Arama sonuçlarınız

1. Tekno Need

Sitesi Olanlar Gelsin İG Grubu

@teknoneed_ instagram sayfasına yazabilirmisiniz?
  2. Tekno Need

Blogspot Teknoloji Sitesi Tema

bekliyorum
  3. Tekno Need

yan söylemem doğru olmaz ama boldweb.net adresinden cevaplayabilirim konu aç anında cevaplıyayım olurmu senin için uygun mu ?
  4. Tekno Need

bloggerdan wordpresse geçtim
  5. Tekno Need

Wordpress Güvenliğinizi Sağlayacağınız Eklentiler

Wordpress içerik üreticileri için çok önemli bir sağlayıcı ve dünyada en fazla kullanılan sağlayıcılardan bir tanesi böyle olması ile birlikte bir çok açık arayanları da beraberinde getiriyor. Örn. Brute Force WPS Hide Login Wps hide login eklentisi en önemli eklentilerden bir tanesi bu...
  6. Tekno Need

ads.txt Nasıl oluşturulur

Ayarlar > Arama Tercihleri > Kazanç Sağlama > Özel ads.txt > Düzenle Bu kutuya " google.com, pub-xxxxxxxxxxxxxxxx, DIRECT, f08c47fec0942fa0 " yazın ve xxx olan yere kendi müşteri kimliğinizi girin adsense hesap bölümünden bulabilirsiniz Diğer Siteler İçin Nasıl Oluşturulur ? Masaüstünüzde not...
  7. Tekno Need

Kasma

Merhaba Wordpress İçin Film Sitesi Açacağım fakat nereden olursa olsun video kasıyor youtube dahil tüm videoları iframe ile çektim ama kasıyor temanın yanında gelen cache eklentisini kurdum tamamladım kurulum videosu ile kurdum site hızlı googleda mobil:93 masaüstü:98 puan alıyor ama videolar...
  8. Tekno Need

Android Studio Gradle project sync hatası [Çözüldü]

Sorun galiba bilgisayarda buradaki makalede yazıyor bunun sebebi bilgisayarın dili bu makale ile çözebileceğini umarım >> Android Studio Yüklenme Hatası - Tekno Need
  9. Tekno Need

Call Of Duty: Black Ops 4, Blackout Modu Mayıs Ayına Kadar Ücretsiz mi ?

Merhaba altta verdiğim site benim sitem böyle bir makale yazdım eksiğim var benim anlamadığım oyunlarla fazla aram yok Call Of Duty: Black Ops 4 ücretlimi / değilmi ? Call Of Duty: Black Ops 4, Blackout Modu Mayıs Ayına Kadar Ücretsiz - Tekno Need
  10. Tekno Need

Windows 10 ekran videosu çektikten sonra videonun kasması

Sorun Düzeldimi Düzelmediyse Ekran Kartından da Kaynaklanıyor Olabilir Bu Soruna Bir Çok Donanım Yol Açıyor Olabilir 1- Ssd Veya Hdd Yazma Okuma Hızları 2- Ekran Kartı 3- Driver Güncellemesi Veya Yanlış Yüklenmesi Yanlış Yüklediğinizden Emin Olduğunuz Driverları Özellikle Ekran Kartını Güncelleyin
  11. Tekno Need

Forum Sitesi Açacağım Hangi Hosting Paketini Ve Hangi Siteden Almalıyım

Lütfen YARDIM EDİN ---- Mesajlar birleştirildi ---- + + ---- Mesajlar birleştirildi ---- + + ---- Mesajlar birleştirildi ---- + ---- Mesajlar birleştirildi ---- +
  12. Tekno Need

Forum Sitesi Açacağım Hangi Hosting Paketini Ve Hangi Siteden Almalıyım

Başlıktada da Belirtiğim Gibi Forum Sitesi Açacağım Ve Hangi Paketi Kullanacağımı Bilmiyorum Büyük İhtimalle Scriptim PhPBB Olacak Birde Birde Ben Bu Konulara Uzağım Eğer Alan Adımı 3 Yıllık Hosting 1 Yıllık Alsam 3 Yıl Boyuncamı 1 Yıl Boyuncamı Kullanabilirim
  13. Tekno Need

Tweeter ne işe yarar

Ucuzu da İş Görür Ama Kaliteli Bir Tane Almanı Tavsiye Ederim Amfiyede Bağlanabilir Teybe de
  14. Tekno Need

Windows 8.1 pro kurulum hatası

Yanlış Yüklemiş Olabilirsin Veya Boot Etmemişsindir
  15. Tekno Need

PS4-PC Takası

iyi teklif alman lazım
  16. Tekno Need

msi fark varmı?

