Arama sonuçlarınız

1. K

Soru Sadece uzun far yanmıyor neden olur?

Merhaba 0 motosiklet aldım 10 gün kadar oldu, daha 1 hafta olmadan farı patladı. Far patlamadan hemen önce uzunları yanıyordu ama kısa yanmıyordu. Uzun kısa tuşuna basınca patladı. Yeni ampül taktırdım şu an çok daha iyi ışıtıyor ama uzunları açınca sönüyor. Yepyeni motosiklette böyle sorunlar...
  2. K

Soru Gerçek Hz ve Yazılımsal Hz Farkı Nedir

PS4 Pro için kullanacağım bir TV almayı düşünüyorum. Ürün özellikleri kısmında 2 farklı Hz değeri yazıyor. 60 FPS oyunları 60 FPS hissiyatı vererek oynatır mı?
  3. K

Yardım Aynı oyun 2 farklı oyun olarak gözüküyor

Teşekkürler elime geçerse denerim.
  4. K

Daha önce farklı TVde ve monitörde kullandım. Oyun da aynı oyun sadece birisi fiziksel birisi dijital.
  5. K

PS4 ve Beko televizyon. Modelini bilmiyorum ama akıllı TV değil.
  6. K

Soru Yasal olarak Türkiye'de olamayan motor kullanılır mı?

Merhaba. Dedemin garajında bir motosiklet gördüm. Kimin olduğunu sordum komşusunun olduğunu söyledi. 1 sene kadar bir süredir orda durduğunu, yasal olarak Türkiye'de olmadığını ve biraz sıkıntılı olduğunu söyledi. Motor dışardan sağlam duruyor sadece tozlu. Bu araç resmileştirileblir mi? Olursa...
  7. K

Merhaba. Daha önce kutulu olarak RDR2 almıştım. Oynadım bitirdim takas ettim. Aradan geçen uzun zamandan sonra dijital olarak tekrar aldım fakat bu sefer dijital olan versiyon ayrı gözüküyor. Yakalanan öğelerde 2 tane RDR2 var, aynı zamanda kayıt dosyalarında da. Eski kayıtlarımı ayrı bir oyun...
  8. K

Yardım Yurtdışına Bisiklet Satacağım Dolandırılma Ihtimalim Nedir?

Yanıtlarınız için teşekkürler. Kişiye güvenliği garantisi için ne yapabileceğimizi sorduğumda görüldü attı. 4 saattir cevap vermiyor. Yazmayacak gibi de.
  9. K

Yardım Yurtdışına Bisiklet Satacağım Dolandırılma Ihtimalim Nedir?

Amerikalı olup burda covid19'a karşı çalıştığını iddia eden birisi sahibindene koyduğum bisikleti dubaiye gönderip göndermeyeceğimi sordu. Bisikletin parası ve üstüne kargo parasını(600Tl) göndereceğini söyledi. Dolandırılma ihtimalim nedir?
  10. K

Tek jak girişi olan kulaklığımı mikrofon olarak kullanamıyorum

Merhaba. Kulaklığım garantide olduğu için mikrofon sorunum var. Eski kulaklığımı kasanın ön kısmına takıp ses için kullanıyorum ve sıkıntı yok. Fakat tek jaklı olduğu halde hem hoparlörü hem de mikrofonu olan PS4 kulaklığımı ve telefon kulaklığımı kasanın ön kısmındaki mikrofon girişine mikrofon...
  11. K

GTA 5 VSync Kapalı İken GPU Kullanımı %50-%70 Oluyor Normal Mi?

Gta 5 oynarken ekran kartım % olarak düşük gözüküyor. 8 GB Ramin 6.7, 7'si kullanılıyor. CPU %50 FPS 75-55 arası ortalama ise 60 65. Sistemde bir sorun olduğu için değerlerin fotosunu atamıyorum o yüzden yazmak zorunda kaldım. Normalde 16GB ram kullanıyorum ama arkadaşıma ödünç verdim. Ekran...
  12. K

Ekran Kartı Chipsetinde Değişim Yapılır Mı?

