Arama sonuçlarınız

1. Nixadz

Mi Band 8 ölçümleri doğru mu?

Selamlar, Mi Band 8 almak istiyorum fakat sanırım kalp/yürüş ölçümleri yalnış. Kullanan biri varsa ölüçmler doğru mu? Diğer özelliklerden çok spor özellikleri önemli, aynı fiyat bandında spor için daha iyi bir cihaz önerirseniz de mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.
  2. Nixadz

Soru Trendyol'dan BCAA

Selamlar Trendyoldan BCAA almak istiyorum bütçem 800 tl'e kadar, hangi marka ve ya ürünü önerirsiniz? Run Nutrition kötü, Proteinocean fiyat performans ürünleri, HardLine en iyisi mi? Şimdiden teşekkürler.
  3. Nixadz

Yardım WhatsApp'dan ban yedim, ne yapabilirim?

Selam, WhatsApp uygulamasındayken ekrana "Bu hesabın WhatsApp kullanılmasına izin verilmiyor" yazısı geldi, "Gözden geçirme talebi gönder" dedikden 10-15 dakika sonra "talebinizi gözden geçirdik, bu hesabın WhatsAppa kullanması yasaklanmıştır" mesajı geldi. Destek hattına hiç bir şey yapmadığım...
  4. Nixadz

Soru En İyi Sahte/Sanal Numara Uygulaması

Selamlar, IOS için kullanabileceğim en iyi, güvenli, gizli sahte/sanal numara uygulaması hangisidir? Şimdiden teşekkürler, konuyu yalnış yere açdıysam affola.
  5. Nixadz

Bugüne kadar girdiğim siteye giremiyorum

Selamlar,Safari ile bugüne kadar girebildiğim siteye giremiyorum, "SUSPENDED This website has been suspended. Please contact the technical support department."yazıyor.Site aslında üniversitenin sitesi yani tehlike yaratacağını düşünmüyorum.Ayarlardan siteye girişi nasıl açabilirim?Teknik ekibe...
  6. Nixadz

Soru Steam para birimi değiştirme

Ülkeyi değiştirdim olmadı,tek çare Steam destekle iletişim kurmak sanırım
  7. Nixadz

VPN'i Türkiye ve başka uygulamada başka yeri seçip bağlandım fakat haritada felan konumum yine aynı gözüküyordu o yüzden öyle başarılı olacağını sanmıyorum
  8. Nixadz

Selamlar,Azerbaycandayım ve bu yüzden steam konumum Azerbaycan olarak gözülüyor ve para birimi de Amerikan Doları.Para birimini TL'ye değiştirmek için steam destek ekipine mail atdım fakat değiştirmediler(Steam otomatik olarak konuma göre ayarlıyor)Başka nasılsa değiştirebilirmiyim yoksa...
  9. Nixadz

Yardım Yorumlar gözükmüyor

Selamlar,instagram'da bugün sabahtan beri yorumlar gözükmüyor ve aşağıdakı bildirimi alıyorum,uyulamayı güncelledim,şifre değiştirdim faydası yok,diğer hesabımda gözüküyor. 1659276311 Sorun çözüldü
  10. Nixadz

NBA2K oyunları Iphone 6s de kasarmı?

Selamlar,NBA2K22 ve ya 2K21 Arcade Edition Iphone 6s de kasarmı?
  11. Nixadz

Yardım Spotify kafasına göre şarkı çalıyor

Kanka belki bilmiyorsun dedimde ama sen de şarkı sıralamasına bir bak ama ya :D
  12. Nixadz

Yardım Spotify kafasına göre şarkı çalıyor

Premium satın almayıp,standart(ücrestsiz)kullandığınız için.
  13. Nixadz

Öneri Ozguvensizim

Eğer denemezsen içinde hep korku kalıcaktır.Dene,yanlış bir şey yaparsan bile hiç kimse gülmeyecektir ya da dalga geçmeyecektir emin ol,dalga geçseler bile hiç bir zaman önemseme/şakaya vur,bu tüm hayat için geçerli.Her zaman seni kıskananlar,seni aşağıya çekmeye çalışanlar olacaktır,onlara...
  14. Nixadz

Soru 14 yaşındayım ve yaşıtlarımdan daha güçsüzüm

Mekik çek,squat yap,şınav çek,imkanın varsa koşuya çık.Şınavı her gün 1 tane artır ya da 2 günde 1 tane artır.Yani mesela 5 şınav çekebiliyorsan bu gün 5 tane çek,yarın 6ya zorla(tam nizami yapamazsan da başardığın kadar yapmaya çalış)sonraki gün 7ye zorla böyle-böyle yap ya da bu gün 5,yarın ve...
  15. Nixadz

Samsung A22 alınır mı?

Peki efendim A32'mi A22'mi önerirsiniz?
  16. Nixadz

Samsung A22 alınır mı?

Selamlar.Soru başlıktaki gibi,oyun fazla oynanmayacaktır(oynanırsa da pubg falan gibi zorlayacak değil,daha az zorlayacak oyunlar),sosyal medyada gezinilecektir,kamerasıda gündelik çekimler için iyimidir?Uzun kullanışda nasıldır?Aynı fiyat bandında daha iyi telefon önerirseniz de olur.Şimdiden...
  17. Nixadz

Soru ps5 + macbook mu aynı paraya oyuncu pcsi dizmek mi?

Öyle de olabilir ama bence Sony artık daha fazla oyuncuya hitap etmek istiyor,xbox da büyüyor sonuçta ve geri kalmak istemeyeceklerdir.PS özel çıkan yeni oyunlar katılıyorum geç çıkacakdır ama beklenir bence.
  18. Nixadz

Soru ps5 + macbook mu aynı paraya oyuncu pcsi dizmek mi?

Aslında daha çok ne yapacağına bağlı,yani eğer yazılım,dizaynla uğraşıyorsan Macbook+PS5,ama eğer daha çok oyun oynuyorsan oyuncu pc'si al.PS5 alıyorsan büyük ihtimalle TV de alırsın,evdeki TV'yi kullanırsan o PS5 kaliteliliğini alamazsın.PS5'in oyun fiyatlarıda malum pahalı,ama pc'de gamepass...
  19. Nixadz

Ücretsiz çizim uygulaması

Selamlar,Iphone için hangi ücretsiz çizim uygulaması önerirsiniz?Çok özellikli/profesyonel olmasına gerek yok,basit foto çizebilinecek bir uygulama sadece.Şimdiden teşekkürler
  20. Nixadz

Öneri Spor yapmama rağmen kilo veremiyorum.

Kardiyo dışında beslenme de çok önemli,uykuna dikkat et az uyuma günde 6-8 saat uyumaya çalış ve en önemlisi asla pes etme moralini yüksek tut çünkü başaramayacağın bir şey değil zaten.Boş-boş motivasyon konuşmalarını hiç sevmem ama cidden zayıflarsın,bu ay 2 kilo verdin diğer ay 5 kilo...
  21. Nixadz

Whatsapp desteği çekiliyormu?

Evet ios 15 alıyor,sanırım sizinde dediğiniz gibi açıklamada hata var.Az önce bir güncelleme mevcutdu ve güncelledim şuan bekliyorum 1635708473 Teşekkürler
  22. Nixadz

Whatsapp desteği çekiliyormu?

