Arama sonuçlarınız

1. K

Wordpress 404 Hatası

go daddy sitesinden domain ve hosting aldım. Site wordpressi otomatik olarak yüklüyor, yükledikten sonra Hosting'den wordpress işlemeni "yönet" bastığım zaman wordpress kurulum ekranı yerine "404 error" geliyor.
  2. K

RX 5700 Grafik Kartına 500w 80+ yeterli mi?

Arkadaşım ben siteye girip, bakmasını biliyorum w hesaplama yaptığım zaman 600w bir gereksinimi duymuyor. Oraya yazdım zaten "bilgili, anlayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ekran kartını aldıktan 1 ay sonra filan ginede alıcam PSU.
  3. K

Teşekkür ederim. Sitenin ismini alabilir miyim? (sistem donanımında yanlış yazmışım 8gb "2adet" g.skill 2866MHZ ye sahipim)
  4. K

Tamam teşekkürler deniceğim, çoğu sitede zaten sistemin 400-450W kullandığını gördüm sitede 500w ile sıkıntı olmucağını farkettim, PSU %85-%90 kullanıcak ama olsun. Yorumun ile içim daha çok rahatladı teşekkürler.
  5. K

1-2 hafta idare edebilir miyim? 1-2hafta sonra alıcağım güç kaynağı
  6. K

Selamlar iyi akşamlar dilerim öncellikle düzgün bir şekilde okursan çok sevinirim bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha çok sevinirim. Bilgisiyarımda Cooler Master 500w 80plus var yeterli midir RX5700 (XT olmayan) kartı için? OCsiz kullanbilirim idare etmelik Psu özellikleri; Güç Kaynağı...
  7. K

15 yaşındayım, doktor boyun uzamaz dedi.

Türkçe öğrenip gelip yazarsan sevinirim dediğinden gram bir şey anlamadım, ve yazdıklarımda bir anla lütfen ondan sonra konuş,dediklerini kulakların duysun. 14 yaşındaki çok bilmiş kardeşim.
  8. K

Karbonhidrat Tozu Tavsiyesi

Sağlık sorunu mu? Doktor tavsiye etti nasıl sağlık sıkıntılı bir ürün tavsiye edebilir.
  9. K

Yok kardeşim o yazdıklarım forvet oyuncusu sen yanlış anlamışsın. Futboldan filan anladığını senin zannetmiyorum daha kısa boylu defans oyunclarını tanımıyorsun, boy ile defans olucağını zannediyorsun. Kafanda kurduğun planlar ile kariyerinde başarılar kardeşim. Demek ki sana yardımcı olunmazmış...
  10. K

Türkiye'nin boy ortalaması zaten 170-172cm 1598736508 N'Golo Kante-Jordi Alba-Gary Medel-Javier Mascherano-Dani Alves ve daha onlarcası var, bu işin geneli filan yok kardeşim. istiyorsan sayıyım eksik geldiyse bu isimler.Hiç biri 1.75den uzun kişiler değiller ama kariyerlerinde çok sağlam...
  11. K

şuan kaç cmsin? konuyu hortlattım ama 1598734686 Biraz seri kanlı ol aga, adam goygoy yapıyor burası sanal alem. Boyun 175 ve 175+ olması gayet yeterli stopper olman için. uzun olup çevik olmayan var, 170 olup 185lik forvete kafa tutan oyuncular var. Önemli olan her zaman çevikliğin...
  12. K

Karbonhidrat Tozu Tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar. Babam ile karbonhidrat tozu başlamaya düşünüyorum. Babam 52 yaşında 165 boyunda 60kg yağsız hiç spor geçmişi yok (fitness) ama atletik bir vucüda sahip ve devamlı haraket içinde olan bir işte çalışıyor, sigara içen birisi. Ben 16 yaşındayım 2-3 aydan beri spor yapıyorum 175...
  13. K

