Arama sonuçlarınız

1. Goffu

500 Tl Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Merhaba 500 tl civarında bütçem var ve bir oyuncu kulaklığı arıyorum benim için en önemli özellik ses kalitesi yani müzik içinde kullanabileceğim bir kulaklık olsa daha iyi olur ikinci önemli özellikte mikrofon idare eder iyi bir seviyede olması lazım üçüncü önemli özellik rahatlık ve çok...
  2. Goffu

Dp To Hdmı Kablo Ile G-Sync Alma

Merhaba sorum basit Freesync destekli bir monitör ile DP to HDMI kablo kullanarak G-Sync aktif edebilir miyim yüksek ihtimalle edilemiyordur fakat kafamı kurcalıyor denemiş olan varsa yardımcı olursa sevinirim bu arada DP ekran kartına HDMI monitöre takılacak ve adaptör ile değil linkteki gibi...
  3. Goffu

Windowstan Parlaklık Ayarı Yapınca Harici Monitörün Renk Sıcaklığı Değişiyor

Merhaba bunu az önce fark ettim laptopuma bir monitör takılı ve nedense windows içinden parlaklık değiştirdiğim zaman monitörün renk sıcaklığı değişiyor normalde eskiden windows içindeki parlaklık sadece laptop ekranına etki ederdi şimdi nedense harici monitörümün renk sıcaklığını değiştiriyor...
  4. Goffu

ETAB 5 Rom

Merhaba bu işlerden çok anlamam ama geçenlerde bana artık kullanılmayan bir ETAB 5 verdiler ve bende TWRP kurup kısıtlamaları kaldırdım ama android sürümü 4.4.2 kaldı ben bu işlemi yaptıktan sonraki gün MEB in kendi kısıtlamasız romunu paylaştığını öğrendim ve çoğu uygulama artık 4.4.2...
  5. Goffu

Hangi Modemi Almalıyım

Bir tane modem alacağım ama telefon modem elektrik işlerinden hiç anlamam şuan 50 mbps simetrik olmayan bir paket kullanıyorum ama ilerde belki 100 mbps ve üstü hızda paketlere geçebilirim o yüzden 200 mbps hızlara kadar destekleyen bir modem olmasını istiyorum dediğim gibi hiç anlamam bana...
  6. Goffu

250 TL Mouse önerisi

250 TL bütçem var siz bana hangi fareyi önerirsiniz
  7. Goffu

Over Game

Merhaba alacağım ürün Over Game sitesinde 20 TL falan daha ucuz acaba bu site güvenli mi birde Türkiye'den mi geliyor Anasayfa site bu sizce değer mi bu siteden almak ?
  8. Goffu

Mouse önerisi

Merhaba 250 TL bütçem var mouse arıyorum lütfen G-102 ve Rival 105 ten farklı mouselar önerin onları ezberledim eğer başka önerebileceğiniz mouse yoksa Rival 105 alacağım alamıyorum Rival 105 satılmıyor
  9. Goffu

Bloody sağ tuş ve sol tuş farklı basıyor

Bloody t60 mouse aldım aldığım gibi bu şekildemiydi bilmiyorum ama biraz oyun oynadım ve ben biraz sert oyun oynarım ama rival 100 bana 4 sene sadece oyun oynamama dayandı neyse mouse un sağ tuşu ve sol tuşu arasında hissiyat ve ses farkı var bu normal değil herhalde ama bloody mouse kullanan...
  10. Goffu

Yeni Fare

Bu sabah Rival 100 faremi mal gibi bozdum artık sol tuş basılmıyor hızlıca yeni bir fare alacağım acil ihtiyacım var bana fare önerir misiniz elim büyük sayılır Rival 100 fareyi claw kullanıyordum birde Rival 100 satılmıyor artık galiba benim aklımda Bloody A90 var güzele benziyor siz ne...
  11. Goffu

Forza Horizon 4 Hesap Sıkıntısı

Bugün Forza Horizon 4 ü açtığımda profil ile ilgili bir hata verdi neredeyse 50 saat oynamıştım bu hesapta ama artık giremiyorum linke baktım ama denedim çalışmadı acaba çalıştırmanın bir yolu var mı ?
  12. Goffu

Gm 9 Pro sorunlar

Telefonum Gm 9 Pro bende Wifi dan atıyor bu acaba sizdede oluyor mu birde 3.5 mm jakı bir şekilde bozuldu çalışması için kulaklığın girişini çevirip çevirip duruyorum anca öyle çalışıyor.
  13. Goffu

