Arama sonuçlarınız

1. W

Öneri Apple watch se alınır mı

series 9 a o kadar para vermek istemiyorum se almayı düşünüyorum alınır mı sizce
  2. W

Yardım Ekran ayarlarında "Intel(r) UHD Graphics cihazına bağlı" sorunu

Arkadaşlar RTX3050li laptop kullanıyorum ama ekran ayarlarında böyle gözüküyor, nedeni nedir acaba?
  3. W

Soru Hangisini alayims sizce

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-gaming-3-11-nesil-core-i5-11320h-rtx3050-4gb-8gb-512-ssd-15-6-w11-140462.html https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-12-nesil-core-i5-12450h-rtx3050-4gb-8gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html#genel-bakis İkisi arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim
  4. W

Yardım Lenovo ideapad gaming 3 nasil

Lenovo Ideapad Gaming 3 11.Nesil Core i5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, Lenovo Ideapad Gaming 3 modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da vatan bilgisayarin magazasina gidip su laptopu almayi dusunuyorum sizce nasil asil amacim oyun degil uni icin almayi dusunuyorum fifa pes fm...
  5. W

Magsafe cuzdan onerisi

3ten fazla kart alan magsafe cuzdan onerisi olan var mi apple in kendi cuzdani 3 kart aliyor ve yetmiyor
  6. W

Airpods Pro 1 mi yoksa AirPods Pro 2 mi?

Arkadaslar Airpods pro almak istiyorum. Sizce Pro 1.nesil mi almaliyim yoksa pro 2. nesil mi almaliyim? Aralarinda ciddi hissedilicek bi fark var mi? Fiyat olarak Vatan Bilgisayar'da aralarinda 1500 TL var.
  7. W

Yardım Nike sitesine uye olamiyorum

Arkadaslar nike in sitesinden ayakkabi almak istiyorum bu yuzden siteye uye olup siparis vericem ama surekli “bu deneyime erisemezsiniz” hatasi aliyorum napmaliyim
  8. W

Yardım Facebooktan boyle bi sms geldi ne yapmaliyim

Arkadaslar facebooktan boyle bi sms geldi napmaliyim sizce biri hesabima mi girmeye calisiyor zaten sifremi hemen degistirdim
  9. W

ios 16 kestirmeler

ios 16da kullanabilecegim kestirmeleri nerden bulabilirim internetten bulduklarimin hepsi eski ios surumune gore oldugu icin ios16da calismiyor
  10. W

Nike court vision mid nasil ayakkabi sizce

Arkadaslar nike cout vision mid almayi dusunuyorum sizce nasil ayakkabi
  11. W

Iphone 11 ios 16.1 pil yuzdesi

Ios 16.1 guncellemesiyle iphone 11lere pil yuzdesi geldi mi yukleyen varsa soyleyebilir mi
  12. W

Iphone 11 ios 16.0.2 guncellemesi batarya sorunu

Telefonu ios 16 yaptigimdan beri ozellikle oyunlarda batarya su gibi gidiyor oynadigim oyunda oyle agir bi oyun degil online soccer manager oynuyorum bataryanin disinda telefonda isinmada oluyor
  13. W

Iphone 11 pil sagligi

19subatta aldigim iphone 11in pil sagligi bugun 99 oldu sizce iyi mi
  14. W

Ios video indirme sitesi

Arkadaslar iphoneda youtubedan video indirebilecegim site oneriniz var mi
  15. W

Iphone 11 ios 15.3.1 pil performansi

Telefonu bi kac gun once guncelledim batarya performansi sanki biraz dustu kullanan arkadaslar sizde de oyle mi
  16. W

Iphone 11 kamera ayarlari

Kamera ayarlarinda cerceve disi cekilen video fotograf ayarini goremedim ama iphone 11 ilk ciktiginda cekilen inceleme videolarinda bu ozellik gozukuyor
  17. W

Iphone 11 ekran sürem

yeni aldigim iphone 11in ilk gunku ekran suresi sizce nasil
  18. W

Soru Android'den iOS'a WhatsApp aktarma nasıl yapılır?

merhaba arkadaslar androidden iphone a whatsapp mesajlarimi nasil aktrabilirim
  19. W

2022'de iPhone 11 alınır mı?

