Arama sonuçlarınız

1. Tahsin ogz

Yardım NVIDIA ekran kartı sürücüsü güncellerken oluşan hata

GTX1650Tİ 1656753659 Aslında bu sorun genel bir sorun sanırım bir arkadaşımda da aynısı oldu.
  2. Tahsin ogz

Yardım NVIDIA ekran kartı sürücüsü güncellerken oluşan hata

Merhaba, ben ekran kartı sürücülerimi güncellemek istedim ancak bunu yaparken bir hata aldım. Hata da "Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir."yazmakta. Doğru Windows sürümümü seçtiğimden eminim.
  3. Tahsin ogz

Soru yeni pc alacagım laptop

Bütçe nedir?
  4. Tahsin ogz

Yardım Adobe Photoshop zoom yapınca fotoğraf üst üste biniyor

Ürün orijinal olmasına rağmen garip garip hatalar ile karşılaşmaktayım. İlk hata fotoğrafa zoom yaptığım zaman üst üste biniyorlar. İkinci hata ise yeni proje açmama rağmen arkada başlangıç ekranı gözüküyor. Bunlar bir hata gibi ama bir çözümünüz var mı ? 1655219272 Not: Ürün orijinal ve...
  5. Tahsin ogz

Yardım Valorant DirectX Runtime Hatası

Sorun aşağıdaki gibi.
  6. Tahsin ogz

Soru iPhone için 64 GB hafıza yeter mi?

Herhangibi bir adaptör iş görür ancak ekranda çoğu zaman bu aksesuar desteklenmiyor yazısı karşınıza çıkar ve 18 watt bir adaptör olursa hızlı şarj edersiniz benim tavsiyem...
  7. Tahsin ogz

Soru 600 TL Kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Kulaklık için 600 TL civarı bir bütçem var. Kulaklıktan istediklerim oyunlarda ses kasmak ve içerik tüketirken iyi bir sese sahip olsun ama profesyonel değilim ses iyi olsun yeterli. Şuan aklımda olan kulaklıklar; Razer blackshark V2 X, Razer kraken TE, Rampage RM-K60 Drop Plus ve HyperX Cloud...
  8. Tahsin ogz

Anket Tesla, Türkiye'ye geliyor! Şarj istasyonu kurulacak şehirler belli oldu

Bunu sadece Super Charge istasyonları olarak düşünmemelisin. Şuan çok az ama daha yeni bir proje ileride çok daha genişleyecektir ve sadece Tesla yapmıyor bu sarj istasyonlarını bu alanda birçok firma var ve bu firmalar şuan 81 ilde hizmet veriyorlar
  9. Tahsin ogz

Anket Tesla, Türkiye'ye geliyor! Şarj istasyonu kurulacak şehirler belli oldu

Güzel bir haber ancak elektrikli araçlar için alınan vergilerde düzenleme yapılmalı ama bu pek mümkün değil gibi görünüyor. Şuan model 3 baz model 540.559,54 Türk Lirası yapıyor bu fiyatın üzerine %60ÖTV ve %18KDV eklenince fiyat alınmaz bir hal alıyor maalesef . Umarım Tesla ülkemize özel bir...
  10. Tahsin ogz

Kullanıcıların çektiği DM'leri görebilen ve olumsuz durumlarda davranışa göre aksiyom alabilen bir discord botu.

discord şuan bu özelliği test ediyor bu sayede daha kolay olacak 2. olarak bu scam botlara yapılacak hiçbir çözüm yok ancak bunları kullanıcılar dm kapayarak yapabilirler
  11. Tahsin ogz

Öneri 7 bin tl altı laptop önerisi

Bu ürünün ilanlarında yanlışlık var 2. Resimden sonra msi marka pc gösteriyor
  12. Tahsin ogz

Öneri 7 bin tl altı laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar 7 bin TL altı bir bilgisayara ihtiyacım var bu bilgisiyarı okul için ve yazılım için kullanacağım bir laptopa ihtiyacım var şuan aklımda HP Pavilion Gaming Laptop 15-EC2036NT Amd Ryzen 5 5600H var sizlerin tavsiyeleri nedir...
  13. Tahsin ogz

Soru Discord nitro

Discord veya apple ile iletişime geç en iyisi bendede öyle oldu discord a mail attım
  14. Tahsin ogz

Soru Bilgisayarıma trojan bulaşmışmıdır?

