iPhone Sızan iPhone 12 fiyatları

DKN NZY

Rektör
Komik . Çöp dediğin telefonun kamerasının en iyi kamera , işlemcisinin en iyi işlemci , en uzun güncelleme desteği , yıllar sonra bile değer kaybetmeyen bir telefona çöp demenin mantıklı açıklaması yok .
Atıyorum 11 pro max aldın kaç tl 13 bin diyelim kaç yıl kullanacaksın 3 yıl mesela
Ben 13 bin e tam 3000tl lif fp 4 tane telefon kullanıtım 1.5 buçuk yıl gitse 6 yıl gider karım ise farklı cihazlar kullanmak

Toprak Kokusu

Profesör
İnsanlara normal geliyor ama bir telegona 12 13 bin verilir mi yazık değil mi sadece iphone değil diğer markalarda yapmaya başladı Apple sağoldun
Özenti özenti. Onlar kâr ediyor fazlasıyla alnının teriyle çalışanlarin da canı çıkıyor para kazanacağım diye. Vergiler vs bahane maliyeti kaç dolar olan şeyi kaç dolara satıyorlar Allah bilir 😑

yusufozkan58

Profesör
Atıyorum 11 pro max aldın kaç tl 13 bin diyelim kaç yıl kullanacaksın 3 yıl mesela
Ben 13 bin e tam 3000tl lif fp 4 tane telefon kullanıtım 1.5 buçuk yıl gitse 6 yıl gider karım ise farklı cihazlar kullanmak
11 pro max 6 yılı rahat görür yanında 3 yıl üst düzey telefon kullanmış olursun .

Ata Ö.

Asistan
İnsanlara normal geliyor ama bir telegona 12 13 bin verilir mi yazık değil mi sadece iphone değil diğer markalarda yapmaya başladı Apple sağoldun
Dostum bence telefon fiyatları gayet makul alınabilecek fiyatta ABD'de 2000 dolar asgari maaş ile 15 günlük kazancınla en iyi iPhone'u alabiliyorsun. Durup dururken iPhone'a çöp deme.