Selamlar.Okuduğum haberlere göre 1 kasımdan(yani 1 saatden sonra)whatsapp bazı modellerden desteği çekiyor ve benim cihazımda(6s) bu listede.Bazı haber sitelerinde ise sürümü ios 9'dan düşüklerde çalışmayacağl yazıyor benimkisi ise 13.7.Şimdi benim cihazımda whatsapp çalışacakmı?
  23. Nixadz

Sitelerdeki videoları indirme

Hayır çıkmıyor,sürüm 13.7
  24. Nixadz

Sitelerdeki videoları indirme

Selamlar.Iphone kullanıyorum ve google üzerindeki bazı sitelerde indirme linki olmayan videoları indirmek istiyorum,popüler siteler olunca zaten "**** video indirme" yazınca çıkıyor fakat diğer sitelerden nasıl indire bilirim?
  25. Nixadz

Haber Azerbaycan, İran'a karşı en üst düzeyde savaşa hazır! Ukrayna İran sınırına Bayraktar TB2 gönderdi

İranın büyük korkularından biri İran'daki Azerbaycanlıların ayaklanması.Savaş başlatırsa kendi kaybedecektir,hem Azerbaycanın tarafında güçlü devletler var (Türkiye,Pakistan,İsrail) hem de İrana karşı güçlü devlet var(ABD). 1633033562 Bizler dine büyük önem veririz fakat din adı altında...
  26. Nixadz

Soru Yaptığım kanal banner nasıl olmuş arkadaşlar?

Bence "Minecraft Tutkunu" yazısının yeşilliği bozmuş,koyu da ola bilirdi ama geri kalanları herşey çok güzel.
  27. Nixadz

Haber 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, evli Pakistanlı'ya kaçtı: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak

Saçma kişilerin yaptığı saçma şeyleri din adı altında yapmasıyla dinlerinin yasaklanması gerekmiyor.Yüzyıllarca önemini itirmeyen dinlerin 20 yıl sonra önemini itireceğini düşünmüyorum.
  28. Nixadz

Soru Car Mechanic Simılator 2021

Sanırım oynatır ama yinede aşağıdakı linkden "Car Mechanic 2021" ya da istediğiniz oyunun ismini yazıp "Can You Run It?" tuşuna basarak oynatıp-oynatmayacağını öğrene bilirsiniz.
  29. Nixadz

Soru 3 şeyi araştırıp ingilizce olarak anlatamam lazım ama hangi 3 şeyi araştırağımı bulamıyorum

Bence internet(wi-fi de ola bilir,ya da elektrik),video-oyunları ve Nikola Tesla(başka bir bilim insanı da ola bilir) iyi fikir.Artık elektronik cihaz devri olduğu için. 1632425588 Şimdi ismini okuyunca aklıma geldi:Scooby Doo da iyi fikir.
  30. Nixadz

Soru Forza Horizion 4

Oynatır ama 16gb olması daha iyi.
  31. Nixadz

Honor 6a "Google Play"yok

Tamindir'den.
  32. Nixadz

Yardım Bu sistem fiyatına göre değer mi?

7bin tl olacağını sanmam bence yükselir fiyat ama 7bin olursa alınır diye düşünüyorum.
  33. Nixadz

Apk indirildiğinde eskisinin silinmesi gerekiyor yoksa kurulmuyor
  34. Nixadz

Selamlar,Huawei Honor 6a telefonunda google play yok bu yüzden Whatsapp ve diğer uygulamalar indirilemiyor.Ben apk olarak google'dan indiriyorum ama her defa silip yüklediğim için whatsapp mesajları siliniyor.Silmeden önce yedeklemeyi denedim ama yine yüklediğimde yedekleme bulunamıyor.En...
  35. Nixadz

Rehber Bilgisayarınızın hangi oyunu kaldıracağını merakmı ediyorsunuz?

Tam olarak bilmiyorum ama sanırım ekran kartının kendi sitesinden driver'ları güncellemelisiniz.Forumda böyle bir konu vardır ordan bakın,bulamazsanız ya da yoksa kenidiz konu açın.
  36. Nixadz

Bence güvenli,ben eskiden kullanıyordum bir zararını görmedim.
  37. Nixadz

Selamlar,bir çok kişi bilgisayarının bazı oyunları kaldırıp-kaldırmayacağını bilmez ve bunun için forum'da konu açar.Ama artık forum'da bunun için konu açmaya gerek yok! "Can You Run It" sitesi,bilgisayarınızın oyunu kaldırıp-kaldırmayacağını kendisi hesaplar.Sizin yapmanız gereken tek şey...
  38. Nixadz

Zamanda yolculuk mümkün...

Dünya kendi etrafında saat'de 1600 km/h ile değil,1670 km/h ile döner.Dünya,Güneşin etrafında da tam tur bir dönüşünü 365 gün 6 saat'de değil, 365 gün 5 saat 48 dakika 46 saniye'ye tamamlar."Dünyanın kendi etrafında döndüğü hızdan 1 km/h hızla irerlersek zamanda ireli gitmiş oluruz"anlamına...
  39. Nixadz

Soru Forza Horizon 4

Aşağıdakı linkden istediğiniz oyunu seçip pc'nin kaldırıp-kaldıramayacağını öğrene bilirsiniz. https://www.systemrequirementslab.com/cyri
  40. Nixadz

Telefonda silinen resimlere ulaşılabilirmi?

Selamlar.Yıllar önce (2010 felan) Sony Ericsson C510 modelli telefonda çocukluk resim ve videolarımız vardı fakat sonra aileden birisi yalnışlıkla tüm resimleri aynı anda sildi.Telefon şuan çalışır durumda fakat şarjı yok.Format felan da atılmamış.Telefondakı silinen resimleri geri getirmek...
  41. Nixadz

Türkiyede aldığım PC'yi kendi ülkeme geçirirken para vericekmiyim?

Aviasales'den bakıyorum ben.Yalnız kendim gelmeyi düşündüğüm için ortalama 250azn (1250tl) bilet,1 haftalık İzmirde bir hotel 310 azn(1550tl) yapıyor.Yani hem ziyaret,hem ticaret olarak düşünüyorum.
  42. Nixadz

Yardım Gta5

Sanırım gta 5 ve gta 5: premium edition yani 77.33 tl olan
  43. Nixadz

Yardım Oyun önerisi

Mafia 1,gta vice city,gta san andreas,assasin's creed serisinden sisteminize uyanlar,mount & blade warband/bannerlord,crysis 2,half-life 2,max payne 2 1627663849 Birde böyle bir link buldum istediğiniz oyuna bakıp seçebilirsiniz...
  44. Nixadz

Vergi konusunu biliyorum,gerçekten üzülüyorum sizler için fakat bizim olay garip.Sizde 1 dolar 8,42 tl,bizde 1 dolar 1,70 azn ama yinede teknoloji ürünleri pahalı.Aslımda bunun sebeplerinden birine Türkiyenin ekonomik krizde olması diyebilirim.Kardeş ülke olduğu için çoğu şeyi sizden...
  45. Nixadz

Yardım Bu bilgisayarla hangi oyunları oynayabilirim

Requirements Test Bu linkteki sitede istediğiniz oyunu seçip "can ı run it?" tuşuna basınca oyunu açıp-açamayacağınız yazıcaktır.
  46. Nixadz

Selamlar.Ben yurtdışında (Azerbaycanda) yaşıyorum,Türkiyede teknoloji fiyatları TL ile pahalı olduğu için diğer para birimlerine uygun geliyor.Ben kendim Türkiyeye gelip burda PC alsam,sonra bunu kargo gibi değil kendi eşyam gibi getirsem (bavulda felan) ülkeme dönünce gümrükde PC için para...
  47. Nixadz

Telegram oyun paylaşan kanallar.