Yanıtlarınız için çok teşekkürler.
  13. K

16gb ram İ7 6700K
  14. K

MSI GTX 970 1607957713 Yani tekrardan bozulma ihtimali yüksek değil mi
  15. K

Yeni ekran kartı için param yok. 250TL uygun gözüktü. Neden tavsiye etmezsiniz?
  16. K

Eklemeyi unuttuğum bir şey var. 250TL istedi. Sizce ucuz mu?
  17. K

Merhaba. Ekran kartımın arızalı olduğun için teknisyene götürdüm. Chipsetin arızalı olduğunu söyledi. Birkaç gün önce bıraktım, bu gün ise chipseti değiştirdiğini söyledi. Ekran kartını chipsetinin geçici olarak düzeltilebildiğini duydum. Bunu yapmış olma olasılığından dolayı soruyorum: Chipset...
  18. K

Ekran Kartı Sadece Görüntü Veriyor Kod 43 Hatası

Sürücüsü yüklü. Model MSI GTX 970. Bilgisayarımı bagaja koyup yolculuğa çıkmıştım yol biraz bozuktu ve hasar almış olabilir. Garip bir şekilde kasayı yana yatırıp açtığımda kasa sorunsuz bir şekilde çalışırken dik konumda açtığımda yukarıda belirttiğim sorun oluyordu. Şu an ise hiçbir şekilde...
  19. K

Ekran Kartı Sadece Görüntü Veriyor Kod 43 Hatası

Ekran kartım görüntü veriyor fakat çözünürlük çok düşük. Hiçbir oyun kaldırmıyor ve dxdiag'dan bakınca kod 43 hatasının olduğunu söylüyor. Kartın ismi yazıyor ama Windows kartta sorun olduğunu belirtiyor. Başka PC de deneyince de aynı sorun var. Ekran kartımın arızası tamir edilebilir...
  20. K

Yonga setlerine tamir veya değiştirme yapılması mümkün müdür?

Yonga setlerine tamir veya değiştirme yapılması mümkün müdür?
  21. K

Ramleri 1 3 veya 2 4 yerine 1 2 takarsam ne değişir?

Anakartımın Ram slotları sorunlu. 4 slot var ama sadece 1 2 şeklinde takarsam ikisini de okuyor. 1 3 takarsam sadece birini okuyor, 2 4 takarsam pc en ufak bir sarsılmada kapanıyor. Bu yüzden 1 2 takmak zorundayım. 1 2 şeklinde takmanın ne farkı vardır?
  22. K

The last of us part 2 spoilerlarına ve sızıntılarına bakmalı mıyım?

Spoiler yoktur TLOU2'nin hikayesinin neredeyse tamamı internette sızdı. Çoğu insan sızdıran kişiye müteşekkir. Nedenini ise oyunun hikayesinin çok kötü olmasına bağlıyor ve spoiler yemeseler bile oyunu aldıklarına pişman olacaklarını söylüyorlar. Ben bu oyun için çok gaza geldiğim için...
  23. K

SteelSeries kulaklığımı nasıl garantiye göndereyim?

Kulaklığın üst kısmında soyulma var ve hareket ettirince gıcırtı gibi rahatsız edici bir ses çıkartıyor. Bu ses arkadaşımın kulağında yok. Garanti şartlarına girer mi? Eğer girerse nasıl garantiye verebilirim? Bu fotoğrafta satıcı Zoccoshop . Üstteki fotoğraftaki kulaklık resmine...
  24. K

Lisede dil seçerek ünide programlama okunabilir mi?

Lisede dil seçerek üniversitede programlama okunabilir mi?
  25. K

Red Dead 2 Işıklandırma Sorunu

Arkadaşlar RDR2'de böyle sorunlar oluyor nasıl düzeltebilirim?
  26. K

Ekran kartına OC yapınca PC donuyor.

