Arama sonuçlarınız

1. xWhozz

Soru Rampage Hydra R6

Böyle modeli de var ama ne farkı var?
  2. xWhozz

Soru Rampage Hydra R6

Yaşadığım yerde kutusunda hiç kıllanılmamış Hydra r6 var sağ üstünde tekerlek yok tekerlek gibi olmayan modeli bunda neden tekerlek yok ? Ayrıca bu klavye alınır mı 500yazmış 475 son dedi 450ye alırım adına kampanyalı ürünmüş alınır mı sizce klavye sağlammıdır?
  3. xWhozz

Yardım Gamepad Önerisi

1000tl den başlıyor onlar logitech gameped düşünüyorum
  4. xWhozz

Yardım Gamepad Önerisi

Masaüstü bilgisayar için gamepad arıyorum bütçem 300-350 kaliteli birşey olsun istiyorum PS4 Dualshock 4 gamepedler var ama bazıları önermiş bazıları önermemiş sizin tavsiyeleriniz neler ?
  5. xWhozz

Öneri 500TL klavye önerisi

Çoğu kişi ledleri sorunlu demiş logitech g213 daha mantıklı gibi geldi
  6. xWhozz

Asus tuf k1 alınır mı ?
  7. xWhozz

Bundan bir yıl önce Rampage KB-R63 stage klavye aldım bu aralar yazılımsal olarak klavye temassızlık yapıyor gibi ama temassızlık değil ışıkları yanıyor klavye çalışmıyor bozuldu gibi birşey 500 gibi bir bütçeye klavye almayı düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nedir
  8. xWhozz

Soru Animasyonlu Led

Hiç bilen yok mu ya ?
  9. xWhozz

Soru Animasyonlu Led

Animasyonlu led rgb veya argb led arıyorum düz renkli olup kumandadan renkleri değiştirilebilen ledlerden değil animasyonlu rengi kayar şeklinde arıyorum 150 falan verebilirim 400 500 tl lik ledlere gerek yok kaliteli birşey olsa yeter
  10. xWhozz

Yardım Rx 570 Kasma sorunu

İki tane sağlam virüs programım var ikiside temiz sıcaklıkları atacağım ama neden böyle oldu anlayamadım
  11. xWhozz

İşlemci darboğaz yapıyor diyorlar doğru mu ?
  12. xWhozz

Herşey güncel afterburner de max 84 derece oluyor ekran kartı
  13. xWhozz

Amd ryzen 5 1600 Rx 570 16gb ram a320m-h anakart Pubg mobilede kasıyor tüm ayarları yapmama rağmen ve steam pubg de ultra ayarlarda 40fps alıyorum bir bilgisayarcıya sordum bir sorun var görmeden anlayamam dedi benim ne yapmam gerek ?
  14. xWhozz

Yardım Overclock Nasıl Yapılır?

başka türlü yapılmaz mı
  15. xWhozz

Yardım Overclock Nasıl Yapılır?

Merhabalar öncelikle ASUS RX570 ROG STRIX 4GB AMD RYZEN 5 1600 19MB GIGABYTE A320M-H Böyle bir sistemim var nasıl overclock yaparım fps olarak çok farkeder mi sistem ömrü kısalır mı ? @met 35
  16. xWhozz

Yardım 2. Harddiski bağlamak

Bilgisayarım da bir tane harddisk var 400-500gblık o yetmedi yan bilgisayardan başka harddisk söktüm ama onda Windows falan kurulu ve başka programlar var nasıl sıfırlayacağım diski şimdiki bilgisayara nasıl takacağım yazılım üzerinden
  17. xWhozz

Yardım Forza Horizon 4 Ban mı yedim ?

Xbox ağı terefo hatası veriyor acaba ban mı yedim dedim Microsoft'un sitesine girdim ban yok hatayı ne yaptıysam çözemedim ne yapmam lazım Arkadaş Xbox game pass ultimate kod hediye etti onu kullandıktan sonra bu hata olmaya başladı Xbox ağında terefo hatası veriyordu çevrimiçi oynamanızı...
  18. xWhozz

Asgari Ücret 4250 TL olarak açıklandı

6-7k alan memur geçinemiyoruz diyor 4250 TL alan adam nasıl geçinsin ülkede herşey %100 zamanlandı.Sonumuz hayrolsun..
  19. xWhozz

Öneri 450 TL mouse önerisi

Razer deathadder 3500 vardı bende model değiştirmek istiyorum razer mamba elite gibi düşündüm siz ne tavsiye edersiniz?
  20. xWhozz

Soru RX 570 Güncelleme

Rx 570 ekran kartının uygulamasını yüklemiştim.Daha doğrusu AMD'nin uygulaması orada ekran kartı yükselt diye bir şey var ekran kartı şuan güncel değil mi ? Önerilen diyor bir de onun bir üst sürümü var hangisini yapayım veya güncellemeyi yapayım mı ?
  21. xWhozz

Öneri Yeni PC alırken yapılması gerekenkler

Driverleri kurdum ama başka ne yapmam lazım ram mhz arttırma olayı varmış.Oyun amaçlı oynayacağım için hangi performans ayarlarını yapmam lazım Hdd oyun içi fpsi etkiler mi?
  22. xWhozz

Oyun Arıyorurum Düşük Sistemli

Zamanında GtasaMP vardı, şimdi ki FiveM'in San Andreas versiyonu gibi düşün. Bi araştır serverlar hala duruyorsa oynayabilirsin. Aşşırı keyif alacağına eminim. ? MTA Multi Theft Auto Brazilya drift serverleri var ve çok gerçekçi FiveMi aratmıyor
  23. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Oyun oynarken dalgalanma ekranda kapanma oluyor mu
  24. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Bu iyi gibi sanki
  25. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Hdmi to vga olacak ama.. 100gibi bir bütçe veya 150
  26. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Çoğu dönüştürücü kaliteli değişmiş bunların az çok beni götürecek olanı varmıdır ki
  27. xWhozz

Yardım Bilgisayarda Wifi bağlantısı

TP-LINK TL-WN781ND 150 Mbps N Kablosuz 2dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Destekli Low Profile PCI Express Adaptör...
  28. xWhozz

Gigabyte A320M-H 3200mhz Bu ürün nasıl sizce
  29. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Bu ürün nasıl sizce 1637261822 Hepsiburada da bir sorun çıkartmaz sanırım
  30. xWhozz

Soru Vga bağlantı sorunu

Monitörümde vga girişi var ama yeni bilgisayar aldım onun ekran kartına takacakmışım eski bilgisayarımda anakart girişine takıyordun ekran kartına da takmam işin hdmi giriş olması lazımmış benim ne yapmam lazım ne almam lazım ürün linki varsa bırakırsanız sevinirim
  31. xWhozz

Öneri Rx 570 ısı değeri

Neden ? 1637231996 @met 35
  32. xWhozz

Öneri Rx 570 ısı değeri

Rx 570 ekran kartı için değerler normal mi
  33. xWhozz

Öneri Furmark ısı değerleri

Arkadaşım bir anda yükselmesi normal değil dedi ondan kafama takıldı dünden beri, siz iki videoya da baktınız mı iki ekran kartı da farklı ikisinin de değerleri normal mi dersiniz ikiside 71 de duruyor gibi ilk başta yükselmesi normal diyorsunuz yani.
  34. xWhozz

Ama bir anda yükselmiş gibi değil mi bir anda yükselince ısı değerleri sıkıntı olmuyor mu 10 dakika test yapılınca sonlara doğru yükselmesi gerekmez mi
  35. xWhozz