Kurulum dosyası paylaşan.
  48. Nixadz

Telegram oyun paylaşan kanallar.

Selamlar.Arkadaşlarımdan duyduğuma göre Telegramda mobil oyun paylaşan kanallar varmış.Bilenler ismini söyleyebilir ya da link atabilirmi?Şimdiden teşekkürler.
  49. Nixadz

Yeni Hesap Açtık Da Satın Alınanlar Ne Olur?

Up.
  50. Nixadz

Yeni Hesap Açtık Da Satın Alınanlar Ne Olur?

Selamlar soru yukarıdakı.Yeni gmail'le yeni hesap açdıkda App Store'da önceden satın aldığım uygulamalara ne oluyor?Yine kullana biliyormuyum yoksa yeniden satın almam gerekecek?(Yazım yanlışları ola bilir.Türk değilim o yüzden yanlış yazmış ola bilirim)Şimdiden teşekkürler.
  51. Nixadz

Soru Plank Kondisyon Geliştirirmi?

Çok teşeklürler
  52. Nixadz

Soru Plank Kondisyon Geliştirirmi?

Selamlar kilolu değilim,son 8 ayı çoğunlukla oturarak geçirdim fakat önceden 2-3 saat futbol oynarken,basketbol oynarken de kondisyonum zayıfdı.Koşu ve beslenmenin önemini biliyorum fakat sorum yukarıdaki plank kondisyon geliştirirmi?Şimdiden teşekkürler.
  53. Nixadz

Pc Yeniden Başlıyor Sürekli Neden ?

Bende bilmiyorum fakat googleda arayınca bir çok forum geldi.Bazıları format at diyor bazıları anakart sorun diyor.Diğer kişilerin nasıl yaptığına bakıp yap bence.
  54. Nixadz

Fotoğrafın galeride sadece son kaydedilenlerde gözükmesi

Telefon iphone 6s olduğu için yapamıyorum
  55. Nixadz

Fotoğrafın galeride sadece son kaydedilenlerde gözükmesi

Google yedeklerden önceden yedeklediğim fotoları indirice dosyalara gidoyor dosyalardan galeriye indirince tüm fotoğrafların olduğu fotoğraflar kısmında değil sadece albümlerdeki son kaydedilenlerde gözüküyor.Çözümü varmı?Şimdiden teşekkürler
  56. Nixadz

Dizüstü bilgisayarım için dahili bileşen değişimi

Bildiğim kadarıyla başlığa "acil,girin" gibi şeyler yazmak yasak.
  57. Nixadz

Oyuncu kariyeri için pes 2018 vs fifa 18

Selamlar.Konu başlıktaki gibi.Oyuncu kariyerinde gerçekçilik olarak(oynanış değil transfer için mesela fifa 18 biraz oynadım ilk sezon leicister city'de 73 gol atdım en yakın rakip 21 goldu ama beni kiralık olarak alt lige verdiler)hangisi iyi şimdiden teşekkürler
  58. Nixadz

Router'ı Wi-Fi'ye bağlama

Selamlar.Önceden birlikte wifi kullandığımız konşumuz kendine wifi çekdi ama bize şifreyi verdi(illegallik yok)ama sinyal bizde zayıf çektiği için TL-WR820N tp-link markalı router aldık.Tether uygulaması desteklemediği için kendisi 192.168 le başlayan ip adresine atdı ve bende routerın şifresini...
  59. Nixadz

Psychedelic rock dinleyeniniz var mı?

Dinlemem fakat size bir rock grupu önermek istiyorum:Yuxu.Şu an aktif olmayan Azerbeycan grubu.Özellikle "Xəzərin Sahildə"yi dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  60. Nixadz

Aşık Olduğunuz Kızlar Hangi Özelliklere Sahipti?

Nefes alıyordu.Şaka bir yana saçı kısa ama çok değil omuzlarından biraz yukarıda(Böyle saç bence kızlara çok güzel duruyor).Benim gibi gördüğü her şeyi bilme isteği var.Bu yüzden baya bir şey tartışa biliyorum.
  61. Nixadz

Gençlik nereye gidiyor?

O dayılarda gençken küfür ediyordu.Şimdiki gençliğe gelince bende 2000 sonrasıyım büyüklrre saygılıyım ve işlerde yardım ediyorum yalnız ben değil bir çok 2000 sonrası doğumlu.2000 sonrası kötüyse de iyise de 2000 öncesinin sayesinde.Ben saygıyla yetiştirildim fakat bir başkası...
  62. Nixadz

Gençlik nereye gidiyor?

İlk olarak 2000 sonrasında doğulan fakat saygılı çok çocuk var.İkinci olaraksa 2000 sonrasını 2000 öncesi yetiştirdi.Üçüncü ve en önemlisi bence bunun 2000 öncesi/sonrasıyla alakası yok.40 yaşındakı dayılarda küfür ediyor,saygısızlık yapıyorlar.
  63. Nixadz

Hücresel veri ile oyun indirme

Depolama alanı var ve wifi ile indirilebiliyor.
  64. Nixadz

Denedim ama yine olmadı.200 mb altı uygulamalardada aynı şey oluyor.
  65. Nixadz

Tamam denerim teşekkürler
  66. Nixadz

Yaptım fakat yine durum aynı
  67. Nixadz

Selamlar ben hüceesel veriyle oyun indirmek istiyorum fakat indire bastığımda bir iki saniyeden sonra hiç bir şey demeden yeniden indir butonu çıkıyor.Bastığımda normalde parmak izi istemesi gerekiyor ama şimdi parmak izi istemeden duruyor.
  68. Nixadz

Nasıl Rusça Öğrenirim?

Film izleyin,ders kitaplarını okuyun,uygulamalar kullanın,youtube'da video izleyin,rus youtuberlar izleyin,sonra normal kitaplar okuyun.O kadar zor değil aslında.Ben lisede öğrenmişdim yani baya konuşuyordum sonra full ingilizce odaklanınca unutuldu
  69. Nixadz

Steam de olan bir oyunu ps de oynabilirmiyim

Arkadaşlar bir şey sorucam aslında konu farklı ama neyse.Mesela ben gta 5'i steamde oynuyorum arkadaşım PS'de oynuyor.İkimiz aynı serverde yani birlikte oynaya bilirmiyiz?
  70. Nixadz

Bu ingilizce testini kim çözer?

Teşekkür ederim
  71. Nixadz

YouTuber'lara vergi cezası yağıyor! Peki kimlere ceza geldi?

Zengin bebeleri?!Hiç bir şey yapamayıp(yapmayıp),bir şeyler yapan ve kazananları alçak düşürmekmi?!Evet ekşiciler v2
  72. Nixadz

YouTuber'lara vergi cezası yağıyor! Peki kimlere ceza geldi?

Kazanıyor diyemi vermeli?!Zahmet çekiyor para kazanıyor ki ayda 100 binler kazanmıyor bu adamlar.
  73. Nixadz

Android sürümü düşük tablete zoom ve eba kurulabilir mi?

