Arama sonuçlarınız

1. aslanbhs

Lenovo Z510 Batarya

Merhaba. Lenovo z510 laptopun bataryası %50 civarına geldiğinde hiç uyarı vermeden kapanıyor. Tekrar açtığımda %0 pil oluyor. Acaba bataryanın ömrümü kısalmış? Normalde 4saat gitmesi lazımken 1.5 saat civarı gidiyor. Eğer sorun bataryadaysa...
  2. aslanbhs

iPhone 11 128GB UYGUN FİYATA NEREDEN ALINIR?

Arkadaşlar iPhone 11 128GB almak istiyoruz en uygun fiyata nereden alabiliriz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.
  3. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Power supply ve kasayı 2.el alabilirim. Öneriler için teşekkürler başka önerisi olan varsa yazabilir.
  4. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Hocam bana herşeyin fiyatının belli olduğu bir sistem lazım 5bine kadar. 2.ele güvenmem . 1608887151 2.elde ekran kartı işlemci almam daha doğrusu .
  5. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Tamam
  6. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Önerilerinize açığım
  7. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Intel Nvidia olabilir 1608886579 Vatan hep pahalıydı şaşırdım şuan
  8. aslanbhs

5000tl Kasa Toplama.

Merhaba. 5000tl maximum bütçe var. Kasa toplayacağız. Önerilerinizi bekliyorum.
  9. aslanbhs

PC usbden başlamıyor beyaz çizgi hatası veriyor.

Bende hiçbişey gelmiyor hocam işte. Biz sorunu DVD hazırlayarak çözdük. Ama USB sorununu hayla çözemedik. DVD ile atmak zorundayız çözene kadar. 1607845388 Bence bu eski bilgisayarlarda NTFS USB MBR falan filan öyle şeyler sıkıntı yaratıyor. Biosuda çöp zaten ayar yokki biosta nasıl biossa...
  10. aslanbhs

Gigabyte ga-ma 69vm-s2 1607628535 Bu arada denediğim laptopta uefi destekli windows10 kurmuştum ssd ye. Ve şuan uefi formatlı o ssd takılı o yüzden sorun olmuş olabilirmi? Eğer ondan oluyorsa laptopa ssd geri takıp onu sıfırladıktan sonra takabilirim şimdi aklıma geldi. 1607631962 Delirmek...
  11. aslanbhs

Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarı hızlandırmak amaçlı ssd aldık. HDD bağlantısını söküp kasaya ssd yi taktik ve format atmaya karar verdik. Ve bios ayarlarını yaptik. Disk prioty kısmından USB belleğimizi 1.siraya ssd yi 2.siraya aldık. Ama bilgisayarı yeniden başlattığımızda bilgisayar usb...
  12. aslanbhs

YARDIM LAZIM ACİL.

Arkadaşlar ben internetten Tom clancy's splinter cell blacklist diye bir oyunu torrent olarak indirdim kurdum. Fakat açmaya çalıştığımda uplay çıkıyor aktivasyon kodu istiyor neden anlamadım. Bu oyun zaten çakma değilmi? Ne yapmam lazım kod almadan çözemezmiyiz ?
  13. aslanbhs

RTX 2080 Super

Kendim kullanıyorum ve soğutmasından çok memnunum. Evga ABD menşeili ve son derece kaliteli bileşenler kullanarak ürün üreten markadır.
  14. aslanbhs

Hdmı Girişini Usb Çevirmek

Merhaba arkadaşlar. Bende hdmı girişli bir tane lcd televizyon var. Ben buna usb flash bellek bağlayıp içindeki videoları izlemek istiyorum. Fakat usb girişi olmadığı için hdmı girişini usb ye çevir dediler bana . Ama internette araştırdım dönüştürücüler arasında böyle birşey yok. Tv arkasında...
  15. aslanbhs

Laptop soğutucu tavsiyesi .