Malwarebytes bu konudaki en iyilerden biridir hala kalmış ise onunla taratmanızı kesinlikle öneririm
  15. Tahsin ogz

İpucu Youtube Reklamları

ilk olarak TV de vanced yok 2 verilerime ve gizliliğime önem veren bir insan olduğum için 3 papara ile çok ucuza geliyor. Çift mesaj gitmesinin sebebi bug yüzünden bazen arada bir iki mesaj gidiyor ama bi tık da forumun suçu denebilir mesaj gönderirken belli bir slow mod olması lazım Ve galiba...
  16. Tahsin ogz

İpucu Youtube Reklamları

Bendede böyle oluyor ve çok sinir bozuyor o yüzden youtube premium aldım.
  17. Tahsin ogz

İpucu Youtube Reklamları

Bendede böyle oluyor ve çok sinir bozuyor o yüzden youtube premium aldım.
  18. Tahsin ogz

Yardım Bilgisayarım Çok Kasıyor

WİN 11 den bahsediyordum Ve o da şuan geliştirici betasında
  19. Tahsin ogz

Yardım Bilgisayarım Çok Kasıyor

Geliştiriciler için olan bir windows kullanıyorsun normal değil mi ?
  20. Tahsin ogz

Yardım Kasamın Camını Elleyince Sıcak Geliyor

İşlemci ve ekran kartı sıcaklıkların ne ?
  21. Tahsin ogz

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

Başlıca tavsiye edebileceklerim Lemur, Mesut Çevik, Erdi Özüağ, Robotistan, Povodu, İphonedo, Donaım Arşivi, Can Değer, Alp Gürsoy
  22. Tahsin ogz

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

Bana bir kol borçlusun ?
  23. Tahsin ogz

Öneri Max 4000Tl Telefon Önerisi

Xiaomi mi 11 lite veya a52 alabilirsin. Yutdışından ise pixel 4a bakabilirsin.
  24. Tahsin ogz

Soru Bu Mümkün Olabilir Mi?

Böyle birşey imkansız soy adını bilse bile imkansız
  25. Tahsin ogz

%80 o kişi boşa korkma şifrenide değişmişsen hiç birşey yapamaz
  26. Tahsin ogz

Tokeni giderse 2ad hiç bir işe yaramıyor :)
  27. Tahsin ogz

Sorun yok :)
  28. Tahsin ogz

Öneri Antivirüs Önerisi

Ücretsiz olan antivirüs yok. (Düzgün çalışan)
  29. Tahsin ogz

Büyük ihtimalle boşa sıkıyor ve birde tokenini sızdırmış olabilirsin belki şifre değişmeni tavsiye ederim
  30. Tahsin ogz

Yardım Discord Olağan Dışı Bir Şeyler Oluyor Hatası

Bu uyarının düzeltilmesi imkansız hesabını kapatman veya telefon ile doğrulaman lazım discord herkese açık numaraları tespit ediyor ve bu uyarı çok fazla çıkmıyor genelde hesabına yapay zeka bağlamış olan kişilerde ve aynı ip den çok fazla discord hesabı açıldığında bu durmular geliyor bunlar...
  31. Tahsin ogz

Anket Sdn 2021 2. Röportajı Kiminle Olacak? Seçim Sizlerin...

Sonsuza dek Yiğit Can Polat ❤
  32. Tahsin ogz

Soru Discord Boost

"evt araştırdım şimdi bu iki boost ücretsiz paketten gelmiş sonrakiler ücretli" kısa bi detay geçeyim Discord nitro alırsan yanında 2 tane server boost geliyor eğer nitro klasik alısan o boostlar gelmiyor ama yinede boost yapmak istersen birazcık indirim yapılıyor "tamam teşekkürler peki ben...
  33. Tahsin ogz

Soru Discord Boost

Hayır sadece klasik aldıysan ekstra bir ücret ödersin (Discordun hediye etti normal boostlu nitro)
  34. Tahsin ogz

