Arama sonuçlarınız

1. Xriyantos

iphone se (1. nesil) hala alınır mı?

Ben 2. telefon olarak kullanıyorum, ana telefon olarak kullanılamayacak kadar küçük kalıyor artık ekranı bence. Çok medya tüketimi yapan biriysen ekran seni üzebilir.
  2. Xriyantos

Yardım Takıntılı bir şekilde Mükemmeliyetçi olmak

Mükemmelliyetçi olman raporlama ve denetim alanlarında işine yarayabilir. Aklında bulunsun.
  3. Xriyantos

Soru 2 ekran kartını bir bilgisayara bağlayabilir miyim?

SLI yapmak için aynı model olması gerekiyor onun dışında sadece birinden aynı anda faydalanabilirsin sanırım.
  4. Xriyantos

Soru Laptop önerisi istiyorum

8GB RAM'in yetersiz kalmasına çok az kaldı. Bu saatten sonra en az 16'ya yönelmenizi öneririm.
  5. Xriyantos

Mayıs Xr Pil Sağlığı %97

Buna bu kadar takılmayın. Kullanımınıza bağlı bir olay, yorum yapamayız nasıl kullandığınızı bilmeden ve elbet bir gün % düşecek.
  6. Xriyantos

Soru Python ne işe yarar

Ben kendi işimde veri analizi için kullanıyorum.
  7. Xriyantos

Kola'nın 10 TL Olması

Zamanında 3.50₺ olan bir şeye 8.45 vermeye de tamamız yani. 10₺ değil abartmışlar. Alt tarafı 8.45₺. Sorun çözüldü.
  8. Xriyantos

Yardım C# Başlayacağım

Bence de Python'la başlaman daha iyi olabilir ben de Python'dan C'lere geçmiştim aşinalık oluyor öyle. Daha kolay Python diğerlerine göre başlangıç olarak bence.
  9. Xriyantos

iPhone 6S 16 GB vs GM 20 Pro

16 GB çok canını sıkar ben 2. telefon olarak 16 SE kullanıyorum uygulamaların çoğu yüklü olmamasına rağmen dolu.
  10. Xriyantos

Bolu belediye başkanı hakkında soruşturma başlatıldı

Bazıları nasıl Suriyelilere döndürmüş olayı gerçekten inanılmaz. Yabancı uyruklu herkese yapıyor ki gayet normal. Anca o zaman bir Türk vatandaşının ödediği kadar ödeme yapmış olacaklar.
  11. Xriyantos

iPhone 6s mi, Samsung S8 mi?

Tabii S8 hiç doldurmamıştır ömrünü. Ayrıca okuma anlama sıkıntınız mı var bilmiyorum ama uzun ömürlü dememişim. İkisi de kaç senelik telefonlar böyle bir umudu yoktur kimsenin iki cihazdan da.
  12. Xriyantos

iPhone 6s mi, Samsung S8 mi?

Maalesef üstteki yorumlarda biri açık açık fanboyluğunu yapıp sallamış. İki cihaz arasında akıcılık olarak kesinlikle 6S daha iyidir. 2. telefonum 6S+ idi geçen aya kadar. Hala gayet stabil çalışan çok güzel bir telefon. Güncelleme desteğinin bitmesine az kaldı o kadar. Onun dışında günlük...
  13. Xriyantos

Melemen Mi Menemen Mi?

Konu açmak yerine TDK Sözlüğe bakabilirdiniz.
  14. Xriyantos

Twitter'da Sağlık Bakanı'nı İstifaya Davet Eden Hashtag Açılmış Olması

Hastalığa yakalanan bir akrabam tedavi sırasında verilen ilaçların yan etkisi yüzünden kalp ritminde sorun çıktı ve kalp krizi geçirdiği için 2 ay hastanede yattı. Yan etkileri kalbe etki edecek kadar sorunlu ilaçların tedavi sırasında uygulanmaması için yapılan hareketler gayet haklı. Başınıza...
  15. Xriyantos

Coviden Sonra Ekonomi Geri Gelirmi ?

Pandemiden önce de ekonomi kötü bir durumdaydı zaten sadece daha da kötüye gitti.
  16. Xriyantos

Elementary Os Hata

Evet, tabii ki.
  17. Xriyantos

Elementary Os Hata

Oluşturdum. 64 Bit zaten. 1619952527 Önyükleyici derken? Ubuntu da denedim, aynı hatayı veriyor maalesef.
  18. Xriyantos

Elementary Os Hata

Disk Boot Loaderda gözükmüyor.
  19. Xriyantos

Elementary Os Hata

Kapalı Secure Boot ona rağmen hala devam ediyor anlayamadım bir türlü. 5 kere tekrar yükledim yine de hiçbir şey değişmedi.
  20. Xriyantos

Elementary Os Hata

Eski bir bilgisayara Elementary OS kurdum, birkaç defa tekrarlamama rağmen sürekli "Error: No boot disk has been detected or the disk has failed." hatası alıyorum, diskte bir sıkıntı yok, çalışır durumda gözüküyor ama boot ederken bu hatayı veriyor sürekli. BIOS ayarlarından baktığımda da diski...
  21. Xriyantos

Apple’mı, Android’mi?

İkisi de. İkisine de ihtiyacım oluyor şahsen o yüzden iki ekosistemden de cihazım var.
  22. Xriyantos

Gördüğünüz En Etkiliyici..

Super Amoled ekranlar kadar renkleri canlı gösteren bir ekran yok bence.
  23. Xriyantos

Tüm MMO FPS Oyunlar P2W'dir

Bunu yeni mi fark ettik... Üzücü...
  24. Xriyantos

İleride Almak İstediğiniz Araba Hangisi?

25. Xriyantos

hangi kulaklık daha iyi

Xiaomi
  26. Xriyantos

LoL TR sunucusunu daha iyi yapmak ister misiniz?

Oyun bedava olduğu sürece bunlar hep yaşanacak. Herkesin ulaşabildiği bir oyun tabii ki sirke döner.
  27. Xriyantos

Telegram Yeni Güncelleme İle WhatsApp'ı Geçti!!!

Telegram bu güncellemeden önce de zaten WhatsApp'ın çok üstündeydi. Malum uygulamadan daha az kullanıldığı için farkında değil insanlar.
  28. Xriyantos

2022 Yılında iPhone SE 1.Nesil Alınır mı?

Net para ziyanlığı olur.
  29. Xriyantos

Razer Kraken 7.1 Alınır mı ?