Notebook daha yeni aldim kendisi böyle %80 90ı ısınıyor zaten notebooklarin. Adam gibi soğutucu almak istiyorum varsa. 1575303519 Temizlik ve macunla alakalı birsey değil.
  16. aslanbhs

Bende onu beğenmiştim 100tl ye trendyol da var. Ama bunlar ısıyı ne kadar düşürür bilmedigim için konu açtım teşekkürler.
  17. aslanbhs

150tl ye kadar laptop soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Laptop gaming işlemci ve grafik kartı 80 derecelere kadar ısınıyor oyundayken.
  18. aslanbhs

Hangi ram uyumlu ?

Çalışması stabil olmayabilir o zamanda aynı cl değerinde alması her zaman daha iyi olur . Zaten 2400mhz ram.
  19. aslanbhs

Ram Mhz Önerileri

4400 güzel bitane alabilirsin daha iyi olur. 1575199523 https://www.epey.com/bellek-ram/hyperx-predator-rgb-ddr4-hx440c19pb3a-8.html 1575199582 https://www.itopya.com/thermaltake-16gb-2x8gb-toughram-rgb-4400mhz-cl19-ddr4-dual-kit-ram/
  20. aslanbhs

Hangi ram uyumlu ?

Biliyorumda ona bakmıştır diye düşündüm ben. 16 yı destekliyordur. Cl değeride en önemlilerinden.
  21. aslanbhs

Oyun Donuyor

Evet yaklaşık yarım saat oldu hiçbir hata almadan sorunsuzca oynadım çok teşekkür ederim çözüldü. 1575199045 Havalandırmadan değilmiş hocam sizede teşekkürler :)
  22. aslanbhs

Oyun Donuyor

Game ready sürücüsü kurdu güncelleştirmeleri kontrol ettirdim en son güncellemeler yüklendi yazıyor resmini attım.
  23. aslanbhs

Oyun Donuyor

Tamam bide sitesinden indireyim en sonunu yüklemezse anlarız ordan.
  24. aslanbhs

Hangi ram uyumlu ?

Kare şeklinde olanlar notebook ram onlara bakacaksınız cl si 18 yazması gerekiyor hepsi bu. Ama bende cl18 notebook ram bulamadım hiçbiryerde 2 saattir arıyorum nedense yok :) Sizin pc nin ramı sk hynix o markaya bile baktım yok :) 1575196170 Arkadaşlar cl18 ddr4 2400mhz notebook ram lazım...
  25. aslanbhs

Oyun Donuyor

Şimdide dediğinizi yapmak için oyunu başlattığımda yüklenme kısmında birden dondu ve oyun attı tekrardan rockstar games hata verdi. (ilk defa oldu bu şuanda) Resmini ekliyorum bakabilirsiniz. 1575195982 Onada baktım hemen gtx1050 için en güncel sürücüler yüklüymüş.
  26. aslanbhs

Oyun Donuyor

Tamam hemen deneyip yazıyorum.
  27. aslanbhs

Hangi ram uyumlu ?

Tamamdır becermişsiniz :) Sizin ram cl18 ddr4 2400mhz 4gb. Ama 2 slot var dediniz 4-4 olarak. Eğer 16 yapmanız şart ise 2sinide çıkartıp 8-8lik toplamda 16gb veya tek modül 16gb ram takabilirsiniz. Ama yok şart değil derseniz birini çıkartıp oraya 8lik ram takabilirsiniz oda toplamda 12gb eder.
  28. aslanbhs

Hangi ram uyumlu ?