Teşekkürler, PSU 1200 watt zaten.
  27. K

Red Dead 2 ekran kartım 3.5 gb olmasına rağmen 2.8 gb olarak gösteriyor

GTA 5'in optimizasyonundan dolayı güvenmiştim ve sistem gereksinimleriyle bizi kandırdılar. Keşke.
  28. K

Ekran kartına OC yapınca PC donuyor.

RDR2'nin optimizasyon sorunu yüzünden MSI GTX 970 ekran kartıma OC yapmaya karar verdim. Hem belleğe hem de frekansa güç limitini yükseltip +300-500 eklediğim zaman PC donuyor ve düz gri bir ekran geliyor. Oyun esnasında yaparsam direkt donuyor fakat önce yapıp sonra oyununu açarsam oyun...
  29. K

Umarım bir şekilde düzeltirler ya da en azından biraz daha iyi yaparlar.
  30. K

Ekran kartım Gtx 970. En son sürüm driver kullanıyorum ve daha biraz önce yükledim. Red dead 2'nin daha iyi çalışması için güncelleyin diye duymuştum ve nvidianın sitesinde de öyle yazıyordu. Yükledikten önce de sonra da 2.8 gözüktü. Arkadaşlar ekran kartımın 2.8 gb gözükmesinin nedeni nedir...
  31. K

Mediaget indirme yapmıyor

Arkadaşlar mediaget kullanarak AT indirmek istedim fakat inmiyor. Deneme amaçlı olarak başka bir şey indirmeyi denedim ve oldu. Fakat dizi inmiyor sebebi nerdir? Bu arada torrent indirme sebebim 3. sezondan sonrasını yasal yolla bulamamam.
  32. K

TV den monitöre görüntü aktarımı mümkün mü?

Televizyonun kötü olduğu için görüntüyü monitörüme aktarmak istiyorum. PS4 oynarken daha iyi bir görüntü elde etmek istiyorum fakat monitörümde sadece VGA var ve elimde dönüştürücü yok bu yüzden televizyonu kullanıyorum. PS4'ü açıp TV ye bağlasam onu da monitöre bağlama şansım var mı? TV de VGA...
  33. K

Okula PS4 veya laptop götürmek yasak mı?

Teşekkürler. Yasak değilse neden götürmeyeyim diye düşündüm. Okulun sonlarına doğru dersler boş olunca götürmek güzel oluyor
  34. K

Film veya oyun.
  35. K

36. K

Anakartın bıraketini sökemiyorum

Teşekkür ederim oldu.
  37. K

Anakartın bıraketini sökemiyorum

Arkadaşlar şu parça nasıl sökülür? Biraz zorladım olmadı yamulmasından korkuyorum.
  38. K

Laptop 100 dereceye ulaşıyor

Termal macun değişti. Cooler Master MasterGel Maker modelini kullandım. 1567849404 Anakartın temizlenmesi nasıl olacak? Çok zahmetli gibi hissettirdi.
  39. K

Laptop 100 dereceye ulaşıyor

Arkadaşlar kardeşimin laptopu çok ısınıyor. İşlemci yük altındayken 95-100, ekran kartı da 90 derece civarında. Termal macunu değiştirdim ama neredeyse hiçbir şey değişmedi. Laptop 2-2,5 yıllık. Bir keresinde üzerine biraz sade soda dökmüştü. Ayrıca MSI Afterburner programından GPU sıcaklığına...
  40. K

Overclock yapınca mavi ekran ve kapanma

Teşekkürler.
  41. K

İşlemci kullanımı çok fazla

BIOS'tan yaptım.
  42. K

Overclock yapınca mavi ekran ve kapanma

Dün işlemcimin overclock esnasında kaç derecede çalışacağını merak ettim ve BIOS'dan OC yaptım. İ7 6700K'yı 4.6 GHZ hıza çektim, kaydet ve çık'a bastım. PC açılırken W10'da bilgisayarınızın adının gözüktüğü son yükleme ekranındayken aniden aşağıdaki görüntü geldi. %100 olunca PC yeniden başladı...
  43. K