Youtube’de iki video paylaştım ekran kartına ait videolar 1.video ve 2.video diye belirttim bu ekran kartlarının ısı değerleri nasıl sizce iki video da olan ekran kartlarının ikiside farklı ekran kartı, ısı değerlerinden pek anlamıyorum ama hemen artıyor gibi mi bilemedim bir de size sorayım...
  36. xWhozz

Yardım Furmark testi

İlk kaç dakikada değer yükselmezse kart iyi olmuş olur ?
  37. xWhozz

Yardım Furmark testi

Ekran kartını furmarka sokunca bir anda 71 derece olması önemli mi sıkıntılı mı yoksa 10 dakikalık bir test sonucu 71 olması mı önemli
  38. xWhozz

Öneri Rx 570’li Pc

İkinci el bilgisayar alırken neye dikkat etmeliyim ilan sahibine pc ile alakalı nasıl bir test videosu isteyim
  39. xWhozz

Öneri Rx 570’li Pc

5500TL’ye bu sistem alınır mı ikinci el
  40. xWhozz

Soru 5000TL sistem önerisi

5300 ama ikinci el 5000e alırım sizce alınır mı ikinci el ?
  41. xWhozz

Bu sistem nasıl ?
  42. xWhozz

@met 35
  43. xWhozz

5000TL bütçem var monitörsüz klavye mouse olmadan bir sistem toplamayı düşünüyorum hangi parçalar en uyumlu olur 1050ti ekran kartı olur mu kullanılır mı hala
  44. xWhozz

Benim bilgisayarımda wifi yok ethernet kablosu ile bağlanıyor ethernet kablosu olmadan internete nasıl bağlanabilirim?
  45. xWhozz

Öneri 4500TL PC Önerisi

Teşekkürler
  46. xWhozz

Öneri 4500TL PC Önerisi

Benim attığım sistem nasıl sence yani uyumluluk olarak parasına değer mi ?
  47. xWhozz

Öneri 4500TL PC Önerisi

Sıfır ayarında 2.el abi
  48. xWhozz

Öneri 4500TL PC Önerisi

Ryzen 5 1600 gtx 1050ti 4gb ekran kartı 16gb ram 2x8gb 240gb ssd 500w psu+4fan mini tow kasa 4500 TL bu sistem alınır mı ?
  49. xWhozz

Soru Honda CBR 1000RR vs Yamaha R25

R25 deler.
  50. xWhozz

iPhone şarjı çabuk bitiyor, neden olabilir?

Aynı sorun bende de oldu neden oldu anlamadım
  51. xWhozz

Yardım Ps4 USB Görmüyor

Bilen yok mu ?
  52. xWhozz

Yardım Ps4 USB Görmüyor

Ps4 USB Flash belleği sisteme takıyorum asıl amacım GTA 5’i %100 save yapmak ama flash belleği takıyorum Playstation’a genişletilmiş depolama alanı olarak biçimlendir diyorum “Bu USB depolama cihazı genişletilmiş depolama olarak biçimlendirilemiyor” diyor USB Fat32 olarak biçimlendirildi neden...
  53. xWhozz

Yardım Otomatik Vitesten Sonra Manuel Kullanmak

1 - Araba sürmeyi 2 - Bisiklet sürmeyi 3 - Yüzmeyi unutmaz insanoğlu (deniz,göl vb)?
  54. xWhozz

Yardım 8000TL Bütçe ile PC Toplama

Monsteri seven çok seviyor sevmeyen hiç sevmiyor ortası yok neden böyle ?(kullananlardan)
  55. xWhozz

Anket Bir Telefona En Fazla Kaç Tl Verilmeli

En orta iPhone 11 alacak kadar bence çoğu özelliği var.
  56. xWhozz

Soru Pubg Mobile HS atamıyorum

Mobile de o sorun nişan yardımından oluyor emülatör de neden olur bilmiyorum kapatmayı dene
  57. xWhozz

Öneri 7-10 Bin Arası Oyuncu Laptop

Laptopu Tv ye hdmi ile bağlayıp oyun oynasak nasıl olur
  58. xWhozz

Neden 17,3 lere talep yok büyük ekran iyidir bence
  59. xWhozz

Bütçem 7000 10000 arası özellikle 17.3 inç laptop istiyorum.Oyun amaçlı türkçe klavye olursa çok iyi olur.
  60. xWhozz

Yardım Öğretmenim Sürekli Bana Karışıyor Ne Yapmalıyım?

Kardeşim abim saf öğretmeni savunur beni ezdirir diyorsun sende safsın herhal Ben 10.sınıfa giderken hocalar bizden korkuyodu bi olay olsa hepsini karşımıza alırdık böyle bi olayı bana yapsa arabasını boydan boya çizerim sende hala görevden alınırsa ne olacak diyorsun
  61. xWhozz

Yardım Ps3 Logitech G29 Çalışmıyor

Valla Gran Turismo 6 da desteklemiyor diye yazılar okudum.G29 ile de oynayıp videosunu atanlar var nasıl yapmışlar ki enteresan
  62. xWhozz

Ps3 te zaten hatta yeşil bir ışık yanıyor.Oyun içinde direksiyonu joystick gibi de kullanabiliyorum ama direksiyon oyun içi çalışmıyor bazen gaz fren falanda çalışıyor 1628009965 Yokmu başka bilen?
  63. xWhozz

Merhaba Arkadaşlar. Logitech g29 direksiyon setimi iki gün kadar önce aldım. Gran turismo 6 için düşünüyordum. Oyuna girip yarışa başlar başlamaz oyundaki direksiyon sola çevrilmiş bir şekilde takılıyor. Direksiyon üzerindeki tuşlar çalışıyor fakat direksiyon hangi yöne çevirirsem çevireyim...
  64. xWhozz

Yardım Logitech G29 Çalışmıyor

Merhaba Arkadaşlar. Logitech g29 direksiyon setimi iki gün kadar önce aldım. Gran turismo 6 için düşünüyordum. Oyuna girip yarışa başlar başlamaz oyundaki direksiyon sola çevrilmiş bir şekilde takılıyor. Direksiyon üzerindeki tuşlar çalışıyor fakat direksiyon hangi yöne çevirirsem çevireyim...
  65. xWhozz

Soru Logitech G29 alınır mı?

Alınır mı sizce ?
  66. xWhozz

Yardım Bilgisayarımın menteşesi kırıldı

Menteşe kırıldıysa format at düzelir
  67. xWhozz

Soru Sizce bu bilgisayar iyi mi?

Durmuyor.
  68. xWhozz

Soru Sizce bu bilgisayar iyi mi?

Çok iyi kardeşim
  69. xWhozz

Öneri 7500 TL Laptop önerisi

İlk ürüne baktım da 2.link kırık ?
  70. xWhozz

Öneri 7500 TL Laptop önerisi

Bütçem belirli oyuna yönelik olursa daha iyi olur.
  71. xWhozz

Öneri Gamepad Arıyorum

Logitech almanı öneririm çoğu kişide ondan var bi şikayet de pek duymadım.
  72. xWhozz

Öneri 280Tl'ye Mekanik Klavye Alınır Mı ?