Rehber Her Bütçeye Uygun Ses Sistemleri 2021

Güzel bir rehber eline sağlık.
  35. Tahsin ogz

Yeni Forum Teması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bende beğendim tüm forumlar nerdeyse bu temayı kullanıyordu.
  36. Tahsin ogz

6.000 TL sistem toplama rehberi (Mart 2021)

umarım ama uzun sürecek gibi gözüküyor
  37. Tahsin ogz

malesef
  38. Tahsin ogz

Baya uğraşılmış eline sağlık ama son kısımın rengi değişse güzel olur gibi.
  39. Tahsin ogz

300 tl Android tv box tavsiyesi

Isınıyor ama performans düşüşü olmuyor
  40. Tahsin ogz

Discord telefon doğrulama istemesi.

hayır onlar olmaz 1615477115 aynen bunun için kullanılıyor bende yapıyordum bi ara sajdjdas d
  41. Tahsin ogz

Discord telefon doğrulama istemesi.

Ben bu hatayı biliyorum büyük ihtimalle senin hesabının tokeni gitmiş
  42. Tahsin ogz

SDN Çözüldü

bu resimleri aramak çok uzun sürecek ama olsun
  43. Tahsin ogz

SDN Çözüldü

Ya neden anlamıyorsunuz ki SDN bunları kendi cebinden ödemiyor Markalar gönderiyor genellikle ve ben discord yetkilisiyim bu işleri biliyorum ve alan kişiler tek tek fotoğraf attı
  44. Tahsin ogz

Geforce Now fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Mantıklı :D 1614956764 hahaha Margarin her zaman Margarindir 1614956853 ya aslında 3 aylık olan öyle ama karttan nasıl çekiliyor o bilgi yok henüz tek seferde çekiyorsa kötü olur bunu alacak kişiler genellikle küçük yaştaki kişiler
  45. Tahsin ogz

SDN Çözüldü

Gerçekten hala böylemi düşünüyorsun
  46. Tahsin ogz

Geforce Now fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Geforce Now Türkiye fiyatları aylık 49.5TL 3 aylık versiyon 149.7 TL sizin beklentileriniz neydi ve bu fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz Haber GeForce Now Türkiye fiyatı ve paketleri açıklandı - ShiftDelete.Net
  47. Tahsin ogz

Porsche Elektrikli Bisikleti Tanıttı " E-Bike"

10 bin dolar çok pahalı bence sadece elektirikli bir bisiklet bunu sadece baya zengin kişiler alır
  48. Tahsin ogz

Bu platforma neyi sormak için katıldınız :D

SDN Discord yetlilisiyim ve ceza alan bazı kişiler burdan bize seslendiği için katıldım aslında daha önceden katıldım ama kullanmıyordum
  49. Tahsin ogz

İphone Se 2020 alınır mı ?

Yazılım olarak eski değildi yeni , ios 14 dü ve se kullananlarda söylüyor zaten ve sadece 100mAh var arasında. Cevabını bekliyorum
  50. Tahsin ogz

İphone Se 2020 alınır mı ?

Gerçekten bi ara 6s kullandım ve lanet olsun günde 10 kere şarja takıyordum alma
  51. Tahsin ogz

#SınavVarsaBizYokuz tagı gündemde!

#SınavVarsaBizYokuz 1613478455 hahahahahah
  52. Tahsin ogz

Xiomi 2500 TL'lik telefon ne almalıyım

realme 7 veya poco x3 iyi olur
  53. Tahsin ogz

Hangi telefonu almalıyım?

kalemi olan tek seri note serisi note 10 lite
  54. Tahsin ogz

Sınav Tarihleri Açıklandı !

Gerçeklerle yüzleşmek zordur 1613472255 kimse sağlık sebebinden korkmaz bence. Bi hastalığı yoksa
  55. Tahsin ogz

Sınav Tarihleri Açıklandı !

Çalış :D
  56. Tahsin ogz

Xiaomi Mi 10T aldım düşüncelerinizi alabilir miyim?