Biraz ağır bir kulaklık eksiği olarak. Cloud II de bakabilirsin HyperX'lerin her zaman mikrofonu daha iyi oluyor bu arada eğer önemli bir detaysa senin için.
  30. Xriyantos

Durup dururken HDD bozuldu

Cevapları tam okumadım ama bazı cevaplarında HDD bazı cevaplarında da SSD demişsin, ilk önce hangisi olduğuna bir karar ver. SSD'lerin ömrü HDD'lere göre 1-2 yıl hatta daha da fazla olabiliyor. Birdenbire gittiyse büyük ihtimalle HDD'nin ömrü dolmuştur. HDD ömrünü doldurduğu zaman böyle birden...
  31. Xriyantos

Durup dururken HDD bozuldu

Normalde HDD bozulmadan önce bildirim gelmiyor zaten, geçmiş olsun.
  32. Xriyantos

Az RAM kullanan işletim sistemi arıyorum

Elementary OS hem dümdüz düşük sistemler için hem de kafa karışıklığı yaratmıyor diğer dağıtımlar gibi.
  33. Xriyantos

HepsiBurada Olumsuz Yorumları Onaylamıyor!

Doğru. Ben de birkaç kere yaşadım bu sorunu.
  34. Xriyantos

Windows'tan Linux'a Geçiş Yapmak

Ben çok eski Atom işlemcili bir bilgisayarımda Elementary kullanıyordum neredeyse hiç kasmadan çalışıyordu.
  35. Xriyantos

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Neden böyle boş bir şey peşindeydin?
  36. Xriyantos

Mesajlara Geç Cevap Veren Kişiler

Bu dünya maalesef ki sizin etrafınızda dönmüyor. Kimse oturup sizin mesaj yazmanızı beklemiyor. İnsanlar istediği zaman istediği mesaja cevap verir biraz haddinizi bilin şaka gibi gerçekten.
  37. Xriyantos

Virüs yedim nasıl kurtulabilirim?

Malwarebytes öneriyor herkes sanırım en iyisi o, bir tarama yap onla.
  38. Xriyantos

Telefonunuz gecelerin yüzde kaç şarj harcıyor?

iPhone en fazla 5 harcıyor ama Androidim %10 harcayabiliyor bazen.
  39. Xriyantos

Hangi samsung cihazı kullanıyosunuz

Note 9
  40. Xriyantos

Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

Yazış stilinden tartışmaya girmenin bile boşa vakit harcamaktan başka bir şey olmayacağı belli. Fakat tek bir şey söyleyeceğim, eğer homoseksüelliğin arttığını düşünüyorsan homoseksüellik hakkındaki bilgi zayıflığından kaynaklanıyordur. Buraya gelip bir şeyler atıp tutmak ne kadar da kolay...
  41. Xriyantos

Ön ödemeli kartlar güvenli mi

2020'deyiz şu tür sorulara bir son verin artık...
  42. Xriyantos

Wow 240 fps oynatacak pc

WoW daha çok işlemci ister özellikle de çok add-on kullanıyorsan. Ona göre sistem kur bence.
  43. Xriyantos

Samsung telefon önerileriniz.

4-5 sene gider bence, hayırlı olsun.
  44. Xriyantos

Üyecik rütbesi Stajyer olarak değiştirilmeli mi?

Çok komiksiniz stajyer ne sanki foruma 9-6 staja geliyoruz :D ?
  45. Xriyantos

Eve kertenkele girdi ne yapmalıyım

Bizim yazlıkta da var ama sanırım bunlar hem eve giren böceği temizliyor hem de insanlara zararı yok o yüzden bir şey yapmadık öyle yaşıyoruz birlikte... :grin:
  46. Xriyantos

Ryzen=ÇÖP

Gün geçmesin ki şu forumda daha da saçma bi konu görmeyelim.
  47. Xriyantos

Hayalinizdeki araba hangisi??

RR Phantom EWB Range Rover Vogue SV Autobiography Tesla Model X Lamborghini Aventador Derken öyle işte :joycat: bir tanesi nasip olur mu...
  48. Xriyantos

Uygun şarap

Şarabın ucuzu güzel olmaz diye düşünüyorum...
  49. Xriyantos

Abra A7 V12.1.5 kullanıcısıyım ssd önerilerinizi bekliyorum

Hemen konuya uygun, ben de 13.4 kullanıyorum RAM önerilerinizi alabilirim...
  50. Xriyantos

Yıl olmuş 2020 iphone 7 alınır mı

Başlığı sesli okuyunca cevabı alıyorsun aslında...
  51. Xriyantos

Her YT Videosunun Altında Karşılaştığımız Senaryo

Yazanın prim yaptığı beğenenin de düşük zeka seviyesi gösterdiği bir durum.
  52. Xriyantos

İnsanı bilgisayar başına kitleyecek saatlerce oynamalık oyun önerisi

İnsanın zamanını en iyi MMORPG oyunları çalar. World of Warcraft tavsiye ederim.
  53. Xriyantos

GTA V Online için tüyo lazım

RaxiyaanXr ekle bakalım.
  54. Xriyantos

Laptopun altın yükseltmek ısıyı düşürmü ?

Düşürür ama altını ne ile yükselteceksen hava çıkışlarına engel olmamalı. (Kitap ile yükselteceksen mesela.)
  55. Xriyantos

Android'in Bin Yıllık Özelliği Widgets Resmen iOS 14'de

Çok enteresan gerçekten. Ya aşırı olağanüstü pazarlıyorlar ya da müşterileri bu özelliklerin yeni olmadığının farkında olamayacak kadar sığ kullanıcılar.
  56. Xriyantos

Toprağı eşeleyince Samsung çıkıyor

Android kullanmayı bilmeyene çok kötü gelir bunu bi türlü anlatamadık.
  57. Xriyantos

Taha Duymaz yeterince fakir olmadığı için linçlendi ve hesabı kapatıldı

Bu çocuğa markalar tarafından hediyeler gönderilmiş, bunlardan biri de Arzum. Çocuk özellikle eski eşyalarını kullanıyor ve herhangi bir eşya yardımı yapılacağı zaman sadece para kabul ediyormuş. Bunların dışında bir de hesabından kazandıkları var. Twitter'da rahatsız oldukları şey bunlar.
  58. Xriyantos

Siyaset Bölümü Kapatılsın

Maalesef insanımız birbirini dinleyip sağlıklı bir iletişim kuramadığı için bu tür karşıt görüş konuları sürekli sıkıntı çıkarıyor.
  59. Xriyantos

S20 instagram story

İşte bence Android'in tek sıkıntısı bu.
  60. Xriyantos

Gta V Epic Games Store'da Bedava Oldu! (Şaka Değil, Gerçek!)

GTA Online'ı düşünemiyorum artık. Zaten kötüydü ortam iyice berbat hale gelecek.
  61. Xriyantos

İdrarım azar azar geliyor, yanıyor...

Mastürbasyon esnasında ve sonrasında bir süre tuvalete gitme.
  62. Xriyantos

Hoslanmak gunah mıdır?

