Arama sonuçlarınız

1. yusufozkan58

Ucuz telefon için son 8 saat

Biliyorsunuz 200dolar altı telefonlsra vergi düzenlenmesi geldi ve çoğu telefon bugün 500tl zamlandı ama teknosa fiyatları güncellemedi muhtemelen yarın iş saatinde güncellenecektir yani telefon alacaksanız teknosaya bakım acele davranın . A10 , p30lite 200 400 tl daha ucuza bulabildiklerim benim .
  2. yusufozkan58

Sızan iPhone 12 fiyatları

3. yusufozkan58

Forumu Huawei çalışanları mı bastı ?

Huawei Hırsızlığa Devam Ediyor Bu konuyu aylar önce açmıştın 2 gün önce bir anda hortladı konu . Gelen cevapları inceledim ve sıradan bir kulkanıcı için aşırı yanlı olduklarını anlayıp profilleri incelledim . Profiller hepsi son 2 gün içinde oluşmuş ve sadece Huawei başlıkları açan ve diğer...
  4. yusufozkan58

İncehesap ta Gaming Gecesi indirimleri

Ürünler açıklanıyor yavaş yavaş saat 20.00 da satın alınabilir olacak . 3600 ve 5700xt aynı anda indirime girecek 7K 8K arası PC dizecekler kacirmasin . https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/
  5. yusufozkan58

PSN de Tüm Dünyada Indirim Varken Bizde Yok

Başlıkta yazdığı gibi biz hariç tüm ülkelerdeki PS Store larda Super March indirimleri normal bir şekilde devam ederken bizde tüm indirimler kaldırıldı , her oyun normal fiyatıyla satılıyor . PS Türkiye ekibi ise üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen hala açıklama yapmıyor .
  6. yusufozkan58

Playstation Tarihinde Ilk

Evet beler 25 yıllık PS tarihinde ilk defa Sony yapımı bir oyun PC ye giriyor . Horizon Zero Down bu yaz PC için satışa çıkacak . PS yöneticisi verdiği röportajda " Diğer oyunlar sırada diye bir şey yok " demiş . Bana kalırsa Horizon PC de tutarsa ileride GOW u bile PC de görebiliriz . Zaten...
  7. yusufozkan58

Dolar 6.42 oldu :/

Dıj güjler bizi kıskanıyor . https://m.doviz.com/kur/serbest-piyasa/amerikan-dolari
  8. yusufozkan58

Yılın En Iyi Platform-Aksiyon Oyunu Adayı Ori and the Will of the Wisps Çıktı

Oyunda ilk 1 saatlik dilimini oynadım . Tasarımlar çok iyi aksiyon dinamikleri çok iyi . Oyunun bir başka güzelliği Türkçe altyazı ile geliyor olması . Oyunsuz kaldığımız bu dönemde kesinlikle Pc için 50tl nin Xbox için 70tl nin hakkını verecek bir oyun . Ayrıntılı inceleme linklerini aşağıya...
  9. yusufozkan58

E3 - F1 - Cl ... Korona Yüzünden Her Şey Erteleniyor

Evet korona yüzünden 2020 de efsane yarışlar beklediğimiz f1 Avustralya Grand Prix i iptal edildi . Dev oyunların , yeni nesil Xbox ın kendini göstereceği E3 ertelendi . Bu lanet virüs yüzünden teknoloji haberi olarak sürekli ertelenme , üretimde sıkıntı haberleri geliyor yeni teknoloji...
  10. yusufozkan58

S20 Ultra Kamera Testleri by iPhonedo

iPhonedo yine kalitesini konuşturmuş .
  11. yusufozkan58

Sms hakkım bitmek üzere kız arkadaşımla yazışmam gerek

Evet beyler 3 gün önce yeni sevgili yaptım . Sıkıntı şurda sınav senesinden dolayı kendisi akıllı telefon yerine tuşlu kullanıyor ve sms kullanmak zorunda kalıyoruz . Her ay sms kullanmadığım için sms konuşmalarinı harf harf atarım hep . Paketin yenilenmesine 17 gün kalan sms hakkım 17 . Hat...
  12. yusufozkan58

