Arama sonuçlarınız

1. Harun~

Yardım Hukuk fakültesi tercih tavsiyesi

Evet ders saymama durumu bir sıkıntı ama bu ileride düşünülecek bir şey. Erciyes de kötü değil sanırım :) Az farkla kaçan yerler için artık üzülmenin bi manası yok. Sadece hacı bayram kesin gelecek diye bekliyordum fazla beklenti olması üzülmeme sebep oldu. Sıralamama göre de benim için sanırım...
  2. Harun~

Hocam maalesef kontenjan kurbanı olduk yukarıda bahsi geçen üniversitelerin hepsi 1-2 puanla kaçtı son tercihim olan erciyes hukuka yerleştim 1692695423 Üzücü bir şekilde son tercihim olan erü hukuka yerleştim hocam. Gano kasıp akademide kalmak için uğraşmayı düşünüyorum en kötü son sene yatay...
  3. Harun~

Yüksek ihtimal Ankara Hacı Bayram Veli gelecek hocam. Erciyes yaz okulu imkanını kestiği için çok bir önemi kalmadı benim. İçin. Erü yazsaydım yaz okulu alıp okulu erken bitirmek için uğraşacaktım ama yaz okulu erü hukuk da kaldırılmış artık. 1691829553 Haklısınız hocam. Bu konuda hukuk başlı...
  4. Harun~

Hocam artık geç belki ama neden hâkimliği önermiyorsunuz
  5. Harun~

İyi günler arkadaşlar halihazırda erü'de ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum ama bu sene şansımı denemek isteyip eşit ağırlıktan tekrar sınava girdim ve 6.7k sıralama geldi. Hukuk yazmayı düşünüyorum. Şunu da ekleyeyim avukatlık yerine hakim/savcılık veya akademisyenliği tercih ederim...
  6. Harun~

Yardım steam oyun açılıp geri kapanma sorunu

merhabalar baldurs gate enhanced edition satın aldım. oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyorum steam e girip oyna tuşuna bastığım da oyun açılıyor gibi oluyor ve oyna tuşunun yerine durdur tuşu geliyor 1-2 sn sonra durdur yazısı gidiyor ve oyna butonu beliriyor. oyunu silip tekrar yükledim...
  7. Harun~

Eski Apple Telefonlara ne Olacak (6 - 6s)

Zaten nadiren film izlemek için kullanıyorum uğraşmaya değmez :)
  8. Harun~

Eski Apple Telefonlara ne Olacak (6 - 6s)

Zamanında iPad mini almıştım 5-6 sene önce şuan YouTube uygulamasını bile yükleyemiyorum desteklemediği için Genelde son güncelleme de yavaşlatılıyor cihazlar kasıtlı olarak.
  9. Harun~

Casper via m4 arayüz sorunu

Merhabalar Casper VIA m4 cihaz kullanmaktayım . Yaklaşık 1 haftadır uygulamaların yerini değiştirmek istediğinde yada masaüstü ayarlarına erişmek istediğimde 'arayüz durdu' 'arayüz sürekli olarak duruyor' gibi hatalar alıyorum Arayüz önbelleğini sildim kaç defa bir işe yaramadı
  10. Harun~

windows 10'dan windows 7'ye geçme

Hocam PC'yi belirtiğiniz şekilde yükseltmektense yeni PC almayı yeğlerim :) ki elimdeki PC yi zaten 4 senedir kullanıyorum hala işimi görüyor. Kısacası ben şuan ne kadar götürürse ona bakıyorum.
  11. Harun~

Tamamdır teşekkürler
  12. Harun~

Casper nirvana notebook 4GB RAM Intel core i5-3230M 2.6 GHz Intel HD graphics 4000 1696 MB
  13. Harun~

Merhabalar İşletim sistemim aslen win7 idi 1.5-2 ay önce win 10 a yükselttim. Bir süre kullandıktan sonra bilgisayarı yorduğunu ve win7 de açılan bazı oyunların win10da açılmadığını fark ettim ve win 10u kaldırmak istedim. Kaldırmaya çalıştığımda da 2 haftalık süreyi aştığınız için win7 ye geri...
  14. Harun~

Windows ile imtihan

Bazı yerlerde okuduğuma göre windows gezginin çökmesinden kaynaklandığını söylüyorlar en kesin çözüm yol format sanırım teşekkürler.
  15. Harun~

Windows ile imtihan

Açıkçası pek sayılmaz ama yine veriler silinmese daha iyi olur Tüm çıkış yolları kapalı yani
  16. Harun~

Windows ile imtihan

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 senedir aynı bilgisayarı kullanmaktayım şimdiye kadar hiç format atmadım. Geçen ay bilgisayar çok yavaşladı geç açılıp geç kapanıyordu. Bi süre sonra açılırken 1-2 sn mavi ekran verip reset atmaya başladı kendi kendine. Bende komut istemi chkdsk /r kodu ile onarım...