Download AIDA64 Extreme 6.20.5300 (EXE) | AIDA64 Bu linke tıklayın. download.aida64.com yazana tıklayın indirin. Daha sonra programı next (ileri) diyerek kurun. Programı açın. Açtıktan sonra anakart'a tıklayın, ordanda spd tıklayın ve karşınıza ram ile alakalı değerleriniz çıkacak. Oradaki...
  29. aslanbhs

Oyun Donuyor

Dizimin üstünde ortasını açık tutuyorum sadece sağ ve soldan destekliyorum fan rahatça çalışabilir. Zaten daha önceden böyle birşey olmadan sorunsuzca oynuyordum şimdi böyle oldu.
  30. aslanbhs

Oyun Donuyor

i5 8300h 8gb ram 1050 4gb ekran kartı olan notebook ile gta5 te msaa hariç herşey full ayarda oynuyorum. Ama en fazla 5-10 dakka sonra oyun donuyor hiçbirşey yapılmıyor pc görev yöneticisi bile zor açılıyor geç kapatıyorum kapatsamda. Sonra rockstar games exited unexpectedly hatası veriyor...
  31. aslanbhs

Corsair MP510 mu, Adata SX8200 mü?

İkiside kaliteli ürünlerdir. Adata alın derim.
  32. aslanbhs

Adata SSD mi, Corsair SSD mi?

Adata alabilirsiniz. Ama 100-150tl arttırabilirim derseniz dediğiniz gibi samsung evo 970 iyidir :)
  33. aslanbhs

Sandisk Ultra 3D 500GB SSD mi ? WD Blue 500GB SSD mi ?

https://www.hepsiburada.com/adata-su650-480gb-2-5-sata-ssd-asu650ss-480gt-r-p-HBV00000HNHAO?magaza=Pazareyle https://www.hepsiburada.com/gigabyte-480gb-550mb-480mb-s-sata-6-0gb-s-ssd-gp-gstfs31480gntd-p-HBV00000IIBG6?magaza=evimshopping...
  34. aslanbhs

Disk Birleştirme

Merhaba arkadaşlar. Diskten diske aktarma veya 2 diskteki boş bir alanı tek bir disk olarak birleştirme yapmak istiyorum mümkün müdür? Cevaplarsanız sevinirim. Resim koyuyorum ne yapmak istediğim resimde daha belli. Teşekkürler şimdiden.
  35. aslanbhs

Lenovo K5 Plus ROM Hatası

Merhaba arkadaşlar. Lenovo k5 plus telefona rom atmaya çalışırken şu hatayı aldım 'Zip file is corrupt' sizce bu hatayı neden aldım bilgisi olanlar yazarlarsa sevinirim. Şuan telefonda hiçbir yazılım yüklü değil. Yazılım istiyor şuanda. Sadece twrp recovery yüklü. Rom atma sebebim ise başka bir...
  36. aslanbhs

GTA5 Fps Sorunu

Sorun çözüldü arkadaşlar. Yazmayı unuttum. Şarjda takılı oynayınca sıkıntı olmuyormuş :)
  37. aslanbhs

GTA5 Fps Sorunu

Cevabınız için teşekkürler. Fakat ben notebook kullanıyorum. Onboard ekran kartını da devre dışı bırakmak istemiyorum. Nedeni ise pc normal kullanımda iken onboard kullansın, oyun için kullanımlarda ise grafik kartını kullansın istediğim için. İstesem nvidia ayarlarından herşeyin grafik kartı...
  38. aslanbhs

GTA5 Fps Sorunu

Merhaba arkadaşlar. 2 gündür steam üzerinden rahatça oynayabildiğim gta5 oyunu şuanda oynanamaz hale geldi. Sistemim oyunu full ayarlarda açabilecek seviyede. Fakat oyunu her açtığımda fps değerleri 10-15 arasında. Galiba oyun onboard işlemci kartıyla başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim...
  39. aslanbhs

İ5 8300H mı i7 8750h mi

Adam oyun için alıyor 8300h işini görür diyorum çok çok bi fark yasamicak oyunlarda vs.
  40. aslanbhs

