Arama sonuçlarınız

1. R

Microsoft Edge Tarayıcı Kullanıcı Kulübü

MİCROSOFT EDGE TARAYICISI KULLANICI KULÜBÜ Chromium edge veya Eski edge kullanan kişilerin sorunları sıkıntıları anıları veya sohbetleri için oluşturulan bir kulüp. Yeni Microsoft Edge Tarayıcısını İndirmek için tıklayın
  2. R

AMD Radeon HD 6300M Series video tdr failure atikmpag.sys Hatası

Bilgisayarı AMD ekran kartı ile açtığım zaman sürekli mavi ekran veriyor video tdr failure atikmpag.sys kodu Ancak Intel(R) HD Graphics 3000 ekran kartımdan çalıştırdığım zaman düzgün açabiliyorum. Dün akşam oyun oynarken ekran 10 - 15 kez Siyah ekran gitti geldi v mavi ekran verdi ondan sonra...
  3. R

Windows 10'da DirectX11 Nasıl Kullanırım ?

ETS2'de hep OpenGL ile açılıyor ve bende OpenGL kasıyor. Ets2nin dx12 desteği olmadığı için dx11de nasıl çalıştırırım birtürlü beceremedim
  4. R

Mansur Yavaş 200 günde hangi icraatleri yaptı ?

5. R

Windows'un yanına nasıl OS X kurarım ?

Arkadaşlar Lenovo G570 kullanıyorum windows işletim sistemimin yanına aynı zamanda mac os x nasıl kurarım ? wifi uyumlu değil demişlerdi vazgeçmiştim ancak internette benim wifi kartımın kextini buldum. ve bir sorum daha Yosemitemi yoksa High Sierramı kurayım? 1566404507 Not : Arkadaşlar eğer...
  6. R

Yandex ve Yandex.browser Kullanın varmı?

Ben hala yandex kullanıyorum bağımlılık yaptı.
  7. R

Hangi web tarayıcısını kullanayım?

Hangi web tarayıcısını önerirsiniz. maxthon gibi bir tarayıcı gördüm geçen. sizce hangisi bana en uygunu.
  8. R

Cevap sayısı yükselsin diye cevap yazanlar kimler ?

O kişileri görelim :D
  9. R

İnternet olmadan ne kadar dayanabilirsiniz ?

İNTERNET OLMADAN KAÇ GÜN YADA SAAT DAYANIRSINIZ ? t
  10. R

SDN Forum Üyeleri Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

SDN Forum Üyeleri Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?
  11. R

Windows 8/8.1 Kullanıcı Kulübü

WİNDOWS 8 / 8.1 KULLANICI KULÜBÜ Windows 8 veya 8.1 kullanan kişilerin sorunları sıkıntıları anıları veya sohbetleri için oluşturulan bir kulüp.
  12. R

Windows 7 Desteği BİTİYOR. Windows 8 İSO Dosyası ? (8.1 İstemiyorum)

Windows 7 orjinal kullanıyorum windows 8 iso istiyorum link atarmısınız lütfen 7 veya 10 öneriyorum demeyin boşuna. Bana sadece iso linki lazım.
  13. R

Lenovo G570 | Kullanıcı Kulübü

Lenovo g570 kullanan tüm sdn okurları için bu kulüp kurulmuştur. Bu konuda bu bilgisayar hakkında sıkıntı ve tecrübelerinizi paylaşıyoruz. BİLGİSAYAR HAKKINDA : İşletim Sistemi : Windows 7 Home Basic İşlemci : Harici Disk Alanı : 500GB RAM : DDR3 4GB Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 Ekran Kartı ...
  14. R

Bilgisayarın wifi açma kapama tuşu Çalışmıyor? Nasıl wifi açabilirim

Kablo takıp bağlandım arkadaşlar windows içinden wifiyi nasıl aktifleştiririm? WLAN Açma kapama tuşu çalışmıyor. 1563214487 Arkadaşım neden kimse bu konuyu görmez? 1563214927 Bıktım arkadaş boş boş konulara anca cevap yazın. 1563216088 Hiçkimse cevaplamasın zaten. Boş beleş konulara gidin...
  15. R

Windows 7 Update Takılı Kaldı

Gördüğünüz gibi 151. update'de takılı kaldı. Yaklaşık yarım saattir böyle. sorun nerede? 1563037246 Not : Güncelleştirmeler indirildi kurulma aşamasında şuan. 1563038284 Edit : İnternet exproleri açınca problem çözüldü.
  16. R

Disk Yönetiminde Bu Ne Anlama Gelir ?

Arkadaşlar ben sistemimin orjinal sürümüne dönmek istiyorum. İnternetten Lenovo G570 recovery iso diye baktığımda lenovo desteğinde birisi sağlam OEM bölümü yazan yeri işaret etmiş. Ben bilgisayarımın ilk geldiği halini nasıl yüklerim bir bilgisayarcı aynısını yapmıştı. onu kendim yapmak...
  17. R

Yalan Dünya Bölümleri Youtube'da !

SEVİLEN DİZİ YALAN DÜNYANIN TÜM BÖLÜMLERİ YOUTUBE'DA ! Sevilen Komedi Dizisi Yalan Dünyanın bölümleri yıllar sonra Youtube'a yüklendi. Dizinin hayranları adeta akın etti ! Yalan Dünya Youtube Kanalı Umarız Yalan Dünya Tadında Bir Dizi Daha Gelir.. Şimdilik Görüşmek Üzere SDN Forum Okurları !
  18. R

Bu sisteme hangi işletim sistemi olur ?

Sistemim bu Sizce Windows 7'mi Kurayım Yoksa Windows 10'da durayımmı. Windows 10da kasma problemi yaşamasamda sizin fikrinizi almak istedim
  19. R

Taşınabilir 1TB Harddisk Bilgisayara kullanılır mı?

Elimde taşınabilir 1TB harddisk bulunuyor benim harddiskim 8 yıllık değiştirmek istiyorum. Taşınabilir harddiski biçimlendirip bilgisayarın içine takıp windows yüklenebiliyormu? NOT : Harddisk markası WD Elements
  20. R

Panasonic Smartviera uygulama kurmak

Arkadaşlar merhaba. 2014 yılından kalma televizyonum var eskiden tüm sosyal ağların uygulaması televizyonda olamsına rağmen 2018'de destekleri çektiler (youtube gidince tepem attı) televizyonun interneti olsa bile artık bir işe yaramıyor tv kanalları dışında yardımcı olmanızı isterim...
  21. R

Windows 7 mi ? Yoksa Windows 8.1 mi?

Lenovo G570 bilgisayarıma uyan iki işletim sistemi var windows 7 ve windows 8.1 Sistem gereksinimlerimlerime bakınca windows 10 yüklenebilcek olduğunu görmüştüm zamanında ve 2016'dan 2019 başına kadar windows 10 kullandım. Windows 10'da fanı hızlandırma, kasma, donma ve 3 dakikada açılma...