2020'deyiz sorulan soruya bak.
  63. Xriyantos

700 Fps almam gerekirken 200-300 Fps alıyorum

Gerçekten herhangi bir şeyden 700 FPS alan var mı? :grin:
  64. Xriyantos

Telefonun Şarjı İlla %100 Olunca mı Çıkartacağız

Geçin şunları maalesef 2008'de değiliz. Sadece şarjdayken kurcalamayın cihazları. 1588340682 Gece de şarja bırakmayın bide.
  65. Xriyantos

Çentiği bıraksınlar artık

Bence de, çentik yüzünden Apple kullanmayı bıraktım. Bu kadar çirkin ve geri teknoloji gözüken başka bir tasarım anlayışı yok. 1587648182 Eğer beceremiyorsanız tam çerçevesiz yapmayı, hiç yapmayın daha iyi.
  66. Xriyantos

iPhone SE almayı düşünen var mı?

Yeni serileri çentikli kasa yüzünden almamıştım, güzel bir alternatif oluyor bu SE serisi, ama bi sonraki SE serisinin çentikli olacağı kesin :pensive:
  67. Xriyantos

İlk telefonunuzun markası neydi?

Motorola. Turkcell kampanyasıyla satılıyordu.
  68. Xriyantos

İnternet hızım çok iyi fakat oyunlarda pingim çok yüksek

Testteki ping çok da yüksek değil, senin sorun büyük ihtimalle kablosuz bağlandığın için oluyor. Oyunlarda kablolu bağlantı çok önemli.
  69. Xriyantos

PS4 Pro Wifi Çekim Gücü

Bu kronik bi sorundu evet hatırlıyorum, bazı kullancılar DNS değiştirince artıyordu hız. 1585253207 Buradan bahsettiğim şeyi görebilirsin. Bu sorun PS4'de vardı demek ki Pro'da da devam ediyor.
  70. Xriyantos

Kablolu Menzil Artırma

İyi forumlar, Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım emin değilim, kışlık evimiz 200m2 ve bina yapılırken telefon kablosu sadece salona çekilmiş. Bilgisayarlar ve diğer cihazlar da salonda pek kullanılmıyor. Yani modem salonda ve internet ihtiyacı olan cihazlardan çok uzakta kalıyor. Bu sorunu...
  71. Xriyantos

Sokağa çıkma yasağı gelmeli mi?

Yaşlılar sanki hayati önemde bir işleri varmış gibi dışarıdalar. Eve girmek de bilmiyorlar. Bir süre yasaklanması lazım bence.
  72. Xriyantos

Yıl 2020! Google servisleri yok. Yine de Huawei telefon alır mısınız?

Google servisleri olsa da Huawei almam.
  73. Xriyantos

Play Store'dan Veya APK Dosyası Olarak İndirebileceğim Bir Dreamweaver Önerebilir Misiniz? (samsung tab1)

32'nin 28-29'u boş oluyor bence onu görüp söylemiş olabilir.
  74. Xriyantos

Videolarıma Yorum Gelmiyor

Herhangi bi beklentin yoksa niye yorum yapılmamasına takıldın? :grimacing::grimacing:
  75. Xriyantos

Samsung orta segment telefon

Ben de ikisi arasında kalıp A51'i tercih etmiştim, A70 geçen senenin modeli ve Samsung üst segment telefonlarına bile her an desteği çekebiliyor, daha yeni bir model iyi olur diye düşündüm.
  76. Xriyantos

700TL'ye 24 inç ips monitör, alınır mı ?

Teşekkürler bu model de güzel, ölü piksel derken? 0 üründe kesin ölü piksel çıkan ürünler mi var? 1583609865 0 ürün bakıyorum da.
  77. Xriyantos

Dayak yiyeceğim

Korkarak onların bu tür hareketleri yapmalarına daha çok izin verirsin.
  78. Xriyantos

700TL'ye 24 inç ips monitör, alınır mı ?

Arkadaşlar böyle bir konu varken bana da bir yardımcı olsanız, ben de böyle bir TN ekran buldum, amacım en fazla 1000TL'ye maksimum yenileme hızı ve 1ms tepki süreli ekran bulmak. Bundan daha iyi bir seçenek var mıdır? TN panel IPS'e göre renk açısından kötüymüş fakat benim zaten başka IPS...
  79. Xriyantos

Hangi Ekran Kartı oyun için daha iyidir ?

7850 var bende bi çok oyunda 10FPS alıyor, LoL falan oynayacaksan oynatır ama fazla umut bağlama.
  80. Xriyantos

Bir Telefon Modeli Önerecek Olan Var Mı?(Hani Şöyle Eksantrik Kız Telefonlarından.)

Az önce baktım. Galaxy Y Pro. O zamanlar baya zevk alıyordum farklı bir havası vardı.
  81. Xriyantos

Bir Telefon Modeli Önerecek Olan Var Mı?(Hani Şöyle Eksantrik Kız Telefonlarından.)

Mükemmel cihazdı bu ama kullanıcılarının çok şikayeti vardı, Samsung'un da böyle bir modeli vardı bir süreliğine onu kullanmıştım da modelini hatırlayamıyorum şu an.
  82. Xriyantos

Steam hesabım çalındı!

Cevap vermeleri 1 haftayı bile bulabilir bu kadar sabırsız olmanız size bir şey kazandırmayacak, sakin olun ve bekleyin ayrıca öyle her önünüze gelen bedava şeye de atlamayın lütfen.
  83. Xriyantos

BB Bold gibi eski BlackBerry'ler bulunuyor 500'e ama çok "eksantrik" bir görünüme sahip değil... GM Diamond geldi aklıma bu konuyu görünce. :tearsofjoy:
  84. Xriyantos

Hükümet istifasını vermelimi?

Bunu çooook uzun bir süre önce yapması gerekiyordu... :relaxed: :relaxed: :relaxed:
  85. Xriyantos

Neden VPN Kullanmak Zorundayız?

Yönetimimizin insan hakları hakkında herhangi bir fikri veya saygısı olmadığı için.
  86. Xriyantos

iPhone 6

Bu saatten sonra para israfı sadece.
  87. Xriyantos

NVIDIA GeForce Now'ın kullanıcı sayısı belli oldu!

Benim bağlantım iyi ama herhangi bir oyuna bağlandığımda arada bir kesilmeler oluyor böyle bir bağlantıya rağmen, bu halde online oyun oynamak isteyen varsa hiç düşünmesin. 1582579355 Kütüphanesi de aşırı yetersiz bence, oyuna bağlanma şekli de Nvidia gibi bir marka için basit duruyor.
  88. Xriyantos

NVIDIA GeForce Now'ın kullanıcı sayısı belli oldu!

Şu anki fiyat tanıtım fiyatı, ayrıca 100/8 Mbps ağımdan bile 50 ping ile bağlanıyorum ve arada kesilmeler oluyor. Ofis bilgisayarımdan kütüphaneme ulaşayım diye almıştım ama bağlantı ciddi sorun yaratıyor.
  89. Xriyantos

Bu internet Türkiye’ye yakışmıyor

Türkiye'ye birçok şey yakışmıyor da... :blush::blush::blush:
  90. Xriyantos

Samsung Galaxy S20 serisinin satış fiyatlarına zam yapıldı!