The Witcher 3'de olduğum yerde durursam 20-40 arası oluyor fakat yerimi değiştirirsem anlık olarak 60'a kadar çıkabiliyor. 1567195965 Arkadaşlar işlemciyi overclock etmeye çalışınca bu yazı 2 3 kere çıktı. Sonra kurtarma seçenekleri geldi. Ben de çık ve Windows 10 ile devam et'e bastım...
  44. K

Teşekkürler
  45. K

Sizce bu iş görür mü?
  46. K

Z170 serisi bir anakartım var. Overclock için ideal ısı değeri nedir?
  47. K

Ekran Kartım GTX 970 ve %99'da kullanılıyor.
  48. K

Ultra ayarlarda Battlefield 1 oynarken işlemci kullanımı %100-%70 arasında genel olarak da 85 oluyor. Bu bir işlemciye göre fazla değil mi? İşlemcim i7 6700K
  49. K

Gümrük Vergisi Nedir? Nasıl Öderim?

Teşekkürler
  50. K

Gümrük Vergisi Nedir? Nasıl Öderim?

Ebay'den 24 dolara bir ceket almayı düşünüyorum. Kargolama ücretsiz. Yurtdışından hiç alışveriş yapmadım. Alacağım ceket gümrüğe takılır mı? Takılırsa nasıl geri alırım? Vergisi varsa nasıl öderim?
  51. K

İşlemci Soğutucusuna Taktığım 2. Fan Fark Yaratmadı

Bir bir şey değişmedi. Oyunlarda işlemci 60 dereceyi geçmiyordu. İşlemci, fanı 60 dereceyi geçmeyecek şekilde en az hızda çalıştırıyor olabilir mi?
  52. K

İşlemci Soğutucusuna Taktığım 2. Fan Fark Yaratmadı

CoolerMaster TX3i model işlemci soğutucuma ikinci fanı taktım. Benim bildiğim 2. fanı ilk fanla aynı yöne hava üfleyecek şekilde takmak lazım fakat 1 derece bile değişiklik olmadı. Bu yüzden bir de zıt yöne gelecek şekilde koydum yine 1 derece bile değişmedi. İşlemci boşta 42 derecede. Sizce...
  53. K

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım?

Tartışma üzdü ama yine de teşekkürler.
  54. K

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım?

Yaşım 16 olmak üzere. 4 yıldır judo yapıyorum. Haftanın 4 gününden sadece birinde yoğun antrenman yapıyoruz diğer günler sadece ısınırken yaptığımız şeyler. Arkadaşımla rakip olmamak için bir üst kiloda maçlara gireceğim ve rakiplerim yaş olarak benden büyük. Amacım güç kazanmak. Birkaç haftadır...
  55. K

PS4 görüntüsünü PC'ye verme

Merhaba PS4'ümü monitörden oynamak istiyorum ama monitörüm vga girişli ve dönüştürücüm yok. Laptop ve okullardaki akılla tahta ekranları monitör olarak kullanılabiliyor. HDMI kablosunu anakarta ya da ekran kartına taksam bir şekilde yapmanın yolu var mı?
  56. K

Eski güç kaynağının bozulduğunu nasıl anlarım?

attığınız linktekini indirdim. 1564174920 Sürüm 3.4
  57. K

Bir şey değişmedi.
  58. K

Bu ayardan mı bahsediyorsunuz?
  59. K

Sıcaklık normal Dün sildim hepsini ve tarama yaptım GB'deki güçlendir ayarından bahsediyorsanız yaptım ve bir şey değişmedi.
  60. K

