Arama sonuçlarınız

1. AsparagusFG

Zotac 1650 vs Phoneix 1650S

git gide stoklar bitiyor ve ciddi anlamda tedirgin ediyor beni fiyat artar diye ben o zaman phoneix alayım ve birde sizce 1 fan bir sorun çıkarır mı
  2. AsparagusFG

şuan gaming gecesindeyim ama tek 1650 çıktı oda normal fiyatı 2100tl ve şuan pek birşey çıkacak zannetmiyorum ve 400tl çok zorlayabilir beni
  3. AsparagusFG

Arada 400tl fark var ve bütçemi zorluyor. Sizce hangisi?
  4. AsparagusFG

Temel Yazılım

Yazılım mühendisliği istiyorum diğer olaylar hakkında pek bir bilgim yok 1609353476 Kaynak olarak nereden öğrenebilirim (ücretsiz olarak) 1609353556 Oyun ve makine kodlama daha iyi olur
  5. AsparagusFG

Temel Yazılım

Kolayca öğrenebileceğim ve temel yapıp bir yandan da işime yarayacak bir yazılım dili öğrenmek istiyorum. Hangisini ve nasıl öğrenebilirim?
  6. AsparagusFG

800₺'ye Değer mi?

Önceden almak istediğim sistemde gpu olarak bunu düşünmüştüm. Fiyatı 1700₺ https://www.itopya.com/sapphire-radeon-rx-5500-xt-pulse-oc-4gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/ Şimdi de buna geçmeyi planladım. Fiyatı 2500₺...
  7. AsparagusFG

Bu Gpu Nasıl?

Önceden baktığım bir 5500xt vardı 1700tl şuan bu 2. 1660s ile olan fiyat farkına değer mi?
  8. AsparagusFG

Bu Gpu Nasıl?

Site olarak değil de mağaza olarak bakıyorum ailem biraz o duruma karşı İtopyada bunları buldum https://www.itopya.com/msi-geforce-gtx-1660-super-aero-itx-oc-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/ https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-gtx-1660-super-oc-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/ Nasıl?
  9. AsparagusFG

Bu Gpu Nasıl?

Hangisi hata veriyor?
  10. AsparagusFG

Bu Gpu Nasıl?

https://www.itopya.com/asus-dual-radeon-rx-5500-xt-oc-evo-8gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/ Başka tavsiyelere açığım. İtopyadan olursa tavsiyeleriniz sevinirim 1609350898 Help me
  11. AsparagusFG

İngilizce Geliştirme

Bilmem ki onlarla hiç alakam olmadı
  12. AsparagusFG

İngilizce Geliştirme

A1 a2 gibi mi?
  13. AsparagusFG

İngilizce Geliştirme

İngilizcem küçüklüğümden beri oyunlardan, videolardan vb. şeylerden gelişti ve yazılım okumak, öğrenmek istiyorum. Yazılım için de daha da geliştirmek istiyorum. Şuanda İngilizce şeyleri anlıyorum çoğunlukla ama bazen zorlandığım oluyor ve neredeyse hiç konuşamıyorum, cümle kurmakta...
  14. AsparagusFG

Kulaklık Önerisi

Sizce bütçeye 200₺ daha koyup Hyperx Stinger Core alabilir miyim?
  15. AsparagusFG

Kulaklık Önerisi

7.1'i olan, kulak çevreleyen 200-400₺ bandında bir kulaklık önerir misiniz? İtopyadan olursa benim için daha uygun olabilir
  16. AsparagusFG

Bu ramler yan yana çalışır mı?

Ramlerin ikisininde bütün özellikleri aynı olması gerekiyor diye biliyorum
  17. AsparagusFG

10100F mi 3100 mü?

Herkese cevapları için teşekkürler.
  18. AsparagusFG

10100F mi 3100 mü?

Peki bu ram frekansları neden düşük ve bunun etkisi ne ve amdden geride bir özelliği var mı?
  19. AsparagusFG

10100F mi 3100 mü?

