Arama sonuçlarınız

1. A

Gigabyte P55 Ud3r bulamıyorum.

Arkadaşlar anakart arıyorum 1156pinli oc yapabilceğim bir anakart beni üzmezse iyi
  2. A

Pc Upgrade

Şuanda elimde lenovo nın kasalı bir pc si var ve ben bunu en azından ets lol pc bulding simulatör vs oyunlar oynuyacağım seviyeye getirmek istiyorum. Pc nin özellikleri: intel core 2 duo e4500 lga 775 bir anakart 3 gb ram 350 power sup Asus monitör 500 gb hdd (ekran kartı yok) sizce hangi...
  3. A

Türkcell Superonline' a Geçmeli Miyim ?

Şuan anda evde kullandığım internet Türknet 35 lik kullanıyorum. Modemim eski olduğu için internetim sürekli dalgalanıyor. Sizce yeni modem alıp türknette kalmaya devam mı etsem yoksa gidip Superonline mı üye olsam. (Modem Fiyatı 380 TL)
  4. A

İphone 11

Sayın okurlar ve yazarlar sizce iphone 11 mi yoksa iphone 12 nin çıkmasını bekleyeyim mi?
  5. A

Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayarım ile oyun oynarken birden leptop şarj olmamaya başladı bende direk şarj aletinin kokladım ve yoğun şekilde yanık kokusu geldi. sonra ben bunu değiştirdim. bu sefer leptop şarj olmamaya başladı. Bu pc yi alıp pc ciye gönderttim. (Not: Bu bilgisayar bataryada hiç sıkıntısısz çalışmaya...
  6. A

Usb girişim çalışmıyor

Dün bilgisayardayken kablomda kısa devre oldu ve hemen kabloyu çıkardım sonra çalışıyor mu diye flash taktım pc okumadı sonra maus klavye taktım çalıştı. flashı başka bir girişe taktım çalıştı sorun neden olabilir.