5250 TL Notebook Tavsiyesi

Tamam hocam sorun değil zaten burada amaç birbirimize birşeyler öğretmek yardımcı olmak. :) Siz orda direkt olarak Asus onboard destekli arttırılamaz. Monster daha iyi falan deyince böyle yazdim. :)
  41. aslanbhs

İ5 8300H mı i7 8750h mi

Tamam bizde mantıklı olanı ve tavsiyelerimizi söyledik arkadaşlar sorun yok. :) (Hocam bazıları fark çok falan demiş ama olmaz ki) Yanı yazılara göre hareket anladınız mı ?
  42. aslanbhs

Notebook Hakkında

Hocam yani hdd ellemeden anakartta M2 SSD ekleyebilirim demi?
  43. aslanbhs

İ5 8300H mı i7 8750h mi

Konu eski biraz ama yazmadan duramadim. Bence yorum yapan bazı kişilerde tecrübe fazla yok gibi duruyor. Çünkü okuduklarimdan bunu anladım ben. Adam ekipman almak istemiş parası kısıtlı. Fazla para vermesine gerek yok diye düşündüm ve 8300h yi önerdim. Gayet güçlü bir işlemci fazlasıyla...
  44. aslanbhs

Tamam görüşünüze saygı duyuyorum elbette. Fakat benim demek istediğim şey sanki burada yanlış bilgilendirme var gibi. Çünkü aldığım laptop 8gb ramli ve arttırılabilir 32gb'a kadar ram destekliyor.
  45. aslanbhs

İ5 8300H mı i7 8750h mi

Millet yazılara göre konuşuyor tecrübe falan 0 . Kesinlikle 2.sini al kardeşim 8300h on numara bir işlemci. Ekipmaninida al rahatına bak boşver sen.
  46. aslanbhs

Asus bence Monster dan kat kat daha sağlam bir marka benim görüşümce. Ramler arttırılan olan modelide var zaten onboard diyip bence Asusu geride kaldı diye yorumlamayin. Yinede teşekkürler yorumlarınız için. Sağolun.
  47. aslanbhs

Servis sıkıntı değil benim için kalite önemli O yüzden Asus seçtim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Para yetse kesinlikle MSI alırdım mesela. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birde servisi rezil derken neye göre söylediniz?
  48. aslanbhs

Notebook Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Şu notebook'a ssd eklenir mi sizce yeri varmıdır acaba ? HDD çıkartmadan yani...
  49. aslanbhs

Arkadaşlar asus marka aldım notebook'u haberiniz olsun. Modeli fx504gd . Monster kalite konusunda fazla iyi değil gibi o yüzden Asus seçtim.
  50. aslanbhs

Çok teşekkürler
  51. aslanbhs

Bugün alamıyor muyuz? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ürünü
  52. aslanbhs

Daha iyisi yoktur zaten Dell e bende baktım osdlli Ön sipariş nasıl oluyor hocam? Anlayamadım da. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yani ne zaman geliyor ki ürün?
  53. aslanbhs

Peki çok teşekkürler o zaman Monster alıyorum bu akşam alicaz. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Daha iyisi yoktur zaten Dell e bende baktım özellikle g315lere 6bin TL civarlarında. Pahalı bizim için.
  54. aslanbhs

Öneriniz için çok teşekkürler bu laptop benim baktığımdan daha iyi galiba. Fakat bunda 8300h var sıkıntı olmaz inşallah oyunlarda vs. Birde birşey diyeceğim. Bu monster markası nasıl hiçbir bilgim yokta o yüzden zaten Asus baktıydım. ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hocam bide bunları...
  55. aslanbhs

Merhabalar. Öncelikle notebook oyun içinde kullanılacaktır. En az i7 8750h , 8gb ram ve 4gb ekran kartı olması gerekiyor. Varsa bildiğiniz bu tip notebook yazarsanız sevinirim teşekkürler. Ben şu modele bakmıştım ; ASUS FX504GD-78050 i7-8750H 8GB 1TB 8GB SSHD 4GB GTX1050 15.6 FreeDos SSD...
  56. aslanbhs

