Arama sonuçlarınız

1. Ravenn

Max 2500 telefon önerisi

Merhaba max 2500 civarı telefon arıyorum. Çok beklentim yok whatsapp Facebook gibi şeyler kullanılacak neler tavsiye edersiniz?
  2. Ravenn

Soru Max 150 TL kulakiçi kulaklık

Bütçem 150 tl kulakiçi kulaklık almak istiyorum jbl olsa daha iyi olabilir neler alabilirim?
  3. Ravenn

Soru Max 170 TL kulak içi bt kulaklık

En fazla 170 TL'ye Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Neler önerirsiniz?
  4. Ravenn

Max 350 TL basketbol ayakkabı ne alabilirim?

Başlıktaki 350 TL civarı basketbol ayakkabısı arıyorum. Neler önerebilirsiniz?
  5. Ravenn

Max 8kya laptop

Laptop almak istiyor arkadaşım 26 gb ram şart laptop oyun oynamak için fln kullanacak 8kdan aşağı olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  6. Ravenn

Max 120 tlye kulakiçi kulaklık

Max 120 kulakiçi oyun oynayabileceğim telefondan şarkı dinleyebileceğim uzun süre kullanacağım bir kulaklık istiyorum. Zorlarsam 150 olur
  7. Ravenn

uplay 14 aralıktan itibaren hangi oyunları bedava dağıttı

uplay 14 aralıktan itibaren hangi oyunları bedava dağıttı?
  8. Ravenn

Max 5750

5750ye oyun oynamak için laptop arıyorum arkadaşım için. Toplama olmaz max 5750
  9. Ravenn

Teknomehmet ve örnek gsm güvenilir mi?

Merhabalar abime telefon almayı düşünüyoruz bütçe çok değil teknomehmet ya da örnekgsmden 1800 2k civarı rn 8 pro bulduk abim neredeysr hiç oyun oynamıyor sizce güvenilir mi ya da ordan alıp kullanan var mı?
  10. Ravenn

Güzel mobil oyun arıyorum

Merhabalar güzel bir oyun arıyorum oynamak için. Pubg Mobile Cod Mobile Fortnite Cr coc Brawl stars aov mlbb minecraft hay day vb oynadım
  11. Ravenn

P40 lite deneyimlerim

Merhabalar birkaç gündür P40 lite kullanıyorum ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle söylemem gerekli Google yok diye ilk çıktığında hiç bu telefona yanaşmamıştım. Ve şuan kullanıyorum her uygulamayı apkpure uygulamasından çok kolay bir şekilde indirip kurdum. Youtube'u da sorunsuz bir...
  12. Ravenn

Süper güç tassarruf modu açılmalı mı?

P40 lite aldım ve günümün çopu Pubgde geçiyor bu yüzden pili çok yiyor acaba Pubg dışında instada gezerken youtubede gezerken felan açsam süper güç tasarruf modunu açmalı mıyım? Bazı yerlerde sıkıntılı olabileceğini görmüştüm
  13. Ravenn

Hangi renk?

P40 liteda karar kıldım pembe rengini düşünüyorum sizce hangi rengini almalıyım?
  14. Ravenn

Son karar vakti geldi

Zibilyon tane konu açtım fakat hala sonuca varamadım.2 güne sipariş edeceğim ve P40 lite ve Realme 6 arasındayım.Kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle başka telefon düşünmüyorum.Ağırlıkla oyu oynayan biriyim P40 liteın işlemci daha iyi fakat daha az fps veriyor ve jiroskop yok,bunlara göre...
  15. Ravenn

Realme 6 3-4 yıl gider mi?

Realme 6 3-4 yıl gider mi?
  16. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Merhaba bu 2 cihaz arasında kaldım ve başka telefon düşünüyorum alırsam Realme 6 8 gb modelini alacağım.Google benim için sıkıntı değil.Şüphem oyun oynuyorum ve P40 Lite da jiroskop yok.Sırf bunun için Realme 6 alınır mı? yorumlarınızı bekliyorum
  17. Ravenn

P40 lite alınır mı?

Alınır mı? 7 nm olması ve Kerem Enginar'ın orta sınıfın en iyi işlemcisi olarak nitelendirdiği işlemciye sahip olması hoşuma gitti aynı şekilde tasarımda.Sizce alınır mı? Google yok diye Rami çok yemediğini de alanların memnun olduğunu gördüm.
  18. Ravenn

Realme 6 8 gb?

Realme 6 8gb Ramli modeli Türkiye'de var şuan 3199 TL.Alınır mı sizce?(3500'den yukarı 1 tl çıkamam)
  19. Ravenn

150 tl kulaklık

Arkadaşım oyuncu kulaklığı arıyor max 150 tl ne alabilir bu fiyatlarda ?
  20. Ravenn

İnceHesap güvenilir mi?

Güvenilir mi? oradan telefon almayı düşünüyorum
  21. Ravenn

Realme 6 vs Oppo Reno2 z

İki telefon arasında gidip geliyorum.Oppo daha premium,hem malzeme kalitesi hem de ekranını beğendim ramide 8 fakat işlemci bi tık düşük.Realme 6da ise 90 hz ve sar değerleri daha düşük ve işlemci bir tık daha iyi fakat plastik,ips ve 4 gb ram.Siz olsanız 200 daha koyup Oppo reno2z mi yoksa...
  22. Ravenn

Oppo Reno2 Z alınır mı?