Bendede kulaklığı var daha kötü yanını görmedim.Rampage konusunda şanslıyım sanırım yada fazla kaliteli..
  73. xWhozz

Rampage KB-R63 Stage Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q 4 Macro Fonksiyon 1*USB Hub Oyuncu Klavyesi Gayet fonksiyonlu bir klavye şahsen kullanıyorum led sönmesi silinme vb. olmadı aktif şekilde kullanıyorum 1 yıl oldu alalı ve ilk günkü gibi. Markasından dolayı tercih edilirmi bilemem.
  74. xWhozz

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum kod olur muhtemelen
  75. xWhozz

Alınmaz. Belli bir süre sonra yay sesi gelecektir ve tuşlar silinecektir. Tavsiyem membran alman.
  76. xWhozz

Soru 600.000 Tl Bütçe Ile Ne Iş Yapılır? Ne Tavsiye Edersiniz?

Bu soruyu kendinize sormanız lazım ben ne iş yapabilirim diye ? Mesela ben o paraya sanayide aksesuar veya parçacı dükkanı açardım.
  77. xWhozz

Öneri 4000Tl Civarı Uzun Süre Kullanılabilecek Telefon Tavsiyesi

Xamio mu .d? Ayrıca 3 saatte 98’e mi indi şarjı 10-15 yıl ? Allah’ım full yanlış bilgi bilmiyorsanız yorumlamayın arkadaş
  78. xWhozz

Öneri Ps3 İçin En Iyi Televizyon

Merhaba PS3 var bende ve babamın arkadaşı bize televizyon gönderdi GTA5 açtım kalitesi kötü net değil bu televizyondan mı kaynaklı bilmiyorum belkide PS3’den kaynaklıdır.Bu televizyon Fifa Pes falan da açmıyor nedeni ne olabilir açarken gri ekran siyah ekran arası birşey oluyor koldan da...
  79. xWhozz

Yardım Gta 5 Oyun Kaydetme

Bilmiyorum nerden bakılıyor
  80. xWhozz

Yardım Gta 5 Oyun Kaydetme

Playstation 3 var bende ve GTA5 Aldım GTA5 i tam bilmiyorum belkide hiç bilmiyorum oyunu her seferinde çıkarken kaydedicem mi ne yapıcam rehber gibi birşey var mı
  81. xWhozz

Yardım Iphone 11 Şarj Adaptörü

orijinal değil ama
  82. xWhozz

Yardım Iphone 11 Şarj Adaptörü

Aksesuarsız iPhone 11 alacağım şarj adaptörünü ayrı almam gerek Bu adaptör 11 e olur mu ?
  83. xWhozz

Yardım İkinci El Telefon Önerisi - Iphone 8 Plus Vs Iphone X ?

okursanız.
  84. xWhozz

se ekran boyutu çok küçük kullanamam gibi geliyor
  85. xWhozz

8 Plus almamı önermez misiniz ?
  86. xWhozz

neden önermezsiniz?
  87. xWhozz

İkinci el temiz telefon alacağım ortalama 5500TL civarı hangisini önerirsiniz (Android istemiyorum)
  88. xWhozz

İphone 8 Plus ?

Abimde iPhone 7 var hemde ikinci el aldı 2 3 senedir kullanıyor.
  89. xWhozz

İphone 8 Plus ?

ekran boyutları çok küçük geliyor
  90. xWhozz

İphone 8 Plus ?

İphone 8 plus alma gibi bir düşüncem var.Şu anda Realme 6 kullanıyorum model değiştirmek istiyorum bu devirde 8 plus alınırmı önerilerinizi bekliyorum.
  91. xWhozz

Rehber 3399 Tl Apu Sistem!

AMD Ryzen 3 4300GE 100-100000143MPK 4 GHz AM4 6 MB Cache 35 W İşlemci Tray + Fan Fiyatları ve Özellikleri (1379₺) Gigabyte A520M-S2H AMD A520 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri (520₺) Neo Forza 8GB 3600MHz Black Faye DDR4 PC Ram (NMUD480E82-3600DB11) |...
  92. xWhozz

Soru Elektrikli Motor Ehliyeti

teşekkürler
  93. xWhozz

Soru Elektrikli Motor Ehliyeti

Elektrikli Motor ehliyeti olmadan kaç w motor sürülebilir?
  94. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

teşekkürler ?
  95. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

Konudaki Kasada Psu var demi ?
  96. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

gerek yok toplama alayım o zaman teşekkürler montajını ben yapabilirmiyim elim yatkındır ama işlemci macununu nasıl süreyim bilgisayarcıya mi götüreyim
  97. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

ne kadar aşıyor?
  98. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

Bir kasada birleşmiş hali yokmudur diyorsun?
  99. xWhozz

Soru Apu Sistem ?

Ortalama 3000-3200 arası bir bütçem var apu bir sistem toplayacağım dün zaten konu açmıştım yardımcı olmuşlardı fakat 3 taksitle almayı düşünüyorum alacağım parçalar hep ayrı sitelerde ve toplama bir bilgisayar bunların birleşmiş yani tek kasada toplanmış hali var mı? 200TL ye ssd alacağım ama...
  100. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

anladım zaman ayırdığınız için teşekkürler
  101. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

ekran kartı alabileceğimi pek düşünmüyorum ama bende zaten 2200g almayacaktım attığım linkten 3200 e çevirip 16gb ram yapacaktım dediğiniz sistem daha iyi o zaman
  102. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

yani şimdi thorj'nin attığı sistem benim attığım sistemden daha mi iyi ?
  103. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

benim attığım sistem nasıl 16gb yapıp ve 3200 işlemci taksam olmaz mı?
  104. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

Bu sistem nasıl acaba ? bu bilgisayar işinden anlayanları etiketleyebilirmisin ?
  105. xWhozz

Öneri 3000Tl Apu Sistem

3000 TL Bütçem var apu sistem alacağım 100-200 daha artar en fazla nasıl bir sistem alabilirim önerilerinizi bekliyorum.
  106. xWhozz

Yardım Rgb Led'e Uzaktan Kumanda?

Lede trafo taktım herşey çalışıyor ışıkları yanıyor ama uzaktan kumandayı nasıl bağlayacağım birde kumanda yok hangi kumandayı alabilirim.Aşagıdaki resimdeki gibi bir kontrolcüm var nasıl bağlayabilirim?
  107. xWhozz

Yardım Led Için 60W Trafo ?

Led alacağım eskiden televizyonun arkasında led vardi trafo uzaktan kumandası kontrolleri falan vardı led çöp oldu tabi ama trafo falan duruyor televizyonun arkasından söktüm trafoyu kısa devre yaptı elektrik bi süre gitti zorlu yollardan geçtim ama sökmeyi başardım ? Trafo 60w bu benim...
  108. xWhozz

Klavye Makro Tuşu?

Yokmu bilen ?
  109. xWhozz

Klavye Makro Tuşu?

Rampage Kb-R63 adlı klavye var bende en sol kısmında G1 G2 G3 G4 Makrl tuşları var o makro tuşlarını nasıl aktif hale getiricez driveri büyük ihtimalle yok.
  110. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

bunu almaktansa razer cynosa v2 daha mantıklı değil mi?
  111. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

bu fiyata mekanikler sonradan yay sesi çıkarıyor membran sağlam klavye lazım
  112. xWhozz

Apu Sistem

3200G 2200g den daha mı iyidir arasında 50TL Var
  113. xWhozz

Apu Sistem

şuanki sistemimdeki hdd'yi takmayı düşünmüyorum virüs varsa ona da geçmesin
  114. xWhozz

Apu Sistem

hayır zaten apu düşünüyorum ama bende şuan olan sistemden apu sisteme ne takabilirim onu sormuştum apu sistemden tabiki daha iyi verim alırım
  115. xWhozz

Apu Sistem

APU Sistem(link) 2800 gibi bir bütçe var ve APU Sistem toplamak istiyorum bu sistem ile CS:GO Valorant GTA 5 De kaç FPS alabilirim ? APU Sistemlere sonradan ekran kartı takılabiliyor mu ? Bu fiyata daha iyi APU Sistem varmıdır ? Benimde şuan kullandığım bir sistem var bu sistemden APU...
  116. xWhozz

Valorant ve CS:GO Oynatacak bilgisayar ?