6Bin Civarı Notebook Tavsiyesi

Dell G315-6B75F161256C Intel Core i7 8750H 2.2GHz 16GB 1TB+ 256GB Ssd 6GB GTX1060 15.6'' Full HD Linux Gaming Notebook Bakın ama bunun fiyatı 7bin TL ama i7 8750h + 192bit 1060 ekran kartı var. Fiyatına göre mükemmel bir notebook bence. İşte böyle notebook tavsiyeleri arıyorum. Bende...
  57. aslanbhs

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ben biraz araştırma yaptım en az i7 8750h ve 256bit ekran kartlı olması gerekli. Bu iki özellik bulunan Notebook arıyorum en uygunundan. Marka olarak MSI , Asus , Dell düşünüyorum. Monster vs onlardan emin değilim.
  58. aslanbhs

Oyuncu Bilgisayarında Amd Mi İntel Mi ?

Oyun bilgisayarı için ben kesinlikle Intel öneririm kardeşim. Ama Intel pahalı olduğu için senin bütçede az olduğu için kesinlikle şuanlık AMD 2600'lü sistemi almanızı öneririm. Yada para biriktirebilirim derseniz Intel toplamanizi şiddetle tavsiye ederim.
  59. aslanbhs

i5 8600k ya eşit işlemci hangisidir acaba notebooklarda ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Fazla anlamam notebook tan ekran kartı en azından 1060 falan olmalı bence sağlam bir performans için.
  60. aslanbhs

Arkadaşlar 5000-6000tl civarı gaming notebook önerilerinizi bekliyorum. Isınmaması , tasarım ve kalite benim için çok önemli. Yeni nesil tüm oyunları rahatlıkla full HD de yüksek FPS de açması lazım.
  61. aslanbhs

RAM Tavsiyesi

Belli olmaz hocam o çalışırmı çalışmazmı :D :D
  62. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Yıllardır seagate harddisk kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı veya sorun yaşamadım. Kim demişse yanlış demiş. Ayrıca bizim sistem daha hesaplı. Ve o kasada powersupply yok.
  63. aslanbhs

Rx 590 lı sistem toplama önerisi

Bütçeyi biraz zorlayabilirsen, resimdeki sistemi tavisye ederim.
  64. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Kdv koyuyorlar maalesef. Resime bakın :)
  65. aslanbhs

Güvenilir pubg satın alma sitesi??

Girecek yılbaşında bence.
  66. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Sinerji hocam. :)
  67. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Aynen almışken iyisini alsın. Sonuçta okadar para verilecek. SSD kaldı onuda uyguna bulursanız artık tamamdır.
  68. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Şöyle birşey topladım nasıl sizce ? :) :) Resim attım.
  69. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Harbiden ben ekran kartı bakmadım bayağıdır. Çok pahalıya koymuşlar orda. Rx590 la değiştirirsek sistemi bence süper olur?
  70. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Doğrudur. Ama ben işlemciyi falanda yüksek tuttum. Ondan oldu herhalde.
  71. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

590 da pahalı ama. En son attığım linkteki kart iyi bence o sisteme. rx 580 dual o.c gamig. O zamanda 5500 tl civarına çıkıyor sistem. Ama değer bence.
  72. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Hocam acaba neden olmaz 570? merak ettim. En az 580 mi olcak? 580 olcaksa şunu alsın ; Asus RX580 4GB 256Bit GDDR5 DUAL O.C GAMING Ekran Kartı (DUAL-RX580-O4G)
  73. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Bende şüpheliydim biraz. Ondan. Olmaz mı dersiniz? :)))
  74. aslanbhs

Çok teşekkürler. Steam indirimlerini bekleyeceğim. En mantıklısı bu herhalde. :)
  75. aslanbhs