HDMI da ses var Display Portta sorunlu

Bu konular hakkında çok bilgili değilim ama elimde Samsung marka bir monitör var üstünde bir tane kulaklık çıkışı var HDMI kullanırken bu kulaklık çıkışını kullanıyorum ve hiç sıkıntısı yok ama Mini DisplayPort to DisplayPort kabloya geçince ses konusunda sıkıntılar yaşıyorum alabiliyorum fakat...
  14. Goffu

Display Port Ses Yok

Elimdeki monitör bu Samsung 24 İnç CRG50 144Hz FreeSync Kavisli VA Gaming Monitör İlk başta HDMI kablo ile bağlantı yaptım monitöre hoparlör kablosunu bağlayıp ses alabiliyordum 144 hz de çalışıyordu fakat G-Sync çalışmadı sonra mini display port to display porta geçtim ilk başta ses geliyordu...
  15. Goffu

Hdmı Versiyonu

Monster Tulpar T5 v19.1 bilgisayarım var ama hdmı versiyonunu sitede bulamadım GTX 1660ti var bilgisayar üzerinden bakabileceğim bir şeyse nasıl bakabileceğimi söyleyebilir misiniz ? Acaba 144 hz ve FreeSync alabilir miyim
  16. Goffu

ACER ED242QRABidpx

Bu monitörü satın almış biri varsa acaba HDMI ve DP sürümlerini ve deneyimlerini söyleyebilir mi ? Hiçbir yerde portları ile ilgili sürüm bilgisi yazmıyor hangi portla 144 hz ve freesync alabiliriz.
  17. Goffu

144 Hz Monitör ve Sıcaklık değerleri

İ7 9750h işlemci ve 1660ti ekran kartı olan Monster Tulpar T5 v19.1 laptopa 144 hz monitör alacağım ama merak ettiğim bir soru var acaba sıcaklıklar nasıl değişir
  18. Goffu

Windows taşıma

Geçen günlerde m.2 SSD yanına bir tane de sata SSD aldım ve format attım fakat Windows u gidip sataya kurmuşum zaten ikisi de 512gb farkını anlayamadım neyse bu Windows u format atmadan m.2 SSD ye nasıl taşırım ya da taşıyabilir miyim
  19. Goffu

15w Adaptör

Gm 9 pro kullanıyorum şarj etme süresinden uyurken arkamla adaptörü kırana kadar memnundum şimdi hangi adaptörü alacağımı bilmiyorum ama bundan önceki adaptörü 5v 3a gibi bir şeydi galiba bana bir adaptör önerir misiniz birazcık sağlam olsun birkez daha kırmak istemiyorum
  20. Goffu

Kulak İçi Kulaklık önerisi

250 tl bütçem var ses olarak benim için bass ortalamanın biraz üstünde olsun yeter mikrofon olarak da discord çağrılarında kulak kanatmayacak mikrofon kalitesinde bir kulaklık istiyorum kablolu yarı kablolu kablosuz fark etmez kulak içi olsun yeter
  21. Goffu

GM 9 Pro Xbox 360 Gamepad

Telefonum olan GM 9 Pro ile bilgisayarda çalışan kablolu Xbox 360 kolunu USB otg kablosu ile calıştıramıyorum çalıştırmanın bir yolu var mı ?
  22. Goffu

Mini DP To DP Kablo

GTX 1660ti ekran kartım var 144 Hz FreeSync kullanmak için Mini DP To DP bir kablo kullanacağım ama bir kabloya 144 Hz ve FreeSync desteklemesi için 100 TL vermem gerekiyor galiba Mini DP To DP kablolar çok karışık hiç bir kabloda DP 1.2 gibi ibareler bulunmuyor 50 TL bir bütçem var ama galiba...
  23. Goffu

144 Hz için hangi Kablo

144 Hz ve FreeSync monitör için hani kabloyu kullanmam lazım ? Mini Display Port ve HDMI girişim var ekran kartım gtx 1660ti.
  24. Goffu

Monster Laptop Depolama YÜkseltmesi

Bende Monster Tulpar T5 V19 var içinde olan 256 gb ssd yi 512 yapıp aldım SSD MODELİ:Samsung MZVLB512HAJQ-00000 bunda bir sıkıntı yok testleri söylediklerinden iyi çıkıyor zaten bu ismi yazıp aradığınızda Monster'ın dediği isim çıkıyor.512 gb yi dolduramam zaten diyip 1tb harddisk almamıştım...
  25. Goffu

Bu kulaklık alınabilir mi

https://www.hepsiburada.com/sennheiser-pc-330-kulakustu-kulaklik-p-BD805367?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=BD805367&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c#reviews Satıcısı Hepsiburada gözüküyor ama çok eski bir kulaklık sizce gelen ürün konusunda bir problem...
  26. Goffu

Bir Eksiği Var Mı ??