Güç Kaynağı

ha destekliyor yani, teşekkürler.
  14. K

Güç Kaynağı

2 pin mi var sadece?
  15. K

Güç Kaynağı

Arkadaşlar selamlar, iyi sabahlar dilerim. Sorunum şu ben 1-2 ay içerisinde 5600XT ekran kartını almayı düşünüyorum. Farkettim ki 8pin gerekliymiş benim güç kaynağımda olup olmadığını tam anlamadım güç kaynağın sitesinde ama büyük ihtimalle yok. 4 pin filan var galiba ben öyle anladım yani, var...
  16. K

Telefon Onerisi

düşüsünler kardeşim ne güzel kafadarlarını bulmuşsun ne mutlu sana, ama tek ürüne takılıp marka eleştircekseniz doğru yaptığınızı sanmayın. Emir Aydın gayet düzgün konuşuyor. hak veriyorum ama sen vermiyorum kardeşim hak böyle düşündüğün sürece de vermicem, tabii umrunda değildir hak vermem...
  17. K

Akıllı saatlerin ömürleri hk.

Emin olun pişman olmucaksınız araştırmalırma ve duyduklarıma göre, ben de 46mm boyutunu alıcam bu ay.
  18. K

Aliexpress kargo sorunu ?

Ya vallahi başlığı görünce sinirlendim, 2yıl önce sipariş verdim 100TL lik bir ürün siparişi 1yıl boyunca kargo da dedi devamlı gelmedi, valla hi sinirimden gülücem ya. Bileydim alırdım başka yerden dımdızlak orta da kalmazdım en azından. O olaydan sonra daha aliexpress'e hiç güvenmedim. sipariş...
  19. K

Telefon Onerisi

Zaten o kadar insan gerizekalı, o yüzden rekorlar kırıyor marka. Türkiye de o yüzden satış rekorları kırılıyor, deli gibi tavsiye ediliyor, beğeniliyor. Kendi düşüncen ile çöp diyorsun farkındaysan kardeşim bir düşünün öyle konuş bence komik bir duruma düşüyorsun. 1 yıl forumda olman bir şey...
  20. K

Sağlam diyorlar ama dayanıklılığı nasıl reis? almayı düşünüyorum bu ay.
  21. K

Telefon Onerisi

Reis o telefonun fiyatı 4.5K, arkadaşın bütçesi 3.5K
  22. K

Telefon Onerisi

Samsung markası da var tabii ama ben pek tavsiye etmiyorum, duyduklarıma ve dinlediğim kişilere göre eski kalitesini düşürüyormuş, huawei ve xiaomi şiddetle tavsiye ederim tabii bilmediğim markalar da olabilir onları bilemem. Kendi bildiklerimi yazıyorum . 1592076017 Ya kardeşim niye çöpmüş...
  23. K

Telefon Onerisi

Xiaomi Redmi Note 9S 64 GB P30 Lite Bunlar da çok güzel telefonlar.
  24. K

Telefon Onerisi

P40 lite tavsiye edebilirim bence çok iyi. Xiaomi Redmi Note 8 Pro da olabilir.
  25. K

Askeri olarak Türkiye mi Yunanistan mı daha güçlü?

Dostum farkında isen yazdığın cümle de "Ata'mızın, yazıyor atalarımızın değil." Diğer atalarımızı hiçe saymak gerçekten tarihimize ve bize çok ayıp ve yakışmayan bir durum Burada Atatürk e laf etmiyorum edemem de. Neden hiç diğer ataları önemsemiyorsun onu kastediyorum, onlar sanki tarihe geçer...
  26. K

2019 yılında aldığım huawei gt saatim var yaklaşık 1,5 yıldan beri kullanıyorum huwaei gt2 alıcağım. Evet analog saatlerin ömürleri tabii ki çok avantajlı ama sadece saat dilimini görebiliyorsunuz, akıllı saatler de öyle değil tabii durum farklı olduğu içinde ömrü daha kısa oluyor analog...
  27. K