Apk indirmeyi deneyin bence
  74. Nixadz

Anladım sadece diyorumki hata yapmış olsanızda problem olmazdı
  75. Nixadz

Yok anlıyorum tabii ki zaten hata yapmış olsanızda hatasız kul olmaz.
  76. Nixadz

Teşekkürler
  77. Nixadz

2 de A ve D arasında kalmışdım A yazdım.Keşke daha çabuk görseydiniz:(Birde 8de bağlayıcı fiilden sonra gelecek zaman koymak olurmuki?5de de what dan önce isim gelmez biliyordum
  78. Nixadz

Herkes Çalma Listesini Paylaşın

Hayır yok:/
  79. Nixadz

İngilizce testi kim çözer?

Teşekkürler.Fakat bildiğim kadarıyla does olunca have olmalı değilmi çevrilip?
  80. Nixadz

İngilizce testi kim çözer?

Arkadaşlar 1 ve 4 suallar kaldı lütfen yardım edin.Diöerlerini yazarsanızda sevinirim.
  81. Nixadz

Zamanlarda sorun yaşıyorum 1611580204 2.A 3.A 5.D 6.E 7.C 8.D 9.A 10.D biliyorsanız yardım ederseniz sevinirim 1611580575 Yokmu yardım edecek :( 1611581843 @Creative abi isminde ingilizce zaten bir el atsan sadece 1 ve 4 sorulara
  82. Nixadz

Selam aşağıdaki ingilizce testini kim çözebilir.Bazılarını kendim yaptım fakat tam güvenmiyorum.Aslında ingilizcem iyi ama bu sorularda iyi değilim.
  83. Nixadz

6000 tl ye

5.5k ya bu var. https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5a-1660s/ 5.9k ya bu var. https://www.itopya.com/teknoqueen-gigabyte-geforce-gtx-1660-ti-oc-6gb-amd-ryzen-5-3500-16gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-espor-pc/ 5.3k ya bu var...
  84. Nixadz

Pc bu sefer gg'mi

Sanırım soruna cevap almışsın ama bence babanla git konuş özür dile.Anlıyorum pc de güzel ama git babandan özür dile.Bir gün çok pişman ola bilirsin.
  85. Nixadz

Spotify kendisi desteklemiyor instagram müzikde desteklemiyor mesela.Ama bence destekler yakın zamanda
  86. Nixadz

Ülkesinde(Azerbeycanda)spotify olmayan ben:/Aslında vpn le farklı ülkeden gmail açınca ücretsiz kullanıyordum fakat 15gün dolmuş sanırım çıkmış bende daha hesap açmaya üşendim.
  87. Nixadz

Pc alınca kutular veriliyormu?

Selamlar.Mesela ben game garaj'dan pc aldım,bu pc'nin ekran kartının,işlemcinin felan kutuları yollanılıyormu yoksa sadece kasa olarak içindemi yollanılıyor.
  88. Nixadz

Aileme nasıl pc aldırırım?

Büyük ihtimalle yaşından dolayıdır,derslerine odaklanmanı istiyor.Bence derslerine odaklan ve büyüdüğünde alıcak.
  89. Nixadz

Yeni bir Türk internet dizisi

Eğer şiddet(esasda kafına şiddet),tecavüz,taciz,anlamsız şakalar,bel altı şakalar varsa tutar.Ha birde şeyi unutdum vücudunu gösteren erkek başröl ya da kadın başröl.
  90. Nixadz

10-11.5K Gaming laptop önerisi?

Ne kadar güvenli bilmiyorum ama buraya link bırakıyorum bu fiyata iyi. https://www.hepsiburada.com/msi-gf65-thin-10ue-015xtr-intel-core-i5-10200h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000019DCXT
  91. Nixadz

Bu PC alınırmı?

Selamlar sizcd bu pc alınırmı?Birde sizce rtx2060 dan rtx2060 super'e yükselteyimmi yani değermi? https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a/
  92. Nixadz

Bu pc nasıl?

Ağzımı bozmak istemiyorum ifyiracı git zaten adamı sinirlendiriyorsun.Başka kişiler psu kötü diyince gelmiş tabikide alınmaz diyorsun.
  93. Nixadz

Bu pc nasıl?

Selamlar aşağıdaki pc sizce nasıl? https://www.itopya.com/teknomega-msi-geforce-gtx-1660-super-ventus-oc-6gb-intel-i5-10400f-16gb-ddr4-512gb-ssd-geforce-espor-pc/ Birde 6500tl ye kadar başka bir pc önerirseniz(ekran kartı nvidia)sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  94. Nixadz

İos 14.3'e güncelleyeyimmi?

Selamlar telefonumun markası iphone 6s şuan sürüm 13.7 sizce 14.3'e güncellesem sorun olurmu?Ne gibi?Performans düşenmi?Şimdiden teşekkürler.
  95. Nixadz

İçimizde öyle birisi varki saçmalığı(iftira yiyorum)

Zaten haklı olsa mesajları silmezki kendiside yazmış mesajları sildim diye neden silersinki haklıysan?
  96. Nixadz

Link versim yukarıda ama al https://forum.shiftdelete.net/konular/icimizde-oyle-birisi-varki.722199/#post-5704529
  97. Nixadz

Mesajları sildi dedim ya
  98. Nixadz

Hahaa ben normalde böyle bir şey yazmazdım fakat benim halkımda köyü düşünülsün istemiyorum
  99. Nixadz

https://forum.shiftdelete.net/konular/icimizde-oyle-birisi-varki.722199/#post-5704529 Burda herşey
  100. Nixadz

Engel atmış bide tam okuyun lütfen
  101. Nixadz

Mesajları sildi dedim ya
  102. Nixadz

Selamlar benim hakkımda saçma ve sapıkça konu açılmış.Konuyu açan muharrem4201.Onun yazdıklarını yazmıcam herşeyi anlatıyorum.Ben çekilişle payday 2 hediye ediyordumya bu bana özelden abi Allah rızası için bana at bu oyunu çok seviyorum yazdı.Bende tamam sistem kaldırıyormu dedim evet dedi.Neyse...
  103. Nixadz

Steam Payday 2 çekilişi

Yahu arkadaş forumda birisine sövsem bu kadar büyümezdi be.Benim kendimde kart sahibi olmadığım için her zaman oyunları korsan olmadan oynamak istemişimdir.Şimdide birine hediye etmek istedim ne var bunda.
  104. Nixadz

Steam Payday 2 çekilişi

Kanka pc oyunu kaldırıyorsa steam hesabını ver hediye edeyim
  105. Nixadz

Steam Payday 2 çekilişi

Konuyu silmek oluyormu bu arkadaşa hediye edicem 1609588383 Arkadaşlar ben ne bileyim steam doları 2 tl den hesaplıyor kartı olmayana hediye etmek istemişdim elimi ağrıtmaya değmez ne mesala abi
  106. Nixadz

Steam Payday 2 çekilişi

Abiler olay aslında para değildi çoğu kişinin kartı olmadığı için alamıyor onu geçtim ben ben Azerbeycanlıyım steam dolarla bakıyorum 0.62 dolar bude neredeyse 5 tl yapıyor ama burda 1.5 tl.Bu kadar ucuz olduğunu bilsem yapmazdım? 1609588145 Abiler olay aslında para değildi çoğu kişinin...
  107. Nixadz

Kaç dil biliyorsunuz ?

