Arama sonuçlarınız

1. gorkfi

Soru Tanımadığın kişilerden sürekli "live" daveti almak

Herkese merhaba, son 1 aydır sürekli takip etmediğim ve beni takip etmeyen kişilerden canlı yayına katılma daveti geliyor. Bildirimlerim kapalı olduğu için uygulama girince bildirimler kısmında sonradan fark ediyorum bu davetleri. Üst üste farklı ya da aynı kişiden 2-3 kez istek gelmiş oluyor...
  2. gorkfi

Soru Thunderbird, Quicktext eklentisi görsel sorunu

Merhaba, herkese iyi pazarlar. Kurumsal mailler için Thunderbird kullanmaya başlıyoruz. Maillerimiz için temalar ve imzalar oluşturuldu. Bunu daha pratik kullanmak için Quicktext eklentisini yaptık thunderbird'e fakat logolar ve social media icons görünmüyor kullanırken. Ne yapmak gerekir...
  3. gorkfi

Soru Önce fan hatası sonra yeni bir hata ve yavaşlama (Fotoğraflı)

Merhaba, geçenlerde ofisten yemeğe ayrılırken kapatıp indiğim HP dizüstüm her ne olduysa fan hatası vererek açıldı. Sonrasında dünden itibaren yeni bir Harddisk hatası ekledi. HP Asistant uygulaması ile denedim ama o sorunu çözmedi. Buraya görüntüleri bırakıyorum. Kendim bilerek bir şey...
  4. gorkfi

Soru Online vitrin fakat satış yok

Merhaba, Wordpress kullanarak bir websitesi hazırlıyoruz. Biz B2B çalışıyoruz bu sebeple websitemizde satış ve fiyat belirtilmeyecek ama ürünler aynı biçimde katalog veya vitrin gibi sergilensin istiyoruz. Profesyonel görünmesi açısından da bu eklentilerde sıkıntı oluyor çünkü sepete ekle ve...
  5. gorkfi

Yardım Çokdilli yapmak fakat eklentisiz

Merhaba, işletmemiz için websitesi hazırlıyoruz. WordPress hem çok yaygın hem de basit olduğunu görerek karar verdik ve başladık. Domaine ve hosting her şey tamam içerikleri de dolduruyoruz. Şöyle bir isteğimiz var; Google Translate gibi bir eklenti olmadan kendimiz sayfaların birkaç farklı...
  6. gorkfi

Zincirleme sorunlar ve hata 0x80010002

Merhaba herkese ?, basit bir kullanıcıyım (internet, world office, pdf işleri). Her şey gayet iyiyken dizüstümde internet yavaşlaması olmaya başladı sonra kapanıp açılırken de uzun sürmeye başladı, bugün de PIN kabul etmedi ve Microsoft account ile giriş yapmak zorunda kaldım. Endişelenmeye...
  7. gorkfi

İlerleyen sorunlar Ubuntu 18.04

Merhaba arkadaşlar, Ubuntu forumda yanıt bulamadım çaresiz kaldım diye konuyu size getirdim. Yeni dizüstümle beraber Ubuntu kullanmaya başladım. İlk kurduğum zamanlar çokça memnundum fakat yazılımlar indirmiyorum ama internet işlerim yavaşladı ve Wi-Fi bazen görmüyor ve kopuyor soru işareti...
  8. gorkfi

Ubuntu yüklerken sorun

Merhaba, kendi dizüstüme ubuntu kurdum ve kardeşime de kurmak istedim. USB'den başlattım fakat dil seçtikten sonra kurulum başlayacak gibi olup bilgisayar kapanıyor. Sorun nedir acaba tahmininiz var mı? ne yapabilirim?
  9. gorkfi

HP Pavilion Win10 - Ses sürücü

Merhaba, 2 gün önce HP marka kullanılmış bir dizüstü aldım. İlk kez Windows 10 bu bilgisayarda kullanıyorum ve bluetooth sorunu vardı Xiaomi kulaklıklarımı bağlamaya çalıştım sonra HP sitesinde sürücülere bakıyordum Bluetooth için orada buldum indirdim düzeldi mi diye kontrol ediyorum ve orada...
  10. gorkfi

Bluetooth Kulaklık : Bağlantı sorunu

Merhaba, Xiaomi marka (Redmi AirDots) bluetooh kulaklık aldım fakat dizüstüme bağlayamıyorum. YouTube vidéoları izleyerek takip ederek de yaptım ama çalışmadı. Bu sorunu yaşamış ve halletmiş olanlar varsa bana da lütfen çözümü verebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim .
  11. gorkfi

FREE DOS yerine LINUX yüklemek istiyorum.

Merhaba, Lenovo dizüstü alma ihtimalim olduğu için merak ediyorum da acaba FreeDos alırsam buna Linux kurmakta zorlanır mıyım?
  12. gorkfi

DELL Inspiron 3585 VS Lenovo Ideapad S130

Merhaba herkese, daha önceleri kırık dizüstüm için ne yapabilirim diyordum ve tablet mi yeni bir dizüstü mü diye karar verememiştim. Şimdilerde dizüstü almaya karar verdim ama yine kararsız kaldım. Sizlere güvendiğim için danışmak istiyorum. Artık takoz gibi taşırken bileklerimi kıracak bir...
  13. gorkfi

Dizüstü mü tablet mi? - Tavsiye talebi

Merhaba herkese, dizüstüm parçalanıyor ve çok masraf çıkacağı anlaşıldı. Daha önce konu açmıştım ama sadece sorun menteşeler değil alt plaka da kopuyor artık. İkinci el bir cihaz alsam daha iyi olur diye düşünüyorum. Tablet tecrübem olmadığı için fikre ihtiyacım var. Nasıl bir kullanıcı olduğumu...
  14. gorkfi

Dizüstü ekran sorunu

Merhaba, çok taze üyeyim bir sorunum var. Dizüstümü üniversiteye yerleşirken almıştım ikinci el olarak. Fakat geçen haftalarda bir sorun oldu nasıl anlatayım bilmiyorum ama klavyenin de olduğu bölüm ile ekranın bağlantısı koptu sol tarafta ve şu an işsiz olduğum için yeni bir dizüstü alma...