Peki o sistem ile valorant cs:go GTA 5 De kaç fps alırım ? Ve sonradan ekran kartı alacak olursam takabilirmiyim ? link
  117. xWhozz

Logitech G213 Mü Razer Cynosa V2 Mi ?

Bu forumda pek mouse klavye konusu tutulmuyor sanırım ?
  118. xWhozz

Logitech G213 Mü Razer Cynosa V2 Mi ?

Razer Cynosa V2 mi yoksa Logitech G213 mü ? 350 Gibi bir bütçem var iki klavye arasında kaldım hanigisini tercih edersiniz Razer'den gayet memnunum bende mousesi de var o yüzden razer düşündüm ama sizin de düşüncenizi almayı düşündüm.
  119. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

çok fazla mekanik takıntım yok zaten bu fiyata kaliteli mekanik klavye de yok gibi rampage falan hoşuma gitmiyor
  120. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

membran olması iyimi kötü mü?
  121. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

ha ayrıca cynosa v2 modeli daha mantıklı 1619769192 o lite klavyeyi atmış ama cynosa v2 daha iyi
  122. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

bende a101den almıştım piranhanın 4 sene falan oldu tuş takımı silindir RGB yanmamaya başladı ondan değiştireceğim Evet 350TL pahalı ama rampage adlı markanın klavyeleri 2 sene falan gidiyor çok kaliteli bir marka değil o yüzden almışken beni baya götürecek birşey almak istiyorum.
  123. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

Razerin klavyesini almayı düşünüyorum mousem razer mouse pad razer ve razerden gayet memnunum 1. 2. İkiside mekanik değil zaten çok mekanik takıntım da yok
  124. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

Cevap verecek yok mu ?
  125. xWhozz

Max 350 Tl Klavye

350 ₺ bandında en iyi klavye hangisidir Önceliklerim Blue switch mekanik klavye olmasıdır bu fiyata blue switch varmıdır bilemiyorum ama varsa iyi olur yoksa da çok önemli değil kaliteli bişey olması lazım uzun süre gidecek.Mekanik olmasa da olur.
  126. xWhozz

1500tl Yayıncı Mikrofon Önerisi

Konu pilot gibi geldi ?
  127. xWhozz

ucuz olanı almak daha mı mantıklı o zaman aynı performansı veriyorsa ?
  128. xWhozz

Bende zaten HDD var hem ssd hemde hdd yapsak olmazmı ? 1618228081 neden bu sistemi gösteriyorsun ki bu sistem daha iyi değil mi ?
  129. xWhozz

bu farklı bir sistem sanki ?
  130. xWhozz

anladım teşekkürler attığım sistem güzel yani fiyatına göre değil mi ?
  131. xWhozz

sen kaç fps alıyorsun ?
  132. xWhozz

Bu sistem nasıl ?
  133. xWhozz

?
  134. xWhozz

anladım teşekkürler apu sistem ile valorant cs oynanır mı ?
  135. xWhozz

çoğu kişi APU diyor ben tam olarak anlayamadım bu APU sistemin açılımı nedir ? 1618220087 olabilir
  136. xWhozz

Ortalama 3000 TL gibi bir bütçem var ve bu bütçeye uygun sistemlerinizi bekliyorum teşekkürler. (Ekipmanlar ve monitör var)
  137. xWhozz

Marka Kanal İsmi Açmak ?

Ne gibi ?
  138. xWhozz

Youtube izlenmemi nasıl artiririm

TikTok Facebook gibi platformlara atarak hızlıca izlenmeni arttırabilirsin.
  139. xWhozz

Marka Kanal İsmi Açmak ?

Teşekkürler.
  140. xWhozz

Marka Kanal İsmi Açmak ?

Merhabalar.Youtube kanalı açmayı düşündüm PubgM videoları gibi eğlencesine.Godiva çikolatasını çok sevdiğim için ismimi Godiva yaptım.Bunun bir sakıncası olabilirmi Godiva.PubgM diye değiştirdim ama ilerde yüksek mertebeye geldiğim zaman bir sıkıntı çıkabilirmi isimden alakalı ?
  141. xWhozz

Soru Kel Mi Kalıcam ?

Gelipte bana berbere inandım deme aileni al yanına git hastaneye.
  142. xWhozz

USB Slotlar Çalışmıyor

driverleri nerden indirebilirim ?
  143. xWhozz

[Forum Oyunları] Forum'un En Yaşlı Ve En genç üyesini buluyoruz

çok genç olduğumu görmen için ?
  144. xWhozz

[Forum Oyunları] Forum'un En Yaşlı Ve En genç üyesini buluyoruz

Tam hatırlamıyorum küçükken 7 yaşındaymışım ordan hesaplayabiliriz. @_Zaur_
  145. xWhozz

Bim Aktüel Mağazasına Gelecek Olan Steelseries Artics 1 Kulaklık Alınır Mı?

sipariş ettiğim kulaklığı iptal edip onu almayı düşünüyorum .dddd
  146. xWhozz

Bim'e gelen SteelSeries Arctis 1

Bime SteelSeries Artics 1 geliyor ve 350TL piyasadaki değeri 600-700TL bu nasıl olabilir ?
  147. xWhozz

Sizce bu Mouse Almaya Değermi ?

bimdeki mouseyi al yeni mouse almana gerek kalmaz.
  148. xWhozz

Sizce bu Mouse Almaya Değermi ?

Herşeyi anladım SteelSeries Artic1 nasıl 350TL 1gün önce 320TL'ye kulaklık aldım )::
  149. xWhozz

Hangi Haber programını tercih ediyosunuz

Tabiki Show Tv en sayko haberler orda ?
  150. xWhozz

USB Slotlar Çalışmıyor

Kasanın önündeki slotlar çalışmıyor onlar kırılmıştı çalışmaması normal ama kasanın arkasında 4 USB girişi var 2sinde klavye ve mouse takılı aşağıda 2 tane daha slot var onlar çalışmıyor bayadır böyle umursamamıştım ama neden çalışmıyor olabilir herhangi bir darbe felanda olmadı.
  151. xWhozz

Para Kazanmak

berberlikte diri para var iyi fikir.
  152. xWhozz

Para Kazanmak

Çırak olarak çalışsa kaç para vericeklerki?
  153. xWhozz

İnternet Sitesi Tasarımı Yapan ARkadaşlar

Logo Grafik Tasarımı olarak yardımcı olabilirim.
  154. xWhozz

USB Kulaklığı Telefona Bağlama?

bende olan dönüştürücü işe yaramazmı jack girişi mevcut
  155. xWhozz

teşekkürler 1609501790 bende başka bir kulaklık var onun hoparlörü bozuldu ama o kabloya kulaklığı takınca kulaklığın ışıkları yanıyor
  156. xWhozz

destekliyor.Bir ucu böyle diğer ucu ise böyle
  157. xWhozz

usb otg checker diye bir uygulama var orda destekliyor diyor zaten yeni nesil telefonlarda destekliyormuş bende olan kablo ise bu; 1609501260 kulaklığın kablosunu buna taksam çalışır umarım
  158. xWhozz

buna benzer Beyaz rengi var bundan olmazmı? 1609499983 @Sibraius
  159. xWhozz

USB uçlu kulaklık alacağım ama bunu telefona nasıl bağlayacağım? Ben telefon aldığımda içinden bir dönüştürücü çıktı bi tarafı telefonun şarj yerine giriyor diğer tarafada kulaklığın USB'si giriyor ama kulaklığın çalışması için bi tarafı Jack girişlimi olması gerek yoksa telefon şarj yerine...
  160. xWhozz

En İyi Satış Sitesi?

teşekkürler
  161. xWhozz

En İyi Satış Sitesi?