1)Azerbaycanca-anadilim 2)Türkçe-anadilim gibi biliyorum 3)İngilizce-baya iyi biliyorum 4)Rusca-önceler çok iyi biliyordum şimdi kötü 5)Talışca-belirli bölgeden olan Azerbeycanlıların kullandığı dil.
  108. Nixadz

Steam Payday 2 çekilişi

Selamlar.Steam üzerinden Payday 2 çekilişu yapıyorum.Çekilişe katılmak için gerekenler: 1)nixadz instagram adresini takip etmek(çekiliş sonrası çıkılmaması şartıyla) 2)Son fotoğrafını beğenmek(çekiliş sonrası kaldırılmaması şartıyla) 3)Buraya katıldım yazmak. Çekilişe en az 10 kişi katılırsa...
  109. Nixadz

Karantina da yapılacak şeyler tavsiyesi

Birde şuan Payday 2 steamde 0.62$ sistemin kaldırıyorsa öneririm
  110. Nixadz

Gta Vice City,Bully,Minecraft,The Long Dark,Need For Speed Underground 2,CS:GO,Pubg
  111. Nixadz

Dizi izlemeyi seviyorsanız çok şey kaçırmışsınız bence.
  112. Nixadz

Dizi olarak Breaking Bad,Better Caul Saul(Breaking Bad bitirdikden sonra izle),Vikings,Prison Break,Narcos,Peaky Blinders öneriyorum.Oyun olarak Gta San Andreas klasik ama bitirmediysen bitire bilirsin.
  113. Nixadz

Airpods mu yoksa watch se mi ?

Kendinde belirtmişsin çok farklı şeyler.Ama sanırım watch se.
  114. Nixadz

Whatsapp'a video atınca kalite düşmesi?

Sanırım wp sorunu.Ben resim atıncada kalite düşüyor.Birde instagramda story kalitesini düşük görüyorum.
  115. Nixadz

Fifa 18 oyuncu kariyeri saçmalığı

Selamlar.Ben Fifa 18 de oyuncu kariyeri başlatdım ve yaşımı en küçük seçmişdim.İlk olarak Leicester City'le başladım fakat maç oynamamış 2 ci lige kiralık verildim.Bunda sorun yok.Ben yeni takıma gelirken takım 16cı falandı.Ben takımı 2 ci yere kadar yükseltdim süper oynuyordum her maç minimum 3...
  116. Nixadz

PlayStation vs Xbox

Arkadaşlarında dediği gibi ikisinin artıları ve eksileri var.Ama ben olsam Ps alırdım.Sanırım en büyük sebebi özel oyunlar.
  117. Nixadz

Steam kilit kaldirma

Evet harcamaya gerek yokmuş kod almak yetiyor
  118. Nixadz

Steam kilit kaldirma

Ben tam hatırlamıyorum ama sanırım harcamaya gerek yoktu.Yani ben sanırım alınca artık normalleşti hesap.Çünkü baya sonra bir oyun almışdım(Sleeping Dogs Azerbeycan özel indirimdeydi sonra 3dolar kalmışdı onada skin almışdım)
  119. Nixadz

App Store sildiğim ugulamaların bulut işaresini silmr

Selamlar.İphone6s markalı(sürümü 13.7)telefonumda sildiğim uygulmalar AppStore da karşısında bulutlu gözüküyor.O bulutu silmek mümkünmü?Nasıl?Eğer satın alma geçmişinden gizle diyecekseniz onu yapmaya çalıştım ama satın alma geçmişinde ne sağa ne se sola kaydırılıyor.Şimdiden teşekkürler.
  120. Nixadz

Başka bir dine inanmak

"Başlangıcı bilmiorsak eğer, neden varmış gibi davranalım ki?"Demiş konu sahibi arkadaş ama önce "( Bizler Doğal Felaketle Yok Olmuş Bir Gezegenin Sahipleri Olan Uzaylıların Geetik Torunlarıyız )" demiş.Şimdi benim kafamda bir soru yarandı zaten sen demiyormusun "başlangıcı bilmiyorsak neden...
  121. Nixadz

Fotoğraflarım yedeklendimi

Teşekkür ederim bende böyle düşünüyordum sağolsun bir arkadaş beynimi yaktığı için en iyisi foruma yazayım dedim.
  122. Nixadz

Fotoğraflarım yedeklendimi

Selamlar.İcloud'dan girip baktığımda fotoğraflar ayrı yedekleme ayrı gözüküyör.Yedekler 193mb fotoğraflar 2gb gözüküyor.Şimdi benim fotoğraflar ayrımı yedekleniyor?Ayrı yedekleniyorsa yedekler sekmesi neyin sekmesi?Şimdiden teşekkürler.
  123. Nixadz

En çok izlediğiniz YouTube kanalı?

Oyun sever olduğum için ve oyunlarında pahalı olduğu için oyun kanalları izlerim mesele Easter Gamers TV,Mithrain,Enis Kirazoğlu.Yayıncılarıda izlerim fakat youtube dan tekrarı izlerim çünkü internetim çokta iyi değil.Başka Ege fitness,Barış Özcan,Alper Rende.
  124. Nixadz

Story izlerken kalite düşüşü

Selamlar.Başlıtada yazdığı gibi instagramda story kalitesi düşük.Normalde 720p olsa bile ben piksel piksel görüyorum bu durum sadece videolarda böyle ve sanırım nedeni videoyu açmak için düşük kalitede oynatıyor.Ayarlara baktım bulamadım bunun için bir şey.Nasıl değiştire bilirim?Şimdiden...
  125. Nixadz

FaceTime etkinleşdirilemedi sorunu

Selamlar.Başlıktada yazıldığı gibi facetime etkinleştirilemiyor.Mesajlarımda öyle fakat mesajlarım kullanılıyor(mesaj yollaya ve ala biliyorum).Ayarlardan girdiğimde ikiside aktif değil.Aktifleşitrmeye çalışdığımda yine etkinleştirilemedi sonra yeniden deneyin yazıyor.Bu arada önceden...
  126. Nixadz

Dizi TWD 10. sezon nereden izleyebilirim?

İnternetde korsan hali bile yok şuan.Biraz bekleyin bence yeniden eklenir.
  127. Nixadz

Elle VPN ayarlama

Kompyuterim ekran kartı yandığı üçün işləmir.İnternet klublarda qapalı olduğu üçün gedə bilmirəm.
  128. Nixadz

Elle VPN ayarlama

Selamlar.Başlıktada gördüğünüz gibi iphone un kendinden elle vpn ayarlamak istiyorum fakat yeniden bağlanmayı deneyin sorun sürerse ayarları doldurun yazıyor.İcloud hesabımdan çıkmıştım giremiyorum acaba bu yüzden olabilirmi?İp adresi ya da proxy ayarını değiştirmek girilmeyen aitelere...
  129. Nixadz

iPad mi almalıyım Macbook Air mı?

Daha çok ne için kullanacağınıza göre değişir ama ben olsam sanırım bende ipad apple pencil ve airpods alırdım.
  130. Nixadz

Bilgisayarım iyi fakat fps değerleri düşük.