5500 TL PC Toplama

Merhabalar. Hocam 5000'i biraz geçsede size mükemmel bir pc topladım. Resim olarak attım bakabilirsiniz. Bir yanlışım varsa söyleyiniz. :)
  76. aslanbhs

Öneri için teşekkürler. Aslında benim tüm oyunlarım steam. Ama ucuzluk varken almıştım. Pubg'yi daha uyguna bulma şansımız var mı? Sitelerden vs. Yani 80-100 tl den aşağı?
  77. aslanbhs

Merhabalar. Arkadaşlar pubg almaya karar verdim pc için. En uygun ve güvenilir siteler hangileri tavisyeleriniz varsa yazarmısınız.
  78. aslanbhs

Bu SSD alınır mı ?

Arkadaşın önerdiği gibi bencede evo 970. Samsung zaten ssd işinde gayet başarılı bir marka. Tavisye edilir.
  79. aslanbhs

[Rehber] Ekran Kartı Tavsiyesi

bol mining li :D (şaka yapıyorum) Bende R9 380 aldım daha yeni temizdi. Ama adam tanıdıktı tabi. Baskalarına fazla güvenemiyorum.
  80. aslanbhs

Bu sistem Oyun İçin Değermi Sizce

Siz beni anlamadınız herhalde. Ben adam parasını biriktirsin diyorum. Düşük sisteme para verip parasını çöp etmesin diyorum. İleride pişman olur sonra. Siz bunu önerin önce. Maksat adama sağlam sistem aldırmak uygun bi fiyata. Bana göre parasını alıp çöpe atıyor arkadaşım yani. Açık ve net. He...
  81. aslanbhs

Şuanki anakartım amd fx serisi işlemciyle uyumlumu

Rica ederim.
  82. aslanbhs

Hocam hayla uzatıyorsun. Boş muhabbetlerden hoşlanmam. Lütfen yazmayalım daha. Bana göre de sizin konuyu uzatmanız saçma. Siz anlatmak istediğimi hayla anlamamak için çaba gösteriyorsunuz. Açıklamamı yaptım ben. Uzatmayınız. Bilgi birikimine emeğe laf atmadım. Böyle bir saygısızlık yapmam ben...
  83. aslanbhs

İşlemci ve normal fan önerisi

Hocam işlemci anakart değişimi yapamam şuanda. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Öyle birşey olursa zaten direk başka pc toplarım daha iyi :) Yani masraf yapamam buna yeterli bence sistem .
  84. aslanbhs

Siz anlamak istemiyorsunuz anlaşılan. İlla uzun uzun konuşmak mı gerekiyor? Orada öyle anlatıvermişim. Neyi anlatmak istediğimde gayet ortada zaten. Uzatmaya gerek yok. 500 TL den bahsediyorsunuz hayla. Ben almasın diyorum 500e falan. Önerim bu adama. Neyse uzatmayalım.
  85. aslanbhs

Ben zaten 750 ti düşükte açmaz demedim. Benim demek istediğim şey, kimseye düşük sistem tavsiye etmeyin. Amaç, alan insanlar sonradan pişman olmasın. Sonuçta para veriliyor o kadar. Biraz daha üstüne koyarak çok daha iyisi alınabilir mesela. Ben her zaman kalite ve performanstan yanayımdır. Bu...
  86. aslanbhs

İşlemci ve normal fan önerisi

Merhabalar arkadaşlar. Benim pc'nin işlemci soğutma fanını ve diğer fanlarını değiştirmeye karar verdim. Değişme sebebim, çok ses yapması ve iyi soğutamaması. Oyunlarda ısınma oluyor bunu daha aşağı derecelere düşürmek istiyorum. Sizce hangi fanlardan almalıyım? (Soketim fm2+). Bir diğer sorum...
  87. aslanbhs