Telefon Onerisi

Huawei,honor,xiaomi tavsiye ederim. F/P ürünleri ve gerçekten çok iyiler. "Diğer markalara göre"
  28. K

Bakın normal klasik bir saat ile akıllı saati karşılaştırmak doğru değil. Tuşlu telefon ömrü VS akıllı telefon ömrü gibi bir şey.
  29. K

Honor ile Huawei arasında fark pil farkı, Huawei tavsiye ederim 2,5 yıldan beri kullanıyorum. Huawei Telefonun da kullanıyorum memnunum bu markadan.
  30. K

Gök gürültüsünü sever misiniz??

Nefreeeeeeeeeeeeeeeeeeeet ederim.
  31. K

Tarihimiz deki padişahlar zaten yunan soylu insanların icabından gelmedi.
  32. K

Aynen öyle reis.
  33. K

"Çocuğun LGBTi+ olursa tepkin ne olurdu?" sorusuna Hazal Kaya'nın cevabı gündem oldu

Kaya ya bende katılıyorum, benim de tepkim öyle olurdu ama oğlum gelip bunu bana dediği an ya da öğrendim zaman çok içten sarsılırım :D
  34. K

Karbonhidrat Tozu Kullanmak Zararlı mı ? Değil mi?

Anladım teşekkürler, o zaman doğal besinler ile kilo almaya çabalıcağım.
  35. K

Huawei mate 20 lite telefon

Fotolarınızı, whatsappınızı, uygulamalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Ondan sonra format atınız. 1592057864 bitdefender aslında çok sağlam bir antivirüs progamı geçen yıllar da dünya birincisi olmuştu. Başka antivirüs progamları indirip onlarlar ile deneyin (progamların yorumlarına dikkat edin...
  36. K

GTX1660 SUPER 6 GB mı RX580 8 GB mı?

İki side çük güzel erkan kartları, AMD bu aralar zaten baya bir iyi olmaya doğru gidiyor ama, RX580 2017 Nisan ayı üretimli bir erkan kartı, GTX1660 Geçen sene Şubat ayın da çıkan bir erkan kartı. Aralarında teknoloji farkı olduğu için tabii ki GTX1660. Zaten özelliklerine baktığımız zaman da...
  37. K

Huawei mate 20 lite telefon

Telefona virüs bulaşmış.
  38. K

Karbonhidrat Tozu Kullanmak Zararlı mı ? Değil mi?

Selamlar. Başlıkta gördüğünüz gibi Karbonhidrat Tozu Kullanmak Zararlı mı ? Değil mi? 1.73 - 1.74 santimetre boyum var. Kilom 60, kilo almak istiyorum. Vücudum da %5 oranın da yağ var sadece. Kardeşim İle beraber kullanıcam. Kardeşim 16 ben 20 yaşındayım. "Hardline Progainer Karbonhidrat" tozunu...
  39. K

RX 5700 Ryzen 5 3600 Darboğaz

%0 ihtimal ile darboğaz yapar reis rtx2080 ekran kartını bile %85-95 besliyor. 3600 çok güçlü bir işlemci. Darboğaz işlemcinin gücü ekran karta yetmediği zaman olan bir durumdandır.
  40. K

Topladığım Sistem Uyumlu mu?

Hocam sistem fena değil de neden o kadar pahalı bir anakart ? ve 355 Tllik bir HDD? Benim sistem Ryzen 5 3600, Gigabyte b450m s2h, 450tllik bir anakart. İşlemciye ve Ram'e OC yapılıyor. 3200MHz
  41. K

Allahü teâlâ, Hazret-i Âdem'e secde edilmesini niçin emretmiştir?