Samsung bu bi kaç aya zaten düşer fiyat.
  91. Xriyantos

Küçük yaşta oyun oynarken korktuğunuz saçma şeyler

Silah sesleri çok rahatsız ediyor hala. FPS oynamıyorum çok. Korkmak değil de çok rahatsız edici.
  92. Xriyantos

Sınıf annesini gizli numaradan aradık. arkadaşım kızlarına küfür(ler) etti. Problem olurmu

Ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz. Kolay bir şekilde buldurabilirler isterlerse. Umarım da yaparlar, biraz akıllanırsınız.
  93. Xriyantos

240hz almalı mıyım?

144'ten sonrasındakiler çok fark etmiyor. Ayrıca şu an için zaten 240Hz hayli hayli gereksiz bence. Sistemin için de çok fazla gibi gözüküyor, 144Hz yeterli hatta artar bile.
  94. Xriyantos

Sen olsan bu 3 telefondan hangisini alırdın?

A51 alırdım şahsen.
  95. Xriyantos

WhatsApp, bugün sonra bazı telefon modellerine desteğini kesiyor!

Çok bile destek verdiler. Zamanı gelmişti.
  96. Xriyantos

İlginç Sahibinden.com İlanları

Bu ülkede 2. el araç almak gerçekten büyük cesaret ister :D
  97. Xriyantos

Türk yazılımları varken nedir bu windows bağımlılığı?

Ahh... Ne kadar haklısınız... Yıllardır neden düşünemedik bunu! O kadar program o kadar sürücünün hepsi Pardus'ta varken biz gittik elin "gevuruna" para yedirdik. Vah halimize.
  98. Xriyantos

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katılıyorum
  99. Xriyantos

Yerli otomobil ne kadar yerli?

Yani şu konuda bazıları o kadar rahat bir şekilde kesin konuşuyor ki kendimi gülerken buluyorum. Şu öyle bu öyle diyenler bu haberin kaynağı neresi? Nasıl bu kadar eminler? Bi açıklasın lütfen. :relaxed::relaxed::relaxed:
  100. Xriyantos

18 yaş altı birisi rocattune tedavisi görebilirmi?

Genellikle 18 altındayken kullanılan bir ilaç zaten o ben de 16 yaşımda kullandım.
  101. Xriyantos

Arkadaşlarlar boyle pürüzsüz ve güzel bir yüze sahip olmanın sırrı nedir?

Fotoğrafla alakasız konuşuyorum çünkü fotoğraf sadece güzel bir ciltten ibaret değil, cilt bakımı yaptırmanı öneririm periyodik olarak ayrıca kendi kendine yapabileceğin en iyi şey cildini sürekli nemli tutmaktır. Özellikle de kışın. Dışarıdan geldiğin her zaman da cildini temizlemeni öneririm...
  102. Xriyantos

Hepsiburada gönderim süresi

Black Friday yüzünden yavaşladı. Normalde HepsiExpress en hızlısıdır fakat 5 Aralık'ta aldığım ürünü 6'sında kargoya verilecek diye gözüküyor ama teslim tarihi 20 Aralık olarak öngörülmüş. Maalesef bekleyeceğiz...
  103. Xriyantos

Çorlu yeni ram'da fotoğraf veya selfie çekmenin unutulması.

Şaka mı bu?
  104. Xriyantos

Kaç dil biliyorsunuz ?

-Türkçe -İngilizce -Almanca ve yakında (umarım) Fransızca...
  105. Xriyantos

Sizce macbook almalımıyım ?

İstediğin işler için aklındaki model gayet yeterli ve 4 sene de götürür.
  106. Xriyantos

Hepsiburada’dan büyük indirim(!)

180TL olan kulaklık bir-iki hafta önce 200'e çıktı fiyatı şimdi de Cuma indirimi diye 190'a satıyorlar :D
  107. Xriyantos

Aliexpress'den alış-veriş yapacaklar

Aliexpress Türkiye için öldü neredeyse geçen hafta toplamda $7 etmeyen 3 ürün için kapıma gelip 45TL vergi istendi :D
  108. Xriyantos

Windows Defender Yeterli mi?

Nerede gezeceğini bilene gayet yeterli...
  109. Xriyantos

6s plus,mi9 lite

Bu hesaba göre 8 alanlarla 6S+ alanların arasında bir fark yok hocam :D
  110. Xriyantos

A50 Şarj Problemi?

Sabah 9'dan 14:00'e diyorsun. Hiç normal gözükmüyor, servise gönder hocam.
  111. Xriyantos

6s plus,mi9 lite

Bu saatten sonra 6S+ hiç mantıklı değil...
  112. Xriyantos

Sayı Tabanı Çevirme

İyi forumlar, Öncelikle doğru yerde mi açtım konuyu emin değilim ama, bu sayı tabanı çevirirken ilk sayıyı (99) çeviriyorum ama bu tür 2 kısımlı hiç örnek yok internette 2. kısım nasıl çevriliyor öğrenebileceğim bi site vb. var mı?
  113. Xriyantos

Iphone 8 plus

Bence hala alınır.
  114. Xriyantos

Yazılım Öğrenmenize Neler Engel Oluyor?

Bana göre eğitim sistemi biraz sıkıcı geliyor şahsen, programlama denince doğal olarak herhangi bir makineyi kodlayarak bir iş yapmasını bekliyorum. Derslerde ise bilgisayarlara matematik işlemlerini çözdürmekten ileriye gitmiyor. Bu durum üniversiteye başladığımda C++ tarafında canımı çok...
  115. Xriyantos

Cumhurbaşkanı maaşına 7 bin TL Zam

Şaka gibi biri yukarda özel şirket ile devleti kıyaslamış...
  116. Xriyantos

Forumda Randomlu Mesaj Görmek İstermisiniz?

Gerçekten dilimizi daha fazla katletmeye gerek var mı? En azından "random" olmasın.
  117. Xriyantos

Eski Amiral Gemisi mi Yeni Orta Seviye mi?

Bu videoya bir bakın derim.
  118. Xriyantos

iphone 11 almak mantıklı mı

11 bence kötü bir model. Ben olsam Pro alırdım ama X'den de geçmenize gerek yok açıkçası.
  119. Xriyantos

Galaxy Buds

Airdots'un ses kalitesi hakkında neredeyse hiç kötü yorum görmedim. Alan herkes çok memnun.
  120. Xriyantos

Galaxy Buds

Şu an kullandığım cihaz Android olduğu için AirPods alırsam tam performansta kullanamayacağımı düşünüyorum. 1569670278 Teşekkürler öneriniz için ama belirttiğim gibi kulaküstü kulaklığım zaten var. Benim amacım bu tür küçük bir model olması.
  121. Xriyantos

Siyaset bölümü açalım mı?