Telefon almayı düşünüyorum ve Bu telefonla karşılaştım.Çok oyun oynuyorum ve kasmamasını istiyorum diye bu telefona ön yargı ile yaklaştım ve hiç düşünmedim.Fakat bakınca gradik işlemcisinin 970 mhz olduğunu,alan çopu kişinin memnun olduğunu,8 gb ram olduğunu ve amoled olduğunu öğrendim.Full...
  23. Ravenn

Sabit 60 fps sorunu

60 fps alıyorum max ne yapmam lazım önceden 300 alıodum şuan w10 yaptım ve 60 fpsden yukarı gitmior ne yapmalıyım?
  24. Ravenn

Realme alınır mı?

Realme 6 almayı düşünüyorum.Ailem tanınmadık bi marka olduğu için çok sıcak bakmıyorlar Realmeye.Güvenilir/Alınır mı?
  25. Ravenn

Mediatek chipsetli telefon alinir mi?

3k bütçem var bundan önce de baya konu açtım.Realme 6 düşünüyorum.Forumda okuduğumda mediatekin alınmaz olduğunu snapdragon alınacağını okudum.Fakat Arkadaşımda Rn 8 pro var ve Pubgde 60 fps sıkıntısız oynatıyordu.Isinma için de büyük ihtimal fan alacağım.Sizce Mediatek alinir mi?
  26. Ravenn

Realme 6 alınır mı?

3000 bütçem var ve mi 9t düşünüyordum.Fakat Realme 6yı gördüm pubgde 60 fps alıyor ve 90 hz olması beni cezbetti.fakat mediatek işlemci ve 4 gb ram olması ve lcd olması düşündürüyor.Sizce alınır mı?
  27. Ravenn

Yıl olmuş 20202.el Iphone 8 alınır mı?

Max 3500 bütçem var çok evden çıkmam oyun oynarım sizce değer mi?
  28. Ravenn

Mi note 10 lite

mi note 10 lite kaça gelir ve alınır mı? 1589537080 15 mayısta gelecekmiş
  29. Ravenn

Mi mix 2s Honor 20

Uzun zamandır telefon bakıyorum ve yakın zamanda alacağım. Önceliğim oyunlardaki performansı mi mix 2s ve Honor 20(Nova 5t) arasında kaldım. Honor 20nin pili biraz daha fazla olması, daha güncel olması beni kendisine çekiyor. Fakat mi mix 2ste kablosuz şarj, seramik kapak, sd 845 ve daha ucuz...
  30. Ravenn

mi 8 nova 5t

Telefon almayı düşünüyorum ve bu ikilisi arasında kaldım.Mi 8 biraz eski cihaz fakat ois,sd 845 insanı cezbediyor.Nova 5tnin de işlemcisi iyi fakat mi 8e göre ekranı daha kötü,ve ısınma problemi var diye duydum.Mi 3000e bulunabiliyor fakat tr garantilisi 3500, nova 5t tr garantili 3300...
  31. Ravenn

Mi 8E alınır mı ?

Uzun süredir telefon bakıyorum. A71 veya Nova 5t almayı düşünüyordum.A71 biraz büyük cebe bile sığmaz ve oyun fazla oynuyrum sd 730.Nova 5t de hem lcd ekran hem de çok ısınıyor diyenler var.Xiaomi mi8e baktım hem 2750 TL hem de sd 845 ve amoled ekran,tasarımı da hoşuma gitti kamerasıda fena...
  32. Ravenn

A71 Nova 5t

Merhabalar.Önceden de konu açmıştım fakat hala kararsızım.Nova 5t ve A71 arasında kaldım önemli olan benim için işlemci fakat nova 5tde de ısınma peoblemi gibi sıkıntılar varmış.Bu yüzden a71e yöneliyorum fakat çok tavsiye eden yok ve sd 730.Yorumlarını bekliyorum.
  33. Ravenn

iPhone 7 plus alınır mı ?

Merhaba yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum.Ios hiç kullanmadım ve denemek istiyorum.Kullananlardan nerdeyse hiç yok mrmnun olmayan ve beni düşündüren tek şeyi pili çünkü çok oyun oynuyorum.Sizde iPhone 7 plus sıfır 3800TL'ye alınır mı?
  34. Ravenn

Hesap aktarımı

Hesabım hem google play hem de twittera bağlı. iOS'dan giriş yapmam mümkün mü?
  35. Ravenn

iphone 7 plus vs Nova 5t

Önceliğim oyun.Hiç deneyimim olmadı iosta.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  36. Ravenn

Sizce hangisi daha mantıklı?

Telefon almayı düşünüyorum ve xiaomi mi 8 ve nova 5t arasında kaldım.Önemli olan benim için işlemci ikiside yakın işlemciler.Nova 5tnin tasarımı güzel 48 mp fakat mi 8in tasarımı çok iyi değil 12 mp fakat ois var ve amoled ekran.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  37. Ravenn

Huawei Nova 5T

Fiyatı gittikçe düşüyor.Önceliğim işlemci fakat kirin 980 yeterli mi bilmiyorum, daha da fiyat olarak yukarıya çıkamam. Sizce parasına değer mi ?
  38. Ravenn

Pocophone F1

3300e işlemci olarak en iyi alınabilecek telefon pocophone f1 mi?(mi 9t pro dışında)
  39. Ravenn

Rog phone

ikinci el pasaport kayıtşı asus rog phone 300 4000 arası alınır mı sizce?
  40. Ravenn

poco f1

oyun için tel almayı düşünüyorum.İşlemci en ön planda benim içim.Ama kamerası felan 12 mp olması çok iç açıcı değil yorumlarınızı bekliyorum
  41. Ravenn

3200 tl oyun teli

yaklaiık 3200 liram var.sadece oyun oynamak için alıyorum.işlemci en ön sırada ama mi mix 2 gibi teller istemiyorum