Pardon yanlış anlamışım, Teşekkürler.
  42. K

Ryzen 5 3600 Soğutucu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, iyi bayramlar öncelikle. Başlıkta gördüğünüz gibi işlemcime soğutucu almayı düşünüyorum çünkü şuan takılı olduğu stok fan çok kötü (wraith stealth) bundan dolayı işlemci tam performans veremiyor, AMD'nin soğutucusunu bilenler bilir. ve ilerde de OC yapmayı düşünüyorum. Bütçe...
  43. K

Allahü teâlâ, Hazret-i Âdem'e secde edilmesini niçin emretmiştir?

Ben Adem'e secde edildiğini biliyorum. İblis hatta kibirlenmişti o topraktan ben ateşten. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim teşekkürler.
  44. K

16 Yaşındaki Kardeşim Futbolcu Olmak İstiyor

Tamam işte belirleyeceğin bir futbol okuluna git, oradaki yetkilerle görüş. Kardeşinin doğum tarihini söyleyip şartları öğren. Kabul edilirse virüsten dolayı kapanan futbol okulu açıldığında kendi yaş grubuna gider ve orada idmanlara çıkarak eğitimini alır. Zaten az çok alt yapısı var, ilk kez...
  45. K

Bulunduğunuz yerde var mı Fenerbahçe futbol okulu. Varsa oraya gidip oranın hocası ile durumu açıkça konuş, aylık aidat karşılığında yazdırıp lisans çıkartırsınız. Benim oğlum BEŞİKTAŞ' ta oynuyor. 1590524715 Takıldığınız yerler olursa sor bana, az çok bu işlerin içindeyiz. Ya büyük bir futbol...
  46. K

Bak yol gösteriyorum işte, benim oğlumda oynuyor futbol okulunda. Git konuş hoca ile. Tamamdır teşekkürler reis, Fenerbahçe ya da başka takımlara filan sokamayız değil mi? pek bir bilgim yok kulüpler ile ilgili
  47. K

Amin İnşallah, Teşekkürler reis tavsiyen için.
  48. K

İnşallah Amin reis, ama hiç altyapısı filan yok. Fenerbahçe tutkunu oynamak istiyorum istiyorum diye sayıklıyor. 1590523943 ya Reis açıkça söyliyim ben pek anlamadığım için arkadaşlarımı da çağırdım o futbol oynarken, onlar başarılı buldu girebilir dediler. Yani bir defans olarak orta sahaya...
  49. K

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı alttaki pc toplamak istiyor.
  50. K

16 (Ekim, 2004 doğumlu) yaşındaki kardeşim futbolcu olmak istiyor, ama önceden hiç alt yapılarda filan hiç bir yerde oynamadı, sadece mahalle topu ve okuldaki oynadığı top tecrübesi var, tecrübe bile sayılamaz. Bende futbolcu çok olmak istemiştim ama istediğim okulu filan tutturunca olmaktan...
  51. K

Ryzen 5 3600 Ne Kadar OC Yapılabilir?

Sanmıyorum ama neyse teşekkürler.
  52. K

Teşekkürler yardımınız için. OC hakkında hiç bir şey bilmiyorum tabii videolar ile forumda araştıra araştıra öğrenirim. Tavsiye ettiğiniz bir video filan var mı ?
  53. K

Anladım, 5GHz e kadar çıkarabilir miyim sizce? hedefim 5Ghz.
  54. K

Selamlar arkadaşlar, hayırılı oruçlar. Sıvı soğutma ile ne kadar OC yapabilirim ? Kaç GHz Kadar çıkartabilirim ? Teşekkürler. Düşündüğüm sıvı soğutma bu; https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterliquid-240-120mmx2-am4-uyumlu-rgb-led-sivi-sogutma-sistemi.html Tabii fiyatı çok fazla...
  55. K