Vodafone İncehesapta Gamepower marka ürünlere %15 indirim kampanyası

Güzel kampanya yararlanın diye bırakıyorum . Yanımda uygulamasindan Fırsatlar Dünyası > Alışverişi seçtikten sonra en altta .
  13. yusufozkan58

BTC yi TL ile al sat yapmak için site önerisi

Evet TL nin durumu belli . Ben de artan harçlık cebimde çöp olacağına haftalık 10 tl btc ye yatırım yapmak istiyorum . Önereceğiniz siteleri bekliyorum .
  14. yusufozkan58

Nvidia RTX 2080Ti Cyberpunk Edition Tanıtıldı ve Çekiliş Var

Çok iyi olmuş . Tam koleksiyonculara göre . 1581968150 Sadece 77 tane var inanamıyorum . Çekilişle çıkma olsalığı milyarda bir ama umut bedava . 1581968350 Nvidia Türkiye nin açıklamasına göre bizim bölgemiz çeklişe dahil olamıyormuş maalesef . :(
  15. yusufozkan58

PC almayı bekliyorsanız elinizi çabuk tutun 3 aya zamlar gelecek

Mesut Çevik ' in haberine göre Çin de ki Korona Virüs nedeniyle fabrikalar durmuş durumda , 3 aylık stok yapılmış . 3 aydan sonrası ne olacağı belli değil. 3 ay sonra ekran kartı , bellek bulamayabilir ve bulsak bile baya yüklü bir miktar ödemek zorunda kalacağı, . Kaynağı ise ülkemizdeki büyük...
  16. yusufozkan58

Mobil Ryzen 7 4800HS I7 9700k dan daha güçlü

Time Spy testinde 8730 puan alan ryzen 4800HS mobil işlemci , 8200 puan alan i7 9700k ve 8600 puan alan ryzen 7 2700x i solluyor . Bir başka mobil işlemcisi olan ryzen 7 4800H 8350 puan alıyor . Ryzen 5 3600 ise 7300 puan alıyor . Bu testlerle birlikte AMD nin notebook pazarına sağlam gireceği...
  17. yusufozkan58

Huawei in Yeni Para Tuzağı ( P Smart Pro )

Huawei p smart orijinal versiyonu cidden çok iyi f/p dı . P smart 2019 biraz pahalıydı ama yine gideri vardı . Huawei Y serisiyle yaptığını P Smart a getirdi . Karşınızda 48Mp li P Smart 2019 , P Smart Pro . 1200 tllik telefon işlemcisi Kirin 710 dan güç alan modifiyeli P Smart 2019 u almayın ...
  18. yusufozkan58

Intel i9-10900k 300w la Ryzen 9 3900x e sadece %5 fark atacak

Ah intel aahhhh . 14n+++++++++ diye gitmeye devam et sen . Rakip 7 nm de TDP de , ht de seni yok ediyor sen git 300w CPU çıkar . I9 10900 k 10/20 ile geliyor . 10. nesil 4/8 i3 lerin TDP si kaç olacak merakla bekliyorum . Kaynak : Intel Core i9-10900K 10 Core CPU Is Slightly Faster Than Ryzen 9...
  19. yusufozkan58

At Avrat Redmi Note 8 Pro Diyenler Iceri Rn8 proDxomark ta Patlamış

Kamerasının leş olduğunun resmi belgesi . Kamera odaklı telefon isteyenlere artık ne olur şu telefonu önermeyin . https://www.dxomark.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-camera-review/
  20. yusufozkan58

Saniye bugu artık çözülsün

Başlarda geçer fln diyip pek takmıyordum ama artık cevap yaza bastıktan sonra 175 s niz kaldı yazması beni aşırı rahatsız ediyor . Umarım en kısa sürede çözülür .
  21. yusufozkan58

S20+ 5G sızdırıldı

22. yusufozkan58

Galaxy Fold 2 nin Ismi Sizdirildi (Bloom Olmayacak )

Bilen bilir bu adamın paylaştığı bilgiler %90 doğru çıkıyor . Bloom un isim değil kod adı olduğunu söyledi . İsmi galaxy z flip olacağı söylüyor .
  23. yusufozkan58

Amd intele finisher çekti .