Nedense hiç intele yanaşamıyorum. Ram frekansları, 1 2 yılda değişen çipset, stok soğutucu. Sizce bunlara göre yine 10100f mi?
  20. AsparagusFG

Dahili ve Harici Gpu

Evet sli ile 2 ekran kartı birleştirmek ya da apunun gpunun yükünü alıp azaltması gibi
  21. AsparagusFG

Dahili ve Harici Gpu

Bir işlemcide dahili grafik işlemcisi olup üstüne bir ekran kartı takılırsa dahili grafik ekran kartına yardım eder mi?
  22. AsparagusFG

Oc yapmalı mıyım?

E5200 iilemciye Prime95 ile test yaptım ve 2 çekirdek de 100 dereceyi gördü. Oc yapabilir miyim? Soğutucum stok.
  23. AsparagusFG

[ÜCRETSİZ] - İstediğiniz bir adet hareketli/hareketsiz logo yapıyorum.

Yok ya abi oyunlarda fkeube nickini kullanıyorum benim şimdiki fg ppsi gibi fu taezı ama daha şekilli birşey yapabilir misin?
  24. AsparagusFG

[ÜCRETSİZ] - İstediğiniz bir adet hareketli/hareketsiz logo yapıyorum.

Abi acaba bana bi tane böle şekilsiz şukulsuz bi pp fotosu yapabilir misin?
  25. AsparagusFG

Stok Soğutucu ile OC

Intelin stok soğutucusu ile nasıl bir Oc yapılabilir?
  26. AsparagusFG

E5200 Overclock

Bu tarihi eser işlemciyi stok fan ile nasıl bir değere yükseltebilirim? 1609186439 Ya da bu işlemciye Oc yapılır mı?
  27. AsparagusFG

10100F mi 3100 mü?

Peki bu intelin düşük ram frekansları bir farkı var mı
  28. AsparagusFG

10100F mi 3100 mü?

Aşırı ikilemde kaldım UserBench'de 10100f çok önde gözüküyor ama inceleyince 3200 öne geçiyor. Intel'in düşük Ram frekansı olması ve 3100'ün herekirdek sayısında düşük gelmesi gibi. UserBenchmark'dan baktım tam doğru olmayabilir. Sizce hangisi? Farklı işlemci de önerebilirsiniz.
  29. AsparagusFG

Am 4 soket anakart tavsiyesi

B450 çipsetli anakart öneririm bilgisayarınızı kolayca bir kere daha yükselttirir
  30. AsparagusFG

Steam BoaCompra Hatası

İşlem yaptığım kart banka kartı diye o siteden almak zorundayım galiba ama alamıyorum o sayfaya yönlendirildiğimde bir süre sonra "Satınalım teknik sorunlardan ötürü başlatılamadı." diye bir hata veriyor.
  31. AsparagusFG

Steam Sepet Hatası

Allahsız şey yine aynı hatayı verdi
  32. AsparagusFG

Steam Sepet Hatası

Portal 2'yi satın alacağım ama sepette oyun olmamasına rağmen sepette çok oyun olduğundan alınamıyor diye hata veriyor. Ve yeni farkettim arama kısmına oyunu yazınca sepette diyiyor ama sepetim bomboş
  33. AsparagusFG

Vsync'siz Dha Fazla Fps Görme

Teşekkürler!
  34. AsparagusFG

Yani monitör alırken kaç hz olduğu önemli değilmi?
  35. AsparagusFG

Bir 60hz monitörde Vsnc kapalı olursa daha fazla fps görür mü? Yani Vsnc kapalı ve 60hz bir monitörde 70 fps görüyorsun.
  36. AsparagusFG

Anakart ve Chipset

Bir A320M çipsetli anakarta tüm am4 yuvalı işlemciler uyuyormu? Ve bu çipset neyi etkiliyor?
  37. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

İşte hız budur
  38. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

Türk telekom ve 10 mbps üstü hız!!?!
  39. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

Türk telekom forever!(!)
  40. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

Kader ortağı sayılırız
  41. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

240p'de video izleyebiliyor musun?
  42. AsparagusFG

İnternetiniz Kaç Mbps?

