Bu sistem Oyun İçin Değermi Sizce

Bu konuyu okuyanlar

SuleymanEr122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet Arkadaşlar;
Sizce bu Sistem Oyun İçin Yetermi
Asus H81 Plus Anakart
İntel Pentium g3258
2×4 gb ram
750 Ti Ekran Kartı(1050 De Olur Ama siz 750 ti Olarak Hesaplayın)
Sizce Bu Sistem Değermi Anakart İşlemci Kasa 2.El Olucak

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
İşlemcin PUBG gibi oyunlarda seni zorlayabilir.Eğer PUBG gibi bir oyun oynayacaksan düşük ayarlarda oynamani tavsiye ederim.

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bu sistemi sakın almayınız. Size önerim daha iyisini toplamaktır.
Bütçeniz nedir? Sistem toplarız size. Yardımcı olmaya çalışırız.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Fena değil. Düşük grafikte çoğu oyunu oynayabilirsin.
Fiyatı 400 veya 500 TL felan mı?
Daha fazlaysa haketmez fiyatını.

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bu arada düşükte oynatır falan diyip adamı yanlış yöneltmeyelim lütfen. Bu sisteme kesinlikle para verilmez. (değmez) Biraz daha parasını biriktirip daha iyi bir sistem toplayabilir. Böylelikle ileride pişman olmamış olur. Hem iyi sistem hemde güzel performans. Size önerim almamanız. Ayrıca 2.el anakart demişsiniz. Bu ürünler elektroniktir. Sıkıntısı yok anlamına gelmez. Arızalı çıkarsa parada yanar. Güvenmemek lazım. Sıfır alırsınız rahatnıza bakarsınız. Deneyerek alsanız dahi sonradan arıza yapabilir unutmayın.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bu arada düşükte oynatır falan diyip adamı yanlış yöneltmeyelim lütfen.
Düşükte gayet de oynatır. GTX 750 Ti'dan bahsediyoruz. AAA oyunların bazıları hariç her oyunu oynatır. Oyundan oyuna grafik ayarı da değişir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkasına kaynak gösteremeyeceğin şeyler söylemekten çekinmelisin. Benim dediğimin kaynağı için Youtube'a GTX 750 Ti game test yazman yeterli.

Son düzenleme:

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Ben zaten 750 ti düşükte açmaz demedim. Benim demek istediğim şey, kimseye düşük sistem tavsiye etmeyin. Amaç, alan insanlar sonradan pişman olmasın. Sonuçta para veriliyor o kadar. Biraz daha üstüne koyarak çok daha iyisi alınabilir mesela. Ben her zaman kalite ve performanstan yanayımdır. Bu arada yanlış yöneltmeyin derken buradan 750ti açmaz gibi bir anlam çıkartmayınız. Orada anlatmak istediğim, düşük sistem aldırmamak adına bu tarz öneriler yapılmaması gerektiğidir.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Fena değil. Düşük grafikte çoğu oyunu oynayabilirsin.
Fiyatı 400 veya 500 TL felan mı?
Daha fazlaysa haketmez fiyatını.
Bu arada düşükte oynatır falan diyip adamı yanlış yöneltmeyelim lütfen.

Yukarıdaki kısımdan gayet öyle anlaşılıyor.
Ben zaten 750 ti düşükte açmaz demedim.

Orada anlatmak istediğim, düşük sistem aldırmamak adına bu tarz öneriler yapılmaması gerektiğidir.
Ordan kimse öyle bir şey anlamaz. Bana GTX 750 Ti'ın düşükte oynatacağını söylediğimden ötürü yanlış yönlendirdiğimi söylediniz. Burada 750 Ti düşükte oynatmaz ve beni yanlış bilgi vererek yanlış yönlendirdiğimi söylrdiğiniz besbelli.

Ben size argo kullansam sonra öyle demek istemedim orda size iltifat etmek istemiştim demenizle aynı hesap bu dedikleriniz.

Biraz daha üstüne koyarak çok daha iyisi alınabilir mesela
Ayrıca bu sistemin (olması gereken) fiyatı 500 TL civarı. Bunun biraz daha koyarak ne kadar parayla ne kadar daha iyi bir sistem alıyorsunuz? Belirtir misin?

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Siz anlamak istemiyorsunuz anlaşılan. İlla uzun uzun konuşmak mı gerekiyor? Orada öyle anlatıvermişim. Neyi anlatmak istediğimde gayet ortada zaten. Uzatmaya gerek yok. 500 TL den bahsediyorsunuz hayla. Ben almasın diyorum 500e falan. Önerim bu adama. Neyse uzatmayalım.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Uzatırım kardeşim. Sen bana yanlış yönlendiriyorsun dersen uzatırım istediğim kadar.
Siz anlamak istemiyorsunuz anlaşılan.
Anlamak istemesem mesajını bu kadar sık eleyip eleştirir miyim? Altı boş, saçma cümlelerden biri...

İlla uzun uzun konuşmak mı gerekiyor?
Zamanınız varsa lütfen.

Orada öyle anlatıvermişim. Neyi anlatmak istediğimde gayet ortada zaten.
Saçma bir cümle daha. Birine x diyorsunuz sonra y demek istesim diyorsunuz. Daha sonra x diye anlatıvermişim demek saçmalıktır.
Gayet ortada; 750 Ti'ın düşükte oynatmayacağı ve benim oynatacağını söyleyerek yanlış yönlendirdiğimi söylemeni gayet ortada.

Birilerine laf atmadan iki kere düşünün.
Takmayıp geçerdim belki. Genelde öyle yaparım, günümde değilmişim. Forumlarda sizin gibi bir gün gelip bilgi birikiminize ve emeğinize altı boş laf atan çoktur.

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Hocam hayla uzatıyorsun. Boş muhabbetlerden hoşlanmam. Lütfen yazmayalım daha. Bana göre de sizin konuyu uzatmanız saçma. Siz anlatmak istediğimi hayla anlamamak için çaba gösteriyorsunuz. Açıklamamı yaptım ben. Uzatmayınız. Bilgi birikimine emeğe laf atmadım. Böyle bir saygısızlık yapmam ben. Siz bence birilerine laf atmadan iki kere düşünün.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Siz beni anlamadınız herhalde. Ben adam parasını biriktirsin diyorum. Düşük sisteme para verip parasını çöp etmesin diyorum. İleride pişman olur sonra. Siz bunu önerin önce. Maksat adama sağlam sistem aldırmak uygun bi fiyata. Bana göre parasını alıp çöpe atıyor arkadaşım yani. Açık ve net. He illede alıcam derse 500 lük ozaman konuşun. Ama önce bir uyarın. Direk atlamayın konuya. Ayrıca adam bütçe belirtmemiş burda. Ama kafasına göre fiyat biçenler var.