Biliyorsunuz ki masaüstünde ryzen işlemcilerin çok daha iyi olduğu bariz ortada . Intel bu sene çok çekti masaüstü tarafından ama intel maalesef dizüstünde tekel . Amd oraya atak yaptı 2000 serisiyle ama intel performansını hiç yakalayamadı . Bu işlemciyle beraber inteli dizüstünde de bitirmek...
  24. yusufozkan58

Samsung un Yeni Aşırı Şık Chromebook u

Tasarımı , kullanımı iyi hoşta 999$ diyorlar . Aşırı pahalı üstelik chromebook . Ama inceliği , tasarımı ile fark yaratmış . Umarım fiyatı ucuzlar çünkü chromebook un olayı zaten ucuz olup eğitimde kullanılmasi . Kaynak : Elevate the Google Experience with Samsung’s First-Ever Galaxy Chromebook...
  25. yusufozkan58

Xbox ta Gta 5 Sadece 30tl

Xbox dan bomba gibi haber geldi . Gta V gamepasse geldi . Aylık 30 tlye gamepass e üye olursanız Gta v , witcher 3 , forza 4 vb . yüzlerce efsane oyunu aylık 30 tl ye oynayabilirsiniz . Kütüphanedeki oyunların listesi : Xbox Game Pass Listesi | Xbox Kaynak : Grand Theft Auto 5 added to Xbox...
  26. yusufozkan58

Yerli Oto ve Vestel Venus Arasındaki Benzer Olay

Venus z40 ı Bold N1 ( Bold n1 özellikleri ) e logo basıp satıyor diye yerden yere vuran kesim yerli otonun Pininfarina K350 konsept tasarımını ( Pininfarina K350 konsept makalesi ) satın alıp logo basmasına ne diyecekler merak ediyorum . 2side benim için önemli olan paranın kimde kalacağını...
  27. yusufozkan58

Efsane 2li Tamer Yeşildağ ve Enis Kirazoğlu Yeniden Buluştu

Efsane Turunculevye ekibi bu sefer Xbox Türkiye yt kanalında beraber olacaklarmış . Hatta Enis hocam 2 video atmış ama solo liste videoları . Efsanenin doğuş videosunu bırakalım .
  28. yusufozkan58

Yaani Mail - Arama Moturu ve Tarayıcı İlk Bakışım

Yaani mail haberinden sonra mail sitesine üye oldum . Mail sitesi hayet şık ve zarif olmuş . @yaani.com tagini alıyoruz mailde . Güzel gözüküyor şimsilik ama tek sorunu kendi Samsung Mail programıma ekleyemedim maili . İlle de kendi sitesinden girmek başlangıç için can sıkıcı ama halledilir diye...
  29. yusufozkan58

Yerli Otonun Sonu Ne Olur Anketi

Ben prototip tanıtılır sonra kaybolur diye tahmin ediyorum umarım final ürün tanıtılır . 2015den beri her sene seri üretime geçilecek haberi yapıldı yandaş basında ama daha hareket eden bir şey göremedik . Bi ara turuncu beyaz siyah bir araç vardı ona da ne oldu belli değil .Bakalım ne olacak ?
  30. yusufozkan58