Benim 5 megabit zarzor görüyor. Hadi yazın da biraz sizi kıskanıyım.
  43. AsparagusFG

"????? Yordam Giriş Noktası ????? Dinamik Bağlantı Kitaplığında Bulunamadı" Hatası

"_AIL_sample_channel_levels@8 yordam giriş noktası, mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." Adında uzuncana bir hata çıktı karşıma. Call of Duty MW2 indiriyordum ve "mss32.dll dosyası eksik" dedi ben de indirip systen32'ye attım ve tekrar girmeye denediğimde bu hata geldi. Önceden C...
  44. AsparagusFG

AMD Dahili Grafiği Nasıl?

Acer swift 3 ile Redmibook'u görmüştüm ama redmibooka sadece merakımdan baktım 1603426222 Sizce 8gb ram yeterli olur mu?
  45. AsparagusFG

AMD Dahili Grafiği Nasıl?

Kendimi bir anda laptop bakarken buldum ve düzgün harici grafiği olan 7000₺ aşağısı bir laptop bulamadım ve bu dahili grafiklerin performansı nasıl olur onu sorsyım dedim. Düşünceleriniz nedir? (Oyun odaklı kullanıcıyım)
  46. AsparagusFG

RX 5500 XT vs GTX 1650 SUPER

Ben de incehesapta gördüm 1650 ile 5500 xt neredeyse aynı fiyat sizce hangisi? Amd'nin yazılımını kötülüyen çok kişi var
  47. AsparagusFG

Not Defteri Olarak Açılan Dll Dosyasını Düzeltme

Msvcr100.dll dosyasını indirdim lakin not defteri olarak indi. Regeditden, görev yöneticisinden düzeltmeye çalıştım ama olmadı.
  48. AsparagusFG

300-500₺ Arası Oyuncu Kulaklığı

300₺'lik bir bütçem var ama eğer ÇOK değerse 500₺ olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum :) Kontrol kumandası olursa sevinirim.
  49. AsparagusFG

Mouse Dpi'ı Arttırma

Faremin üsttünde herhangi bir dpi tuşu yok ve fare işaretçi hızı en yüksekte ama hâlâ düşük. Nasıl arttırabilirim?
  50. AsparagusFG

5k ₺ Masaüstü Pc

5000 Tl monitör, klavye, mouse, kulaklıklı bi bilgisayar önerir misiniz? 1000 Tl arttırılabilir.
  51. AsparagusFG

Mi Note 10 Lite ve Poco X3 Hakkında Birkaç Soru

Poco X3 Mi Note 10 Lite'ı geçer mi? Mi Note 10 Lite çok olmasada su sıçramalarına dayanır mı? Poco X3 ile Mi Note 10 Lite arasındakı artılar ve eksiler nedir? Xiaomi Mi Note 20 Lite'ın Mi modeli olmasından dolayı birazcık ondan yanayım. Poco modelinin güncellemelerini Mi'den önce mi bırakırlar...
  52. AsparagusFG

Mi Note 10 Lite mı Redmi Note 9 Pro mu?

Teşekkürler :)
  53. AsparagusFG

Realme 6 Pro bunları geçer mi? Tavsiyeniz ve cevabınız için teşekkürler.
  54. AsparagusFG

İkisinin de kendi çapında artıları ve eksileri var. Hangisini önerirsiniz?
  55. AsparagusFG

Arkasaşlarla oynanabilecek strateji oyunları

Arkadaşlarımla birlikte oynayabileceğim Hoi4, AoC gibi oyunlar var mı?
  56. AsparagusFG

Ne Tür Bir Update Yapılabilir?

