+ yeterli mi?

Selamlar iyi akşamlar dilerim öncellikle düzgün bir şekilde okursan çok sevinirim bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha çok sevinirim. Bilgisiyarımda Cooler Master 500w 80plus var yeterli midir RX5700 (XT olmayan) kartı için? OCsiz kullanbilirim idare etmelik Psu özellikleri; Güç Kaynağı...
  3. K

Karbonhidrat Tozu Tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar. Babam ile karbonhidrat tozu başlamaya düşünüyorum. Babam 52 yaşında 165 boyunda 60kg yağsız hiç spor geçmişi yok (fitness) ama atletik bir vucüda sahip ve devamlı haraket içinde olan bir işte çalışıyor, sigara içen birisi. Ben 16 yaşındayım 2-3 aydan beri spor yapıyorum 175...
  4. K

Güç Kaynağı

Arkadaşlar selamlar, iyi sabahlar dilerim. Sorunum şu ben 1-2 ay içerisinde 5600XT ekran kartını almayı düşünüyorum. Farkettim ki 8pin gerekliymiş benim güç kaynağımda olup olmadığını tam anlamadım güç kaynağın sitesinde ama büyük ihtimalle yok. 4 pin filan var galiba ben öyle anladım yani, var...
  5. K

Karbonhidrat Tozu Kullanmak Zararlı mı ? Değil mi?

Selamlar. Başlıkta gördüğünüz gibi Karbonhidrat Tozu Kullanmak Zararlı mı ? Değil mi? 1.73 - 1.74 santimetre boyum var. Kilom 60, kilo almak istiyorum. Vücudum da %5 oranın da yağ var sadece. Kardeşim İle beraber kullanıcam. Kardeşim 16 ben 20 yaşındayım. "Hardline Progainer Karbonhidrat" tozunu...
  6. K

Ryzen 5 3600 Soğutucu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, iyi bayramlar öncelikle. Başlıkta gördüğünüz gibi işlemcime soğutucu almayı düşünüyorum çünkü şuan takılı olduğu stok fan çok kötü (wraith stealth) bundan dolayı işlemci tam performans veremiyor, AMD'nin soğutucusunu bilenler bilir. ve ilerde de OC yapmayı düşünüyorum. Bütçe...
  7. K

16 Yaşındaki Kardeşim Futbolcu Olmak İstiyor

16 (Ekim, 2004 doğumlu) yaşındaki kardeşim futbolcu olmak istiyor, ama önceden hiç alt yapılarda filan hiç bir yerde oynamadı, sadece mahalle topu ve okuldaki oynadığı top tecrübesi var, tecrübe bile sayılamaz. Bende futbolcu çok olmak istemiştim ama istediğim okulu filan tutturunca olmaktan...
  8. K

Ryzen 5 3600 Ne Kadar OC Yapılabilir?

Selamlar arkadaşlar, hayırılı oruçlar. Sıvı soğutma ile ne kadar OC yapabilirim ? Kaç GHz Kadar çıkartabilirim ? Teşekkürler. Düşündüğüm sıvı soğutma bu; https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterliquid-240-120mmx2-am4-uyumlu-rgb-led-sivi-sogutma-sistemi.html Tabii fiyatı çok fazla...
  9. K

B450M S2H Anakart Montaj

Selamlar arkadaşlar, sağlıklı günler dilerim. Sorum şu arkadaşlar başlıkta yazan anakartı satın aldım, ve kurulum yapıcam bütün kabloları nasıl takıcağımı biliyorum sadece power sw, hd led vs. Bu kabloları nasıl takıcam bilmiyorum, Recep Baltaş'ın video da yaptığı gibi yapsam olur mu? ve...
  10. K

2000TL İşlemci + Anakart Tavsiye

2000TL bütçem var işlemci ve anakart alıcam. 16GB Ram var, 500w 80plus cooler master Psu, GT1030 EKRAN KART[DEĞİŞİCEK SONRADAN] aklımda ryzen 5 3600 ve gigabyte a320m var. Teşekkürler. Termal Macun olarak ne öneririsiniz? ben bunu düşündüm...
  11. K

1500TL'ye Anakart ve İşlemci Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar, anakart ve işlemcimi yenileme zamanı geldiğini fark ettim, hem 2 gün önce anakartım artık usbler tanınmıyor, 4-5 aydan beri çekiyordum zaten bu usb sorunu 2 gün öncede usbler güle güle dedi bana. 1500, MAX 1600 TL ye kadar anakart ve işlemci Tavsiyelerinizi Bekliyorum...
  12. K

Anakart Usb Sorunu

Arkadaşlar Merhabalar, Anakartımda Usb girişleri var sadece bir tanesi çalışıyor. Ama çoğaltıcıyı diğer usb girişlere takınca klavyem mauslerim çalışıyor. (klavye ve fare yi çoğaltıcıya takıyorum, sonra çoğaltıcının usb çıkışını da anakarta takıyorum çalışıyor. Bu şekil çalışıyor sadece.) ama...
  13. K

Kapıda Ödeme Yaptığım Halde Kartımdan Para Çekilmiş.

Arkadaşlar, Gameekstra'dan aldığım bir ürün sabah Aras Kargo gelip 220tl kargo ücreti var dedi parayı verdim. şimdi kart geçmişine baktım ve kartımdan da 220tl kesilmiş. kapıda ödeme seçeniğini seçmiştim, faturanın üzerindede zaten kapıda ödeme yazıyor neden kartımdan 220tl kesilmiş onu...
  14. K

Ses Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar, farkettim ki artık ses kartına ihtiyacım var. BM-800 mikrofona sahibim ve çoğu kullanan kişi ses kart ile inanılmaz bir ses seviye farkı olduğunu söylediler. Arkadaşımda BM-800 kullanıyordu ve ses kartı aldı, ses seviyesi ve kalitesi gerçekten çok değişti. 100tl bütçem var...
  15. K

Oyun Tavsiyesi 100tl

Arkadaşlar Kış indirimide gelmişken oyun alalım dedik. Ve 100tl Bütcemiz var. Arkadaşım ile beraber oynuyacağımız oyun tavsiye edebilir misiniz? CO-OP Olucak. Ya da Multiplayer. Teşekkürler.
  16. K

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye

Başlıkta belirtiğim gibi oyuncu bir kulaklık lazım. Benim için şöyle bir kulaklık lazım; Ses kasmalı oyunlar bol bol oynarım Bas sesli benim için önemlidir Gelin sesin detayı,düzgün gelmesi önemlidir. Muzik bol bol dinlerim. Bu tarzda bir oyuncu kulaklığa ihtiyaç duyuyorum arkadaşlar. Bütçe: Max...