55 60 a yükseldi ama oyundaki aynı yerde yapmadım testi. İlk başta yeşillik ve düz bir alanda, en son ise arkaplanda fazlaca karakter olan şehirde yaptım.
  61. K

Fps yanılmıyorsam 5 kadar arttı. Yapılandır bölümünü atlamışım. Her şeyi seçerek tekrar test ettim 5-6 FPS daha arttı.
  62. K

Cooler Master MasterGel termal macununu kullandım inanılmaz bir fark oluştu. yük altında 80'den 57 dereceye düştü. İki değeri de fanlar 100'deyken ölçtüm. 1564151674 Birkaç saat oynayınca 65'i geçeceğini düşünmüyorum.
  63. K

Bu sefer kapatılabilen her şeyi kapattım. İnce ayar kısmında da tüm kutucukları işaretledim. En sonuncu değerle aynı değeri verdi. 1564096262 GPU boşta 50, yük altında 80.
  64. K

Evet, kullanınca yazarım. 1564056084 40-50 fps aldım. Arkaplandan Discord hariç bir şey kapatmadım. Uygulama birkaç tane kapattı. Uygulamayı kapatınca 4-5 fps azaldı az da olsa işe yarıyor.
  65. K

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
  66. K

Dediğinizi yaptım ve bu sefer 45 50 fps aldım
  67. K

İlk açılan uygulamaları mı görmek istiyorsunuz? 1564014589 Masaüstüm bu şekilde. İlk açıldığından 5 saniye sonra falan eset yazısı geliyor. Steam ve Discord gibi uygulamalar ben tıklayınca açılıyor.
  68. K

Yani FPS'nin normal olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  69. K

Gigabyte Gaming Z170 K3 Anakart MSI GTX 970 i7 6700K 16GB 3200 MHZ Ram 1564003796 Genel olarak tüm oyunlarda 10-20 daha az alıyorum bence. The Witcher 3'te ortalama 40 FPS alıyorum ama bu videodaki sistem benim sistemimden daha düşük olmasına rağmen aynı FPS i veriyor.
  70. K

Yakın zamanda alacağım teşekkür ederim.
  71. K

Termal macun farkı

25 liralık macun ile 70 liralık macun arasında ne kadar fark vardır?
  72. K

Şu ana kadar hep temizlik yaptım ama hiç ekran kartı macununu değiştirmedim. Kartı şimdi söktüm ve görüntü böyle. Sizce değişmeli mi
  73. K

Merhaba Bilgisayarımda uzun bir süredir normalin altında FPS alıyordum. Diğer parçaları araştırdım ama sorunun onlarda olduğunu pek sanmıyorum. Güç kaynağımın modeli sanırsam Cougar 1200cm. Güç kaynağı yaklaşık 8 senelik(daha fazla ya da az olabilir) olduğundan böyle düşünüyorum ama bir...
  74. K

Ekran kartım ısınıyor

Teşekkürler
  75. K

Ekran kartım ısınıyor

Merhaba Ekran kartım internetteki testlere göre daha fazla ısınıyor. 80 dereceyi geçmeyecek şekilde ayarlı ve tam 80'de kalıyor. Biliyorum 80 derece normal ama testlere göre fazla. Bazı testlerde 60-65 olduğunu gördüm. Ben MSI GTX 970 kullanıyorum. 970 in diğer markalardaki sıcaklık performansı...
  76. K

Ekran kartım ısınmamak için güçten kısıyor olabilir mi?

3 olmasına 2 3 ay var. 1563567840 Teşekkürler
  77. K

Ekran kartım ısınmamak için güçten kısıyor olabilir mi?