B450M S2H Anakart Montaj

Adamsın, teşekkür ederim
  56. K

Sinavsiz anadolular beni alir mi

Alır evet. Gidiceğin okulub öğretmen ve öğrenci kalitesine dikkat et.
  57. K

B450M S2H Anakart Montaj

Teşekkürler. Tablo derken reis?
  58. K

B450M S2H Anakart Montaj

Teşekkürler reis. Bu resimde ki gibi taksam olur mu? Uyumlu olur mu.
  59. K

B450M S2H Anakart Montaj

İleride oc yapıcam reis takıyım bencede. 1589098984 Benim eski anakartdaki hd led, power sw, vs. Takılı olduğu gibi taksam olur mu
  60. K

B450M S2H Anakart Montaj

Reis yazmıyordu, ama eksi nereye gelicek onları biliyorum videodakiler gibi yapsam olur mu? 1589098271 Anakart da 8pin destek var, 4pin taksam ne olur 8 pin taksam ne olur onu sordum merak ettim. Saçma olan ne anlamadım ben daima pc toplayan birisi değilim.
  61. K

B450M S2H Anakart Montaj

Selamlar arkadaşlar, sağlıklı günler dilerim. Sorum şu arkadaşlar başlıkta yazan anakartı satın aldım, ve kurulum yapıcam bütün kabloları nasıl takıcağımı biliyorum sadece power sw, hd led vs. Bu kabloları nasıl takıcam bilmiyorum, Recep Baltaş'ın video da yaptığı gibi yapsam olur mu? ve...
  62. K

2000TL İşlemci + Anakart Tavsiye

Kafama göre bir OC yapmıcağım zaten teknoji diye birşey var oradan faydalanıcağım. 1588693830 İlkez duyuyorum ömür kısaltığını. 1588694132 Arkadaşlar bu nasıl sizce? Gigabyte B450M GAMING AMD B450 DDR4 3200MHz(OC) USB 3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan...
  63. K

Reis bütçem 2000TL 1588691597 Teşekkürler onu almayı düşünüyorum, OC yapabilir miyim?
  64. K

Tabii amd istiyorum işlemci 3600 anakart olarak ne öneriyorsunuz? 1588691078 teşekkürler b450m s2h sizce nasıl ?
  65. K

Reis a320m nasıl arkadaşım kullanıyor aralındaki fark ne ? değer mi o kadar fazla vermeye.
  66. K

Isınmaması için diyorum termal macunu, önerdiğin sistem 2200 tlden fazla oluyor reis.
  67. K

2000TL bütçem var işlemci ve anakart alıcam. 16GB Ram var, 500w 80plus cooler master Psu, GT1030 EKRAN KART[DEĞİŞİCEK SONRADAN] aklımda ryzen 5 3600 ve gigabyte a320m var. Teşekkürler. Termal Macun olarak ne öneririsiniz? ben bunu düşündüm...
  68. K

1500TL'ye Anakart ve İşlemci Tavsiyesi

O Önerdiğin Anakart iyi mi? ona oc yapabilir miyim?
  69. K

Anladım teşekkürler. Anakartın kötü olma sebebi ne?
  70. K

Ryzen 2600 Almamı Tavsiye Etmez misiniz? 1587152058 Ben böyle bir sistem topladım; İşlemci https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-2600-socket-am4-3-9ghz-19mb-onbellek-65w-islemci.html Anakart...
  71. K

Merhabalar arkadaşlar, anakart ve işlemcimi yenileme zamanı geldiğini fark ettim, hem 2 gün önce anakartım artık usbler tanınmıyor, 4-5 aydan beri çekiyordum zaten bu usb sorunu 2 gün öncede usbler güle güle dedi bana. 1500, MAX 1600 TL ye kadar anakart ve işlemci Tavsiyelerinizi Bekliyorum...
  72. K

Anakart Usb Sorunu

yok reis gene aynı sorunu yapıyor, hatta şuan bu yeni açtığım hesaptan yazıyorum. 1909 iso bulup format atıcam.
  73. K

Anakart Usb Sorunu

5tane farklı diskim var, herhangi birisine kurarım. İlk öncellikle yeni bir kullanıcı eklemeyi denicem umarım açılır.
  74. K