Bir de burada sinirimiz bozulmasın. :grin::grin::grin:
  122. Xriyantos

Galaxy Buds

Kullanan var mı, ses diğerlerine göre daha düşük deniyordu ilk çıktığında ama son zamanlarda kullanıcılar hep iyi yorum bırakmış. Benim için sesin iyi olması lazım, kulak içi hiç sevmem ama Apple hariç bütün markalar buna zorluyor. Normalde kablosuz kulaküstüm var ama büyük olduğu için rahatsız...
  123. Xriyantos

iphone 6s batarya öneri

Bi çok yerde Deji'nin hakkında iyi yorumlar gördüm. Bence orijinali en iyisi olur ama.
  124. Xriyantos

Tezim için 5 dakikanızı ayırır mısınız?

Cevaplandı, daha fazla yere de paylaşacağım. Kolay gelsin.
  125. Xriyantos

Telefonun ekranında bi önceki uygulamada ki simgeler kalıyor

Samsung Amoled yanığı ve hayalet ekranı kullanıcı hatası diye yapmıyor genelde. Kendi uygulamaları neden olsa bile. Umarım kabul ederler bi şansını dene.
  126. Xriyantos

iphone 6s alınır mı

Yani bende hala var, akıcı çalışıyor ama 0 hiç alınmaz, 1 yıl ömrü kaldı neredeyse.
  127. Xriyantos

Windows 1903 hatası

Dizüstümü 2 gün önce yükselttim şu anlık herhangi bir sorun yok.
  128. Xriyantos

masaüstü pcye wifi nasıl bağlanır ?

Yapmadı şu ana kadar.
  129. Xriyantos

YouTube Premium alır mısınız?

İnsanımız genellikle yabancı dili gördüğü an reddettiği için öyle yazdım isteyen insana bi problem değil.
  130. Xriyantos

masaüstü pcye wifi nasıl bağlanır ?

Öneririm. Fiyatı hem aşırı uçuk değil hem de kaliteli. Kendi masaüstümde kullanıyorum, Linux uyumlu. Kesilmiyor ve ping düşmüyor 8ms.
  131. Xriyantos

YouTube Premium alır mısınız?

Şu an denemeyi kullanıyorum, Spotify Türkiye'ye geldiğinden beri kullandığım için müzik servisi hiçbir işime yaramıyor. Reklamlar zaten bilgisayarlarımda bloklu, sadece telefon ve tabletimde işe yaradı. Premium içerikler de Netflix serisi gibi değil, çok basit seriler. Değmez açıkçası bence...
  132. Xriyantos

Yeni 1 Tarayıcıya Geçmek İstiyorum.

Ben yıllardır Chrome kullanıyordum hiç değiştirmedim, bazen durduk yere bazı şeyleri değiştirmek istersiniz ya, öyle oldu ve birden Opera'ya geçtim. Gözlemlediğim şeyler beni çok şaşırttı. İkisi de aynı hız bakımından Opera'nın biraz ayrıcalıkları var VPN hizmeti, built-in adBlocker gibi. Bide...
  133. Xriyantos

Always on display ekrana zarar verirmi

Vallahi ben Note9'umu ilk aldığım hafta AOD yanığıyla karşılaşmıştım :D fazla aldırmadım henüz delirmediğim için.
  134. Xriyantos

Kullandığınız Fare Kablolu mu Kablosuz mu?

Kablosuzun ömrünün uzun olacağını düşünmediğim için kablolu versiyonunu aldım alacağım farenin.
  135. Xriyantos

Yine 99 Depremi gibi bir deprem olabilir mi?

Her Ağustos aynı muhabbet :tearsofjoy::tearsofjoy:
  136. Xriyantos

Yüksek çözünirlü ekranlar önemli mi ?

Ben Note9'umu FHD'de kullanıyorum bana kalırsa FHD üstüne ihtiyacımız yok. Sadece boşa yoruyoruz telefonları. FHD gayet yeterli her şeyin yeterince detaylı olduğu bir çözünürlük. Göz zaten zamanla alışıyor hepsi aynı geliyor yüksek çözünürlükte.
  137. Xriyantos

1 Ay Sonra Ekran Kartının Yeniden Çalışması

Sabır versin Radeonlar o kadar garip kartlar ki bende 8470 vardı ne yaparsan yap 7000 olarak gözüküyordu, 6 ay kullanmamıştım bilgisayarı tekrar açtım 60 FPS açtığı oyunlar 30 FPS dengesiz bir şekilde açıyordu. 1565635283 O serilerle GTA açmaya da kalkışmayın bence harita yüklenmez :D
  138. Xriyantos

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ fiyatı belli oldu!

Bence hiç gerek yok ama sizin ihtiyaçlarınıza kalmış bir şey..
  139. Xriyantos

Celeron için hangisini atmalı

Elementary. Dümdüz. Hiçbir şey istemiyor. :D
  140. Xriyantos

Turkcell'den bayramda yurt dışı sürprizi

O kadar doğru ki :D hattım açık olduğunda bile 40TL yazıyor anında. Uçak modunda kullanıyorum. Neyse ki WiFi Arama özelliği geldi. WiFi olunca hat çalışıyor.
  141. Xriyantos

İphone 6 Plus Tablet Olarak Kullanılır mı?

Kullanabilirsiniz tabii ki.
  142. Xriyantos

Whatsapp mı Telegram mı

Telegramın daha çok özelliği var ama yaygın değil maalesef.
  143. Xriyantos

Google Play Store'da "Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor" Hatası nedir?

Bu bir hata değil. Telefonunuz maalesef o uygulamalar için yeterli olmadığından dolayı indiremiyorsunuz.
  144. Xriyantos

Trendyoldan telefon

Satana kadar dayı sattıktan sonra ayı oluyorsun onu diyor :D
  145. Xriyantos

15TL'lik Snopy USB gamepad incelemesi gelsin mi? :=)

Turbo modu ne işe yarıyor bunlarda :D
  146. Xriyantos

PlayStation mı Xbox mı ?

