Arama sonuçlarınız

1. C

Uygun Fiyatlı Ekipman Önerisi! Cooler Master MK110 Mekanik Hisli TR Oyuncu Klavyesi

Merhabalar, Cooler Master’ın Masterkeys Lite versiyonun bir üst modeli olan ve piyasada Masterkeys Lite v2 olarak tanıtılan uygun fiyatlı ile dikkat çeken Cooler Master MK110 incelemesiyle karşınızdayım. İncelememi birkaç başlığa bölerek sizlere aktarmak istiyorum. Tasarım Klavyemizin tasarımı...
  2. C

Uygun Fiyatlı Ekipman Önerisi! Cooler Master Devastator III Klavye ve Mouse Seti

Merhabalar, bu sefer Cooler Master’ın uygun fiyatlı olarak bilinen klavye ve Mouse seti olan Cooler Master Devastator 3 incelemesiyle karşınızdayım. İncelememi birkaç başlığa bölerek sizlere aktarmak istiyorum. Tasarım Tasarım olarak bu sefer kutudan başlayacağım. Serinin diğer ürünleriyle...
  3. C

HyperX Alloy Fps

Merhabalar, bir hafta önce aldığım ve severek kullandığım Hyperx Alloy Fps ile yaşadığım deneyimlerimi aktarmak istiyorum. Bundan önce kullandığım klavye Everest markasına ait 50₺ civarında bir klavye idi. Oyun sever ve konforuna bir o kadar da düşkün biri olarak elime geçen ilk fırsatta...
  4. C

Logitech G102 İnceleme ve deneyim

Merhabalar, bu inceleme yılların getirdiği deneyim ve bir çok markasının fare kalitesini kendi tecrübelerimle sizlere aktaracağım. Masa başı işe ve doymak bilmeyen bir oyun açlığına sahibim, bu sebepten ötürü kullandığım ekipmanların ergonomik yapısına, dayanıklılığına, yazılım ara yüzüne...