ÖNyargı
  57. Tahsin ogz

Samsung telefon öneriniz var mı?

batarya önemli ise m51 dünyanın en büyük bataryası var normal kullanımda 2 günü çıkarır
  58. Tahsin ogz

Xiaomi Mi 10T aldım düşüncelerinizi alabilir miyim?

Herkes yazılım tarafında eksikleri olduğunu düşünüyor .Bence yok ve çok iyi bir telefon sizin düşüncelerinizi bekliyorum 1613463952 Apk olarak indiriliyor. Her telefona farklı yazılımı var youtube da çok videosu var onlara bakabilirsin .
  59. Tahsin ogz

Valorant En İyi FPS Ayarları [ Rehber ]

Ellerine sağlık :D emek kokuyor
  60. Tahsin ogz

hangi araba daha iyi sence

fotorafda koysaydın iyi olurdu 1613152129 bence Teşla sjsjjs
  61. Tahsin ogz

Sizce 2021de iphone 7 plus alınır mı? (2.el)

alınabilir ama bataryadan nefret ederisn
  62. Tahsin ogz

HepsiBurada'dan Yenilenmiş İphone 7 Plus alınır mı ?

7 plus alama bence.
  63. Tahsin ogz

iPhone 7 plusa geçilir mi ?

hayır en az 11 bataryası iğrenç
  64. Tahsin ogz

Moderatörlük başvurum kabul edildi mi?

neden bunu dm den sormuyorsun bunun için konu açılırmı 1613149016 katılıyorum galiba özelden mesaj atmayı bilmiyor. 1613149041 +1
  65. Tahsin ogz

Xiaomi Black Shark 3 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Bu telefonları üretmeleri saçma bence bu işlevleri yapan telefonlar var bence gereksiz
  66. Tahsin ogz

Zincir Marketlere Sigara Yasağı

iyi ama uyulacağını sanmıyorum
  67. Tahsin ogz

'Deli Mi Ne?' İsimli YouTuber'a Hapis Cezası Verildi

evet biliyorum ama o süreye kadar cezasız kalıyor bu çok saçma
  68. Tahsin ogz

Gitti gidiyor işlemci iadesi almıyor

Bazı ürünlerde iade alınmıyor o kpasamdamı değilmi bilmiyorum onu araştırmalısın bi veya direk arayım işlemci alacaktım iade varmı diye sor sonrada cevaba göre hareket edersin
  69. Tahsin ogz

5K Tablet Önerisi

en fazla 5k demişsin ama 500tl daha fazla verip air alabilirsin ama çizim tasarım gibi işler yapmayacaksan ipad 8 ideal
  70. Tahsin ogz

'Deli Mi Ne?' İsimli YouTuber'a Hapis Cezası Verildi

pekiya 1yıl sonra ceza verilmesi :d
  71. Tahsin ogz

Xiaomi Nasıl Bu Kadar Büyüdü ? Xiaomi Tarihi

Bütçe meselesei ve fiyat performans olduğu için
  72. Tahsin ogz

iPhone Xr mı iPhone Se (2020) mi?

xr daha iyi olacaktır fakat batarya ve ekran önemsiz ise Se tercih edebilirisin
  73. Tahsin ogz

Marka ile ALAKASIZ çıkardıkları garip teknolojik aletler Duyunca şok olacaksıznız

Merhaba bugün sizlerle birlikte marka ile alakası olmayan 5 garip teknolojik ürünleri analatacağım. 1- Pepsi phone P1 Teknik özellikler olarak orta seviyede konumlandırılabilecek Pepsi'nin akıllı telefonu 5.5 inçlik Full HD çözünürlüğünde 2.5D bir ekrana sahip. MediaTek ürerimi 1.7GHz...
  74. Tahsin ogz

Apple watch se mi yoksa 5 mi

bütcen SE'ye yetiyorsa al ama 5 için zorlama ama SE de biraz çok özllik kısmışlar herzaman açık ekran yok ama bütçeden yana sıkıntı yoksa kesinlikle 5 derim
  75. Tahsin ogz