Bende snopy v5h var sıfırı 600 olmuş ikinci eli ortalama 320 ben de satsam en hızlı nerde satarım?
  162. xWhozz

Forum üyeleri hangi kulaklığı kullanıyor ?

bilgisayarda rampage rivia g40 11/10 canlı derste xiaomi earbuds 7/10 telefon oyunlarda apple kablolu kulaklığı 10/10
  163. xWhozz

ATM para yuttu

40 yılın başı bişey alcaktim oda gitti indirimde bitiyo akşam
  164. xWhozz

ATM para yuttu

steamdan oyun alacaktim indirim gece 10da bitiyor/:
  165. xWhozz

pubg mobile için controller ?

zorla banlanmak istiyor Arkadaş
  166. xWhozz

ATM para yuttu

2 3 gün sonra para hesabına geçer diyolar İnternetde
  167. xWhozz

ATM para yuttu

ATM ye gittim kartı soktum şifre felan yazdım para yatırma dedim 20TL yatırdım işlem şuan yapılmaz dedi fiş felan çekmesi parayı geri vermedi 5dk beklerim başkaları işlem yaptı ordanda vermedi ne yapmam lazım
  168. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

Teşekkürler 1606748568 HyperX 7.1mi kalitelimidir? Rampage rivia g40 var arkadaşımda var kablosu bozuldu teknik servise götürdü yapmışlar sizce o alınırmi @Optikiyaza
  169. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

blueatooth kulaklıklar oyunda sağ sol seslerini iyi vermiyor ses gecikmesi oluyor bende xiaomi var ondan biliyorum
  170. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

hyper x aslında kaliteli marka bilemedim pedere bi sormak lazım :D
  171. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

Link atabilirmisin ürünün?
  172. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

Oyun Amaç
  173. xWhozz

250TL Kulaklık Önerisi ?

Daha önce konu açmıştım tutmadı tekrar açayım dedim.250 Gibi bütçe var Kulak üstü kulaklık alacağım oyuncu kulaklığı.Sağ sol sesleri iyi veren olursa iyi olur bende daha önceden Rampage rivia g20 vardı 2 sene kullandım kablosu aşındı bozuldu sağ sol sesleri gayet iyi veriyodu.Xiaomi bluetooth...
  174. xWhozz

Pubg Mobile Oynatacak Sistem ?

Merhabalar Pubg Mobile oynuyorum.Telefondan oynuyorum aslında ve hiç kasmıyor ama bilgisayara geçeyim dedim.Bütçe yaklaşık 300 civarı ve ikinci el düşünüyorum.Ne almam lazım ? 300TL bütçeye parça bulamazsam telefondan devam ederim (: Sistem Özellikleri:Sistem Özellikleri:4 gb ram intel (R) Core...
  175. xWhozz

Merhaba SDN!

bunlar hayırsız üye ya insan gelirken pasta börek getirir böyle misafirmi olur. :D
  176. xWhozz

Açıklanan gerçek vaka sayıları sonrası sosyal medyadan tepki yağıyor

iyi oldu böyle olduğu halkımız vaka sayısını az sandığı için böyle rahat rahat dolaşıyorlar.15-16 bin diye söylemeleri iyi oldu ama bizim milletimizin dikkate alacağını yinede pek düşünmüyorum :/ Gerçeği 15-20 bin ise 20-25bin desinler belki biraz daha fazla tedbir alırız.
  177. xWhozz

Kulaklık Usb Ucu Telefona Nasıl Takılır

ek resme koydum zaten ondan bahsediyorsunuz demi?
  178. xWhozz

Kulaklık Usb Ucu Telefona Nasıl Takılır

Başlıkta Usb ucu dedim ama ismi tam olarak nasil geçiyor biliyorum.Usb uçlu kulaklık telefona nasıl takılır?Usb dönüştürücü gibi şeyler var onları kullansam sesde bozulma kötü ses gelme gibi sorun olurmu?
  179. xWhozz

Oyuncu Kulaklığı?

rampage vardı zaten elimde kaldi arkadaşımda rampage rivia g40 var 240bandında daha kullanıyor kablosu kötü olduğu için servise götürdü yaptırdı şuanlık sıkıntısı yok bendede onun bi alt modeli var yukarı fotoğrafını atmıştım zaten kulağını full içeri aldığı için uzun kullanımda rahatsız etmiyor...
  180. xWhozz

Oyuncu Kulaklığı?

bütçe 200TL olabilir ?
  181. xWhozz

En İyi Kullanıcı Adı ?

iyide bunu ben yazmadım ki?? 1605540536 önemli değil kanka
  182. xWhozz

En İyi Kullanıcı Adı ?

çok saçma bir yorum kendinden biliyorsun heralde uplanmayi felan
  183. xWhozz

En İyi Kullanıcı Adı ?

4-5 harfli kullanıcı adı arıyorum öyle çok bilindik olmasın güzel kullanıcı adlarını yazmanızı bekliyorum
  184. xWhozz

Rampage Servisi

Rampage marka kulaklığım var soldan ses geliyor sağdan ses gelmiyor servisine götürsem yaparlarmi garantisi yok aslında garantisi daha var ama kutusu kayboldu belgede kayboldu.Arkadasim servisine götürmüş 120TL almışlar bende götürsem okadar para alırlar mi sonuçta okadar para alacaklarsa...
  185. xWhozz

Oyuncu Kulaklığı?

teşekkürler
  186. xWhozz

Sizce Hangi Telefon

redmi alma ilerde pişman olursun realme 6 veya 7 al o telefonlara özel konu açabilirsiniz.
  187. xWhozz

Oyuncu Kulaklığı?

170TL gibi bütçe var oyuncu kulaklık alcam bende rampage rivia her vardi çok iyiydi ama jack girişi bozulduğu yaptırdım şimdide sadece soldan ses geliyor kulaklık pedleri kulağımı neredeyse içine alıyordu yine öyle bir kulaklık arıyorum aynisi akakcede dsm teknoloji 165 satılıyor sıkıntı olurmu...
  188. xWhozz

İkinci el PlayStation 3 ?

Sahibinden'den ikinci el PlayStation 3 alınır mı? Alırken neye dikkat etmem gerekir.
  189. xWhozz

Realme 6 Pubg 90FPS Seçeneğini

Ban atıyor artık
  190. xWhozz

Wifi Girmiyor?

Evde zaten tek modem var başka wifi komşular ama onları tanımıyorum oyuzden wifi şifrelerinide bilmiyorum Wifi unut diyorum yine olmuyor
  191. xWhozz

Wifi Girmiyor?