Intel Pentium Dual-Core E5200 2 GB RAM Asus GeForce 8400GS 160 GB (?) HDD Bu sisteme ve parçalara sahip bilgisayarıma nasıl bir yükseltme yapsam bana 4, 5 yıl yeter?
  57. AsparagusFG

Mobil Oyun Önerisi

Şu Play Store'da ki nalet olasıca bebe oyunlarından düzgün bir oyun bulamaz oldum önerilerinizi bekliyorum. Multiplayer, arkadaşlarla oynanabilecek oyunlar olursa sevinirim.
  58. AsparagusFG

Geçmişte İzlemediğim videolar var

Hem kendi telefonumda hem tabletimde hem de bilgisayarda var
  59. AsparagusFG

Geçmişte İzlemediğim videolar var

Youtube geçmişimde hiç ne adını duyduğum ne de izlediğim videolar gözüküyor. Sanki başkası ile ortak kullanıyormuşum gibi. Nasıl düzeltebilirim?
  60. AsparagusFG

Güç tuşu çalışmayan tablet

Tabletimin güç tuşu bozuk ve tabletin şarjı bitti. Açamıyorum. Nasıl açabilirim? (Güç tuşu ile birlikte ses tuşlarıda çalışmıyor)
  61. AsparagusFG

32 Bitten 64 Bite Geçme

Teşekkürler
  62. AsparagusFG

32 Bitten 64 Bite Geçme

Window 7 yeter ya bana kaç yıldır onu kullanıyorum 10a alışamam. Win7 64 bit kaldırır mı
  63. AsparagusFG

32 Bitten 64 Bite Geçme

Yok ya iyi çok büyük olmasa da iyi fazla oyunu kaldırıyor
  64. AsparagusFG

32 Bitten 64 Bite Geçme

Intel Pentium Dual-Core E5200 İşlemci 2 gb RAM Asus GeForce 8400gs Ekran Kartı 160(?)gb harddisk Bu sistemi 64 bit yapsam bir sorun olur mu?
  65. AsparagusFG

Crackli MC

Peki öyleyse
  66. AsparagusFG

Crackli MC

Yasak derken?
  67. AsparagusFG

Crackli MC

Önceden crackli Minecraft indirmiştim ama onda herhangi bir sunucuya girmeye çalıştım mı "Giriş yapılamadı: Geçersiz oturum (Oyunu yeniden başlatmayı deneyin)" diye hata veriyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim ya da bu hatanın olmadığı bir crackli Minecraft önerebilir misiniz?
  68. AsparagusFG

Düşük sistem için oyun önerisi.

Bilgisayarım eski zamanların en iyi bilgisayarlarından. Pek oyun yok. 30 fps alabileyim yeter.
  69. AsparagusFG

Flaş Bellek Sorunu

Nasıl oluyor?
  70. AsparagusFG

Flaş Bellek Sorunu

Flaş belleğimin içinde birkaç dosyam olmasına rağmen onları göremiyorum. Biosdan bakınca birden fazla dosya oluşmuş gözüküyor. Ama bilgisayarımdan bakınca diğerkileri gözükmüyor. Biraz kötü anlattım umarım anlarsınız.
  71. AsparagusFG

Bilgisayarımın Hangi Parçasını Yükseltebilirim?

10000₺'lik bir pc almayı düşünüyorum bunları yinede yükseltiyim mi?
  72. AsparagusFG

Bilgisayarımın Hangi Parçasını Yükseltebilirim?