Galaxy Fold 2 Bomba Gibi

Katlanabilir telefon mantığı böyle olmalı bence .
  31. yusufozkan58

Xbox One S den daha f/p ürün Türkiyede Yok

https://ty.gl/0o7smqqf 1 tb modeli şuan 1399tl ye satılıyor . Cidden çok iyi fiyat . Aylık 30 tl ye gamepass aldın mı f/p canavarına dönüşüyor . Gamepass cidden Xbox ı TR de pazar payı arttırmasinda önemli rol oynayacak . Gamepass te hangi oyunlar olduğunu Google dan bulabilirsiniz .
  32. yusufozkan58

Google dan Türkiyeye Yaptırım Tehtidi

Habertürk ün ortaya attığı IDDIA . Yani gerçek değil henüz . Kimseden açıklama yapmamasina rağmen boş bir yazıdan dolayı ülkede insanlar tartışmaya başladı. Dediğim gibi bu şuan sadece bir iddia . Başlıkta tehtit diye yazıyorlar detaylara iddia yazıyorlar . Böyle kandırıyorlar insanları ...
  33. yusufozkan58

Mac Pro ve Pro Display XDR Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Kule tipi ve raf tipi olmak üzere iki farklı kasa tipi bulunan Mac Pro , şimdilik kule tipi kasa yapılandırmasıyla satışa sunulmuş durumda. Kule tipi Mac Pro'nun başlangıç fiyatı 42.999 TL olarak açıklanırken, raf tipi Mac Pro'nun başlangıç fiyatı ise 46.999 TL . Elbette bu fiyat, çeşitli...
  34. yusufozkan58

Intel den Komedi Açıklama

5Ghz ye çıkarılmış i3-9350KF , 3600x den daha iyiymiş :d . Allah akıl fikir versin diyorum . Diğer haberse 10/20 i9 işlemci gelecekmiş . Ama tahmin edin ne var ? Elbette 14nm++ . 14nm den kurtulamayan intel , amd yi hyper threading le yakalamaya çalışıuir ama hala 14nm de . Artık hala intel...
  35. yusufozkan58

Oppo Ekran Altı Kameralı Telefonu Gorüntülendi (Videolu)

Oppo bence kamerada androidin kralı olma yolunfa ilerliyor . Yok 108mp miş fln gibi boş işlerle uğraşmıyor. Kaynak:
  36. yusufozkan58

S11+ 108mp Kamerayla Gelebilir Iddiasi

1575915746 108mp bence gereksiz . Ör:Apple . Samsung bence iPhone 11 deki gibi 2 kamerayla aynı anda kayıt gibi özellikleri getirmeli .
  37. yusufozkan58

Samsung Galaxy S11 Görüntülendi

38. yusufozkan58

Nokia Bir Telefonuna Daha Android 10 Verdi

Android üreticilerinde en hızlı güncelleme veren Nokia farkını koymaya devam ediyor . Nokia 8.1 den sonra Nokia 9 Pureview de Android 10 güncellemesini aldı . Haftaya ise Nokia 7.1 e Android 10 güncellemeleri gelecek . Kaynak ...
  39. yusufozkan58

Xiaomi Mi Mix Alpha Ertelendi Fakat ...

40. yusufozkan58

Türkiye Olarak Real Madrid e Sponsor Oluyormuşuz

Antraman t-shirt üne 12m euro ya sponsor olacakmışız . Kaynak : Turkish Tourist Office will sponsor Real Madrid's training shirt for 12 million euros 1575572557 Diyanete , konvoy araçlarına verilen aşırı para yerine böyle yatırımlarla marketing yapmak mantıklı . Arsenalın kol sponsoru da visit...
  41. yusufozkan58

iPhone SE2 Teorim

Bildiğimiz üzere dünyada Xiaomi fırtınasi var . Ürünleri f/p olsada f/p için alanların oranı %10 u geçmiyordur . %90 lık kesim ytda her editörden gördüğü , yanındaki insanlar " omg xiaomi ayfona o kadar para verilir mi ? " dediği için kulaktan kulağa aktarılan reklamlarla şişti . Apple son...
  42. yusufozkan58