Merhaba MSI GTX 970 kullanıyorum. GPU sıcaklığı varsayılan ayar olarak max 80 derece olarak ayarlanmış. Kartımı zorlayan oyunlarda sıcaklık 80 derece olabiliyor. Acaba kartım 80 derecenin üstüne çıkmamak için tam güç kullanmıyor mu? Eğer öyleyse fanları %100 mü yapmalıyım yoksa dereceyi 85 90 a...
  78. K

1ms 60hz mi 5ms 144hz mi

Teşekkürler
  79. K

1ms 60hz mi 5ms 144hz mi

Merhaba Hem konsolda hem de bilgisayarda kullanmak için bir monitör almayı düşünüyorum. Akıcı bir oyun deneyimi için 144hz, konsolda da güzel görüntüler elde etmek için de en az 2K bir monitör istiyorum fakat MS işi de var. 2K 144hz bir monitör beğendim ama 5ms. 1 MS ve 5 MS arasındaki fark...
  80. K

İki farklı ekran kartının yararı olur mu?

Tamam sağ ol.
  81. K

NZXT Kraken G12 Sıvı Soğutma GTX 1660Ti ile uyumlu mudur?

Teşekkürler.
  82. K

SLI yapmaktan bahsetmiyorum. Soruyu söyle düzelteyim: Bir pc ye iki farklı ekran kartı takarsak ne olur?
  83. K

NZXT Kraken G12 Sıvı Soğutma GTX 1660Ti ile uyumlu mudur?

Merhaba NZXT Kraken G12 Sıvı Soğutma GTX 1660Ti ile uyumlu mudur? Uyumlu değil ise herhangi bir aparatla kullanılabilir mi?
  84. K

Merhaba Ekran kartlarında SLI yapmak için iki ekran kartının da aynı olması gerekiyor ama ikisi de farklı olsa herhangi bir yararı olur mu?
  85. K

Anakartlarda 8. nesil 1151 ile normal 1151 soketin farkı ne?

Teşekkürler
  86. K

Anakartlarda 8. nesil 1151 ile normal 1151 soketin farkı ne?

Merhaba Vatan bilgisayarda anakartlara bakarken filtre kısmında "1151- 9. Nesil" ve "1151- 8. Nesil" filtre seçeneklerini gördüm. Benim anakartım Gigabyte Z170 Gaming K3 ve 2016 yılında üretildi. İşlemcim ise i7 6700K 1151 soket ve 2016 yılında üretildi. İleride işlemcimi değiştirecek olsam 8...
  87. K

Ekran kartı eskidikçe fps azalır mı?

Bilgisayarımı en son temizleyeli yaklaşık 5 ay oldu ve 5 ay önce fortmat atmıştım. Yeterince temiz olduğunu düşünüyorum. Bu kadar kısa sürede virüs kapacağını sanmıyorum ama o da bir ihtimal. Teşekkürler.
  88. K

Ekran kartı eskidikçe fps azalır mı?

Merhaba 2,5 yıllık gtx 970 ekran kartımın takılı olduğu bilgisayarım sanki 2,5 yıl önceki halinden daha az fps veriyor gibi gözüktü gözüme. Bu normal midir? 2,5 yıllık ekran kartı aynı kartın sıfırından daha düşük fps verir mi? Ya da sorun başka bir şeyde mi?
  89. K

Rtx 2060 için sıvı soğutma

Teşekkürler, peki bildiğiniz başka bir sıvı soğutma var mıdır? Custom Sıvı soğutma hariç.
  90. K

Kraken g12 nin youtube da videoları var ve başlıkta sıvı soğutma olduğu yazıyor. Bazıları rtx 2070 ve 2080(ti) modellerine G12'yi kurmuşlar fakat rtx 2060 ile ilgili bir video bulamadım.
  91. K

Merhaba Rtx 2060 almayı düşünüyorum ve almışken bir de sıvı soğutma alayım dedim. Asus'un rog strix modeli (üç fanlı) için bir sıvı soğutma bulamadım. İnternette tüm GTX modellerine uygun olan NZXT Kraken G12 adlı sıvı soğutmaya rastladım. Bu sıvı soğutma RTX 2060 a uyumlu mudur? 3 fana göre...
  92. K