Hp Pavilion Bordo 15-CS0020NT Core İ5 Notebook - Vatan Bilgisayar fiyatı 5699TL 4.000TL 2.El Bilgisayar Tavsiye Ederim
  17. Tekno Need

Ryzen 5 2400G İçin RAM-Ekran Kartı İkilemi

ms = milisaniye yani görüntünün ekrana gelme süresi
  18. Tekno Need

CS go tarzı oyun önerisi

zula paint blank wolfteam
  19. Tekno Need

steam dosyalar

steam kullanmıyorum ama steam ayarlarında olması lazım steam ayarlara girin ve oradan konu değiştirin
  20. Tekno Need

Uçak modunun zararı?

zararı olmaz
  21. Tekno Need

İthalatçı Garantili Oneplus 6 mı Tr Mi 8 mi?

mi 8
  22. Tekno Need

IOS Güncelleme sorunu

restore ekranından çıkmak için restore ekranınıza geldiğiniz tuşlara tekrar basın eğer çıkmazsa orjinal kablo ile restore etmeyi deneyi yine olmazsa internetten güncellemeyi indirip yüklemeyi dene en son çare garantiye gönder garantisi yok ise telefoncuya ver o yapar
  23. Tekno Need

2019 Yılında Değerlendirebilecek Fiyat Performans Telefon Tavsiyeleri

gm 9 pro gm8d galaxy a6 plus
  24. Tekno Need

Maksimum 1.100 TL'ye kadar telefon önerileri

Temiz iphone 5s iphone 6 samsung galaxy a6 samsung galaxy note 7 vestel venüs z20 casper via a3
  25. Tekno Need

Monitörde Görüntü Kayması

Yanlış Yüklemişsindir
  26. Tekno Need

Bilgisayardan ses gelmiyor.

3-4 Bilgisayarda Bu Programı Denedim Hiçbir Problem Olmadı Probleme Yol Açtığını Bilmiyordum
  27. Tekno Need

fiyatlar hakkında?

1-2 aya dolar düşebilir 1-2 ay beklemenizi tavsiye ederim hem bu süre zarfında biraz daha araştırma yapmış olursunuz. 1-2 aya tv fiyatları düşebilir
  28. Tekno Need

Yanlış Yüklemiş Olabilirsin Drive Booster Programını İndir Tüm Sistemi Güncelleyip Tekrar Bakarmısınız
  29. Tekno Need

Bilgisayardan ses gelmiyor.

drive booster programı ile tüm donanımları güncelle en sağlıklısı
  30. Tekno Need

Kasadan Monitöre Giden Kabloda Sıkıntı Oluşmuş Olabilir Veya Kablonuz Görüntüyü Tam Aktaramamıştır. Tavsiyem Daha Güçlü Bir Kablo Almanız
  31. Tekno Need

Tab s4

Bende Daha Düşük Modeli Var Tab10.5 Beni 2-3 Yıldır Götürüyor Klavye Takılıyor Slayt fln Kolay Bir Şekilde Halledilebiliyor Ve Flashbellek Hiçbir Tablete Takılmıyor Ama Çif Taraflı Flashbellekler Var Kabloda Var Döüştürücü Var Bunlar Sayesinde Kolaylıkla Hallediliyor
  32. Tekno Need

Bilgisayarım ARMA 3 AÇARMI

Açabilir Ama Kasabilir
  33. Tekno Need

Windows 10 ekran videosu çektikten sonra videonun kasması

ssd veya hdd yazma hızından kaynaklanıyor olabilir ssd mi hhd mi ? kulanıyorsunuz
  34. Tekno Need

Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi ?