Realme 6 wifi girmiyor mobile veriden giriyorum wifi açıyorum modem ismi yazıyor giriyorum sonra ismi kayboluyor ismi yazmıyor yani wifi kısmında wifiye tekrar giriyorum giriyor ama 5saniye sonra tekrar wifiden atıyor bunun sebebi ne ailem wifiye girebiliyor ama ben giremiyorum
  192. xWhozz

Max 3300 TL Telefon

Bende realme 6var 4gb modeli akıcı aşırıda oynuyorum stabil 58 FPS hiç düşmüyor al realme 6 işine bak bende 4gb modeli var bide benimkinde drop girse bile 8gb modelinde hiç girmez böyle bı yere atlarken 50kisi senle atladımı yarım saniyeden daha az drop giriyor bazen olmuyor bile yani
  193. xWhozz

İlginç
  194. xWhozz

Nasıl maksimum 40fps ben akıcı aşırı da 60fps alıyorum hdr de felanmi 40fps bende hdr de 30-40fps alıyorum kasıyor yani hdr de
  195. xWhozz

Ne kusuru olcak ? https://buoyun.gg/pubg/pubg-90-fps-alan-telefonlar/ (Link kısaltmanı yapamadım) Burda Realme 6 yazıyor
  196. xWhozz

Telefonum Oppo Realme 6 ve pubg 90fps destekleyecek cihazlar arasında benimde telefonum vardı ama grafiklere girdiğim zaman 90fps seçeneği yok ekran 90hz zaten benim telefon 4gb ram acaba 6hb veya 8gb ram olan telefonlarda mı 90fps seçeneği geldi? Bilen arkadaşlar bu 90fps seçeneğini nasıl...
  197. xWhozz

Bor foruma logo yapacak

Özele bakabilirsin
  198. xWhozz

Kulaklığın ucu koptu kopacak

Konuyu açtığımda kulaklık çalışıyordu ? bozuldu şimdi Aynen öyle
  199. xWhozz

Ses komple gitti radyocular yaparmış
  200. xWhozz

Kulaklığın Jack girişinin kablosu çok kötü olcak nasıl düzeltebilirim.
  201. xWhozz

Xiaomi kulaklık iadesi

Teşekkürler
  202. xWhozz

Xiaomi kulaklık iadesi

Hepsiburadadan aldım bugün 14.gün
  203. xWhozz

Xiaomi kulaklık iadesi

Xiaomi kulaklık basic s aldım bu ayın 7sinde elime geldi kulaklığın sağ sol ses testi çalışmıyor yani oyunda sağından adam geliyo kulaklıktan 2taraftanda ses geliyor sanki adam önünden geliyor gibi kulaklığı iade edebilirmiyim ayın 7sinde elime geldi 15 felan kuraları varmıdır ki
  204. xWhozz

Realme 6 kullanıcıları.

Satıcı hepsiburada kesinlikle guvenebilrisin Hepsiburadanın kendisi yani çakma ürün satmıyor zaten o mağaza
  205. xWhozz

Realme 6 kullanıcıları.

Bende kasmıyor ses tuşuda sert değil yankı yok Ben trendyoldan aldım. Benimki kasmıyor. Guncellemeden öncedir güncelleme sonrası kasma felan kalmadı
  206. xWhozz

Realme 6

Kırılmaz cam ve kılıfı var her ikiside çok kaliteli kesinlikle almanı öneririm eksisi vs yok düşünmeden al bence Hepsiburada'da 2500tl olmuş sanırım indirim bitmeden hemen almanı tavsiye ederim
  207. xWhozz

Telefon önerisi.

Kusura bakmayın işim olduğu için giremedim Pubg de iyi bir oyuncuysan zaten akıcı aşırıda oynanması gerektiğini bilirsin çünkü rakipler en yüksek ayarlarla daha zor görünüyor akicida çimenler vs daha iyi gram kasma yok sadece en yüksek ayarlardan biri olan hdr aldığın zaman azda olsa kasıyor...
  208. xWhozz

Realme 6 kullanıcıları.

+ları 90hz ekran Şarjı baya gidiyor ben Pubg oynarken 5-6 saat gidiyor aralıksız 7saate bile çıkabiliyor Ekran boyutu gayet yeterli Ses performansı çok iyi kulaklık vs. Oyun performansı çok iyi pubgde gram kasma yok hdr da bile az kasıyor. Kasma donma gibi problemleri yok Instagramda insanlar...
  209. xWhozz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro yerine alınabilecek telefonlar?

Tabiki de yardımcı olurum eğer ki konu sahibi soru sormak istiyorsa bana özelden yazabilir. (:
  210. xWhozz

Bunların Hangisi ?

bunu alacağım
  211. xWhozz

Bunların Hangisi ?

Artık bende bıktım kulaklık alcam 134TL var satıcısı hepsiburada 150TL var satıcısı hepsiburada bunların hangisini alacağım ? Kulaklık 1 kulaklık 2 kulaklık 3 bu kulaklıktan sahip olan varsa konuya etiketlerseniz sevinirim (:
  212. xWhozz

Realme 6

Götürmelisin.
  213. xWhozz

Realme 6

Evet kulaklıktan olabilir bende kulaklıkla dinlediğimde öyle bi sorun olmuyor senin yaptığını yapsam bile.Kulaklığı çıkarıp en kısığa getirdiğimde de bi cızırtı gibi sorun olmuyor.
  214. xWhozz

Bu Kulaklıkların Hangisi ?

evet biliyorum çok çakması var 150TL Olanın satıcısı hepsiburada zaten onda sıkıntı olmaz ama diğerleri nasıl öyle bi düşük modeli felanmı onun için konu açıyım dedim
  215. xWhozz

Bir günlük şans.

ciddi desen bile ciddiye almam zaten (:
  216. xWhozz

Bu Kulaklıkların Hangisi ?

150TL Bütçeye hangisi alınır HepsiBurada'ya bi giriyim dedim 3ü 1 arada seçenek çıktı karşıma :D Bana hepsi aynı gibi geldi :D Sizce bunların hangisini almalıyım veya başka bir marka tavsiye edermisiniz.
  217. xWhozz

Bir günlük şans.

direk osmanlı tokadı ile o mezarlık olur zaten sen kafanı yorma (:
  218. xWhozz

Bir günlük şans.

Rus kızlarıyla parti parti partizani şaka şaka :D Rusya Başbakanı Mihail Mişustin'in yanına gidip kafasına şaplak atardım kafası kel ya hani
  219. xWhozz

Realme 6

tabiki sorabilirsin
  220. xWhozz

Rampage SN-RX10 ORTHUS Alınırmı ?

.
  221. xWhozz

Danla Bilic 105 bin liralık Hermes çanta almış

şu anlık çanta ihtiyacım yok gibi :D
  222. xWhozz

o çantayı birisi bana hediye etsin o kadar para verip almış diye onu arkadaş listemden çıkarırım :D
  223. xWhozz

amaaaan bize ne :D
  224. xWhozz

Rampage SN-RX10 ORTHUS Alınırmı ?

140TL kadar çıkabilecek bütçem var kulak içi kulaklık oyunda en iyi ses kastıran kulaklık olarak bunu söylediler ama bu kulaklık alınırmı ? başka en iyi ne alınır oyuncu kulaklığı olarak Rampage SN-RX10 ORTHUS çok beğenende var beğenmeyende var siz ne önerirsiniz ?
  225. xWhozz

Allah bizi niye yarattı?