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.40 Ghz 19MB AM4 12nm Anakart: MSI B450-A PRO 2133mhz-3466mhz(OC) AM4 ATX Bellek: Corsair 8GB Vengeance Lpx Siyah 3000mhz CL16 DDR4 Ekran Kartı: Gigabyte GeForce RTX2060 OC 6G 6GB GDDR6 192 Bit Sabit Disk: Toshiba 1TB 7200 Rpm SSD: Adata 240GB SU630 Okuma 520MB-Yazma...
  27. Goffu

Topladığım sistem nasıl olmuş?

Kasa =Dark N10 Advanced Anakart =Asrock B450M Pro4 İşlemci =AMD Ryzen ™ 5 2600 Bellek =Adata DDR4 16GB(2x8GB) 3000MHz Ekran Kartı =Palit GeForce RTX2060 Gaming PRO OC Sabit Disk =Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM SSD =Adata SU630 240GB 520-450MB/s SSD Power =High Power 600W Simplicity 80+ Sizce...
  28. Goffu

Casper Excalibur g860

Bilgisayarın klavyesinin üstünde makro tuşları var bilgisayarı freedos aldım Windows kurdum driverler vardı ama makro tuşlarına nasıl düzenleme yapacağımı bilmiyorum bilgisi olan varsa söyleyebilir mi
  29. Goffu

J7 Duo 4 32

J7 duo 4 32 almayı planlıyorum bana telefon önermeyin sadece J7 duo nun bataryası nasıl kullananlar varsa söylesin bana Reeder p10s bile gayet rahat yetiyordu özellikler için 3000 mah batarya yeter mi
  30. Goffu

Aura Sync

Kafama takılan bir şey var anakartım aura sync destekli değil ama kasamda ve belleklerimde aura sync desteği var aura sync indirip sadece onları kontrol etsem olur mu ? Olmazsa zaten çok sıkıntı değil kasanın rengini ayarlayan kumandası ve belleklerin kendi yazılımı var
  31. Goffu

i5 3550 İslemciye Ekran Kartı Önerisi

İ5 3550 işlemci 4 GB ram VTX Radeon HD 6790 bozuldu onun yerine bir ekran kartı arıyorum mümkünse ondan iyi olsun
  32. Goffu

Xiaomi Redmi Note 5 Ve Redmi Note 5 Pro Arasındaki Fark

İki telefonda aynı özelliklerde ama Redmi Note 5 Pro 'nun diyaframı daha düşük ve galiba Redmi Note 5 'de 6 gb ram seçeneği yok ram olarak telefonun 6 gb olmasını istiyorum. Garanti ve kamera konusunda hangisi daha iyi olur
  33. Goffu

Redmi Note 7 Pro

Redmi Note 7 pro ne zaman Türkiye'ye gelir uygun fiyatlıysa onu alıcam kamerası poco f1 ile karşılaştırınca daha iyi 180k antutu puanı var bana gayet yeter ama android 10 alır mı acaba ne zaman geleceğini biliyorsaniz ya da tahmininiz varsa söyleyebilir misiniz ?
  34. Goffu

Snapdragon 855 ve 845

Snapdragon 855 ile telefonlar çoğalıyor şuan 2800 TL yi geçemeyeceğim bütçe olarak. Sizce 2019 un üçüncü çeyregine kadar vakit var o zaman 2800 TL ye poco f1 gibi telefonlar bulunur mu yoksa hepsi 3000 TL den fazla mı olur ben genede 845 almayıp 2019 üçüncü çeyrek ortasına kadar bekleyeceğim...
  35. Goffu

Poco f1 ve f2

Poco f2 çıkacak mı çıkarsa ne zaman çıkar fiyatı 4 ay sonra ne olur ve 2800 TL den ucuza düşer mi yoksa onunla hiç uğraşmayıp poco f1 alacam
  36. Goffu

Mobil İşlemci

Mobil işlemci olarak ne önerirsiniz Snapdragon ya da Kırın olur Snapdragon 660 altına düşmemeye çalışıyorum