Grafikleri yüksekde kullanıyor olabiıirsiniz.Grafikleri bir tık düşürün derim.
  131. Nixadz

.zip dosya açma

Selam başlıktada yazdığı gibi .zip uzantılı dosyayı nasıl/hangi programla açarım?(işletim sistemi ios)
  132. Nixadz

İphone'a vpn indirme

Ülkedeki yalan haberlerin ve savaş sırlarının halkntarafından sızdırılmaması için
  133. Nixadz

İphone'a vpn indirme

Evet google dan whatsapp youtube facebook vb. giremezsiniz ama dizi falan izlemek mümkün tabii bazı sitelere girilmiyor
  134. Nixadz

İphone'a vpn indirme

App store'da çalışmıyor. Hiç bir vpn indirilemiyor app store'da çalışmıyor Normalde yabancı sitelere giriliyor ama savaş yüzünden girilemiyor.Operayada giremiyorum
  135. Nixadz

İphone'a vpn indirme

Selamlar.İphone markalı telefonum var ve ülkedeki(Azerbeycandaki) int.kısıtlaması yüzünden yalnızca google a girilebiliyor(gmail dahil).Telefonuma google üzerinden vpn indiriebilirmiyim?Başka nasık indire bilirim(Bu arada başka android telefondan gmail'la uygulama yollamaya çalıştım ama maalesef...
  136. Nixadz

S sport nasıl izlenir

Tivibu ücretli değilmi?
  137. Nixadz

S sport nasıl izlenir

Selamlar S sport nasıl izlerim ücret ödememmi gerek yoksa şifresi varmı
  138. Nixadz

Mpbs ve mbit/s aynımıdır

Peki arkadaşlar 2 mbit/s ile 3 gb lik dosya kaç saatde iner?
  139. Nixadz

Mpbs ve mbit/s aynımıdır

Arkadaşlar başlıkta görüyorsunuz ikiside aynı şeymidir değilse hangisi daha hızlı indirme yapar
  140. Nixadz

Led ampül vs led şerit

Arkadaşlar sizce hangisi odayı renklendirmek için
  141. Nixadz

Kalıcı gt yapılıyor

Abis sorun o 200 değil 20 arkadaşım bile yok instagram kullanan
  142. Nixadz

Kalıcı gt yapılıyor

Gt yapılıyor dedim gt den başka her şeyden konuşuldu neyse teşekk
  143. Nixadz

Kalıcı gt yapılıyor

Bir şey olmuyor fakat hem yeni arkadaş edine bilirim hem 10 15 takipçiyle kalmam
  144. Nixadz

Kalıcı gt yapılıyor

Kalıcı gt yapan varsa takip atsın dm den yazsın geri dönücem dönmessem çıkın fotolarda beğenilir İnsta:nixadx
  145. Nixadz

Instagram Takipçi Satın Almak Doğru Mu?

Kalıcı takipleşicek olan varsa takip atsın dm den yazsın geri dönerim nixadx
  146. Nixadz

Ps3 bluetooth kulakık bağlama

Selamlar ben internetden araştırdım be ps3 e bluetooth kulaklığımı bağladım fakat kulaklığa kendi sesim geliyor oyunun sesi tv den geliyor yardım ederseniz sevinirim.Bu arada kulakığı tanıtdım sonra ses ayarlarımıydı ne tam hatırlamıyorum ordan kendi kulaklığımı seçdim bunları yaptım yani
  147. Nixadz

Tv de bluetooth var mı biımiyorum

Selamlar.Tv modeli shivaki tv led 43sf90g smart bu tv de bluetooth var mı bilmiyorum ayarlardan aradım bulamadım.Şimdiden teşekkürler
  148. Nixadz

İphone internetdem video indirme

Bazen öyle yapıyorum ama çesela 10 dk lık bir şey onu ekran kaydı alırken beklrmek falan var
  149. Nixadz

İphone internetdem video indirme

Selamlar iphone markalı telefonumda instagram story olsun başka bir video olsun indirilmiyor.İndire basıyorum yeni sekme açıyor video orada oynatılıyor.Nasıl indire bilirim?
  150. Nixadz

İos güncellemesi

Yorumlarınız için teşekkürler
  151. Nixadz

İos güncellemesi

Başlatıyor.Büyük ihtimalle iTunes üzerinden güncelleyeceğim artık.
  152. Nixadz

İos güncellemesi

Denedim yeniden başlatınca güncelleme siliniyor
  153. Nixadz

İos güncellemesi

İnternet gitdiğinde 645.7 mb,dı.İnternet geleli 10-15 dakika hala aynı. Yşyoruçunuz için teşekkürler
  154. Nixadz

İos güncellemesi

Selamlar ios güncellerken durdurma sonra devam etme şansım varmı?Çünkü böyle durdurmak olmayınca internet gitdiğindi sonra geldiğinde bile güncelleme devam etmiyor olduğu gibi kalıyor.
  155. Nixadz

İos güncellenmemesi

Selamlar.İphone 6s modeli telefonum ios 11.4.1 e sahip.İos 13.5.1 modeline güncellemeye çalışıyorum ama yaklaşık 21 saat,5 saat gibi tahmini zaman veriyor fakat başladığı gibi bir az yüklenmiş ne yapmalıyım
  156. Nixadz

İphone 6s güncelleme

Telefon bugün benim oldu,sıfır almadım yakın birisinindi ama kullanmıyordu bugün bana verdi.
  157. Nixadz

İphone 6s güncelleme

Selam.Ben iphone 6s kullanıyorum sürüm 11.4.1.Netflix uygulamasını kullanabilmek için sürüm en az 12 olmalı.Güncelleme seçeneklerinde 13.5.1 var.Eğer güncellersem telefonda bir problem çıkarmı?Donma,kasma gibi.Şimdiden teşekkürler
  158. Nixadz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Ben yurtdışında yaşıyorum ve şuan burada 2100 tl yani bütçeme göre.Eğer bütçem artarsa mi 9t düşünürüm
  159. Nixadz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Selamlar.Xiaomi redmi note 8 pro almayı düşünüyorum sizce nasıl?Oyun oynayan birisiyim,şarjı çokta önemli değil kamera önemli o da baktığım kadarıyla fiyatı için iyi.Aklımı karıştıran şey uzun kullanım bazıları 2-3 ay sonra telefonun kötüleştiğini söylüyor.Uzun zamandır kullanan arkadaşlar...
  160. Nixadz

Ücretsiz whatsapp mesajları okuma

İnata devam etmiyorum fikrimi yazıyorum aslında ama neys
  161. Nixadz

Bu tür insanlara derken?Bir mesajla birisinin nasıl biri olduğunu anladığını düşünüyorsan hata yapıyorsundur 1588774490 Türk olduğumu soran olduğunuda söylemedim arkadaşın alaycı konuşduğunu düşünüyorum ama yinede özür diledim kendisinden
  162. Nixadz

Alaycı kendisi konuşuyordu hiç kimse hatasız değil zaten ben de Türk değilim 1588774295 Teşekkürler
  163. Nixadz

Çok yardımcı oluyorsunuz efendim kalbinizi kırdıysam özür dilerim
  164. Nixadz

Çok komiksiniz yardım edemiyecekseniz boş yapmayın
  165. Nixadz

Selamlar başlıktada gördüğünüz gibi ücretsiz wp mesajları (resimler ve videolarda dahil) okuma programı gerekli.Paralı olsa bile bura ücretsiz indirebileceğim link atarsanız sevinirim.
  166. Nixadz

Emojilerin bazılarının gözükmemesi sorunu

Selamlar başlıktanda okuduğunuz gibi bazı emojiler gözükmüyör bir kaç tane emoji programı indirdim klavyeni indirdiğim programın klavyesi seçtim ama bir fark olmadı nasıl çöze bilirim?Şimdiden Teşekkürker. Not:telefonum lg g4 stylus
  167. Nixadz

Bu hangi model?(resimli)

Selamlar bir telefon var sanırım xiaomi ama hangi model bilmiyorum bilen varsa yazarsa çok mutlu olurum.
  168. Nixadz

İnstagram haraketlerin sorunu.