226. xWhozz

Son Sekmenin Açık Kalması

bu forum yardım alma forumu değilmi ? istediğim konuyuda açarım kuralları çiğnemeden. tamam düzelttim durumu. yok hocam gizli sekmelik iş yok :D teşekkür ederim hallettim.
  227. xWhozz

youtubeden izleyeceğim videoyu neden gizli sekmeden izleyeyim böyle bi sorunun çözümü yokmu ? başlata basıyorum bilgisayarı kapata basıyorum :D google
  228. xWhozz

youtubeden izleyeceğim videoyu neden gizli sekmeden izleyeyim böyle bi sorunun çözümü yokmu ? başlata basıyorum bilgisayarı kapata basıyorum :D
  229. xWhozz

ayarlardan ne yapıyorum bilsem bende yaparım zaten ayarlardan ? ana sayfa belirlemeyi bulamadım
  230. xWhozz

Bilgisayarda video izliyorum mesela kapatıyorum bilgisayarı sonra bilgisayarı tekrar açtığımda izlediğim video tekrar açılıyor açılmaması için ne yapmam lazım bu durumu düzeltmezsem bana sıkıntı çıkaracak. :D
  231. xWhozz

Aileme nasıl motor aldıracağım ?

Yaş 18 1hafta önce 18e girdim 1601555164 Alırsam okadar basmam tabiki genelde o motorlarda Air oluyor
  232. xWhozz

hayır babama gösterdim yapan adam güzel yapmış dedi abimde basık araba vardı ondan alışık herhalde :D
  233. xWhozz

apaçi demeyelimde şöyle bukalemun boya attırsak birazda bassak güzel olmazmı ? 1601543559 ha bu arada ben motoru ona benzeteceğim için öyle bir resim attım bana görede kalkık çirkin duruyor
  234. xWhozz

öyle bi yaparım ki (: pek sanmıyorum ama derim :tearsofjoy: ibanım çok çok çok özel olduğu için herkese atmıyorum kusura bakma ):
  235. xWhozz

P30 Lite alınır mı?

Almazsan pişman olursun.
  236. xWhozz

:D acemi değilim ya 12 yaşından beri kullanıyorum motor 14 yaşımda cg kullanmaya başladım :D dediğiniz gibi ehliyet almayı düşünüyorum ama inşallah çöpe gitmez ama taktik önce motoru aldıktan sonra ehliyet almak :joycat: Abimde araba almuştı oda alır almaz kesmişti yayları :tearsofjoy: bi...
  237. xWhozz

[Genel Konu] Realme Kullanıcıları Kulübü

bu ara benim telefonda bi değişiklik var inşallah güncelleme ile giderilmiştir.
  238. xWhozz

2017 model Mondial 125 MH Driftler çok hoşuma gidiyor aileme nasıl bu motordan aldıracağım :D fiyatı yaklaşık 8000TL modeline temizliğine göre değişiyor abimde bi ara cg alacaktı ailem biraz olumlu biraz olumsuz baktıklar abimde vazgeçti araba aldı sonra almadı ama bende çok fazla motor sevgisi...
  239. xWhozz

Nasıl güçlenirim ?

kızları küçümsememiş bence erkekler kızlardan daha güçlü olduğu için böyle bir söz kullanmış.
  240. xWhozz

Hepsibura dan 2600 tl civanrinda telefon alsam sıkıntı yaşar mıyım

Telefon kargoları genelde geç geliyor bilindik mağazadan al ve puanına bak alacağın ürünün yorumlarınada bak tabiki eğer herşey olumlu ise ordan alabilirsin.
  241. xWhozz

Nasılsınız ?

kredi çek bence bir bankaya 3 devlete sanada düşerse alırsın bir tane.
  242. xWhozz

Nasılsınız ?

sizin gibi insanların bu dünyaya çok ihtiyacı var (:
  243. xWhozz

Bionluk.com Mantıklımı ?

Teşekkür ederim.
  244. xWhozz

Bionluk.com Mantıklımı ?

Logo grafik felan tasarlama yapmayı bilirim.Hani öyle çok profesyonel değilim ama iyiyimdir yani.Bionluk'a sanırım ilan vermek için 10TL gibi bir ücret ödemek gerekiyormuş.Parayı verdikten sonra direk başlayabilirmiyim ? Yapacağım ilana kaç TL yazmam gerek sizce ? 30TL iyimidir sizce,30TL'den...
  245. xWhozz

Nasılsınız ?

ben zaten evden dışarı çok çıkmam abim getirdi eve :D
  246. xWhozz

Nasılsınız ?

bende corona oldummu olmadımmı diye düşünüyorum akşam hastaneye gideceğim. :D neden böyle bir şey dedinki hayat yaşamaya değer bence.
  247. xWhozz

Nasılsınız ?

not aldım bu lafı :D yat kalk yemek ye telefona bak herkes tatile gitsin sen otur kapat instagramı ve yat :D neden kötü ? bende idare eder sanırım koronayım heryerim ağrıyo tüm belirtiler var :D
  248. xWhozz

Nasılsınız ?

Herkes bir konu ile ilgili soru soruyor ben dahil.Hiç böyle insanların kendilerini anlattıkları konu yok, en fazla 1 haftada 2 konu başlığı kendinizi anlattığınız.Öncelikle amacım puan felan kasmak değil sadece sizlerin gündelik hayatında ne yaptığı nasıl gününüzün geçtiğini anlatmanızı...
  249. xWhozz

Akıcı
  250. xWhozz

Ben ful pubg oynarken 5saaat gidiyor belki daha fazladır tam şey yapamadım ama 5saaat pubg oynarken şarjı bitmişti 5saat ful kullanimda wifi açık parlaklık yarıda ekran yenileme otomatikde.
  251. xWhozz

Kendinizi Kaç yaşında hissediyorsunuz?

18 yaşındayım 18gibi hissediyorum ??
  252. xWhozz

Dijitalden nasıl para kazanırım ?

.
  253. xWhozz

Photoshop logo için hangi siteleri önerirsiniz yapıp satmam için
  254. xWhozz

Pubg Mobile FPS Değerleri

Hdr de 38 FPS yüksek değilmi yinede kasıyor gibi oynarken kasıyor hatta 90hz 4gb ram modeli Grafikleri aşırı çekiyorum başka birşeyden bahsediyorsan bilmiyorum
  255. xWhozz

Merhabalar öncelikle evde boş boş oturmak yerine birşeyler yapmaya karar verdin.Photoscapeden güzel işler çıkartabilirim amatörce tabiki ama yinede yaparım birşeyler.Pubg Mobile düello atıp para kazanılıyormuş sanırım o işlerde iyiyimdir kısacası pubgm iyi oynarim sayfa ismi link yada tavsiye...
  256. xWhozz

Pubg Mobile FPS Değerleri

Oppo Realme 6 Pubg Mobile bu FPS değerleri iyimidir.(90hz Ekran) @alpotter
  257. xWhozz

Oppo realme 6 Yavaş Şarj

Şimdi şarj ettim 95e kadar acayip hızlı ama 95den sonra kaplumbağa.
  258. xWhozz

Benimki güncelmi?
  259. xWhozz

Oppo realme 6 Yavaş Şarj

Android 11 güncellemesimi
  260. xWhozz

eba canli derste hoca cizdiklerimizi goruyor mu ?