GearBest kargom hala gelmedi

Merhaba Tam 59 gün önce gearbest'ten controller aldım ama hala gelmedi parcelapp'ten takip numaramı girip ürünün Türkiye'de olduğunu gördüm fakat en son tarihte ''The transfer of customs'' (google çeviri: gümrük devri) yazıyordu. Bu ne anlama geliyor? Not: En ucuz ve en uzun kargoyu seçtim...
  93. K

Anakart Ekran Kartı Soketlerinde Farklı FPS

Merhaba Bilgisayarımdaki fps düşmesinin sebebinin anakart yüzünden olduğunu düşünüp ekran kartını diğer slota taktım(ilk kez). Ekran kartım önceki slotta 65-75 arası fps alırken diğer slotta 64-70 arası fps verdi. Ayrıca ekran kartını ikinci slota takınca bilgisayar açıldıktan 2 dk sonra ekran...
  94. K

Fps durduk yere düşüyor

Nvidia'nın denetim masasını güncelledim (internetten gtx 970 için seçtim) ama bu sorun oluştuktan sonra yaptım, değişmedi
  95. K

Fps durduk yere düşüyor

Arkadaşlar bilgisayarımda bir sorun oluştu, eskiden aldığım FPS'i şimdi alamıyorum. Bu sorun yavaş yavaş olmadı, bir anda oldu. Bilgisayarım eski değil 2 yıllık. Bu sorunu anladığım ilk gün PC'yi temizledim(zaten en son 4 ay önce temizlemiştim pek toz yoktu). Birşey değişmedi...
  96. K

Vatan Bilgisayar Garantiyi Kabul Etmiyor

''Pc nin bozuk parçasını tespit edin ve bozuk parçanın firmasının servisine gönderin veya arızalı olduğunu düşündüğünüz firmanın servisine direkt olarak pc yi gönderin onlar sorunu bulsunlar, eğer sorun o firmanın ürünündeyse gerekli olanı yaparlar.'' Dediler pc yi direkt gönderdiğim zaman...
  97. K

Vatan Bilgisayar Garantiyi Kabul Etmiyor

Merhabalar 2 sene önce vatan bilgisayardan aldığım toplama pc de sorun vardı. Ekran kartı hariç bütün ürünlerin garantisi 3 yıl. Pc yi vatan bilgisayarda garantiye vermek için vatan bilgisayara götürdüm. Fakat oradaki çalışan vatan bilgisayarın garantisinin 2 yıl olduğunu söyledi. Böyle bir şey...
  98. K

Bilgisayarm durduk yere kapanıyor ve performans düşüklüğü var

Y Yardımınız için teşekkürler ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sorun hala düzelmedi. FPS de ciddi düşüklük var. PUBG de düşük ayarlarda 60 fps yi zar zor görüyor. önceden 80-110 arasıydı ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sorun hala düzelmedi. FPS de ciddi düşüklük var. PUBG de düşük...
  99. K

ilk değerler mi son değerler mi?
  100. K

Merhabalar Bu sabah bilgisayarımı açtım, açılma hızı falan her şey normal gibiydi ama açıldıktan 1 dakika sonra kapandı ve kendiliğinden geri açıldı. Bunu 2-3 sefer yaptı ve ben bilgisayarı kendim kapattım. Kasayı açıp bütün parçaların sağlam bir şekilde takıldığından emin olup tekrar...
  101. K

Bilgisayarım durduk yere kapanıyor ve performans düşüklüğü var

Bu sabah bilgisayarımı açtım, açılma hızı falan her şey normal gibiydi ama açıldıktan 1 dakika sonra kapandı ve kendiliğinden geri açıldı. Bunu 2-3 sefer yaptı ve ben bilgisayarı kendim kapattım. Kasayı açıp bütün parçaların sağlam bir şekilde takıldığından emin olup tekrar bilgisayarı açtım. 10...