Minecraft Dungeons 10 Milyon Oyuncu Sayısınına ulaştı

Oyun tarihinin en büyük fenomenlerinden biri Minecraft. 10 yılı aşkın geçmişinde birçok rekora imza atan oyunu bugün itibariyle hemen hemen her platformda oynamak mümkün. Yıllar içinde bir oyun olmanın ötesine geçen ve eğitim alanında da kullanılan Minecraft için yepyeni bir perde bir açıldı...
  76. Tahsin ogz

Jeff Bezos Amazon'dan ki görevini TERK etti

Dünyanın en zengin kişileri arasında olan, Amazonun kurucusu Jeff Bezos görevini terk etti. Çoğu büyük şikette olduğu gibi Jeff Bezos' da CEO görevinedn ayrılma kararı verdi.Peki ya herşey bu kadar iyi giderken çoğu alanda liderken neden görevini terk etti? Onun yerine bulut operasyonları...
  77. Tahsin ogz

Söyle Rahatla V.2

bide ceza vermiş yanlış bilgi vermişim sjsjsjjss
  78. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

Dostum bence çok abartıyorsunuz yazılım olarak berbat falan değil ekran kousunda haksızsın bence 60 tan ne farkı var o zaman burda rakam konuşuyorsun dersen de bunlar kullanıcı deneyimi ve bende denedim 60 hrz kasıyormuş gibi geliyor 144 kullandıktan sonra 8k günümüzün teknolojisi bende çok...
  79. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

biraz ama bence 2 günü geçmedikden sonra bi anlamı yok
  80. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

arkadaşımın dediğine göre
  81. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

gayet mantıklı ama yazılım deteği bitiyor
  82. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

bu telefonlar bir günü çıkarır ve asla 2 gün gitmez 1.50 gün gidince ne anlamı var 1612038212 @Erenist2020 kullanıcı deneyimi :)
  83. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

1612037673 mi note 10 veya s20 al bence 1612037871 s20 baya güzel alabilir mantıklı bi seçim olur
  84. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

şuan ifade etmiyor ayrıca ben ooo 8k çekiyor hemen alın demedim
  85. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

aynen o yüzde xiomi bu kadar satıyor
  86. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

8k çekiyor 5000 mAh batarya 144 Hz ekran yenileme hızı tek eksiği amoled onada gerek yok zaten babası kullancak 1612037101 kamera önemli değil ayrıca performansı kim istemez alınabilecek en iyi tel demiş
  87. Tahsin ogz

6000 TL telefon önerisi

ARKADAŞLAR çoğu kişi oppo reno 3 pro demişsiniz teledondan anlamıyorsanız konuşmayın LÜTFEN oppo reno 3 pro Qualcomm Snapdragon 765G kullanıyor ve AnTuTu Puanı (v8)331.200 Puan daha ucuz olan xiaomi mi 10 t Qualcomm Snapdragon 865 kullanıyor AnTuTu Puanı (v8)585.900 Puan aralarında fiyat...
  88. Tahsin ogz

typ-c den hdmı kablosu ile televizyona yansıtma yapılıyormuydu

bende onu düşünüyordum :(
  89. Tahsin ogz

evet biliyorum bu typ-c olan kabloyu kastetdim
  90. Tahsin ogz

telefondan hdmı kablosu ile televizyona yansıtılırmı yansıtılıyorsa ses gelirmi
  91. Tahsin ogz

3. En büyük işletim sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz

evet yüklenecek. 1611848082 evet bu hem daha stabil çalışmalarına neden olur 1611848138 evet ama huweinin de bazı öne geçtiği taraflar var fotoraf gibi. 1611848194 aynen çok iyi bi noktaya değinmişsin
  92. Tahsin ogz

Shifdelete.net resmi discord sunucusu hakkında ne düşünüyorsunuz

evet silinen mesajları gösteriyor bu çok kötü
  93. Tahsin ogz

evet riskli, verileriniz çalınıyor
  94. Tahsin ogz

teşekürler askında o discordun açığı değil beter discord adlı uygulama ile yapılıyor 1611840836 bunu yetkili kişilerle konuşacağım
  95. Tahsin ogz

ne gibi şeyler etkinliklermi etkinlikler ise her hafta sevde abla ve onur abi ile her hafta düzenli olarak etkinlikler yapıyoruz yiğit can polat ile teknoloji sohbetleri gerçekleştiriyoruz
  96. Tahsin ogz

bunun sebebi bu discord sunucusu ile discordu çoğu kişi yeni yeni öğrenmeye başladı o yüzden
  97. Tahsin ogz

onun hakkında benimde bi fikrim yok :D
  98. Tahsin ogz

sunucu arama kısmına discord.gg/shiftdeletenet bu özel bağlantı ile gelebilirsiniz
  99. Tahsin ogz