Yükseltmeyle her sene cebinizden para çıkacak..
  147. Xriyantos

Türk Telekom ağda kayıtlı değil hatası

Evet genel bir sorunmuş.
  148. Xriyantos

25 TL Steam Kodu Çekilişi!

BenN
  149. Xriyantos

Evimdeki wifideyken mesaj gelmeme ve internetten kopma sorunu

Evet öyle ama sorun şu, böyle bir sorunu iOS cihazlarda yaşamıyorsun. Ve şöyle ki anlamadığım bir şey de bu, 2 cihazda da (iOS&Android) aynı uygulamalar ve aynı hesaplar açık. Yani bu Android cihazlar nereye ne yolluyor da bu kadar trafik yapıyor. Modem iyi bir modem modemin sorunu değil...
  150. Xriyantos

Evimdeki wifideyken mesaj gelmeme ve internetten kopma sorunu

Bazı kullanıcılar kızabilir ama Android'in aptallığından dolayı. Bende de Note9 bağladığım zaman ağa, ağda yavaşlatmaya sebep oluyor hala çözemedim neden. iOS cihazlar aynen devam 0 sıkıntısız. Bide böyle işte arada bir sanki internete bağlı değilmiş gibi bildirim gelmiyor.
  151. Xriyantos

Samsung S10e

Ben de az önce izledim bu videoyu. Bence Samsung cihazlar en iyi cihazlardan ama işin servise düşerse yandın. Tamamyilen şans işi gibi. Servis batağına düşmessen muhteşem cihazlar.
  152. Xriyantos

TürkNet'ten sonra Netspeed'de yeni Fiyatlarını Açıkladı

Upload hızları şaka gibi.
  153. Xriyantos

Anakart Modelinin Hiçbir Yerde Yazmaması

Hazır bilgisayarlarda böyle bi sıkıntı var benim de masaüstünde ne olduğu belirsiz anakartın :D Yukarda önerilen programı ben de deneyeyim bi.
  154. Xriyantos

9.000 bin bütçem var , telefon önerisi ?

155. Xriyantos

9.000 bin bütçem var , telefon önerisi ?

Xs tabii ki madem o kadar bütçen var...
  156. Xriyantos

Kutudan dönüştürücü çıkmadı

Kutu içeriğinde çıkmıyor artık onu da ayrı aldırtıyor :D
  157. Xriyantos

Ubuntu'ya geçme düşüncesi ve tavsiyeler

Dolaştığım bazı dağıtımlar arasında Elementary (hala yaşıyor mu bilgim yok) son kullanıcıya uygun bi dağıtımdı hatırladığım kadarıyla. 1557930767 Mmmh hala yaşıyor. Bu dağıtım gerçekten son kullanıcı için bir lütuf. Linux'e kafa yormaya başladığımda çok eski bir dizüstüme kurmuştum. Sistem...
  158. Xriyantos

Havaalanı Kontrol

İyi forumlar, Öncelikle başlığı tam olarak burda mı açmalıydım pek emin olamadım yanlış yerde açtıysam özür dilerim. Her yaz yurtdışına çıkıyorum, bu yaz da çıkacağım ama bu sefer ilk defa dizüstümü de yanımda götürmem gerekiyor. Eşyalarıma hassas davranan biriyim ilk günkü gibi kalması için...
  159. Xriyantos

Sistemdeki virüslerin tam olarak silindiğinden emin olamıyorum

İyi forumlar değerli üyeler, Bugün gündüz saatlerinde abimden mesaj aldım bilgisayarına virüs bulaştığına dair... Kendisi benden 1875 km uzakta yaşıyor. Uzun zamandır da bilgisayar kullanmadı. Kendisine bir oyun bilgisayarı almıştı sevdiği FPS oyunlarını daha rahat oynamak için. 2. ayda virüs...
  160. Xriyantos

AliExpress Ürün Gelmedi

Bazen böyle ürünler kaybolabiliyor, para iadesi al Aliexpress hemen refund işlemi yapıyor. Müşterinin yanında her zaman bu konuda.
  161. Xriyantos

SSD takabilir miyim?

Aynen powerdan gelen, diske güç veren kabloyu diyorum. Başka molex yok. Fotoğrafta da belli oluyor kablolar dolu hep. Dual sata power alacaktım da onu bağlayacak yer yok yani normalde HDD'ye giden sata power erkek-dişi bağlantıyla bağlı oluyor ben de ordan çift çıkış verecektim ama kablo düz...
  162. Xriyantos

SSD takabilir miyim?

Ben de öyle anladım, yalnız sata power yok hiç onu nasıl yapacağım? HDD'ye bağlı olanı 2'ye ayırırım diye düşünmüştüm ama hiç bi bağlantı yeri yok veya ben mi göremiyorum.
  163. Xriyantos

SSD takabilir miyim?

Buyrun
  164. Xriyantos

SSD takabilir miyim?

Daha önce hiç SSD tak çıkar yapmadım yeni cihazlarımda da dahil sanırım bağlantılar aynı? Eğer slot yoksa sadece birini mi takabilirim?
  165. Xriyantos

SSD takabilir miyim?

İyi forumlar, Bende 2014'den kalma masaüstü Acer marka bir bilgisayar var. Bu pc gündelik işlerde yardımcı oluyor fakat içinde sadece HDD olmasından dolayı Win8.1 de olsa HDD'nin negatif etkisini çok yaşıyoruz. Başlangıçta en az 20 sn. bekliyorum kendine gelmesi için, uygulamalar (Spotify kadar...
  166. Xriyantos

note 9 vs 8 plus

Arkadaşlar adam 2 seçenek vermiş başka şey önermeniz garip değil mi :) Note 9
  167. Xriyantos

Huawei vs Samsung

Elindeki cihazı bırakman anlamsız olacak.
  168. Xriyantos

İphone Xr Hakkında

iPhonedo'nun aşırı taraflı yorum yaptığı da oluyor objektif olduğu zamanlar da. "da" ayrı bu arada.
  169. Xriyantos

İphone Xr Hakkında

Mesela böyle sonradan görme grup insanların olduğu bi yerde yaşıyorsanız böyle bi yorum alabilirsiniz. Veya insanların kullandığınız cihaza karşı yorumlarını bu kadar önemsiyorsanı Ne kadar komik bi yorum bu böyle hala kaldı mı bu düşünce tipi?
  170. Xriyantos

İphone Xr Hakkında

Bence yeni seride alabileceğin en iyi model. Hem her şeyi var hem de üst modeller kadar abartılı bir fiyat etiketi yok.
  171. Xriyantos

Windows Defender'da fazla Ram kullanımı

Bende McAfee 35mb kullanıyor şu an boşta. Var demek bir sıkıntı.
  172. Xriyantos

iPhone mu ? Lg mi

LG bu pazardan çekilmiyor mu ya :D
  173. Xriyantos

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

1050Ti
  174. Xriyantos

p20lite almalımıyım ?

Malum üye yine saçmalamış
  175. Xriyantos

p20lite almalımıyım ?

Aşırı abartıyorsunuz P20Lite hakkındaki yorumları. Anneme almıştım o da yoğun kullanır, şu ana kadar bi sıkıntı çıkarmadı, arayüzü de baya hızlı.
  176. Xriyantos

Galaxy note 8 takas önerileri

Infinity ekrandan o kasa iPhone'lara geçince gerçekten takoz gibi duruyor :D
  177. Xriyantos

S7 edge pembe çizgili telefon alınırmı ?