Bu arada düşükte oynatır falan diyip adamı yanlış yöneltmeyelim lütfen. Bu sisteme kesinlikle para verilmez. (değmez) Biraz daha parasını biriktirip daha iyi bir sistem toplayabilir. Böylelikle ileride pişman olmamış olur. Hem iyi sistem hemde güzel performans. Size önerim almamanız. Ayrıca 2.el...
  88. aslanbhs

Şuanki anakartım amd fx serisi işlemciyle uyumlumu

Evet. Fx8300 gibi işlemciler için am3 almanız gerekiyor. Bende mesela o dediğiniz anakarttan var. Ama işlemci fm2+ a10 7870k . Yani o anakart fm2+ için uyumlu. Fx serileri ise am3 uyumlu.
  89. aslanbhs

Bu sistemi sakın almayınız. Size önerim daha iyisini toplamaktır. Bütçeniz nedir? Sistem toplarız size. Yardımcı olmaya çalışırız.
  90. aslanbhs

Monitörde Mode Not Supported Hatası Alıyorum

Çözünürlüklerle uğraştım baya zaten. Ama fayda etmedi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Nasıl olucaktı?
  91. aslanbhs

Monitörde Mode Not Supported Hatası Alıyorum

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum şu ; monitörün ekranında mode not supported hatası alıyorum. Acilen düzeltmem gerekli. Yardımcı olursanız sevinirim.
  92. aslanbhs

Xiaomi mi 8 mi yoksa Huawei mate 10 pro mu

Mi8 , Mate10'u tokatlar. :)
  93. aslanbhs

Bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz?

Samsungdan uzak dur derim. Mi8 zaten mate 10'dan daha üstün. Lg g7'ye gelirsekte kamera ram batarya bakımından oda mi8 den geride kalıyor. Yani tavsiyem Xiaomi mi8 dir.
  94. aslanbhs

Mi 8 mi lg v30 plusmı neden

Kesinlikle mi8 diyorum. Nedeni ram, kamera, işlemci ve hız farkı. Alacağı güncellemelerde cabası.
  95. aslanbhs

Bütçeye Göre 2018 Model Alınacak Telefon

Xiaomi mi8 daha iyidir bu seçimde.
  96. aslanbhs

2500 tl bandında telefon önerisi

Kesinlikle honor play. Bütçe arttırılırsa tavsiyem Xiaomi mi8 128gb.
  97. aslanbhs

hangisi daha iyi?

Kesinlikle bu seçimde LG G6.
  98. aslanbhs

Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Xiaomi mi8 128gb. Tavsiye ederim.
  99. aslanbhs

uygun telefonlar

Bütçe ne kadar?
  100. aslanbhs

Sizce hangisi neden

Xiaomi mi8. Ekran, kamera, çözünürlük.
  101. aslanbhs

Xiaomi Mi 8 Lite vs General Mobile GM9 Pro

General mobile'den uzak dur. General mobile demek, parayı çöpe atmak demektir. Xiaomi tavsiye ederim.
  102. aslanbhs

3000-4300tl arası tavsiyeler

Xiaomi mi8 128gb tavsiye ederim. Çoğu yerde bu telefonu önerdim. F/P ürünü. Tek kelimeyle mükemmel bence.
  103. aslanbhs

Kararsız kaldım telefon değiştircem

Xiaomi mi8 .
  104. aslanbhs

Maks. 2700 Tl Telefon

Xiaomi mi8 tam size göre telefondur. Tavsiye ederim.
  105. aslanbhs

Mi 8 vs S9 vs İphone 7

İphone ve samsung çöp. Kesinlikle Xiaomi mi8 diyorum ben. Alın keyfinize bakın. İçiniz rahat olsun.
  106. aslanbhs

Telefon onerisi 1500/2000 arasi

Xiaomi mi note3. On numara telefon. Tavsiye edilir.
  107. aslanbhs

Sizce hangisi...