Intel Celeron Dual-Core E3200 işlemci Asus P5kpl-am se anakart Kingston (model aklımda değil) 2gb ddr2 ram Asus geforce 8300gs ekran kartı 300w psu 160gb harddisk Not: Yeni bir bilgisayar alabilirim sadece geçiciliğine. Not2: M&B:Warband'da orta grafikte 10-20 fps arası alıyorum.
  73. AsparagusFG

Bios Sorunu

Asus P5KPL-AM SE
  74. AsparagusFG

Bios Sorunu

Yeni bir bios sürümü yükledim ve bilgisayarımı çok yavaşlattı ve şimdi de tekrar düşük bir bios yüklemek istiyorum ama şimdi de eski sürümü yok. Herhalde kaldırılmış. Ne yapabilirim
  75. AsparagusFG

Strateji, yönetme vb. oyunlar

Videolarını görüp beğenmiştim ve indirmek istemiştim ama sistem uyumsuzdu. :'(
  76. AsparagusFG

Strateji, yönetme vb. oyunlar

Strajeji, yönetme, geliştirme vb. oyunlardan varsa bildiğiniz söyler misiniz? Ama düşük sistemlik olsun. Şimdiden teşekkürler. Sistem; Intel® Pentium Dual-Core E5200 2.50GHz 2gb ddr2 RAM Nvidia GeForce 8200gs 256gb Windows 7 x86
  77. AsparagusFG

Mouse'un Sağ Tıkı Çalışmıyor

helal lan sana sorunumu çözdün 1567470886 sökmeyi denedim daha doğrusu deneyecektim ama hiç sökülecek yeri yok her tarafı sabitlemişler ve vida yok
  78. AsparagusFG

Mouse'un Sağ Tıkı Çalışmıyor

Mouse sağ tıkı zor basıyor. Zorlayınca oluyor. Farklı bir farede denedim ama o çalışıyor yani pc'de sıkıntı yok onda eminim. N'apabilirim?
  79. AsparagusFG

Pc Hangi Oyunları Kaldırır?

Çoğu oyunlarda işlemci ile ram düşük kalıyor ekran kartı eski lâkin yinede o kadar kötü değil
  80. AsparagusFG

700 liralık bir bilgisayara 1000 tllik gpu takacağımı zannetmem? 1567285732 Ama yinede pcnin maşallahı var içinde mount and blade warband cs 1.6 zula unturnet var iyi de kaldırıyor ama en düşük ayarlarda?
  81. AsparagusFG

Windows 7'yi 10 yapmak.

Araştıracağım Deneyeceğim
  82. AsparagusFG

Windows 7'yi 10 yapmak.

Yok ya desteklemiyor herhalde Araştırdım çoğu 32 ve 64 bit tabanlı ama bende hiçbir şey yok İşlemcim Intel Pentium Dual-Core E5200
  83. AsparagusFG

Windows 7'yi 10 yapmak.

Nasıl yapacağım? 1567171887 Bilgisayarımın işlemcisi 64 biti desteklemiyor
  84. AsparagusFG

Windows 7'yi 10 yapmak.

Intel Pentium ® Dual-Core E5200 2.50GHz 2GB DDR2 ram NVIDIA GeForce 8400 gs, 512mb
  85. AsparagusFG

Windows 7'yi 10 yapmak.

Bilgisayarım artık yıllara meydan okuyor. O kadar kötü ki 32 bit gerisini siz düşünün. E tabi elimizdekilere şükretmemiz lazım. Sizce bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmeli miyim?
  86. AsparagusFG

Metagmae adlı virüsü nasıl kaldırırım ?

Başlat / Regedit / Ctrl+F / Arama yerine "dipladoks" yazın ve aratın ardından her şeyi silin aynısı bende vardı oldu. Formata Programa Gerek YOK
  87. AsparagusFG

Intel Pentium ® Dual-Core E5200 2.50GHz 2GB DDR2 ram Windows 7 Ultimate x86 NVIDIA GeForce 8400 gs Bu nalet olasıca sistem hangi oyunları kaldırır?
  88. AsparagusFG

PC Mühendisliği için gereken...

Bilgisayar mühendisliği yapmayı düşünüyorum bunun için hangi lise ve hangi alanı seçmem gerekiyor?
  89. AsparagusFG

Modem Sifresi

Nasıl giriş yapabilirim?
  90. AsparagusFG

Modem Sifresi

İnternet adını değiştirmiştim şimdi de şifreyi değiştireceğim ama değiştiremiyorum.