Çoğu kişinin yanlış bildiği ping konusu

Beğenmene çok sevindim rica ederim .
  100. Tahsin ogz

Çoğu kişinin yanlış bildiği ping konusu

Öncelikle merbaha, bugün çoğu kişinin yanlış bildiği ping konusuna değinmek istedim Online oyunların yükselişe geçmesiyle ping'in ne anlama geldiği de oldukça merak ediliyor. ... Bilgisayar ile karşı sunucu arasındaki verinin iletilmesi sırasında geçen süreye ping denir. Örneğin; oyun esnasında...
  101. Tahsin ogz

Apple, yeni veri politikasını yakında devreye alacak

Tek bizi düşünen şirket apple.
  102. Tahsin ogz

Doğru ama bunu bi yöndende yapmak zorundalar.
  103. Tahsin ogz

Bencede en büyük telefon üreticilerinden birisi sadece tek eksikleri işletim sistemiydi
  104. Tahsin ogz

Günümüzde Huwei çok büyük bi telefon üretici ama son yılllarda olan googleden google play servislerini kullanamayacaklar bildiğiniz üzere 2021 Huawei Geliştiriciler Konferansı 2020'de beklenen oldu ve HarmonyOS'un cep telefonlarına geleceği tarih açıklandı. Firmanın açık kaynaklı yeni işletim...
  105. Tahsin ogz

intel mi amd mi

İntel son işlemcilerinde baya geliştirme yaptı ama buna daha ilerde karar vermemiz lazım.
  106. Tahsin ogz

Merhaba forum kullanıcıları sizin bi konu hakkın düşüncelerinizi almak istedim. Shifdelete.net resmi dicord sunucusu hakkında neler düşünüyorsuz? Eksiklerimiz neler Neleri beğenmediniz, Güzel bi ortam oluştumu , ve benzeri düşüncelerinizi bekliyorum Bu arada hala aramıza katılmadıysanız varsa...
  107. Tahsin ogz

1. Dönem bitti karne verilmeyecekmi

a aynen :)
  108. Tahsin ogz

Köpek sahipleneceğim, neler yapmam gerek?

golden hakkında biraz bilgim var genellikle uysal oluyorlar insanları seviyorlar ve zekiler kolay eğtim veriliyor
  109. Tahsin ogz

Köpek sahipleneceğim, neler yapmam gerek?

ne cins olacak
  110. Tahsin ogz

1. Dönem bitti karne verilmeyecekmi

e okuluna gitiş yaptığında e karne adlı bi hizmet oluşturulmuş ordadan bakabilirsin
  111. Tahsin ogz

Discord neden çöktü

bendede aceba sorun neydi 1611761280 pc de çöktü benim telde mobil veri ile giridim pc de is vpn ile girdim
  112. Tahsin ogz

Discord neden çöktü

Bugün türkiye genelinde çoğu kişinin discordu çökmüş.sizce bunun sebebi nedir ? ve Riot games'in bir çok servisi de çöktü
  113. Tahsin ogz

Discord Kullanım Anketi

discord.gg/shiftdeletenet
  114. Tahsin ogz

Telefonum Miui logosunda takıldı

Benim telefon MIUI logosunda takıldı sebebi nedir sizce model mi note 10 lite Güncelleme sonrası telefon açıldı kapandı ve sonra ben tekrar aç kapa yaptığımda MIUI logosunda takılı kaldı. Yaklaşık 30 dakika sonra telefonu kapamaya zorladım da geri açınca düzeldi
  115. Tahsin ogz

ininal kartıma nasıl yükleme yaparım

atm den veya şok veya banka kartları ile
  116. Tahsin ogz

rtx 3060

rtx 3060 ti asusun en iyisi 4k online oyunu kaç fps oynatır