Pembe çizgi ne afedersiniz
  178. Xriyantos

Galaxy note 8 takas önerileri

X'le kesinlikle takas almazlar hatta 8'lere zor verirsin de o telefon XS kadar iyi yani macera istiyorsun sanırım..
  179. Xriyantos

8 mbps internet alınır mı?

O hıza o fiyat çok yüksek. Aynı fiyata 100Mbps internet alıyorum ben.
  180. Xriyantos

iOS 13 nasıl olacak ?

Normalde 6S serisinin de alması gereken bir güncelleme ama geçen bi haberde Apple'ın 6S'e 13 vermeyeceğini okumuştum. Eğer öyle olursa güncelleme desteğinde büyük bi sarsıntı olur zira daha önceki modellere çok uzun süre destek verdi.
  181. Xriyantos

Apple Zenginliktir :)

Henüz tekleme veya durma olmadı da 1 ay bile olmadı alalı :)
  182. Xriyantos

4 Günlük Note9'da AMOLED Yanığı

Bu arada AMOLED yanığıyla daha önce karşılaştığım için bilmiyorum, ekran ilk açıldığında belli oluyor ama bir süre sonra kayboluyor o saat izi, yanık böyle mi oluyor yoksa kalıcı mı oluyor?
  183. Xriyantos

Ya ben almadan önce hep burası da dahil şey başlıkları gördüm mesela Instagram'dayken yanıyorsa 3. parti uygulama diye kabul etmiyorlarmış ama benimki kendi özelliği yüzünden yandı, senin cihazı tamir mi edip yolladılar yoksa yenisini mi? Çok canımı sıktı bu durum daha yepyeni servis işiyle...
  184. Xriyantos

İyi akşamlar herkese, Henüz i6S+'dan yeni geçtiğim 4 günlük Note9'da bu akşam AlwaysOn Display yanığı olduğunu fark ettim. Ekranın ortasında 21: diye kalmış. Daha bu kadar yeni bir telefon için gerçekten üzücü. Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı. Sizce ne yapmalı? Henüz telefon yeni geldi...
  185. Xriyantos

S9+ yada S10e alıcam hangisini önerirsiniz?

Allah aşkına çöp dediğiniz S9+ geçen yılın amiral gemisi?
  186. Xriyantos

Mynet e-mail artık ücretli

Verdikleri hizmete göre çok yüksek fiyatlar bir de. Bir çok eksiği var sistemlerinin. Bu arada yüksek güvenlikli e-mail arıyorsanız ProtonMail'i önerebilirim.
  187. Xriyantos

Xbox one S mi Ps4 Slim mi?

Xbox'da grafik kalitesi daha iyi ama servisleri çok pahalı. Paran havaya gider kullanırken. Nefes alsan para alacak yakında :D
  188. Xriyantos

S9+ yada S10e alıcam hangisini önerirsiniz?

Ön kamera konumu insanı kanser edebiliyormuş birçok kişinin deneyimine göre, ayrıca büyük ekran için S9+'ı tercih ederdim ben olsam ama sanırım çok da fark yok. 5.8" - 6.2" sonuçta.
  189. Xriyantos

Apple Zenginliktir :)

Ben 6S+'dan Note9'a geçtim... Hiç pişman değilim şimdilik. Muazzam hızlı ve eski Android sıkıntıları artık yok gibi. Özellikle de iOS sistemindeki kısıtlamalardan kurtulmak seni mutlu edecek.
  190. Xriyantos

Mynet e-mail artık ücretli

Mynet'in sistemi zaten çok eskide kaldı. Artık Gmail veya diğerlerine geçmelisiniz :) Birçok e-mail'i görüntüleyemiyor bile.
  191. Xriyantos

S10+ P30 pro

P30 Pro'da aslında birçok eksik var fakat kullanıcılar neredeyse hiç kullanmayacağı 50x yakınlaştırmaya bitiyor :D
  192. Xriyantos

Wifi Anteni hk

TP-Link'lerde genel olarak bi düşük sinyal gücü var. 500 Liralık modeli aldım 3 antenli sinyal yönlendirmeli olmasına rağmen hemen arka odada bazen 1 diş düşük gösterebiliyor.
  193. Xriyantos

Yükseltme

:))) teşekkürler
  194. Xriyantos

Yükseltme

İyi akşamlar, Dizüstümde şu an 1TB bellek var. Yakın bir zamanda dolacak gibi. Maalesef ki cihazda 2 SSD 1 HDD portu var. Haliyle 2. bir HDD takamıyorum. Sorum şu; eğer harici bir HDD alsam 2TB'lık, sürekli sabit duracak taşınmayacak, oyunları felan ondan açabilir miyim yoksa kasma yapar mı?
  195. Xriyantos

Modem Önerisi

İyi forumlar, Yarına kadar bütün VDSL modem önerilerinize ihtiyacım var. Araştırdığımda illa ki her modem için bi çamur atılmış. Asus diğerlerine göre fiyat olarak yukarda kalıyor, sunduğu özellikler düşük. TP-Link almayı düşündüm onda da birkaç kötü yorum vardı. Özellikler olarak 5Ghz desteği...
  196. Xriyantos

Yeni dizüstü bilgisayar aldıktan sonra ilk yapılması gerekenler

Casper'a bu kadar parayı verip acısını çekeceğinize bir sürü seçenek var yukarda sunulduğu gibi? Neden özellikle Casper? Zorlukları seviyorsunuz sanırım.
  197. Xriyantos

Bütçe Yok - Öneriniz Lazım

Madem uğraşmak istemiyorsun, bence iPhone'dan devam et. Eğer Android de bakacaksan yarın S10 çıkacak onu bekle bence. Note9 da harika cihaz. Ben de 2015'den beri i6S+ kullanıyorum dediğin gibi sıkıntısız, hala formunda. Bu stabiliteyi iOS'un koruyacağını düşünüyorum.
  198. Xriyantos

samsung j6+ sorunları

Neredeyse her telefon başlığına aynı şeyi yazmış. Ya iPhone Xs Max candır ya da Samsung çöp gibi hiçbir bilgi/yardım niteliği bulundurmayan mesajlar.
  199. Xriyantos

samsung j6+ sorunları

Bu yorumu yapmanın hiç kimseye hiçbir faydası olmuyor. Telefonu bi servise gösterin isterseniz açılışta da bi kasma var belki de donanımsal bi sıkıntı vardır.
  200. Xriyantos

İnternet Sağlayıcı Önerisi Hakkında

Veya bu :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Modelini hatırlayamadığım Asus bu imiş :)
  201. Xriyantos

0 olacak modem, o model iyiyse Türknet'e geçersem onlardan alırım, 300 bu özellikteki bir modem için çok da fazla değil gibi geldi bana? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu model hakkında bilginiz var mı? Asus için çekim gücü hakkında hoş yorumlar görmedim.
  202. Xriyantos