Preo My Sound Ms14 AWEI ES.50TY TRUST 22866 MELOS 21709 TRUST SILA BLUETOOTH
  35. Tekno Need

850 TL bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar nelerdir ?

GM8-GM6 Ve Vestel Venüs E2-E3
  36. Tekno Need

P 20 Lite Alarak Hata mı Ettim

Katılıyorum Ve Yakın Zamanda Android pie Güncellemesi Gelebilir Güncelleyince Herşey Değişecek
  37. Tekno Need

Blogger WWW süz Domain Sağlayıcısına Atıyor

Acil Yardım Edin
  38. Tekno Need

Blogger WWW süz Domain Sağlayıcısına Atıyor

Merhaba 1-2 Ay Önce Goddady Üzerinden Blogger Tabanlı Siteme Alan Adı Aldı Nasıl Bağlanacağını Youtube' dan İzledim Bağladım Denedim Çalıştı Sonra WWW Süze Denediğimde Goddady İnternet Sayfasına Attığını Gördüm Sonra Ayarlardan Alan Adımı Düzenle Kısmına Tıkladım Ve "teknoneed.com öğesini...
  39. Tekno Need

Bu toplamak istediğim pc iyi mi ve pubg kaç fps alırım ?

Birde Oyun İçin Sadece Ekran Kartı Önemli Değil Ram Hızı Boyutu Anakart Hızı SSD Veya HDD Hızı Boyutu Önemli
  40. Tekno Need

Peki Bunları (bilmuyosun ama) Biliyor İsen Niye Boşu Boşuna Konu Açıyorsun
  41. Tekno Need

pubg senkronizasyon Sorunu Olan Bir Oyun Bu Yüzden Böyle Olacağını Düşünüyorum Birde Gtx 1050 Anca Dediğiniz Gibi Alıyor Bence GTX960 2GB Dediğiniz Kadar Yüksek Değildir Diye Düşünüyorum
  42. Tekno Need

normal veya düşük ayarlarda 20-30 belki 40 alır
  43. Tekno Need

Minecraft' dan Daha İyi Oyun | Hytale

Bu Oyun Daha Çıkmadı Ama Bence Ön Kayıt Yapmalısınız Çok Güzel Özelliklere Sahip Grafikleri Daha Gelişmiş Daha Çok Karakter Sinama Modları Ve Dahafazlası Var. ?? DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLA Oyun Minecraft Sunucusu Olan Hypixel Tarafından Yapılıyor Sunucuları Çok Kaliteli. Oyunun Videosu Ve...
  44. Tekno Need

Hemen İndirmeniz Gereken Şuanlık Ücretsiz Oyunlar

Arkadaşlar Kendi Blogumda Paylaştım Aşağıdaki Linke Tıklayıp Girebilirsiniz. Bu Oyunlar Kısa Süreliğine Ücretsizdi Çok Güzel Oyunlar Oyun Oynamayı Seviyorsanız Bence Bakmanız Gerekir 6 Tane Oyun 3 Tanesi Benim Favorim. Destek Olmayı Unutmayınız! Android-Play = TIKLA NOT *Android Kısmındaki...
  45. Tekno Need

Sitesi Olanlar Gelsin İG Grubu

Merhaba Siteleri Olanlar İçin İG Veya WP Grubu Açacağız Ve Birbirimizin Siteleri Bloglarına Destek Olacağız Yorum Yapacağız Paylaşacağız Ve Nasıl Daha Hızlı Büyüyebiliriz Eksiklerimiz Nedir Hepsini Tartışacağız. En Önemlisi Tanışacağız İnstagram Adreslerinizi Bırakmayı Unutmayınız ??
  46. Tekno Need

15 Tatilde Oynamanız Gereken Oyunlar

Teşekkür Ederim
  47. Tekno Need

15 Tatilde Oynamanız Gereken Oyunlar

Merhaba Benimde Oynadığım Sizler İle Paylaşmak İstediğim Steam Oyunlarını Kendi Blogumda Paylaştım Destek Olursanız Sevinirim ?? Bilgisayar-Steam = TIKLA Android-Play = TIKLA NOT *Android Kısmındaki Oyunlar Kısa Süreliğine Ücretsizdir Hızlı Olmanı Ve İndirmenizi Tavsiye Ederim...
  48. Tekno Need