2018den beri j7 kullanmaktayim artik degistirme zamani geldi iphone 11 almayi dusunuyorum 2022de alinir mi sizce? (oyunlarla pek aram yok yks ye hazirlandigimdan sosyal medyada kullanmiyorum wp spotify arada youtube ve soru cozum uygulamalari falan kullaniyorum) simdiden tesekkurler
  20. W

a51 alinir mi

bir iki hafta icinde a51 almayi dusunuyorum sizce alinir mi telefonda sadece whatsapp ve spotify kullaniyorum arada youtubedan video izlerim oylr agir uygulamalar kullanmam yani
  21. W

az bir miktarla altcoin almak

arkadaslar merhaba dusuk bir miktarla altcoin almak istiyorum sizce almali miyim almamaliyim veya alsam buna deger mi
  22. W

J7 prime snapchat

Arkadaslar j7 prime kullaniyorum sabah snapi sildim(cok yer kapliyordu silip tekrar yuklemek icin) ama yuklemeye calistigimda ise surekli hata veriyor 64bit uygulama falan diyor ne yapmaliyim
  23. W

Wifi ve mobil veri simgesinin ikisinin gozukmesi

Arkadaslar mobil veri ve wifi simgesi ikisi gozukuyor bu ne anlama geliyor?
  24. W

3 yıllık telefondan aldıgım ekran suresi

3 yıllık telefonumdan aldigim ekran suresi resimdeki gibi onun disinda 45dk sosyal medya kullandim(whatsapp ve snapchat) oyun yok telefonda ve su ana kadar pil degisimi yapmadim
  25. W

10k ya telefon artı laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar 10 bine laptop artı telefon almayı dusunuyorum. Laptop ortalama bir laptop olmalı yani 4500 5000 arası telefon ortalama bir telefon olsa olur simdiden tesekkurler
  26. W

Snapchat beklemede ne demek

8 9 gündür konusup birbirimize snap attigim bir arkadasıma sabah snap atinca beklemede yazısını gordum bunun anlamı nedir arkadaslar?
  27. W

Samsung cloud drive

Arkadaslar sabah samsung cloud dan biyle bir bildirim aldim kafam biraz karisti ne yapmam lazim
  28. W

Mi10 t ve mi10 t pro

Arkadaslar mi10 t ve prosunu internette incelerken arkada 4 kamera yer aldigini gordum ozelliklerine baktigimda ise 3 kamera oldugunu gordum digeri kamerami yoksa bir sensor mu merak ettim
  29. W

Pubg mobile vietnam surumu

Arkadaslar zamaninda 2 2.5 yil once internet kafede pubg mobild hesabima girdim daha sonra evden hesabima girince bu hesapla global surume erisilemez hatasi aliyordum cok ugrasmama ragmen hesap globale donmedi ne yapmam lazim
  30. W

Instagram chrome bildirimleri acma

Instagramı chrome uzerinden kullaniyorum ama mesaj falan gelince bildirim gelmiyor chrome bildirimleri acik neden bildirimler gelmiyor o zaman yardimci olur musunuz
  31. W

Wifi isim degistirme

Eve gecen gun turk telekomdan internet baglattik( modem onceden vardi ttnet in) isim degistirmeyi nasil yapariz arkadaslar
  32. W

Yks 21

Sinava calismaya baslamamis birin yetistirir mi konulari??
  33. W

Arcelik smart tv ye spotify

Evde arcelik A43 A850 B tv var netflix youtube tarayici vb var ama spotify yok nasil yuklerim yardim eder misiniz
  34. W

