Windows 10 ekran videosu çektikten sonra videonun kasması

Bu konuyu okuyanlar

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
windows 10 un kendi özelliği olan ekran kaydetmesinden csgo videsu çektim oyun kasmadı ama kayıttan sonra video yu izlediğimde video kasa kasa ilerledi sebebi nedir bilen varmı ?

Tekno Need

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
ssd veya hdd yazma hızından kaynaklanıyor olabilir ssd mi hhd mi ? kulanıyorsunuz

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
ssd veya hdd yazma hızından kaynaklanıyor olabilir ssd mi hhd mi ? kulanıyorsunuz
ssd de var hdd de önceden ssd ye kaydediyordum videoları o zamanda kasıyordu şimdi hdd ye kaydediyorum halen aynı ama csgo da önceden kasıyordu ayarları düzenledim kendimce video çekme ayarlarını oyundanda düşürdüm öyle kasmadı ama aynı ayarlarla başka oyunlarda kasıyor ben oyunda fps düşmemesi için bazı kareleri atladığını düşünüyorum çünkü fps yüksek olan oyunlarda olmuyor

Tekno Need

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Sorun Düzeldimi Düzelmediyse Ekran Kartından da Kaynaklanıyor Olabilir Bu Soruna Bir Çok Donanım Yol Açıyor Olabilir 1- Ssd Veya Hdd Yazma Okuma Hızları 2- Ekran Kartı 3- Driver Güncellemesi Veya Yanlış Yüklenmesi Yanlış Yüklediğinizden Emin Olduğunuz Driverları Özellikle Ekran Kartını Güncelleyin

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Sorun Düzeldimi Düzelmediyse Ekran Kartından da Kaynaklanıyor Olabilir Bu Soruna Bir Çok Donanım Yol Açıyor Olabilir 1- Ssd Veya Hdd Yazma Okuma Hızları 2- Ekran Kartı 3- Driver Güncellemesi Veya Yanlış Yüklenmesi Yanlış Yüklediğinizden Emin Olduğunuz Driverları Özellikle Ekran Kartını Güncelleyin
düzeldi dediğim gibi fps den kaynaklıymış teşekkürler