Win7 donma sorunu

Değiştirebilirsin Ama Bazen Bu Kasmaların Çıkış Nedeni Yazılımdan Oluşuyor İnternette Araştırıp Deneyebilirsin.
  49. Tekno Need

Win7 donma sorunu

Çözümü Bu Sitede Bakmanı Tavsiye Ederim Bilgisayar Hızlandırma Bütün Yöntemler Ve Güncel Bilgiler - Tekno Need
  50. Tekno Need

Linux'tan Windows'a Nasıl Geçerim?

Sorunu Anlattığınız Gibi Çözdüm Çözümü Bu Sitede = TIKLA
  51. Tekno Need

Yine Hata Aldım Siz Benim Bilgisayarıma Teamwiver İle Bağlanabilirmisiniz. LÜTFEN HATA : Komut (yardım için m): p Disk /dev/sdc: 14,5 GiB, 15518924800 bayt, 30310400 sektör Geometri: 64 kafa, 32 sektör/iz, 14800 silindir Birimler: sektör'i 1 * 512 = 512 baytın Sektör boyutu...
  52. Tekno Need

VAR
  53. Tekno Need

Bu Hatayı Aldım; fdisk (util-linux 2.31.1)'e hoşgeldiniz. Değişiklikler siz onları yazmaya karar verene kadar sadece bellekte kalacak. Yaz komutunu kullanmadan önce dikkat ediniz. The old udf signature will be removed by a write command. Aygıt bilinen bir bölümleme tablosu içermiyor. Disk...
  54. Tekno Need

2.sindede şöy bir hata alıyorum /dev/sdc is entire device, not just one partition. Refusing to make a filesystem here!
  55. Tekno Need

"umount /dev/sdc" Yazınca "umount: /dev/sdc: not mounted." Hatası Alıyorum
  56. Tekno Need

Disk /dev/sda: 298,1 GiB, 320072933376 bayt, 625142448 sektör Birimler: sektör'i 1 * 512 = 512 baytın Sektör boyutu (montıksal/fiziksel): 512 bayt / 512 bayt G/Ç boyutu (en düşük/en uygun): 512 bayt / 512 bayt Disketikeri tipi: dos Disk belirleyicisi: 0xa4922869 Aygıt Açılış Başlangıç...
  57. Tekno Need

En Çok Hangi Antivirüse Güveniyorsunuz?

En İyisi :cool: Kaspersky
  58. Tekno Need

Grafik Tasarımcılar İçin Font Tavsiyesi

Sade Ve Şık ;) Sofia pro ;) Arial
  59. Tekno Need

Herkese Merhaba 1 Hafta Önce Elementary OS Kurdum Hiç Beğenmedim Açıkçası Çok Zor Geldi Ama Bir Türlü Windows İşletim Sistemine Geçemedim USB fat32 Yapamadım fat32 Olmadığı İçinde Programlar Görmüyor LÜTFEN YARDIMCI OLUN ---- Mesajlar birleştirildi ---- Lütfen Yardım Edin Bu Sorundan Çok Fazla...
  60. Tekno Need

c# ile internetten video oynatma

DESTEK!
  61. Tekno Need

c# ile internetten video oynatma

Arkadaşlar Film Programı Yapacağım İnternetten Videoyu Nasıl Çekerim
  62. Tekno Need

Blogspot Teknoloji Site Önerileri

teknoloji ile ilgili ingilizce isim önerileri istiyorum
  63. Tekno Need

Merhaba İngilizce Kaynaklı Teknoloji Sitesi Açacağım Tema Bulmamda Yardımcı Olurmusunuz. Türkçe Teknoloji Sitesi = TeknoNeed.com
  64. Tekno Need

Blogspot Teknoloji Site Önerileri

Herkese Merhaba İngilizce Kaynaklı Bir Site Açacağım İsmide İngilizce Olmasını İstiyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ? Türkçe Sitem = TeknoNeed