Offline oyun

Telefondan oynanabilecek offline oyun onerir misiniz
  35. W

Üniversite sinavı

Merhaba arkadaslar seneye üniversite sinavina girecegim ama marttan beri memleketimde oldugum icin ders calisamadim okullar acilinca ders calismaya baslasam sinava yetisir mi yardim eder misiniz
  36. W

S10e portre modu

2 3 aya s10e dusunuyorum ama aklimda bir soru var: portre modu sadece insanlari mi cekiyor yoksa istedigimiz her seyin resmini cekebilir miyiz
  37. W

Telefonuma uygulama ile root atmak istiyorum

J7 prime cihazima root atmak istiyorum ama sadece uygulama kullanarak
  38. W

Vodafone faturasiz

Dunden beri yanimdaya giriyorum kalan kullanimlarim gozukmuyor surekli hata veriyor 7000 ozet gonderiyorum sistemimiz servis disidir diyr mesaj geliyor sizce sebebi nedir sizde de boyle oluyor mu
  39. W

A30 gcam

Konuyu kisa tutucam internette a30 icin gcam apk denedim ama hepsinde bir sıkıntı vardi sizde a30 icin gcam apk varsa link atar misiniz
  40. W

Vodafone carkı ceviremiyorum

Dün saat 3 te vodafone faturasiz hattima 40 tl yukledim tarifem yenilendi bugun ise sozde çarkı cevirmem gerekiyordu az once yanimda uygulamasindan carki cevirmek istedigimde ise bana tl yukleyin uyarisi verdi (zaten ben dün tl yuklemistim)
  41. W

A30 gcam

A30 a portre modu calisan gcam linki varsa atar misiniz
  42. W

A70 vs a51

Kardesime telefon almayi dusunuyoruz a51 ve a70 arasinda kalmis a70 4500 mah batarya a51 in de android 10 ve super steady video avantaji var hangisini onerirsiniz Not a70 de super steady video destegi var mi
  43. W

Xr vs 8plus

Xr 64 mü 8plus 128 mi xr 'ın hd+ ekrani beni düşündürüyor bir de xr sadece insanların portresini çekiyormuş (ikinci kamerası olmadığı için) kullanan arkadaşlar sizce portre modu nasıl hakkını veriyor mu Şuan almayacağım sadece fikrim olsun diye konuyu açtım not xs fiyatı düşürse ona da...
  44. W

Liverpool forma

Istanbulda yaşıyorum eminönünde liverpool gibi yabancı takımların formalarını satan dükkan bulabilir miyim
  45. W

Vodafone çark

Dün 9.30 da tl yükledim 1 gün geçmesine ragmen çarkı ceviremiyorum sürekli tl yükle ekranı geliyor müşteri hizmetleri de sistemsel hata diyip gecistiriyorlar
  46. W

Mi 8 mi, mi9 lite mı ?

Mi 8 mi ? Yoksa Mi 9 lite mı? Mi 9T'yi pop-up sevmediğimden dolayı eledim. Siz hangisini alırdınız ?
  47. W

Samsung cihazima kamera apk si

Kullandigim cihaza xiaomi veya one plus kamera apk si yüklemek istiyorum nerden bulabilirim
  48. W

Telefonuma kamera uygulaması

Merhabalar j7 prime kullanicisiyim kendi stock kameradan sıkıldım hangi kamera uygulamasını önerirsiniz bir de gcam kurmaya çalıştım ama olmadı
  49. W

Agir cekim video

Telefonumun kamerasında ağır çekim özelliği yok bunu kullanabileceğim uygulamalar var midir
  50. W

Iphone 7 mi 8mi

Arkadaşım telefonunu değiştirmek istiyor iphone 7 ve 8 arasında kaldı hangisini almalı sizin fikirleriniz nedir
  51. W

Iphone 7 7 plus guncelleme

Iphone 7 ve 7 plus en fazla hangi sürümleri alır şu an ios 13 te kullanıyor zaten ios 10 la çıkmıştı.
  52. W