Kardeşim sorunun sebebi telefon markamız.Ben lg g4 stylud kullanıyorm ve bende gelmiyordu ama iphone 7 plus da denedim haraketlerin geldi.
  169. Nixadz

Hayir bunu degil instagramda kac dakika falan kecirdigimi gostereni soruyorum 1581577429 Hayir bunu degil instagramda kac dakika falan kecirdigimi gostereni soruyorum
  170. Nixadz

Selam arkadaşlar.Konu ismindede yazdığım gibi instagramda haraketlerin kısmı gözükmüyor Yardım ederseniz sevinirim.
  171. Nixadz

Ekran karti gozkmeme sorunu

tamam programi indirdim ama yine gozukmuyor acaba bu laptopa takili degil gibi oldugundan olabilirmi cunku ben ekran karina cift tiklyordum takili degil yaziyordu o zaman simdi programlarda gozukmeyecek dimi
  172. Nixadz

Ekran karti geri indirme

programi vermemissin sakaci reis
  173. Nixadz

Ekran karti geri indirme

merhabalar ben laptopda ki 2 ekran kartindan birini yani nvidia geforce gt620m kaldirdim nasil geri indirirm
  174. Nixadz

nvidia geforce gt620m
  175. Nixadz

gozukmeme sorununu cozdum ama ekran karti takili degil gibi seyler yaziyodu bende ekran kartini kaldirdim simdi nasil geri yuklerim?
  176. Nixadz

gozuken ekran guncel siz windows guncelllemesimi diyorsunuz 1571129221 ??
  177. Nixadz

selam arkadaslar basliktada yazigim gibi ekran kartim gozukmuyor laptop da 2 tane ekran karti var oyun icin olani gozukmuyor aygit yoneticisinde ne yapabilirm lutfen yardim edin
  178. Nixadz

Adobe After Effects sorunu

Selamlar ben adobe after effects kullanmaya basladim daha dogrusu calisdim ama bir sorunum var ben bir videonu after effects e yukleyemiyorum yardim edermisiniz yani video nu duzenlemek icin videonu oraya koymak gerek ben koyamiyorum
  179. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

sorunun kaynagini da buldum sanirim benim adaptor sorunluydu sarjda touchpad ve mouse felan calismiyordu bazen adaptorden ses felan geliyordu sanirim adaptor icerden ekrankartini bozmus
  180. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

sorunu kismen cozdum diyebilirm notebook da 2 tane ekran karti vardi biri nvidia geforce gt 620m digeri ise intel hd graphics 300 once intel ekran kartini devre disi biraktik sorunu cozuldu ama oyunlara girmedi sonra intlei etkinlestirip nvidia yi devre disi birakdim sorun ortadan kalkti ve...
  181. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

simdi resime dosyalardan baktim tum ekran sorunlu anlamiyorum bu ne! 1562238099 deniyorum 1562238237 masaustunu beyaz yaparken beyaz resmi sorunlu masaustu resmi yaptim masaustu sorunsuz bunun sebebi ne olabilir
  182. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

hicbir buyuk islem felan yapmadim notebook u acdim hersey normal oyunlara giriyorum boyle oluyor.Anlamadigim yalniz oyun oldugu yerler boyle asagidaki resimdekini soyluyorum masaustu normal oyunu pencere moduna alip ekranin bir kismina yerlestirdim ve sonuc bu oyunda problem var ama ekran normal
  183. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

tum oyunlarda boyle oluyor once hic bir oyunda boyle olmuyordu hic bir skinti yasamadigim oyunlarda da denedim durum ayni.Belki ekran hasar almisdir diyicemde o zaman ne den yalniz oyunlarda boyle oluyor ki
  184. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

ekran kartim guncel sorunda yasamadim
  185. Nixadz

Oyuna girince ekran karmasaligi(gel bir bak dusunceni yaz lutfen)

Selamlar ben normal olarak laptopumda youtube a felan giriyordum sonra oyun oynamak istedim ve oyuna girince sok oldum diger oyunlarada girip baktim ama tum oyunlarda oluyor sorun asagidaki resimdeki gibi normalda oyun oynamazken hic bir problem yok ama oyuna girince bu oluyor
  186. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

yukledim yeniden 1562233223 sorunla ilgili bir fikrin varmi
  187. Nixadz

Oyunlarda ekran sorunu

Selamlar ben normal olarak laptopumda youtube a felan giriyordum sonra oyun oynamak istedim ve oyuna girince sok oldum diger oyunlarada girip baktim ama tum oyunlarda oluyor sorun asagidaki resimdeki gibi normalda oyun oynamazken hic bir problem yok ama oyuna girince bu oluyor
  188. Nixadz

Kevin Durant, Brooklyn Nets'le anlaştı

evet
  189. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

aslinda bu sonda gosterdigimi kuzen icin alicaktimda hediye olsun diye o zaman ona bunu alicam
  190. Nixadz

Boyum uzarmi

tesekkurler yuzuculuk yapiyordum 1 ay kadar felan basketbollda oynuyorum sutde iciyorum 180 felan gormek istiyorum ama 180 bile cok zor sulalede 180 adam yok sanirim
  191. Nixadz

Boyum uzarmi

Selamlar ilk olarak konuyu yanlis yere acdiysam ozur dilerim.ben 13 yasindayim yani 2005 de dogdum ekim de 14 olucak suan boyum 160 annemin boyu-163 babamin boyu-176 ablamin boyu-165 benim boyum sizce kac olur 18 yasinda felan sallayacak olanlar yazmasin
  192. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

bu mouse iyimidir sizce
  193. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

tamam tesekkur ederim
  194. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

estagfirullah butcem 3 nede yetiyor ben bir yerden baktimda Azeribeycanliyim ve Azeribeycanda yasiyorum o yuzden ucuz fiyat olarak
  195. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

hayir sagla oynuyorum ona dikkat etmemisdim bile 1561891717 bildigim kadariyla ama sol el icin
  196. Nixadz

Mouse(Fare onerisi)

Selam arkadaslar ben 3 tane mouse buldum sizce hangisini alayim(fiyat onemli degil birde "birazda para koy ****** model al"demeyin lutfen)(arkadaslar birde DPI ini bildiklerinizin DPI yaza bilirmisiniz) 1- 2-HP g100 gaming mouse 3-HP g200 gaming mouse
  197. Nixadz

Hangi Sistem

Selamlar arkadaslar ben internetde 3 tane pc gordum.PC ler Turk parasiyla pahali Turk parasina cevirip buraya yazicam fiyatlarini ve performanslarini sizce hangisi alinir yardim edersenin sevinirim. 1)Sistem bu.Fiyat-16,287. 2)Sistem bu.Fiyat-5.455 3)Sistem bu.Fiyat-7.500
  198. Nixadz

laptop a sarj aletini taktiktan sonra mouse calismiyor

dun rahatlikla kullaniyordum ama
  199. Nixadz

laptop a sarj aletini taktiktan sonra mouse calismiyor

Selam arkadaslar ben laptopu sarj ederken mouse yada gamepad calismiyor ama sarj dan cikartdiktan sonra rahat calisiyor sarj dayken usb ile telefon rahat sarj ediyorum ama mouse ve ya gamepad calismiyor yardim edermisiniz
  200. Nixadz

NBA 2k19 acarmi

knk ben zaten internetden arastirdim
  201. Nixadz

Barfix boy uzamasına yardımcı olur mu?