Huawei Hırsızlığa Devam Ediyor

Siz Apple ın korkusundan geldi ambargolar demeye devam edin . Bu adamlar tasarımlar için ne kadar para harcıyor sonra elin çinlisi ctrl c + ctrl v yapıyor . Telefon Huawei Nova 6 SE . Zamanında Meizu bunun acısını çok çekmişti . Apple , Meizu ya yaptıklarını umarım Huawei yede yapar . Zilyar...
  43. yusufozkan58

iPhone 11 Migros ta 5999tl

26 Kasım - 29 Kasım arası . Migros adamdır .
  44. yusufozkan58

Trump reis yargı dağıtyor .

Yandaş medyayı 2 dk da anlıyor . Tam bir insan sarrafı .
  45. yusufozkan58

Imei kaydı yılbaşından itibaren 1813tl

Mmmmmm HARIKA Enflasyon düşüyor sözde . Sözde paramız cebimizde mi kalacak yükle vergi zammı . Kaynak: Vergi, harç ve cezalara yüzde 22,58 zam yolda
  46. yusufozkan58

Huawei , HarmonyOS da yine R yaptı .

Huawei'nin Global Medya ve İletişim bölümünün başkanı Joy Tan, web sitesi MyDrivers'a yaptığı bir açıklamada "Android işletim sistemi karşısında rakip olacak bir işletim sistemini yapmak, yıllar sürecektir," dedi. Sözlerine devam eden Tan, bugün çok fazla Android kullanıcısı olduğunu ve bu...
  47. yusufozkan58

AMD Ryzen 9 3950x vs Intel i9 10980xe 3dmark sonuçları

Amd yine farkını koyup inteli ezmiş . ( intelin 3dmark fs sonuçları kaldırılmış 3dmark ın sitesinden . ) Kaynak: https://www.google.com/amp/s/www.techradar.com/amp/news/amd-ryzen-9-3950x-easily-beats-intels-mighty-core-i9-10980xe-in-leaked-benchmark
  48. yusufozkan58

Yeni nesil i3 ler ht ile gelecekmiş. R.i.p. i7 7700k

Amd nin yükselişini durduramayan intel artık i3 ler bile ht ile gelecekmiş . Yeni i3 ler 4 core 8 thread olarak gelecekmiş . Yani herkesin 99999 yıl götürür dediği i7 7700k artık bir i3 ve i9 işlemcinizle i3 aynı izlek sayısında olacak . Amd Ryzen <3 . Ayrıca 14nm ile geleceği söylenen yeni...
  49. yusufozkan58

Rocket League Türkiye Amatör Ligi

Başlıkta belirttiğim gibi amatör bir lig kuruyorum. 3v3 takımlı olarak mücadele edilecek. Kuralları , formatı , maç takvimini takımlarla beraber ortak toplantıda ortak kararla belirnecek. Tüm roket sevdalılarını beklerim. Detaylı bilgi ve kayıt için insta: rltramatorlig 1568316538 Sorularınızı...
  50. yusufozkan58

2500-3000tl kolay taşınabilir laptop ?

Başlıkta yazdığı gibi 2500-3000tl arası kolay taşınabilir max 13.3 inçlik ekranı olan adam akıllı donanımlı bir laptop tavsiyesi istiyorum.Amacım oyun oynamak değil mail,ofis vb. işler için.
  51. yusufozkan58

Türkiyede nasıl google pixel telefon alabilirim?

Google telefon almak istiyorum.Pixel 2 veya 3.Ben bu telefonu nasıl alabilirim çünkü ülkemizde resmi satışı yok.
  52. yusufozkan58

7.500tl ye daha iyisi dizilebilirmi?

7.500tl ye r5 2600x/rtx 2070/b450m/8x2 3200mhz/600w 80+ /aliexpressden 1tb m2 ssd.Bu fiyata daha iyisi dizilebilir mi?