Anakart Usb Sorunu

Veri Kaybetmeden Format atmam mümkün mü?
  75. K

Anakart Usb Sorunu

Anakartı Güncelledim Sorun Devam etmekte. Format Atmam Yararlı Olur Mu?
  76. K

Anakart Usb Sorunu

MSİ PRO-VHL Emin misiniz? Portlar Yansa Neden Çoğaltıcı Çalışıyor? Emin misiniz 1909'a format atsam bütün sorunlar kalkar mı?
  77. K

Anakart Usb Sorunu

herhangi bir sorun çıkmaz değil mi? kulaklığım usb çıkışlı taktığım zaman çıt çıt sesler olmaz gene inşallah.
  78. K

Anakart Usb Sorunu

Reis sorun şu, kulaklığım usb çıkışlı, çoğaltıcıya takınca çıt çıt ses geliyor ama laptopuma takınca böyle bir sorun olmuyor. Ve malasefki bilgisiyarımdaki usbliler tuhaf şekilde çalışmıyor. Çoğaltıcı ile çalışıyor, klavye mauseyi çoğaltıcıya takınca güzel çalışıyor sorun yok ama kulaklığı...
  79. K

Anakart Usb Sorunu

Arkadaşlar Merhabalar, Anakartımda Usb girişleri var sadece bir tanesi çalışıyor. Ama çoğaltıcıyı diğer usb girişlere takınca klavyem mauslerim çalışıyor. (klavye ve fare yi çoğaltıcıya takıyorum, sonra çoğaltıcının usb çıkışını da anakarta takıyorum çalışıyor. Bu şekil çalışıyor sadece.) ama...
  80. K

Kapıda Ödeme Yaptığım Halde Kartımdan Para Çekilmiş.

Arkadaşlar Site ile görüştüm özür diledi, kargo şirketinin suçuymuş. parayı iade etti.
  81. K

Kapıda Ödeme Yaptığım Halde Kartımdan Para Çekilmiş.

Arkadaşlar, Gameekstra'dan aldığım bir ürün sabah Aras Kargo gelip 220tl kargo ücreti var dedi parayı verdim. şimdi kart geçmişine baktım ve kartımdan da 220tl kesilmiş. kapıda ödeme seçeniğini seçmiştim, faturanın üzerindede zaten kapıda ödeme yazıyor neden kartımdan 220tl kesilmiş onu...
  82. K

Ses Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar, farkettim ki artık ses kartına ihtiyacım var. BM-800 mikrofona sahibim ve çoğu kullanan kişi ses kart ile inanılmaz bir ses seviye farkı olduğunu söylediler. Arkadaşımda BM-800 kullanıyordu ve ses kartı aldı, ses seviyesi ve kalitesi gerçekten çok değişti. 100tl bütçem var...
  83. K

Oyun Tavsiyesi 100tl

Arkadaşlar Kış indirimide gelmişken oyun alalım dedik. Ve 100tl Bütcemiz var. Arkadaşım ile beraber oynuyacağımız oyun tavsiye edebilir misiniz? CO-OP Olucak. Ya da Multiplayer. Teşekkürler.
  84. K

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye

Emin misiniz? Steel series ve Asusun da 250-300 fiyat bantlarında kulakları var. Çok arada kaldım gerçekten.
  85. K

Telefon önerisi

Xiaomi ve Huawei serileri bakabilirsin bugünlerde kaliteli ve perfonmanslı ürünler çıkarıyorlar.
  86. K

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye

Başlıkta belirtiğim gibi oyuncu bir kulaklık lazım. Benim için şöyle bir kulaklık lazım; Ses kasmalı oyunlar bol bol oynarım Bas sesli benim için önemlidir Gelin sesin detayı,düzgün gelmesi önemlidir. Muzik bol bol dinlerim. Bu tarzda bir oyuncu kulaklığa ihtiyaç duyuyorum arkadaşlar. Bütçe: Max...