Ayarlardan kimin çizdiğini göster derse görünür zaten yazdığında çiziğin üstünde ismin yazar yazmıyorsa görmüyordur
  261. xWhozz

Oppo realme 6 Yavaş Şarj

Kaç gündür kaç dakikada doluyor diye ölçmek istedim şarjı bı 0 olsun 100olana kadar süre tutacağım ama normalde çok hızlı şarj oluyordu
  262. xWhozz

Oppo realme 6 Yavaş Şarj

Telefonu şarja taktım %97 oldu 5dk bekledim hala %97 telefonun kilit ekranında böyle şarjını gösteriyor mesela %97.38 o 38 100e kadar gidiyor 100 olunca 1sarj oluyor sanırım 100olunca oluyordu ve baktım normalde 38-39-40 diye acayip hızlı gidiyordu simdi 1-2 saniyede bir 38-39 oluyor neden böyle...
  263. xWhozz

Eba hediye Gb

İşte böyle saçma Bir ülkede yaşıyoruz
  264. xWhozz

Eba hediye Gb

Ya modem bozuldu 2gundur 2gb mobil veri gitti
  265. xWhozz

Eba hediye Gb

Kardeşim ebaya giriyor yarım saatte 200-300 MB gidiyor tarifesi vodafone.Bi ara hediye eba GB vardı nasıl hediye Gb alabiliriz?
  266. xWhozz

Bir Anda İnternet Gitti

Hocam adamların uykusu gelmiştir yarın arayayim
  267. xWhozz

Bir Anda İnternet Gitti

Bu saatte mi arayayım?
  268. xWhozz

Bir Anda İnternet Gitti

Hayır saat 4den beri kesik
  269. xWhozz

Bir Anda İnternet Gitti

2gb mobil verim gitti 1600976778 Hayır kontrol ettim
  270. xWhozz

Bir Anda İnternet Gitti

Bilgisayarda takılıyordum öyle bi anda bazı ışıkları gitti internet ile ilgili hiç birşeye ellemedim neden böyle oldu. 1600976703 İlk ışığı yanıyor Wifi sembol olan bir ışık yanıyor @EFI Shell
  271. xWhozz

Şarjda oynamak telefona zarar verir mi?

Anladım
  272. xWhozz

Şarjda oynamak telefona zarar verir mi?

Şarjda telefonla oynamak telefona zarar verir mi? Veya geceden telefonu şarja takıp Sabah şarjdan çıkarınca sıkıntı olur mu?
  273. xWhozz

Kapalı olması gereken pavyonda striptiz yapmaya çalışan adamlar

dayılar olayı çok yanlış anlamış aman diyelim direk kırılmasın ? 1600954866
  274. xWhozz

Telefona Root Atayımmı

Tamam teşekkürler
  275. xWhozz

Telefona Root Atayımmı

Telefonq Root atmam gerekir mi garantiden felan çıkarmı Root atarsam birde Root atmak ne işe yarar format gibi mi?
  276. xWhozz

Android En İyi Ekran Kaydı Programı?

13.sezonda as oldum sonra hile felan var diye kasmadim bida
  277. xWhozz

Kare hızı zaten asırda Video çekerken 20 30 FPS alıyor gibi sanki kasıyor biraz 1600862393 Elgato ne işe yarıyor?
  278. xWhozz

Kasalar büyüyor mu?

Başlığı yanlış okudum sanırım @_Zaur_
  279. xWhozz

Bilemiyorum oyun grafikeri en aza çekiyorum ve yinede kasıyor 480p 720p 1080p bide 1 2 4 6 16mbps diye seçenekler var tam anlayamadım neden kasıyor 1600859936 Akıcı dengeli HD hdr ulta HD bide ultra hdr diye grafik ayarları var ben hdr da bile oynarken az birşey kasıyor video çekerken en düşük...
  280. xWhozz

.
  281. xWhozz

Pubg Mobile videosu çekmeyi düşünüyorum eğlencesine ve telefonumun kendi Ekran Kaydı Programı var bu arada telefonum oppo realme 6 4gb Ama video çekerken çok kasıyor kötü Bir telefon değil neden kasıyor en düşük ayarlarda olmasına rağmen.
  282. xWhozz

Pubg Mobile Videoları ?

Tabikide öyle ama mesela Coffin'den daha kötü oynayan birisi var, oda Hindistan bayrağı yapmış ve oda Türk ama onunda 1m abonesi var mesela.Gerçi aralarında çok da fark yok.
  283. xWhozz

Pubg Mobile Videoları ?

Çünkü Hindistan'ın PUBGM kitlesi çok çok büyük ve hep Hindistanlılar oynadığı için PUBGM'yi. Videosunuda Hindistan üzerine atarsam global olmuş olurum ve beni çok daha izleyen olabilir diye düşünüyorum...
  284. xWhozz

Pubg Mobile Videoları ?

Pubg Mobile oynuyorum ve iyide oynuyorum. Telefonumun kendi ekran kaydı alma diye bir özelliği var, ondan çekmeyi düşünüyorum. Bayrağımı Hindistan yapıp video atarsam sıkıntı olurmu ? Çünkü Hindistan'da PUBGM yasaklanmış. Ne düşünüyorsunuz bu durumda.
  285. xWhozz

Windows 10 Arama Çubuğu Sorunu

ben 'TDK ADMİNLERİ''nden değilim çerkez olman bana farketmez ister laz ol ister kürt ol öyle bir ayırım yapmam İnsanları terslemiyorum sadece bir kaç kişi onlarla aramda problem olduğu için olabilir canım kardeşim (: 1600800577 EFISHELL sürekli kızgın atıyorsun bi olayın varsa yaz buraya.
  286. xWhozz

güncellemiyorum sorunu çözdüm zaten ? sinopluysan bene sinopluyum da.Bi yerde buluşalım istersen ?
  287. xWhozz

diyorum sıkıntı varmı ?
  288. xWhozz

289. xWhozz

Okuduysan başlat açılmıyor zaten ?
  290. xWhozz

ya kardeşim bunun sürümle ne alakası var bunun windows 10 ile alakası var.
  291. xWhozz

windows 10 education.
  292. xWhozz

Windows 10 işletim sistemine sahibim.Arama çubuğuna yazı yazamıyorum.Bir sürü video izledim işe yaramadı cevaplarınızı bekliyorum.
  293. xWhozz

Bunun ismi nedir?

Oh be kaç gündür klips ismi gelmedi aklıma çok teşekkürler
  294. xWhozz

Bunun ismi nedir?

Bileklik almıştım ve aşağıya koyduğum resimdeki parçası koptu onu ne desem verirler yani ne diye geçer ismi
  295. xWhozz

Unuttuğum Filmin ismini bulmama yardım

aynen öyle.
  296. xWhozz

Vodafone Hoşgeldin Paketi?

E kontörlü olunca ne zaman parasını verirsen ozaman yenilenmiyormu?
  297. xWhozz

Peki bir sonraki ay 12 GB olacak o kalır ama demi 2ay kullanabilirim onu
  298. xWhozz

Vodafone 12gb internet 750Dk 250sms tarifem var alalı 2gun oldu faturasız bu arada .ilk ay 25 GB internet diye gösteriyor ss'i aşağı bıraktım zaten.Faturasızda parasını ne zaman verirsen o zaman yeniliyormuş sanırım yani 12gb interneti 3 ayda bile kullanabiliyormuşsun sanırım yanlışsa...
  299. xWhozz

AirDots çiftiyle eşleşmiyor.

Aynısı bendede oldu videolar izledim olmadı ama bu video izle dediği herşeyi yap düzeliyor benimki bu video sayesinde düzeldi Airdots