hic bir spor boy uzatmaz diyenleri dinleme uzatir yuzuculukde uzatir bunu bilimsem acidan dogrulanmayip fakat aktif olmak gerek bar dan asil haftada en az 30 dk yuzuculukde boy uzamasini kendimden biliyorum tabi yasa da bagli
  202. Nixadz

NBA 2k19 acarmi

knk demo yu nerden indiricem bulamadim
  203. Nixadz

NBA 2k19 acarmi

tesekkurler 1559844473 birde senden de soruyum sence nba 2k19 aliyimmi simdi en onemliside nba2k20 cikinca ben nba2k19 mypark felan oynayabilirmiyim
  204. Nixadz

NBA 2k19 acarmi

Selam arkadaslar bu sistemle NBA 2k19 acarmi en dusukde NOT:Ekran karti(PhysX islemcisi olarak) Nvdia GeForce GT 620M de kullanila biliyor
  205. Nixadz

Intel HD Graphics 3000 vs GeForce GT 620M

mesela pes 2017 gta 4 gibi(low da tabi oynuyorum)
  206. Nixadz

Intel HD Graphics 3000 vs GeForce GT 620M

arkadaslar benim laptop da 2 tane ekran karti var konu basligindakiler oyunlarda hangisi daha iyi acil yardim lutfen
  207. Nixadz

USB Bluetooth

Acer aspire e bilmem kac 2012 model
  208. Nixadz

USB Bluetooth

Pc nin bt yokki
  209. Nixadz

Gamepad destekleyen oyunlar

Selam ben birtane gamepad alirsam eski ve ya yeni bu gamepad tum gamepad destekleyen tum oyunlarda kullanilir dimi mesela ben snopy sg-401 alirsam yeni bir oyunu(cokda yeni saymayin pc kaldirmiyo) oynayabilirmiyim
  210. Nixadz

USB Bluetooth

arkadaslar ben USB Nano Bluetooth Adapter B-ON alicamda ben windows 7 acer laptop kullaniyorum benim bluetoothlu kulakligim var ben USB Nano Bluetooth Adapter B-ON ile bluetooth kulakligimi laptopa birlestire bilirmiyim lutfen acil
  211. Nixadz

Gönderiye yorum atma

Arkadaşlar ben instagramda bir gonderiye kendi hesabimdan yorum atmak istiyorum ve bunun otomatik olmasini istiyorum mesela yaziyim "guzel" ve bu yorum 10 kere otomatik gitsin oyle site ve ya program varmi?
  212. Nixadz

2020 E3e Sony Katılcakmı

Buyuk ihtimal katilicak cunku the last of us 2 var bu yilin sonu yada 2020 nin ilk aylari cikilir diyorlar
  213. Nixadz

CSGO

Selam arkadaslar cs go da lobilerde Turk oyuncu gelmesi icn ne yapmaliyim
  214. Nixadz

CS:GO Turk oyuncular

arkadaslar cs go da Turk oyuncularin gelmesini nasil saglarim(pc nin kafa Turkiyede degil ip felan ondandmi)
  215. Nixadz

Forza Horizon ve Gta

Selam arkadaslar asagidaki sistem forza horizon dan hangi seriyi acar en low da ve birde gta 5 i en low da acarmi tahmini olanlar YAZMASIN bu isi bilenler yazassin lutfen
  216. Nixadz

Forza Horizon 4

youtube da BKBTB-Berkant isimli kanal var cogu oyunun linkini veriyor kacak olarak indirebilirsin virussuz git yorumuna yaz forza horizon 4 ceker yada cogu zaman canli yayin acip istenilen oyunu veriyor herkesinkini(oto link olarak)
  217. Nixadz

Gta 4 Mod Yükleme Hatası

bu 100% bitirilmis ama yinede tesekkurler
  218. Nixadz

Gta 4 Mod Yükleme Hatası

arkadaslar ben gta 4 e mod yukledim sonra xlive.dll hatasi felan aldim simdi launchgtavi dan calistirdim fakat oyun sifirlanmis modlar var kendi ekledigim muzikler var radyoda fakat oyun yeniden basladi bunun cozumu varmi bir site vardi orda tum gorevler vardi indirip kuruyordun o gorevden devam...
  219. Nixadz

Gta 5 kaldirirmi

tesekkurler kardesim
  220. Nixadz

Gta 5 kaldirirmi

kardesim peki nvidia GeForce GT 620M ve Intel(R) HD graphics 3000 olursa bir sey degisirmi 1557488026 kardesim peki nvidia GeForce GT 620M ve Intel(R) HD graphics 3000 olursa bir sey degisirmi
  221. Nixadz

Gta 4 sorunu

si site bulunamiyor :(
  222. Nixadz

Gta 4 sorunu

Selam arkasalar once gta 4 rahatlikla oynayabilirken mod yukledim araba modu sonra xlive.dll hatasi aldim sonra xlive.dll indirip system 32 ve gta 4 kurulu oldugu yere atdim simdi sorun bu
  223. Nixadz

Xiaomi Mi 8 bildiris

Arkadaslar xiaomi mi 8 de whatsapp instagram gibi uygulamalardan biliris almiyorum ayarlardan biliris acik sessise aldigimda titriyor fakat normalde ses gelmiyor bildiris sesi
  224. Nixadz

Internet sorunu

arkadaslar acer markali notebook umda onceler internet birden gidiyordu uyku moduna alip yeniden actigimda duzeliyordu driver max yukledim driverimi guncelledim simdi wifinin onune unlem geliyor sonra gidiyor normal internet olarak gozukuyor fakat internet yok yeniden uyku moduna alip aciyorum...
  225. Nixadz

Gta 5 kaldirirmi

her konuya yaziyorum oyle bazilari gorup gedciyorda ondan
  226. Nixadz

Gta 5 kaldirirmi

laptop oldugu icin :(
  227. Nixadz

Gta 5 kaldirirmi

Selam arkadaslar ben gta 5 indiricemde sistem ayarlarina baktim sanki karsiliyor minimumu bilgisi olan arkadaslar asagidaki sekillerden sistemime bakim soyelrmi en dusuk grafikde ve ya normal de acacagini ve ya hic acmayacagini?
  228. Nixadz

Xiaomi Mi 8 dil problemi

Aslinda sonradan buldum yinede teskkurler tel. Benim degil oyuzden bu islere girmiyicem bir sey olursa biterim
  229. Nixadz

Xiaomi Mi 8 dil problemi

Selam arkadaslar xiaomi mi 8 de language ye girdim orda english ve 4 tane çjn arap kore gibi diller var Turkce gelan yok ne yapabilirim acil tel.benim degil cooook lazim 1557168329 Arkadaslar room felan indirmek lazimmis sanirim
  230. Nixadz

Steam ve interner kafe

Tamam tesekkurler
  231. Nixadz

Steam ve interner kafe

Selam arkadaslar benim pc ve steam im var ama mesela pubg yok.Ben internet kafeye(pubg pc olan kafeye )gidip orada kendi hesabima girersem pubg oyna ya basabilirmiyim?Varsayalim basdim oynadim sonra kendi pc de jendi hesabima girip ucretsiz olarak indirebilirmiyim?
  232. Nixadz

Şarj

Sarj yerinden yine bir sorun ciktida onun icin sordum sarj yerini 16 defa tamire apardigim icin biktim artik
  233. Nixadz

Şarj

Arkadaslar selam.Ben usb ile laptopumj sarj etmel istiyorum olurmu yani adaptörün duvara takilan kisina ucu usb olan bur sey baglasam sonra bunun usb yi latopa taksam olurmu?hayalmi gercekmi??