Netspeed ile hiç çalışmadım, Türk Telekom da en son güveneceğim marka herhalde bu konuda. Türknet düşündüm başta taahhütsüz olduğu için beğenmezsem 2. ay çıkarım diye düşünüyorum. Diğerleri virüs gibi yapışıyor. Netspeed de taahhütsüz sanırım ama onun hakkında hiçbir bilgim yok. Türknet daha...
  203. Xriyantos

İlk defa duydum hocam :D İstanbul'da yaşıyorum bu arada.
  204. Xriyantos

Vallahi en az 1-2 ay bi denemek lazım ondan sonra konuşmak lazım, bugün Türknet'i aradım neler neler yapıyorlar abone etmek için :D bi kırmızı halı sermedikleri kaldı. Bu kadar ilgi de günümüz ülkesinde insanı tereddüte düşürüyor :)
  205. Xriyantos

İyi forumlar, Taahhütüm önümüzdeki ay bitiyor, bugün yeni bir sağlayıcıyla anlaşacağım, şu an 24mbps Superonline var, Superonline'nın aynı paket için şimdi sunduğu fiyat 84,90TL, Türknet'de adresler yanlış internet sitesinden bakamıyorum vereceği fiyata, Vodafone evde net hakkında hiçbir bilgim...
  206. Xriyantos

iPhone Xr

O paraya bence ziyan..
  207. Xriyantos

Sizce hangi oyun konsolu

Bence Xbox'da grafik olarak daha iyi bi performans var, oynayacağın oyunlara göre de değişiklik gösterir ama Xbox daha pahalı servislere sahip. Cüzdanın dumanını çıkartır kullanırken :)
  208. Xriyantos

Monster abra a5 v13.4 ile ilgili sorunum

Geçmiş olsun baştan kötü bir deneyim olmuş :/ Ama Monster servisi ilgili bir servis hemen değişimini yapacaktır. Ben 3-4 aydır 13.4 kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım aldığımda neyse ki... Başka bir sorunuz olursan sorabilirsiniz.
  209. Xriyantos

Bilgisayarım GTA 4 açarmı

Optimizasyonu berbat. Şans işi :D
  210. Xriyantos

Hangisi daha iyi?

S8 bence...
  211. Xriyantos

Hangi telefonu seçmeliyim?

iPhone 6 alman bu saatten sonra hoş olmaz...
  212. Xriyantos

Türk Telekom *REZALET*

Superonline kullanıcısıyım 30 Aralık'da internetim gitti, 3 hafta Superonline'ı aramaktan dilimde tüy bitti, bi kaç kere yaptılar 5 dakika sonra tekrar gitti şaka gibi, şimdi internet var ama 12 mbps. Bu ay faturanın yarısını ödesek dava ederler ama almam gereken hizmetin yarısını alıyorum...
  213. Xriyantos

Köpeğimi yıkamadan nasıl temizlerim ? (Kokuyor)

Eve alıp sıcacık yıka ondan sonra kuruyana kadar evde dursun, dışarı çıkartırsın ben hep öyle yapardım... Bunlar kedi için uygun mudur? Değilse de kediler için var mı? İlk defa gördüm.
  214. Xriyantos

Telefon Önerisi

S10 serisi pahalı olur diye düşünüyorum, yeterince gereksiz para veriyoruz zaten, en fazla 6500'e çıkacağım. Sizce fiyatı ne kadar olur?
  215. Xriyantos

Telefon Önerisi

Herkese merhaba, Yakında i6S'imi kronik sıkıntılarından dolayı değiştireceğim. X kasasını hiç beğenmediğim için iPhone almayı düşünmüyorum. Aklımda S9+ 256GB veya Note9 512GB var. Özellikle yüksek hafızalı modellere bakıyorum. Şu anki cihazım 128GB, 2GB boş alan var. Siz düşünün. Huawei...
  216. Xriyantos

Biri Bu Adamı Durdursun!

Yanlış hatırlamıyorsam bi kere altına yapmıştı... Bazı videolarda bez geçiriyormuş altına. Garip gerçekten.
  217. Xriyantos

Kalbinizi kanatan kelimeler bırakın

Ya da internetinin olmasına rağmen her ay 70 lira ödemene rağmen aynı ay içerisinde 4 kere kesilmesi ? :D
  218. Xriyantos

Kalbinizi kanatan kelimeler bırakın

İnternet yok
  219. Xriyantos

RTX 20xx laptoplar hakkında

Daha yeni GTX'li notebook aldık hoooop RTX'liler geldi... Vay halimize.
  220. Xriyantos

Felsefe Dersi Gerekli midir?

Felsefe gereklidir kesinlikle ama ben şöyle düşünüyorum ki sınav yapılması yanlış, felsefe bir süreden sonra insanın kendi düşüncelerine gidiyor ve öznel bi hal alıyor. Bunun yanısıra okulda işlenilen yetersiz.
  221. Xriyantos

Headset & Mouse & Klavye Önerisi

Herkese merhabalar, Bi kaç gündür mouse & klavye, headset araştırıyorum... Daha önce hep ses sistemi kullandığım için headset konusunda gerçekten hiçbir markayı bilmiyorum (deneyimlemedim) bu yüzden de güvenemiyorum. Özel olarak istediğim tek ayrıntı USB girişli olması. Ve uzun süreli...
  222. Xriyantos

Bir oyunda ne olmasını isterdiniz

Belli bi yaş sınırı olsun. Yukarıdaki gibi kozmetik amaçlı ödeme olsun...
  223. Xriyantos

Altyapı Yardım

Telekomu arayıp bi dürtmenizde fayda var...
  224. Xriyantos

Apple iPhone Son Yıllardaki Durumu Üzerine

+ modellerinde hiç şarj bakımından sıkıntı yaşamıyordum ama şu an kullandığım 6S+'ta kronik pil sıkıntısı var, soğukta kapanıyor cihaz %70 altındaysa...
  225. Xriyantos

Apple iPhone Son Yıllardaki Durumu Üzerine

X tasarımından sonra ben de soğudum Apple'dan. 3S'den beri Apple kullanırım... Markanın eski sihri gerçekten kalmadı. Özellikle tasarım konusunda beni çok üzüyor. Şarj eskiden beri dengesizdi ama + modellere geçtiğimden beri sıkıntı yaşamıyorum... Küçük modellerde hala aynı durum. Şu an 6S+...
  226. Xriyantos

Telefonum sanırım yandı

Madem zengin alsın bakalım yaktığı telefonun yenisini... :D
  227. Xriyantos

Uzun pil deneyimi sunan telefon arıyorum

Şarj.
  228. Xriyantos

En çok sevdiğin oyunlar

World of Warships, Paladins... Warframe'e de yeni başladım enteresan bir oyun. Bir de Elite: Dangerous bunu da çözmek zaman alacak gibi :)