Merhabalar. Kesinlikle Honor Play en iyi seçim olacaktır. Hepsinden daha iyi ve kullanışlı bir telefon. Bana kalırsa telefon alacaksanız eğer, Xiaomi mi8 alın. (light değil normalini.) Uzay gemisidir kendisi. :)
  108. aslanbhs

Sizce İphone mu? Samsung mu?

Samsungdan uzak durunuz. İphone bence güzel değil. Tavsiye etmem. Tavsiye edeceğim markalar ; Huawei, Xiaomi, LG, HTC, OnePlus.
  109. aslanbhs

HDD

Sistem apu. Amd A10 7870k, 8gb ram, msi r9 380 4gb 256bit ekran kartı. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Boştayken hiç böyle birşey olmuyordu. Ama şuan steam üzerinden oyun iniyor. Acaba o yüzden mi? Onu merak ediyorum. Bu arada oyun oynarken bile 65 derece civarıyken, boşta bu değerlerde...
  110. aslanbhs

HDD

Hemen bakıyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şöyle resim attım hocam. Bakabilirsiniz.
  111. aslanbhs

Bilgisayar Her Oyundan Atıyor

Dll eksikliği olabilir. Ya da pc'nize virüs bulaşmış olabilir. Veya oyunu tekrardan kurun. Oda olmazsa son çare format atmak olacaktır. (windows 10 tavsiye edilir.)
  112. aslanbhs

HDD

Bir sorum daha olacak. Ben şuanda steam üzerinden gta5 indiriyorum. Oyunun %70'i indirildi. Birşey fark ettim ekran kartım ısnmış bayağı. Bide fanları hızlı dönüyor sesini duyuyorum. Acaba indirme yüzünden mi?
  113. aslanbhs

HDD

Diskin içindekilerde görünecek demi?
  114. aslanbhs

Bilgiseyarım nekadar eder

150 TL'den verin gitsin. İhtiyacı olan biri alır kullanır. İnternete falan girmek için. Yoksa 200 300 350tl gibi fiyatlara satmak çok zor.
  115. aslanbhs

kararsız kaldım

Merhabalar. Ryzen 5 1500x'li sistem en iyi seçim olacaktır.
  116. aslanbhs

HDD

Merhaba arkadaşlar. Size birkaç sorum olacak. Bugün bilgisayara format attıktan sonra bir sorunla karşılaştım. Her zamanki yerel disk f ve yerel disk d disklerimden bir tanesi format sonrasında kayboldu. Kayıp olan 195gb 'd' diski. Nedeni nedir? Cevaplarsanız sevinirim. Bide ben onu disk...
  117. aslanbhs

Arkadaşlar Bi bakın sistem olmuşmu?

İşlemciyide kesinlikle Ryzen 2600 alın. Altı üstü 100 200 tl oynar ama değecek.
  118. aslanbhs

Ekran Kartı Önerisi

600w 80plus Xigmatek ---- Mesajlar birleştirildi ---- nanokatalog.com sitesinde şu ürüne bakmıştım; Gigabyte Radeon RX 560 Gaming OC 4GB GDDR5 128bit Ekran Kartı Aslında güzel bir kart. Bana bu kart daha uyguna bulunabilir dediler. İnternette indirim falan oluyormuş. Bu doğru mu? ----...
  119. aslanbhs

Arkadaşlar Bi bakın sistem olmuşmu?

Bence sistem şöyle olmalı: Anakartı bunla değiştir. MSI A320M GRENADE AM4 AMD Ryzen DDR4 3200(O.C.) USB 3.1 Anakart Ram'i de bunla değiştir. GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram Gerisi güzel olmuş. Bütçe kaçtı bu arada? Belki daha güzel toplarız.
  120. aslanbhs

Ekran Kartı Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bütçem 1000 TL. Ekran kartı almak istiyorum. Elimde amd 7870k işlemcili apu sistemim var. Bu sistem için en uygun ve bütçeye göre en iyi ekran kartı sizce hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.