Garry rodrigues

https://m.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/fenerbahce-o-transfer-icin-bin-kere-pisman-olacak Bence biraz sallamış sizce???
  53. W

Telefonuma root atmak istiyorum

Telefonum j7 prime root atmak istiyorum hangi programı kullanmalıyım bir de twrp moda nasıl alırım telefonu
  54. W

Vodafone sacma güzel 14

Merhabalar arakadaşlar vodafone luyum tarifem saçma güzel 14 ek 7gb olarak instagram mı youtube mı secsem sizce? Ben youtube düşündüm çünkü 7gb heryerde kullanacağım paketi insta da kullanırım ek youtube 7gb yapıp idare ederim diye düşündüm sizin fikirleriniz nedir
  55. W

Samsung telefona romlarla yuz tanima ekleme

Samsung telefonuma rom ile yüz tanıma ekleyebilir miyim telde sadece parmak izi var
  56. W

Vodafone tarife

Merhabalar vodafone 50 TL lik tarife arıyorum ne önerirsiniz
  57. W

J7 prime

Bilindiği üzere j7 prime eski bir cihaz olduğu için android 9.0 gelmez bende rom yüklemek istiyorum nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz
  58. W

Telefon kapanma sorunu

Merhaba arkadaşlar j7 prime cihazım az önce uygulama yüklediğimde kendiliğinden yeniden başlattı sorun ne olabilir 1hafta öncede olmuştu
  59. W

Bildirim ışığı renk değiştirme

Samsung un çoğu modelinde bildirim isigi var j7 prime s7 s8 note8 note 9 falan bu bildirim ışığının rengini değiştiremez miyim root yapmadan
  60. W

Sizce hangisi

Merhaba arkadaşlar babam 5 senedir iphone 5 kullanıyor (batarya değiştirdi 1 2 kez) artık eskimeye başladığını düşünüyor iki telefon arasında kaldı iphone 6s 16gb ve ikinci el iphone 7 hangisini almalı birde buraya gelip diğer markalar hakkında cevap yazmayın babam tam bir iphonecu önüne s10 ve...
  61. W

Samsung portre modu

Resimdeki portre resim nasıl iyi çekmiş miyim
  62. W

Telefon önerisi

Merhabalar iphone dünyasına hızlı bir giriş yapmak istiyorum iphone 7 ve 8 fiyatı cokkk yuksek o kadar para vermek istemiyorum ne önerirsiniz (aklımda ikinci el 6s var ya da sıfır 5s son olarak se düşünüyorum) fikirleriniz benim için önemlidir şimdiden çok teşekkür ederim
  63. W

J7 prime sd kart tepsinin yanindaki sim kart yeri

J7 prime cihazımda(tek sim kart) sd kart tepsinin yanında bir sim yeri daha var sim taksam bir şey olur mu veya tel çift simli yapılabilir mi
  64. W

1900 tl ve alti telefon

Merhaba arkadaşlar 1900 tl altı telefon istiyorum ama huawei ve xiaomi modellerine ısınamadım sevmiyorum da biraz ne telefon önerirsiniz s7 ve s7 edge düşünüyorum general mobile olabilir
  65. W

Android 9 j7 prime

Resimdeki uygulamalardan android pie yüklesem olur mu
  66. W

Uygulanmaları sd karta taşıma

J7 prime da uygulamalar nasıl sd karta atılır
  67. W

Sarj kablosu

Merhaba arkadaşlar j7 prime kullanıyorum şarj kablosu eskidi yeni bir tane almak istiyorum herhangi bir mağazaya gidip alabileceğim kablo önerir misiniz
  68. W

J7 prime sarj etme süresi

Telefonum j7 prime alalı 1 sene oldu (18 martta) ama önceden 2 saatte tam doldururken bu süre son zamanlarda 3 4 saatin üstüne cıktı nedeni nedir ( aradan telefonu powerbank ile şarj ediyorum telefonum şarjı orjinal şarjı yani kutudan çıkan şarj)